NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 31 32 33 34 35 36 37 ... » »»
Fałszywa pandemia, Fałszywa pandemia
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2020r. 09:20  
Cytuj
Nie nosi w sobie trupa.

Uprawiasz demagogię.

Bez sensu.

Widzę, że ja nie przekonam ciebie, bo w tej kwestii nie kierujesz się ani logiką, ani sercem, - kieruje tobą gniew.

Nie widzę sensu dalszej dyskusji, bo wytrącanie ci argumentów opartych na wyolbrzymieniach, ogólnikach, i grze emocjami - nie ma sensu.

Pozdrawiam. Zakończmy to pokojowo.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2020r. 09:20  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Paź 2020r. 12:05  
Cytuj
@Maciej1

"Masz BARDZO mało elastyczny umysł. Nie nadajesz się do kompletnie do dyskusji. Już to pisałem wiele razy. Nie analizujesz, nie wyciągasz wniosków. Nie myślisz szerzej. "

Jesteś foliarzem Macieju1.

Pisałem o tym już wielokrotnie, ale ostatnio skupiłem się na tłumaczeniu pewnych zagadnień, zamiast na przypominaniu ci o twoim foliarstwie.

I niestety znowu zapomniałeś o tym, że jesteś foliarzem i zacząłeś prezentować swoje foliarskie, niepoparte badaniami teorie.

Ale to moje zaniedbanie.

Obiecuję od dzisiaj tępić każdy przejaw twojego foliarstwa. Tobie to nie pomoże, ale przynajmniej ludzie nie będą się na to nabierać.



Tutaj masz próbkę swojej najnowszej, foliarskiej twórczości.


"W polsce jest 140 tysięcy lekarzy. STO CZTERDZIECI TYSIĘCY LEKAARZY. Zaraził się maly % i to na 100% są ci kamikadze co bez masek chodzą bo są tacy którzy mają na to wyjeb@ne. Jest ich promil, ale są. POZA TYM przecież zarazić się można w sklepie po pracy !!!!
Wiec moje teza jest jak najbardziej prawdziwa i poprawna, w skali całego środowiska można tak powiedzieć - nie zarażają się."


Napisz proszę ile kłamstw/manipulacji dostrzegasz w tym fragmencie. Możesz się pomylić o 1.



P.S. Dlaczego przestałeś wklejać swój foliarski filmik informujący o skuteczności maseczek?

Ludzie zaczęli je nosić?

Poddałeś się?

Czy zrozumiałeś, że ten filmik niczego nie dowodzi i twój foliarski komentarz nie przejdzie?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Paź 2020r. 12:28  
Cytuj
to twoje zaniedbanie
poddałeś się

tyle pytań


piana z brudnego dzbana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Paź 2020r. 22:10  
Cytuj
STUDIUM TWORZENIA FOLIARSKICH TEORII NA PRZYKŁADZIE FOLIARZA MACIEJA1


1.

"To że twierdzę "nie zarażają się" nie oznacza że 100% lekarzy się nie zaraża."

To znaczy, że jesteś dzbanem. Zdanie "nie zarażają się" oznacza, że 100 % się nie zaraża.

Jeśli ktoś na forum napisze, że np. "Żona Macieja1 się puszcza.", a ty napiszesz "Ty skur...synu! Moja żona się nie puszcza." to ja mam rozumieć, że "się nie puszcza" czy "że zasadniczo się nie puszcza" czy może "puszcza się, ale rzadko"?

To teraz sobie odpowiedz co oznacza tekst "nie zarażają się".

To samo jest z tym durnym tekstem "Maseczki są skuteczne".


2.

"W polsce jest 140 tysięcy lekarzy. STO CZTERDZIECI TYSIĘCY LEKAARZY."

Pierwsza manipulacja foliarza. To jest całkowita liczba lekarzy. Użył jej,bo potrzebna mu była jak najwyższa liczba.

A ilu z nich pracuje w warunkach, nazwijmy to "COVIDowych"? 70 tysięcy? 100 tysięcy? 30 tysięcy?

Dzban tego nie wie, więc pisze 140 tysięcy.


3.

"Zaraził się maly %"

Druga manipulacja foliarza. On NIE MA POJĘCIA ilu się zaraziło.

Do 20 września zaraziło się 1389. Ale ilu lekarzy pracuje z pacjentami COVIDowymi?

Dzban tego nie wie, ale tworzy swoje foliarskie teorie.


4.

"i to na 100% są ci kamikadze co bez masek chodzą bo są tacy którzy mają na to wyjeb@ne"

Trzecia manipulacja foliarza. To na 100 % muszą być kamikadze, bo dzban sobie tak pomyślał, a jak dzban sobie coś pomyśli to tak musi być. Dzban NIE WIE kto dokładnie się zaraził i czy nosił maseczkę czy nie.


5.

"Jest ich promil, ale są."

Czwarta manipulacja foliarza. Dzban NIE WIE ilu takich lekarzy jest i NIE WIE ilu z nich się zaraziło. Dzban sobie to wymyślił.


6.

"POZA TYM przecież zarazić się można w sklepie po pracy !!!!"

Tutaj nie wiadomo o co chodzi dzbanowi. Prawdopodobnie insynuuje, że lekarze noszą maseczki w pracy i tam się nie zarażają, ale po pracy nie noszą i się zarażają.

Albo noszą maseczki i w pracy i w sklepie, ale w pracy się nie zarażają, a w sklepie tak.

Bo wirus wie, kiedy są w pracy i atakuje po.


7.

"Wiec moje teza jest jak najbardziej prawdziwa i poprawna, w skali całego środowiska można tak powiedzieć - nie zarażają się."

Twoja teza jest jak najbardziej prawdziwa i poprawna tak długo jak w to wierzysz. Gdybyś jednak chciał oprzeć swoją tezę na wiarygodnych danych to musiałbyś przyznać, że to wszystko dzieje się tylko w twojej głowie i nie masz żadnych podstaw, żeby głosić takie tezy.


8.

20 września pracownicy szeroko pojętej Służby Zdrowia stanowili prawie 7 % ogółu zarażonych. Co 14 zarażony był pracownikiem Służby Zdrowia. Dzban Wam powie, że "NIE ZARAŻAJĄ SIĘ DURNIU!!!".


9.

"Prawo wykonywania zawodu lekarza dentysty posiada obecnie w Polsce 42 425 osób""

Piąta manipulacja foliarza. Dzban NIE WIE ilu z nich faktycznie wykonuje ten zawód. Dzban NIE WIE ilu z nich zawiesiło działalność i na jaki okres. Dzban NIE WIE. Dzban wie ile osób posiada prawo wykonywania zawodu.


10.

"zaraziło się 113..."

i

"NIE ZARAŻAJĄ SIĘ PONIEWAŻ STOSUJĄ MASECZKI DEZYNFEKCJĘ "

Szósta manipulacja foliarza. Dzban NIE WIE ilu z nich miało kontakt z zarażonymi. Bo jeśli ktoś jest zarażony to raczej ląduje na kwarantannie albo w szpitalu. Tych kontaktów mogło być 100 000 albo 113. Ale dzban tego nie wie, bo nikt tego nie wie. Ale dla dzbana niska liczba jest dowodem na skuteczność maseczek. Bo dzban sobie tak pomyślał, więc tak ma być.


11.

Gdybyśmy nawet przyjęli te dane foliarza za wiarygodne (NIE SĄ) to otrzymujemy:

Lekarze: 0,99 % zarażonych.
Dentyści: 0,25 % zarażonych.

Gdyby twoje dane były wiarygodne i skuteczność maseczek taka sama to liczby też powinny być identyczne.

Ale nie są, bo po pierwsze te liczby nie są wiarygodne, a po drugie, jak nie wiesz czegoś to sobie wymyślisz. I potem takie bzdury wychodzą.


Podsumowanie:

Tak działają foliarze.

I tak działa Maciej1.


Ma być dużo. Z wyzwiskami. A czy to ma być prawdziwe? Nie. Dzban weźmie sobie parę danych z neta, resztę wymyśli i każe ludziom w to wierzyć.

Foliarz.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2020r. 06:59  
Cytuj
CYTAT
Pierwsza manipulacja foliarza. To jest całkowita liczba lekarzy. Użył jej,bo potrzebna mu była jak najwyższa liczba.

a ty kretynie podałeś całkowita liczbę zakażonych covidem
CYTAT
Druga manipulacja foliarza. On NIE MA POJĘCIA ilu się zaraziło.

przecież wkleiłeś ilu się zaraził a ilu jest ogólnie lekarzy.
CYTAT
Czwarta manipulacja foliarza. Dzban NIE WIE ilu takich lekarzy jest i NIE WIE ilu z nich się zaraziło. Dzban sobie to wymyślił.

no przecież wkleiłeś ilu.
CYTAT
Piąta manipulacja foliarza. Dzban NIE WIE ilu z nich faktycznie wykonuje ten zawód. Dzban NIE WIE ilu z nich zawiesiło działalność i na jaki okres. Dzban NIE WIE. Dzban wie ile osób posiada prawo wykonywania zawodu.

no ilu zawiesiło?

co do wycieczek w stronę rodziny - bo już widzę że twoja frustracja sięga zenitu:
Jak napiszę że twoja matka jak była młoda to była k0rwą i sprzedawała się na ulicy to to masz to rozumieć tak że puszczała się też dla przyjemności a ty jesteś tego produktem? Czy Tylko dlatego że brakowało jej na chleb.

Zanim zaczniesz się czepiać czyjejś rodziny to się zastanów 2 razy. To że ci brakuje argumentów dzbanie to oznacza że trzeba zacząć myśleć a u ciebie widzę następuje jakaś histeria.

w moim poście nie ma żadnych manipulacji. Tylko liczby. Wnioski o skuteczności maseczek wyciągnęły wszystkie kraje które z pandemią skutecznie walczą. Tylko dzbany jak ty dalej podważają jej skuteczność.
Ale też się miotasz , raz twierdzisz że są skuteczzne raz nie. Jakaś choroba psychiczna?


niczego nie musisz nikomu puktować. Jesteś tak samo merytoryczny jak zaorana gleba. Nie stanowisz żadnego wyzwania w dyskusji. Bo nie potrafisz myśleć.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Paź 2020r. 07:12  
Cytuj
brat foliarz - dzban pisze: "tak działają foliarze"

brat foliarz wie tyle o sobie!

choć jego pytania z dupy wzięte

stąd brudna piana z dzbana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2020r. 07:17  
Cytuj
jak dzban używa liczb to jest ok. Jak się go zaora też liczbami oj to już boli i trzeba pisać że tak nie można smiech2
komedia.

Wygląda na to że co nie napiszesz to się orasz. Wyskoczyłeś z liczbą zakażonych lekarzy i dentystów i poległeś jak stonka po oprysku.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Paź 2020r. 12:13  
Cytuj
@Maciej1

"a ty kretynie podałeś całkowita liczbę zakażonych covidem"

Liczba lekarzy, którą podałeś: 140 000.

Liczba zarażonych, których ja podałem: 1 389.


To były dane dotyczące 20 września. Do 20 września w Polsce zaraziło się 79 240 osób, w tym 1 389 lekarzy.

Jeśli założymy, że ludność Polski to 38 milionów to wychodzi na to, że do 20 września zaraziło się:

0,20 populacji Polski

i 0,99 populacji lekarzy.


Wychodzi na to, że lekarze zarażają się średnio 5x częściej niż przeciętni obywatele.

Dlaczego?

Hipotezy:
- przeciętny lekarz jest 5x większym dzbanem niż przeciętny Polak i w sklepach czy na ulicy zaraża się częściej niż przeciętny Polak;
- wśród lekarzy jest 5x więcej antymaseczkowców niż średnia dla całego społeczeństwa i stąd wysoka liczba zachorowań;
- przeciętny lekarz nie jest dzbanem i nosi maseczkę, ale maseczki mają bardzo ograniczoną skuteczność i stąd wysoka liczba zarażeń.

Jak jest naprawdę?

Nie wiem. Nie mam dostępu do żadnych badań, które by się do tego odnosiły. Oczywiście mam swoją hipotezę, ale to tylko moja hipoteza umiech.


Ale foliarz Maciej1 zacznie pisać o skuteczności maseczek i będzie udowadniał, że wysoka liczba zachorowań nie wynika z ograniczonej skuteczności maseczek, ale jest skutkiem "grzebania w d..e" i "kamikadze".

Bo ON WIE. Skąd wie? Tego NIKT nie wie. Nawet on sam.


Foliarzu - NIE MASZ ŻADNYCH DOWODÓW i WYMYŚLASZ SWOJE TEORIE.


Na tym polega foliarstwo. Nie na tym, że się podaje liczby, tylko na tym, że się podaje liczby i w oparciu o nie buduje się fałszywą narrację.


NIE ZARAŻAJĄ SIĘ = dane o 1 389 zarażeniach, których nie możesz odrzucić, bo nie masz żadnych danych dotyczących tego, czy te osoby nosiły maseczki czy nie.


Ale ty będziesz udowadniał, że to przez "grzebanie w d..e" i "kamikadze".

Na tym polega foliarstwo.

Rozumiesz FOLIARZU?




P.S.

Prawdopodobnie liczba "5x" też jest niewiarygodna, bo zakładam, że w szpitalach często testuje się wszystkich lekarzy jak leci, więc nawet jak ktoś jest bezobjawowy to go namierzą. A bezobjawowy Polak, jeśli się nie zaraził na weselu, tylko np. na ulicy nie będzie często testowany.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Paź 2020r. 12:48  
Cytuj
na tym polega foliarstwo

kto może lepiej wiedzieć niż doświadczony foliarz?

no kto?
kto ma lepsze pytania z dupy?

piana z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Paź 2020r. 13:06  
Cytuj
@Maciej1

"Zaraził się maly %" co miało być dowodem na skuteczność maseczek.

Napisałem:

"Druga manipulacja foliarza. On NIE MA POJĘCIA ilu się zaraziło."

Dzban nie ogarnął i napisał:

"przecież wkleiłeś ilu się zaraził a ilu jest ogólnie lekarzy."


Wkleiłem i to są liczby pokazujące ile osób się zaraziło.


Ale to nie są liczby pokazujące: ile osób miało maseczki I kontakt z COVIDem I się zaraziło.

NIE WIESZ foliarzu ilu lekarzy miało kontakt z COVIDem i dlatego NIE WIESZ jaki był % zakażeń, wśród lekarzy noszących maseczki.

I dlatego nie możesz na tym budować foliarskich teorii o skuteczności maseczek.



Jeśli weźmiesz 100 osób. Założysz im maseczki. 96 umieścisz w pokoju do którego wtłaczane będzie powietrze. Pozostałe 4 umieścisz w innym pomieszczeniu, gdzie wtłaczane będzie powietrze z wirsuem. Następnie ustalisz, że zaraziły się 2 osoby, to ile twoim zdaniem % osób się zaraziło?

2 % czy 50 %?


Pewnie ci wyjdzie 2 % i będziesz mógł ogłosić skuteczność maseczek.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2020r. 13:09  
Cytuj
CYTAT
Wychodzi na to, że lekarze zarażają się średnio 5x częściej niż przeciętni obywatele.

albo dzbanie dlatego że ci lekarze mieli ciągłą ekspozycję na wirusa, poprzez kontakt z obsługiwanymi chorymi itp.
W odróżnieniu od reszty z puli zakażonych. Ale impotencja...

znasz takie powiedzenie jak wyjątek potwierdzający regułę? Tylko dobrze się zastanów, albo zapytaj kogoś mądrzejszego od siebie - dlaczego lekarz ryzykuje więcej niż ty siedząc w domu i w pracy?

CYTAT
NIE WIESZ foliarzu ilu lekarzy miało kontakt z COVIDem i dlatego NIE WIESZ jaki był % zakażeń, wśród lekarzy noszących maseczki.

no to po co wklejasz te liczby z ilością zakażonych lekarzy? Skoro to do niczego nie prowadzi?
Podałeś liczbę zakażonych lekarzy
Jak ci rozjeb@łem mózg ilością lekarzy w totalu, to dowodzi tylko że mam rację. Teraz bredszisz że nie wiem ilu się mogło zarazić nosząc maseczki.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Paź 2020r. 13:14  
Cytuj
@Maciej1

"albo dzbanie dlatego że ci lekarze mieli ciągłą ekspozycję na wirusa, poprzez kontakt z obsługiwanymi chorymi itp"

No co ty nie powiesz?

Dzięki, że mi oczy otworzyłeś.

Ja myślałem, że COVIDem to się można zarazić tylko jak się nie nosi maseczki albo jak się "grzebie w d..e", a potem "palec do nosa".

A tu, popatrz, w szpitalach też można się zarazić.




P.S.

"no to po co wklejasz te liczby z ilością zakażonych lekarzy? Skoro to do niczego nie prowadzi? "

Bo jest tutaj jeden foliarz na forum, który dowodzi, że się nie zarażają.


Okazuje się, że się zarażają. Chociaż w sumie nie wiadomo gdzie.


Więc MOŻE i foliarz Maciej1 ma rację z tym "grzebaniem w d..e i kamikadze".

Ale dopóki nie przedstawi dowodów, to są to tylko jego foliarskie teorie.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2020r. 13:20  
Cytuj
chcesz dowodów na to że jak się niewłaściwie obchodzisz z maseczką i nie zachowujesz ostrożności i higieny to ona może być po prostu bezsesnsem i może być nieskuteczna?

ty masz udar?

mam ci też udowodnić że jak się zesrasz to śmierdzi?

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Paź 2020r. 13:24  
Cytuj
"no to po co wklejasz te liczby z ilością zakażonych lekarzy? Skoro to do niczego nie prowadzi? "

A po ch.. ty wklejasz jakieś filmiki z youtube'a i twierdzisz, że to dowód na skuteczność maseczek, przy okazji wyzywając wszystkich od dzbanów?

I tym samym ośmieszasz całą ideę noszenia maseczek, bo ludzie widzą, że jesteś dzbanem i wklejają ci badania naukowe, a ty dalej ich wyzywasz, tak jak remonta?

Chcesz przekonać ludzi do noszenia maseczek?

To nie posługuj się manipulacją. Posługuj się faktami, badaniami, danymi.

Jak czegoś nie wiesz to powiedz, że nie wiesz, a nie zaczynasz wyzywać ludzi od dzbanów.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2020r. 13:25  
Cytuj
no, bo te badania potwierdza ich skuteczność w zatrzymywaniu wirusa.
CYTAT
To nie posługuj się manipulacją. Posługuj się faktami, badaniami, danymi.

no posługuje się dzbanie TWOIMI linkami które udowadniają to co mówię - że są skuteczne jako blokada przed wirusem.

CYTAT
I tym samym ośmieszasz całą ideę noszenia maseczek,

tylko ciebie i twoją ekipę, persymone remonta i innych dzbanów.

CYTAT
A tu, popatrz, w szpitalach też można się zarazić.

a ja pisałem że w szpitalu się nie można zarazić?
CYTAT
Ja myślałem, że COVIDem to się można zarazić tylko jak się nie nosi maseczki albo jak się "grzebie w d..e", a potem "palec do nosa".

z takim IQ JA się nie dziwię.

CYTAT
Więc MOŻE i foliarz Maciej1 ma rację z tym "grzebaniem w d..e i kamikadze".

rzuciłem ci kość raz a ty ją aportujesz i szarpiesz jak reksio. Biedaku już się nie masz czego chwycić.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Paź 2020r. 13:37  
Cytuj
@Maciej1

"no ilu zawiesiło?"

Jak nie wiesz dzbanie to co chcesz udowodnić?


Tu masz dane z zeszłego roku bodajże, dotyczą pielęgniarek, ale pewnie da ci to jakiś obraz, tego ile warte są twoje wyliczenia:

"Według Centralnego Rejestru Pielęgniarek i Położnych w Polsce jest ok. 335 tysięcy osób wykonujących ten zawód. Jednak w rzeczywistości w Polsce mamy ok. 260 tysięcy pracujących pielęgniarek i położnych"

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2020r. 13:38  
Cytuj
CYTAT
Jak nie wiesz dzbanie to co chcesz udowodnić?

no ale to ty zacząłeś cytować te liczby więc to ty mi chcesz coś udowodnić tylko sam nie znasz dokładnych danych.

Cytujesz konkretne liczby, ja ci odbijam konkretnymi liczbami - i mamy problem - bo ci nie zagrało i teraz szukasz dziury w całym. Zamknij jape i nie wklejaj czegoś o czym nie masz pojęcia

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Paź 2020r. 13:43  
Cytuj
@Maciej1

"no ale to ty zacząłeś cytować te liczby więc to ty mi chcesz coś udowodnić tylko sam nie znasz dokładnych danych. "


Napisz co chcę ci udowodnić.



Albo ja ci powiem.



Chcę udowodnić, że budujesz foliarskie teorie, czerpiąc dane z różnych źródeł, w tym także ode mnie. Ale z reguły albo masz za mało danych, żeby cokolwiek udowodnić albo dane dotyczą czegoś zupełnie innego albo nie ogarniasz co dokładnie opisują procenty wymienione w tekście.




P.S.

Wiesz jak wyglądają te konkretne liczby? Wiesz jak wygląda przykładowy dialog z tobą?

Ja: Jaki procent lekarzy noszących maseczki się zaraził?

Maciej1: Maseczki blokują 70 % cząsteczek.

Ja: Jaki procent lekarzy noszących maseczki się zaraził?

Maciej1: Bo ludzie to debile i grzebią w d..ch.

Ja: Jaki procent lekarzy noszących maseczki się zaraził?

Maciej1: NIE ZARAŻAJĄ SIĘ DURNIU!

Ja: Jaki procent lekarzy noszących maseczki się zaraził?

Maciej1: W Polsce jest 140 000 lekarzy.

Ja: Jaki procent lekarzy noszących maseczki się zaraził?

Maciej1: Lekarze się zarażają, ale maseczki są skuteczne.



Co z tego, że cytujesz konkretne liczby?


Nie ośmieszaj się człowieku.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2020r. 14:12  
Cytuj
cały twój post to jest jedno wielkie kłamstwo. Wymieszałeś swoje i moje wypowiedzi żeby sobie ułożyć własną wersję wydarzeń. Żenada.

Twój ciasny umysł nie ogarnia że maseczki mogą być skuteczne ale i tak będą tacy lekarze którzy się zarażą bo maseczka nie daje 100% ochrony. Co nie zmienia faktu że jest skuteczna bo daje szansę na uniknięcie wchłonięcia wirusa, bo maska go wyfiltruje.

To jest zjawisko które wymyka się twoim mozliwościom pojmowania.

Chciał byś żeby było zero jedynkowo żeby twój malutki umysł mógł to jakoś zakwalifikować.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Paź 2020r. 14:49  
Cytuj
@Maciej1

"cały twój post to jest jedno wielkie kłamstwo. Wymieszałeś swoje i moje wypowiedzi żeby sobie ułożyć własną wersję wydarzeń. "

Oczywiście, że to jest wymieszane. Ale mniej więcej tak to wygląda. Bierzesz jakieś liczby, nie masz żadnych dowodów, że coś działa tak, a nie inaczej i udajesz, że podajesz FAKTY.


"Twój ciasny umysł nie ogarnia że maseczki mogą być skuteczne"

Twój ciasny umysł zaczyna powoli ogarniać to o czym pisałem i dlatego zamiast napisać "SĄ" skuteczne, napisałeś "MOGĄ BYĆ" skuteczne.


"jest skuteczna bo daje szansę"

Czy osłona, która zablokowała 154 z 200 pocisków była skuteczna?

Była i nie była.

I tak samo jest z maseczkami.

Ale ty wpadłeś na forum i zacząłeś wklejać wszędzie gdzie się da jakiś "DOWÓD" z youtube'a i drzeć się, że DZBANY, WSZĘDZIE DZBANY.


Kiedy remont podał ci wyniki badań, z których wynikało, że maseczki SĄ W JAKIMŚ TAM STOPNIU SKUTECZNE w przypadku grypy (bodajże 3% lekarzy noszących materiałowe nie zachorowało i 56% noszących chirurgiczne - dane z pamięci, więc mogę się mylić, a tego linku już nie, bo dostęp został zablokowany), to co ty zrobiłeś?

Zacząłeś pisać, że remont to dzban.

To kim ty KU..A jesteś?


"Chciał byś żeby było zero jedynkowo żeby twój malutki umysł mógł to jakoś zakwalifikować. "

No właśnie twoje "MASECZKI SĄ SKUTECZNE" to takie zero-jedynkowe g...o, które może przyczynić się do śmierci ludzi, poprzez budowanie fałszywego poczucia bezpieczeństwa.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Paź 2020r. 14:54  
Cytuj
kim ty ku....wa jesteś?

mocne pytania
chyba od nich należało zacząć dzbanie - foliarzu

ale i tak - z dupy te pytania.

piana z dzbana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2020r. 15:50  
Cytuj
przecież cały czas pisze idioto że sama maseczka nie pomoże, dezynfekcja odstęp również musi temu towarzyszyć. Dlatego pisałem że jak ktoś nosi maseczkę ale równocześnie grzebie w nosie pod tą maską, ściąga ja z twarzy łapiąc za materiał - to niweczy cała skuteczność takiej maski, bo sama sobie taka osoba wyrządza szkodę nie umiejąc zachować podstawowych zasad higieny i zdrowego rozsądku.
czepiłeś się jak idiota później tego i pleciesz jakieś bzdury przeinaczając i wyrywając z kontekstu wypowiedź.

Pisałem cały czas to samo i nic się nie zmienia. Maseczki sa skuteczne w ograniczaniu rozmiaru pandemii. Ograniczają emisję wirusa od osób zarażonych i chronią osoby noszące maseczki ale będące zdrowymi.

Chronią SKUTECZNIE medyków i personel pierwszego kontaktu który obsługuje jeszcze poza szpitalem zakażonych. TO SĄ FAKTY.

Tak samo jak kamizelka kuloodporna jest skuteczna, to że policjant zginie ale miał ją założoną nie oznacza że jest nieskuteczna bo policjant zginą trafiony z głowę. MILIONY są trafiane w korpus i NIE GINĄ. Podobnie jest z maseczką.

Żaden kretyn nie napisze że kamizelka kuloodporna jest nieskuteczna dzbanie tylko dlatego że jakiś % policjantów jest trafianych w głowę.

Twoje brednie są właśnie w takim stylu

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Paź 2020r. 16:18  
Cytuj
@Maciej1

"Chronią SKUTECZNIE medyków i personel pierwszego kontaktu który obsługuje jeszcze poza szpitalem zakażonych. TO SĄ FAKTY."

Napisz jeszcze JAK skutecznie i będzie po sprawie. Ewentualnie wskaż, gdzie już o tym pisałeś.


"Tak samo jak kamizelka kuloodporna jest skuteczna, to że policjant zginie ale miał ją założoną nie oznacza że jest nieskuteczna bo policjant zginą trafiony z głowę. MILIONY są trafiane w korpus i NIE GINĄ."

O skuteczności kamizelek kuloodpornych NIE DECYDUJE to czy ktoś został trafiony w głowę czy nie. Decyduje fakt, że zatrzymują kule określonego kalibru trafiające w kamizelkę.

Skąd wiadomo, że są skuteczne? Bo robi się badania i sprawdza czy te kule przechodzą.


"Podobnie jest z maseczką."

Nie jest.

Bo w przypadku maseczek WIADOMO, że wirusy przechodzą. Wczoraj czytałem o tym, że bodajże naukowcy z MIT zrobili maseczkę, która dezaktywuje wirusy i jak już ją zrobią to wtedy będziesz mógł to porównać do kamizelki i powiedzieć, że TE MASECZKI OD MIT SĄ SKUTECZNE.

W przypadku maseczki wirusy przechodzą i dlatego NIE MOŻNA mówić o skuteczności maseczek w oderwaniu od czasu ekspozycji na działanie wirusa i bez informacji na temat tego ile wirusa potrzeba, żeby się zarazić.


Ktoś kto mówi o skuteczności nie informując o pozostałych aspektach to taki dzban, który coś tam sobie gada. Można by nie zwracać na niego uwagi, gdyby nie fakt, że wkleja wszędzie "DOWÓD" z yt i wydziera się "DZBANY, DZBANY WIDZĘ".

O ch.. mu chodzi?

Ktoś mu wklei badania to powie, że "z pejsbuka".

Ale argument.

Rasowy dzban.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2020r. 16:38  
Cytuj
CYTAT
O skuteczności kamizelek kuloodpornych NIE DECYDUJE to czy ktoś został trafiony w głowę czy nie. Decyduje fakt, że zatrzymują kule określonego kalibru trafiające w kamizelkę.

no widzisz jak się ładnie zaorałeś po raz dwudziesty?

Dokładnie tak samo działa maseczka. Zatrzymuje wirusa w wydzielinie z ust o konkretnej objętości/średnicy czy też gęstości, na tyle dużej że osadza się na materiale filtrującym maseczki. Pozostały % są to drobinki w areozolu unoszącym się dłuższy czas (też w mniejszej ilości jak ktoś ma maseczkę bo większość osadzi się na wewnętrznej jej stronie) i potrafiącym przenikać przez strukturę maseczki bądź przedostaje się bokiem tam gdzie nie ma przylegania do ciała. Lotne cząstki są nieprzewidywalne ale jak stoisz obok osoby która mówi do ciebie i ma maskę to jest duża szansa że się nie zarazisz bo lotne cząsteczki podróżujące w powietrzu są rozpraszane dołem górą i bokami, zamiast trafić ci na twarz z prędkością światła jak byście nie byli chronieni maską, mogą się osadzić na przedmiotach, podłodze - nie wiem - ścianach innych przedmiotach itp. ale nie będą stanowić zagrożenia które bezpośrednio zaciągasz do płuc jak rozmawiacie i żaden z was nie ma maseczki. Wtedy dochodzimy do podpunktu DDM pod tytułem "dezynfekcja" czyli dezynfekujemy ręce po dotykaniu klamek i innych przedmiotów gdzie mógł się wirus osadzić.

Mało tego są już wypowiedzi lekarzy którzy twierdzą że ilość wirusa jakim zaraża się człowiek jest bardzo istotna w przebiegu covida. Mała ilość wirusa wchłoniętego powoduje że organizm sobie lepiej poradzi z jego pokonaniem.

Jak więc mozna pisać, że maseczki są nieskuteczne?

Maseczka nie stanowi 100% ochrony ale nie można mówić że jest nieskuteczna, czy tak jak ty że W OGÓLE JEST NIESKUTECZNA.
Tak samo kamizelka kuloodporna nie jest nieskuteczna, tak samo pasy bezpieczeństwa nie są nieskutencze.

I dlatego powinno się ją nosić. U osoby chorej większość wydzieliny osadzi się na wewnętrznej stronie maseczki i taka osoba kolokwialnie mówiąc "nie opluje" bezpośrednio osób stojących naprzeciwko, oraz generalnie zmniejszy się objętość cząstek wirusa opuszczających okolice ust osoby zarażonej.
A osoba zdrowa, przez powietrze które zaciąga poprzez materiał maseczki, ma dodatkowe % szansy że nie wchłonie tego wirusa.

Jest to jedyny oprócz izolacji - znany sposób na uniknięcie zakażenia. A że izolacja jest często nie możliwa to zostaje tylko maseczka jako jedyny skuteczny i możliwy do zastosowania sposób na ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa (OPRÓCZ IZOLACJI I DEZYNFEKCJI SIEBIE I PRZEDMIOTÓW)


Mało tego, ratownicy medyczni którzy jeżdżą w karetkach z maskami w stylu N95 i kombinezonach, pokazują DOBITNIE że zdolności filtrowania powietrza tych maseczek są bardzo wysokie, skoro ci medycy nie mają pozytywnych wyników na covida, przy TAKIEJ SKALI obciążenia pracy tych medyków gdzie oni codziennie jeżdżą z covidowcami - już by dawno zabrakło rąk do pracy.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Paź 2020r. 16:59  
Cytuj
o ch. mu chodzi?

no właśnie

o ch. chodzi foliarzowi - dzbanowi?
chyba o te jego pytania z dupy

brudna piana z dzbana

bo to rasowy dzban, nie jakiś mieszaniec
mój brat dzban!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 31 32 33 34 35 36 37 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »