NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 28 29 30 31 32 33 34 ... » »»
Fałszywa pandemia, Fałszywa pandemia
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 21:09  
Cytuj
@Maciej1

Nie sap.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 21:09  
Cytuj

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 21:11  
Cytuj
lepiej idź do koryta.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 21:11  
Cytuj
Pandemia dotyczy nas wszystkich, nie dzieli Polaków na lepszych i gorszych tak jak PiSumiech

https://vm.tiktok.com/ZSQGk4CH/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 21:19  
Cytuj
@Maciej1

Dane z 23 września (dotyczy przypadków zarażeń w Polsce):

Ratownicy medyczni: 68
Pielęgniarka/Pielęgniarz: 2393

"ciekawe, ci kierowcy karetek tego chyba nie wiedzą. Oni chyba siłą woli i niewiedzą wypierają wirusa. Jadą W JEDNEJ KARETCE Z chorym na covida. I co? przecież maseczki nie chronią w ogóle!!!"

Jestem pewien, że w przypadku ratowników medycznych niski wskaźnik zachorowań wynika z noszenia maseczek, natomiast w przypadku pielęgniarzy/pielęgniarek jest wynikiem nie noszenia maseczek.


Ten kierowca karetki to może sobie przejść do tyłu kiedy chce? Czy tam jest jakaś ściana? Serio pytam.


Rozumiem, że ci kolesie co przyjeżdżają po pacjentów z COVIDem to w maseczkach?

A te ufoludki w kombinezonach to po kogo przyjeżdżają?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 21:20  
Cytuj
a teraz przeczytaj co napisałeś i się zastanów co wynika z twojego pier0lenia.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 21:22  
Cytuj
Potem. Badania remonta - pamiętasz?


Nawet ta osłona o której pisałem to jednak 77 % pocisków zatrzymała. I dlatego każdy żołnierz chciał ją mieć.


Taki paradoks.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 21:23  
Cytuj
paradoks to jest taki że nie masz mózgu a funkcjonujesz.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Paź 2020r. 23:40  
Cytuj
@Maciej1

Masz w podpisie:

"PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!"

Skoro piszesz, że PRZEKONAŁEŚ to nie rozumiem dlaczego sapiesz?

Przecież PRZEKONAŁEŚ.


Czy może to co masz w podpisie to takie zwykłe pierd...e jak z tą skutecznością maseczek?


Ustalenia - część 2.

5. Kolejny link remonta.

https://www.nejm.(...)p2006372

Maciej1 napisał:

"paradoks to jest taki że nie masz mózgu a funkcjonujesz"

A w linku takie ładne zdanie:

"Focusing on universal masking alone may, paradoxically, lead to more transmission of Covid-19 if it diverts attention from implementing more fundamental infection-control measures.


Porównaj sobie Macieju ten cytat z tym:

" - HELENKO, PRZEJDĘ SIĘ PO SKLEPACH, WPADNĘ NA HALĘ I DO ZEGARMISTRZA NA HERBATKĘ."
- Dobrze, Stefan, tylko weź maseczkę, bo wiesz, że COVID."

Czyli noszenie maseczek może odwracać uwagę od zastosowania bardziej fundamentalnych środków zapobiegania infekcji.

Takich jak na przykład: Siedź KU..A w domu i nie lataj po sklepach!

Co pokrywa się z tym co mówił szwedzki wirusolog o "fałszywym poczuciu bezpieczeństwa".



6. Kolejny link remonta:

http://www.asahi(...)13523664

Tutaj mamy jakiegoś japońskiego naukowca.

Ten zbadał różne rodzaje masek i wychodziły mu różne rzeczy, ale doszedł do wniosku, że maski materiałowe i gazowe są skuteczne w zatrzymywaniu kropel przy kichaniu, ale przepuszczają lotne cząsteczki wirusa i nie zapobiegają przemieszczaniu się wirusa.

Koleś podkreśla, że przy niedopasowanej masce lub nieodpowiednio noszonej ochrona spadała prawie do zera.

Ale chwalił DUSK MASKS. Dopasowane miały 1 % przepuszczalności lotnych cząsteczek.

7. Kolejny link remonta:

https://bmjop(...)/e006577

"the results caution against the use of cloth masks" ponieważ "Moisture retention, reuse of cloth masks and poor filtration may result in increased risk of infection."

Czyli de facto może to prowadzić do zwiększonego ryzyka infekcji. Ale badanie było z 2015 i dotyczyło chorób grypo-podobnych. W 2020 w odpowiedzi na pytania autorzy napisali jeszcze jeden artykuł:

https://bmjop(...)t-resort

"the use of cloth masks as a last resort"

Użycie maski materiałowej w ostateczności? Te tysiące czy miliony Polaków to wiedzą, że te materiałowe maseczki należy używać W OSTATECZNOŚCI? Czy oni traktują każde wyjście do sklepu jako OSTATECZNOŚĆ?

Wątpię.

Ciekawe sformułowania z tego artykułu:

"Until now, most guidelines on PPE did not even mention cloth masks"

Materiałowe maski NIE BYŁY dotychczas nawet brane pod uwagę jako środki ochrony osobistej dla pracowników służby zdrowia.

"the physical barrier provided by a cloth mask may afford some protection"

Nawet się nie pokusili o WILL zamiast MAY.

Mimo wszystko zalecają noszenie CZEGOKOLWIEK na twarzy.

"These are pragmatic, rather than evidence-based suggestions, given the situation. "

Wydaje się to być rozwiązanie zdroworozsądkowe raczej niż poparte jakimikolwiek dowodami. Czyli chodzi o te osławione 150 lat doświadczeń o których pisał Maciej. Dowodów nie ma, ale może i pomoże.


8. Były jeszcze 2 linki, ale w jednym porównanie rodzajów maseczek i standardowo chirurgiczne lepsze niż materiałowe i parę wykresów, które niby pokazywały, że maseczki nie działają, ale to były dane dla całej populacji i tak naprawdę trudno to nazwać badaniami, bardziej statystykami, a wiadomo jak jest ze statystykami.


9. Porównajmy to z linkami, które wkleił Maciej1.

https://arxiv.org/pdf/2004.13553.pdf

Długie. Nie będę udawał, że przeczytałem całość.

Ale na szczęście Maciej1 postarał się o streszczenie:

"Według symulacji opublikowanej w raporcie Universal Masking is Urgent in the COVID-19 Pandemic: SEIR and Agent Based Models, Empirical Validation, Policy Recommendations już 80% noszących maseczki w przestrzeni publicznej działa lepiej niż kompletny lockdown! "

Prosiłem go już o to jak należy rozumieć te dane w odniesieniu do faktu, że w Polsce chyba dobre 2 miesiące mieliśmy i lockdown i maseczki i pandemia nie wyhamowała w żadnym stopniu.


Moje wnioski po przeskanowaniu tekstu.

To co działa w Japonii nie musi zadziałać w Polsce.

To, że w Japonii nie ma koszy na śmieci, bo ludzie zabierają śmieci z sobą do domu to nie znaczy, że w Polsce nie zobaczycie setek maseczek walających się po trawnikach.

Autorzy opisując poszczególne kraje mówią o KULTURZE MASECZKOWEJ czyli NOSZENIU MASECZEK nawet PRZED wybuchem pandemii.


Ale np. dane ze strony 12 wcale nie są wcale takie jednoznaczne.

Plus pamiętajmy, że jest to nadal SYMULACJA, a nie badanie. W symulacji wychodziło mi ostatnio 100 % zakażeń i nie można powiedzieć, że założenia, które przyjąłem są fałszywe.


10. Następny link:

https://advan(...)eabd3083

Tutaj przynajmniej mamy badanie, ale NIE DOTYCZY ono zachorowań, ani transmisji wirusa. Jest to porównanie masek i wskazanie, ile kropel zatrzymuje każda z nich.

W wyniku badania wiemy, która z nich zatrzymuje najwięcej kropel, ale nadal nie mówi nam to nic o możliwości zakażenia, ponieważ nie wiemy ile viral particles potrzeba do zakażenia i tak naprawdę wiemy ile kropel zatrzymują maski, a nie mamy info o lotnych cząsteczkach.

11. Pozostałe 2 linki już omawiałem. Jeden dotyczył wpływu wilgotności na rozprzestrzenianie wirusa, drugi pokazywał, że w maseczkach powietrze wychodzi górą, dołem, bokiem i częściowo przodem.

Na 4 linki żaden nie pokazywał jaka jest skuteczność maseczek w zatrzymywaniu transmisji wirusa i czy jest jakakolwiek.



Oczywiście możemy założyć, że im lepsza maseczka, zatrzymująca więcej materiału, tym mniejsza szansa na zakażenie, ale ponieważ nie wiadomo jak duża jest dawka potrzebna do zakażenia, to tak naprawdę nie wiadomo czy to prawda. I od jakiego poziomu zaczyna się SKUTECZNOŚĆ blokady.


P.S. Zostały jeszcze "moje" linki, które mnie "zaorały" i jakieś podsumowanie i potem Maciej1 może zacząć powtarzać, że PRZEKONAŁ mnie do noszenia maseczek.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 03:41  
Cytuj
"Fałszywa pandemia "ma to do siebie,że pomimo iż jej nie ma,jednak ludzie umierają na "nieistniejącego"wirusa.nie wiem

Nie chcę powiedzieć że się cieszę,jednak jestem zadowolony z tego, że wreszcie dotarła ona do naszych polityków -z prezydentem Anżejem Dudą na czele.zdegustowany
Świadczy to iż nas namawiając do ograniczeń(co widać ze zdjęć i filmów),sami swoich zakazów i nakazów nie stosowali.jezyk

U nich jest to podatek od głupoty,chamstwa i arogancji.Wywyższania się ponad społeczeństwo.sciana
To są jednak "elyty"i w kolejkach karetek do szpitali, siedzieć nie będą.ok
Zastanawiam się, kiedy Jarosław"Czałczesku"Kaczyński zaliczy wirusa.chytry
Ale to będzie panika w PiSuarze o schedę po prezesie.:szok:
Śmierci mu nie życzę,ale jak każdy, kiedyś...placze
Za to np.Ziobro,co tam myśli...kto wie?co

https://demot(...)-rowniez

PS.Nieśmiertelny Kraśnik.potluczony

https://demot(...)ku-osoby

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 04:31  
Cytuj
tyle się oklepałeś żeby stwierdzić w zasadzie że maski są skuteczne.

CYTAT
Dlatego to NIE JEST tak, że maseczka chroni Was w 17 %.
CYTAT
Ona w ogóle nie chroni
. Ona zmniejsza ilość wirusów wchłanianych przez Wasz organizm o 17 %. Ale i tak dostanie 83 x więcej VIRAL PARTICLES niż potrzeba do zakażenia.

Czyli jak pracownicy ratunkowi wożą pacjentów w maskach które nic nie dają, to wchłaniają przy pierwszym pacjencie 50% wirusa, przy drugim 17% wirusa, przy trzecim 50% wirusa aż na konie tygodnia mają wchłonięte ile - 200% wirusa?
Polski Dzban taki mądry. Tak dobrze zna się na badaniach naukowych.

CYTAT
Prosiłem go już o to jak należy rozumieć te dane w odniesieniu do faktu, że w Polsce chyba dobre 2 miesiące mieliśmy i lockdown i maseczki i pandemia nie wyhamowała w żadnym stopniu.

bo ludzie się durniu do tego nie stosują!!! Grzebią w dupach w później maseczki i do nosa paluszeK! Traktują maskę jak czapkę którą się ściąga i zakłada! Już na początku ludzie się do tego nie stosowali, z czasame widać było tylko jeszcze większą szyderę i cwaniaczkowatość. TEEERRAZ dopiero nie muszę nikogo upominać kto do mnie wchodzi do pracy. TERAZ. W październiku.

CYTAT
A limitation of this study is that we did not measure compliance with hand hygiene, and the results reflect self-reported compliance, which may be subject to recall or other types of bias. Another limitation of this study is the lack of a no-mask control group and the high use of masks in the controls

a więc nic nie warte badanie. Nie wzięto pod uwagę tak banalnego i prozaicznego faktu że w/w osoby mogły się zarazić po prostu w inny sposób np. nie myjąc rąk, a o to nie trudno jak się np. maskę ściąga ręką za materiał a później chowa do brudnej kieszeni. To jest też odpowiedz na twoje pier#$lenie powyżej.

Najbardziej wiarygodne i miarodajne jest badanie gdzie na maskę napyla się w labolatoryjnych warunkach wirusa i sprawdza jego możliwości penetracji konkretnych tworzyw z których jest zrobiona maska. Powtarzanie prób i sprawdzanie skuteczności.

Używaj mózgu dzbanie.

CYTAT
Moje wnioski po przeskanowaniu tekstu.

To co działa w Japonii nie musi zadziałać w Polsce.

To, że w Japonii nie ma koszy na śmieci, bo ludzie zabierają śmieci z sobą do domu to nie znaczy, że w Polsce nie zobaczycie setek maseczek walających się po trawnikach.

no i właśnie dlatego jesteś dzbanem. Twoje wnioski są takie że przyczyna to brak koszy na śmieci. To dzieli Japończyków i Europejczyków.

Moje wnioski są takie że jesteś DZBANEM

CYTAT
Oczywiście możemy założyć, że im lepsza maseczka, zatrzymująca więcej materiału, tym mniejsza szansa na zakażenie, ale ponieważ nie wiadomo jak duża jest dawka potrzebna do zakażenia, to tak naprawdę nie wiadomo czy to prawda. I od jakiego poziomu zaczyna się SKUTECZNOŚĆ blokady.

DURNIU! Życie to już zweryfikowało! Pracownicy ratunkowi którzy się prawidłowo obchodzą z maskami, umieją ich używać oraz zmieniają je regularnie - NIE ZARAŻAJĄ SIĘ podczas transportu, czasami jak pokazują nagrania WIELOGODZINNEGO oczekiwania na odbiór "kowidowca" to wystawienie ratownika na długotrwały kontakt z wirusem, mało tego dla nich to CODZIENNOŚĆ!!!
Pracownice i pracownicy DPS`ów ogarniętych przez covid, też mają stały kontakt z wirusem, oddychają przez maskę, zachowują higienę zdają sobie sprawę żeby np. jak statystyczny janusz nie grzebać w nosie pod maską.
NIE ZARAŻAJĄ SIĘ.
A według ciebie po paru dniach powinni mieć wchłonięte ile - 300% wirusa?

Jesteś DURNIEM!!

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 06:37  
Cytuj
Łooooo

mój brat już pisze epopeje.
To już nie som streszczenia.

Ale piana poszła z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 06:58  
Cytuj
CYTAT
paradoks to jest taki że nie masz mózgu a funkcjonujesz.


Ludzie wybudzają się z wieloletniej śpiączki i żyją umiech a nie powinni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 07:12  
Cytuj
Zaobserwowane w zeszłym tygodniu na ul. Poniatowskiego w okolicach Lidla:

Starsza kobieta zwraca uwagę rowerzyście (ok 50-tki), że ten nie ma maseczki. Robi to grzecznie.

W odpowiedzi ten drze ryja:

- "A h...j cie to obchodzi!"

I tak to właśnie z wami jest. To jest wasze hasło przewodnie:
Dyskusję z wami można sprowadzić do takiego dialogu:

- słuchaj, noś maseczkę, chroń jak możesz ludzi wokół siebie i siebie samego.
- "A h...j cie to obchodzi!"
- Obchodzi mnie, bo przede wszystkim, jeśli jesteś bezobjawowym, to mniejsze ryzyko że zarazisz.
- "A h...j cie to obchodzi!"
- zrozum, że możesz mieć na sumieniu czyjeś zachorowanie a nawet śmierć
- "A h...j cie to obchodzi!"
- nie bądź głupim egoistą, zrozum, że to dzieje się naprawdę
- "A h...j cie to obchodzi!"
- maseczki chronią, to już udowodnione, robisz na przekór bo nie lubisz PiS-u?
- "A h...j cie to obchodzi!"
- spróbuj stanąć ponad podziałami, zacznij myśleć, kieruj się rozsądkiem
- "A h...j cie to obchodzi!"

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 08:23  
Cytuj
PolakzPolski20 pisze:

Zarażeni:

"Ratownicy medyczni: 68
Pielęgniarka/Pielęgniarz: 2393"



Maciej1 pisze:

"NIE ZARAŻAJĄ SIĘ"

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 08:26  
Cytuj
dalej nie rozumiesz.
KAŻDY Z RATOWNIKÓW MAJĄCYCH TAKĄ EKSPOZYCJĘ NA WIRUSA POWINIEN BYĆ POZYTYWNY w świetle tego co piszesz
Po paru kursach MUSIELI BY MIEĆ ~100% wirusa w organizmie, a wielu z nich po 300-500% albo i więcej. Bo za każdym razem wchłaniają wirusa.

dalej linkujesz jakieś STATYSTYKI w których nie uwzględnia się KLUCZOWYCH czynników przy zakażeniach covidem, chociaż by jak mycie rąk, o czym wspominają sami autorzy mając świadomość że to nie daje reprezentacyjnych wyników. Po prostu pracują na tym co mają - starają się w oparciu o dobrą wolę ludzi, wysnuć jakieś wnioski. Podważasz jednak - laboratoryjne badania nie rozumiejąc jednocześnie ich wyników.

jesteś intelektualnym impotentem nie umiejącym nawet zinterpretować tego co czytasz. Nie znasz angielskiego ale posługujesz się angielskimi publikacjami. Znowu cię zaorałem biorąc pierwszy z brzegu artykuł który zacytowałeś - podczas gdy ty czepiasz się doświadczenia laboratoryjnego NIE UMIEJĄC ZINTERPRETOWAĆ TEGO CO WIDZISZ.

Życie już zweryfikowało że maseczki chronią personel medyczny codziennie pracujący z zakażonymi. Maseczki są skuteczne i minimalizują RADYKALNIE możliwość zakażenia, skoro karetki jeszcze wożą covidowców a lekarze jeszcze ich leczą

i nie jest to szokujące. Bo w ten sposób od zarania medycyny i odkrycia że wirusy przenoszą się drogą kropelkową, maseczki w medycynie stosuje się powszechnie!!!! MATOLE!!

ale nie, Dzban twierdzi że 26% społeczeństwa pali więc ja - nie palący - palę ale zaciągam się w 26%

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 09:50  
Cytuj
bracie czemu sam siebie cytujesz?

piana z zafoliowanego dzbana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 11:40  
Cytuj
Dzisiaj okazało się że 93% przeprowadzonych testów w podkarpackim dało wynik pozytywny. Albo jesteśmy już zakażeni covidem, albo wkrótce będziemy. Ewentualnie te testy uja są warte.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 11:43  
Cytuj
@Maciej1

"tyle się oklepałeś żeby stwierdzić w zasadzie że maski są skuteczne."

To ile się oklepałem, to już moja sprawa.


Widzisz różnicę pomiędzy "maski są skuteczne" i "w zasadzie maski są skuteczne"?



@miruś

"A h...j cie to obchodzi!"

Powinno być

'A ch...j cie to obchodzi!"


Nie pamiętasz jak swego czasu patrioci zamienili koszulki HWDP na CHWDP?

To był piękny dowód na to, że nasza młodzież się rozwija.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 11:46  
Cytuj
@pl2

Sugeruję nosić maseczkę N95. Ściśle przylegającą do twarzy.

A najlepiej jak najrzadziej wychodzić z domu.



Wychodzą wakacje i wirus w odwrocie.



Na pocieszenie: 80 % ludzi przechodzi wirusa bardzo łagodnie.


Z drugiej strony, gdybyś miał go przechodzić ciężko, to teraz jeszcze są respiratory.

Może rząd też o tym pomyślał? I dlatego co drugi zarażony?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 11:59  
Cytuj
no ale kto te maseczki nosił latem?
plemniki są żywe?

no a ile się bracie oklepałeś?

piana z dzbana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 15:24  
Cytuj
CYTAT
Widzisz różnicę pomiędzy "maski są skuteczne" i "w zasadzie maski są skuteczne"?

nie widzę różnicy między tobą i dzbankiem na półce sklepowej

CYTAT
Sugeruję nosić maseczkę N95. Ściśle przylegającą do twarzy.

sugerujesz że kogoś tu obchodzi co sugerujesz? Kogo obchodzi twoja piana z dzbana? smiech2
Twoje posty to taki wykwit kretynizmu że nawet jak byś pisał że mycie zębów jest ok to bym się zaczął zastanawiać.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 16:07  
Cytuj
@Maciej1

"Twoje posty to taki wykwit kretynizmu"

Skoro już o kretynach mowa.

Co miałeś na myśli pisząc:

"Czyli jak pracownicy ratunkowi wożą pacjentów w maskach które nic nie dają, to wchłaniają przy pierwszym pacjencie 50% wirusa, przy drugim 17% wirusa, przy trzecim 50% wirusa aż na konie tygodnia mają wchłonięte ile - 200% wirusa?"


Co to znaczy 50 % wirusa?

Piszesz trochę jak kretyn, ale może używasz jakiegoś skrótu myślowego i tylko brzmisz jak kretyn.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 16:09  
Cytuj
dokładnie to samo co wcześniej jak cię orałem jak pługiem ugór.

aha no tak nie rozumiesz tego co czytasz :-)

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 16:18  
Cytuj
@Maciej1

"50 % wirusa"

Dobre. Takie twoje.

Ty nie rozumiesz jak dochodzi do zakażenia, prawda?



"Grzebią w dupach"

Wyczuwam niezdrową fascynację. To już drugi raz Dzbanie.


"bo ludzie się durniu do tego nie stosują!!!"

Witamy w realnym świecie.

Właśnie tego nie rozumieją "masterzy" kung-fu. Nie rozumieją, że nikt się nie zatrzyma w powietrzu, po to, żeby oni mogli wykonać 1000 technik.

Tak jak ty nie rozumiesz, że twoja symulacja jest bardzo ładna i widać, że sam lock-down wypłaszcza zachorowania i maseczki też, nawet szybciej.

A w rzeczywistości, pomimo połączenia obu tych czynników zachorowania rosły sobie w Polsce bez ograniczeń.

Google translator podpowiada mi, że to się nazywa REALITY CHECK.

Ale podejrzewam, że jesteś za bardzo przywiązany do swojego youtube'a, żeby to ogarnąć.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2020r. 16:24  
Cytuj
a teraz powiedz co logicznego wynika z twojego pierdzenia. Piana z dzbana poszła a treść?

reality check to jużwykazali ratownicy w karetkach i reality check wykazało twoje dzbaniarstwo

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 28 29 30 31 32 33 34 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »