NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 16 17 18 19 20 21 22 ... » »»
Fałszywa pandemia, Fałszywa pandemia
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2020r. 20:32  
Cytuj
Bo dziś media interesują się tyko zmarłymi na Covida.
A konkretnie ludzie umierają jak do tej pory na różne choroby a o kwalifikacji decyduje test umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2020r. 20:32  
Cytuj

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 257
Dołączył: 20 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2020r. 20:47  
Cytuj
CYTAT
Bo dziś media interesują się tyko zmarłymi na Covida.
A konkretnie ludzie umierają jak do tej pory na różne choroby a o kwalifikacji decyduje test umiech
zmarłym nie robi się testuzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Paź 2020r. 20:50  
Cytuj
No nie robi ale wiele zgonów bez testu, ale na podstawie przesłanek kwalifikuje się jako śmierć covidowa.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2020r. 21:03  
Cytuj
nom. Tyle zgonów. Może lekarze po prostu nie są w stanie odróżnić covidu od grypy? Może mamy pandemię grypy? A może te ponad 3000 zgonów to jest jakiś polski narodowy skarb dziedzictwo - jakiś niezbadany do tej poty cebulowy czynnik x ? No bo pandemii nie ma, a ludzie jednak zapełniają szpitale, pandemii nie ma, a lekarzy już brak i pielęgniarek... pandemii nie ma a respiratory - już pojedyncze sztuki wolne.

Człowiek z niskim IQ tego nie ogarnie. Musi sobie coś wymyślić. Jakieś inne dno tego wszystkiego. O już wiem, zaglądnę na fejsbuka tam "piszo" prawde. A prawda jest jedna i oczywista. Spisek. Nie wiadomo tylko kogo i po co.
Aaa nie no - wiadomo - żeby zniewolić ludzkość - wiadomo, że ludzie jak "chodzo" w maskach to im rozum odejmuje i się stają niewolnikami (i jak się myjo pod pachami - na prawdę - tak było)
Jakiś randomowy idiota pisał o tym wcześniej.

Kurw@ tyle teorii jest możliwych które tak cudnie łechcą moją wyobraźnię napędzaną iq poniżej 50 że aż dygocę z podniecenia...

*randomowy idiota Annax.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Paź 2020r. 21:12  
Cytuj
CYTAT
nom. Tyle zgonów. Może lekarze po prostu nie są w stanie odróżnić covidu od grypy? Może mamy pandemię grypy? A może te ponad 3000 zgonów to jest jakiś polski narodowy skarb dziedzictwo - jakiś niezbadany do tej poty cebulowy czynnik x ? No bo pandemii nie ma, a ludzie jednak zapełniają szpitale, pandemii nie ma, a lekarzy już brak i pielęgniarek... pandemii nie ma a respiratory - już pojedyncze sztuki wolne.

Człowiek z niskim IQ tego nie ogarnie. Musi sobie coś wymyślić. Jakieś inne dno tego wszystkiego. O już wiem, zaglądnę na fejsbuka tam "piszo" prawde. A prawda jest jedna i oczywista. Spisek. Nie wiadomo tylko kogo i po co.
Aaa nie no - wiadomo - żeby zniewolić ludzkość - wiadomo, że ludzie jak "chodzo" w maskach to im rozum odejmuje i się stają niewolnikami (i jak się myjo pod pachami - na prawdę - tak było)
Jakiś randomowy idiota pisał o tym wcześniej.

Kurw@ tyle teorii jest możliwych które tak cudnie łechcą moją wyobraźnię napędzaną iq poniżej 50 że aż dygocę z podniecenia...

*randomowy idiota Annax.


Biorąc pod uwagę statystyki to porównując rok do roku mamy mniej zgonów.
Czego nie rozumiesz? Musisz pisać o tym IQ bo w ten sposób dowartościowujesz swoje ego?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2020r. 21:14  
Cytuj
nie - szukam logicznego wytłumaczenia. Niskie IQ to jedyne jakie widzę.
aaalbo:
CYTAT
Spisek. Nie wiadomo tylko kogo i po co.
Aaa nie no - wiadomo - żeby zniewolić ludzkość - wiadomo, że ludzie jak "chodzo" w maskach to im rozum odejmuje i się stają niewolnikami (i jak się myjo pod pachami - na prawdę - tak było)

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Paź 2020r. 21:27  
Cytuj
CYTAT
nie - szukam logicznego wytłumaczenia. Niskie IQ to jedyne jakie widzę.
aaalbo:
CYTAT
Spisek. Nie wiadomo tylko kogo i po co.
Aaa nie no - wiadomo - żeby zniewolić ludzkość - wiadomo, że ludzie jak "chodzo" w maskach to im rozum odejmuje i się stają niewolnikami (i jak się myjo pod pachami - na prawdę - tak było)


Widać po twoich wpisach, że daleko ci do logiki. IQ to jedyna twoja kotwica. Samo przekonanie o swojej wyższości załatwia wszystko. Niestety zaślepia realizm. Widać również, że poziom własnego IQ jest mierzony wg własnego uznania.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2020r. 05:09  
Cytuj
zamiast się tłumaczyć z niskiego IQ lepiej wytłumacz ten spisek.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 29 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2020r. 05:46  
Cytuj
Koronowirus jest potrzebny do rozwiazania wielu sparaw jakie elity wielu krajow chca wprowadzac.
- normalni ludzie nie zauwazaja , ze ustawy ktore ograniczaja ich wolnosc z pewnoscia juz zostana
- wiele rzadow wprowadza wlasnie system rozpoznawania twarzy ,, Pegasus” zakupiony od Izraela.
- podnoszenie podatkow odbywa sie cichaczem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Paź 2020r. 06:17  
Cytuj
CYTAT
zamiast się tłumaczyć z niskiego IQ lepiej wytłumacz ten spisek.


Skoro do tej pory nie zrozumiałeś to nie będzie strzępił języka. Twoje niskie IQ nie jest w stanie tego ogarnąć uśmiech

Skoro sam nie chcesz rozmawiać o konkretach zarzucając mi braki w wiedzy i IQ to sam tego nie wymagaj ode mnie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2020r. 06:17  
Cytuj
CYTAT
Koronowirus jest potrzebny do rozwiazania wielu sparaw jakie elity wielu krajow chca wprowadzac.
- normalni ludzie nie zauwazaja , ze ustawy ktore ograniczaja ich wolnosc z pewnoscia juz zostana
- wiele rzadow wprowadza wlasnie system rozpoznawania twarzy ,, Pegasus” zakupiony od Izraela.
- podnoszenie podatkow odbywa sie cichaczem.

HAHAHAHAHA
ustawy ograniczające wolność? Tzn które?

rozpoznawanie twarzy? Gdzie? Kiedy? Takie rzeczy idą swoim torem po co do tego covid i tak z czasem zaistnieją w każdym kraju.

podnoszenie podatków? To tak jak byś napisał że covid jest wprowadzony po to żeby podnieść sprzedaż jabłek bo karczewski coś pierd0lił o jabłkach.

Andrzejek ty nie mydl tu oczu że niby nie masz niskiego iq tylko powiedz innym foliarzom o tym spisku

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Paź 2020r. 07:08  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Koronowirus jest potrzebny do rozwiazania wielu sparaw jakie elity wielu krajow chca wprowadzac.
- normalni ludzie nie zauwazaja , ze ustawy ktore ograniczaja ich wolnosc z pewnoscia juz zostana
- wiele rzadow wprowadza wlasnie system rozpoznawania twarzy ,, Pegasus” zakupiony od Izraela.
- podnoszenie podatkow odbywa sie cichaczem.

HAHAHAHAHA
ustawy ograniczające wolność? Tzn które?

rozpoznawanie twarzy? Gdzie? Kiedy? Takie rzeczy idą swoim torem po co do tego covid i tak z czasem zaistnieją w każdym kraju.

podnoszenie podatków? To tak jak byś napisał że covid jest wprowadzony po to żeby podnieść sprzedaż jabłek bo karczewski coś pierd0lił o jabłkach.

Andrzejek ty nie mydl tu oczu że niby nie masz niskiego iq tylko powiedz innym foliarzom o tym spisku


Jaja sobie robisz?
Nakaz noszenia maseczek
Godziny dla seniorów
Knajpy do 21
Mało?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2020r. 07:52  
Cytuj
korporacje i rząd od zawsze zmuszają ludzi do pracy ponad miarę. OD ZAWSZE.
Zmuszali i zmuszją Teraz gdy wchodzą ograniczenia - pojawia się ograniczenie do 21 co spowoduje ogromny krach dla całej branży "gastronomiczno-eventowej" ludzie nie będą chodzić do pracy, będą ucinane etaty korporacje, rządzący właśnie sobie strzelają w kolano, mniejsze wpływy z podatków, dodatkowo TY mniej wydasz w takim barze więc mniej kasy z vatu itp... Przecież ty napędzasz konsumpcjonizm, powodujesz że gospodarka się kręci.
To z podatków się utrzymuje państwo, zaburzenie w dopływie tych pieniędzy to problem, problem tym większy że ci ldzie pójdą na zasiłki czyli problem do kwadratu. Nie ma wpływu do budżetu a tu trzeba jeszcze kasę wypłacać.


A ty... a ty Andrzejku (już mi cię szkoda) piejesz że to zamach na TWOJĄ wolność i TO jest ten spisek. Kurw@ Ty masz IQ poniżej 40. Weź mnie nie dobijaj, przecież umiesz składać zdania nie może być tak źle.

Pozamykane szkoły w innych krajach to rozumiem zamach tych krajów na własne szkolnictwo. Ty się lecz. Serio.

Nie rozumiesz kompletnie jak działa gospodarka i polityka. Podchwyciłeś zanętę jaką rzuciłem, policyjny troll chwycił i szarpie jak reksio szynkę (chociaż była prymitywna ale łyknąłeś) a ty jak ten szczeniaczek biegasz dookoła i piszczysz "ja też, ja też" - no i napisałeś co wiedziałes.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Paź 2020r. 10:54  
Cytuj
Maćku ty politykiem jesteś ze tak wiesz wszystko ? od jutra się zacznie, juz mniej ludzi kupi u ciebie "TV", wszystko zacznie się sypać...założyli wam maski, zmniejszyli do praktycznie 0 dostęp do lekarzy a składki płacicie prawda? Ci prywatnie wirusa się nie boją bo ich pieniądz chroni, zabrali sport, zdrowy styl zycia a na rower tylko w kagańcu nawet jak kolarką jedziesz 100 km po ulicach między miastami i wsiami...kościoły czy ktoś ich ruszył, wierni w maskach ksiądz bez maski, opłatek z ręki wirus z ust do ust..czy to jest wszystko normalne ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Paź 2020r. 14:17  
Cytuj
Witam po dłuższej przerwie (niestety odzyskiwanie hasła na stalowym graniczy z cudem i w moim przypadku cud nie nastąpił, dlatego nie ma już PolakazPolski3, jest PolakzPolski20).


Tradycyjnie pozdrawiam przygłupów (mirusia, cdn..'a i edzia, który coś tam bełkotał, że za mną tęskni, ale zaraz potem zaczął pisać o zaburzeniach erekcji z tego powodu, więc uznałem, że szkoda na niego czasu).


Najpierw test na inteligencję.

Wiadomo.

IQ jest bardzo ważne.


Wiadomo też, że COVID zawitał do Polski na początku marca. Od tamtego czasu bezproblemowo się rozprzestrzeniał i dalej to robi.


FAKT:

COVID rozprzestrzeniał się CAŁY CZAS od marca.


I teraz moje pytanie do wszystkich. Kto z Was nosi maseczkę nieprzerwanie od marca?

I od razu mówię, że jest to pytanie skierowane do osób, które popierają noszenie maseczek.

Zakładam, że Maciej1 nosi maseczkę nieprzerwanie od wybuchu epidemii. Kto jeszcze?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Paź 2020r. 14:20  
Cytuj
Witaj bracie!!!!potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Paź 2020r. 14:24  
Cytuj
@PolakzPolski4

No właśnie chciałem założyć PolakazPolski4, a potem PolakazPolski5, ale okazało się, że jacyś tutejsi "stali bywalcy" pozajmowali już te niki.

Sądząc z uśmieszku może to być miruś.

Wracając do tematu:


Kto z Was nosi maseczkę nieprzerwanie od marca?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Paź 2020r. 14:29  
Cytuj
Ranisz mnie swoimi podejrzeniami bracie. placze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Paź 2020r. 17:40  
Cytuj
Powtórzę pytanie: kto z Was nosi maseczkę nieprzerwanie od marca?

Od marca bowiem mamy w Polsce do czynienia z epidemią/pandemią/spiskiem COVIDa.

Powiedzcie mi drodzy obrońcy maseczek:

Co robiliście latem? Nosiliście maseczki? Czy lataliście po ulicach bez maseczek i zarażaliście?



I drugie pytanie do wielbicieli maseczek:

skoro są takie fajne to co Wam przeszkadzają antyCOVIDowcy? Przecież macie maseczki?

Czy może te maseczki są g...o warte i służą tylko pokazaniu, że rząd COŚ robi?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Paź 2020r. 21:51  
Cytuj
Miruś napisał:

"Widzę że poczet covidiotów poszerza się.

Jesteście nienormalni. Pozbawieni resztek zdrowego rozsądku.zaklopotany

Macie świadomość, że wasze zachowanie w przestrzeni publicznej, może skutkować czyjąś śmiercią?

Dzieci nie są w stanie przewidywać skutków swojego postępowania. Ale u dzieci to jest normalne.

Dorośli ludzie...sciana "


Podoba mi się fragment o dzieciach, które nie są w stanie przewidywać skutków swojego postępowania.


W tej chwili mamy ich pewnie koło 4 000 000. I te dzieciaki mniej lub bardziej radośnie spędzają czas bez maseczek.

Dlaczego?

Pewnie dlatego, że jak kichają to nie zasłaniają ust i nosa, a jeśli nawet to zrobią to potem wycierają rękę w spodnie. Dotykają czego tylko się da i generalnie przechodzą COVIDa bezobjawowo.

Czyli co dziewiąty Polak spotyka się w dużej grupie, bez maseczek, po czym wraca do domu, gdzie może zarażać rodziców.


Miruś - pisałeś już o tym, że chodzenie dzieci do szkół może skutkować czyjąś śmiercią? Czy większym zagrożeniem są dorośli, którzy nie zakładają maseczek, a których mijasz gdzieś na ulicy?

Ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego w dobie PANDEMII 4 miliony Polaków spotyka się BEZ MASECZEK 5 razy w tygodniu, żeby zaktualizować bazę wirusów?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3144
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2020r. 22:09  
Cytuj
Lockdown się zaczął. Siłownie ponamykane. Kościoły gdzie największe ogniska zarazy i koronaparty się odbywały nadal otwarte a szaman może paradować bez maseczki.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Paź 2020r. 22:31  
Cytuj
Siłownie pozamykane, bo rząd musi udawać, że coś robi.

Przypomnijcie mi w których siłowniach w Stalowej Woli były największe ogniska korony?

W żadnej?


Bo na bodajże 9 kościołów w Stalowej COVID był już w 2. Wychodzi 22%.


Co Waszym zdaniem powinno być pierwsze do zamknięcia?



Kto Waszym zdaniem jest w grupie osób najbardziej zagrożonych w przypadku zarażenia COVIDem?

Te osoby z siłowni? Czy te babuszki z róży różańcowej?

A jak już jesteśmy przy róży różańcowej to która z Pań jest najbardziej narażona? Ta, która przyjmuje komunię jako pierwsza czy ta, która przyjmuje ją jako ostatnia?

Miruś? Jakieś przemyślenia?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2020r. 00:08  
Cytuj
Co taka cisza? W dalszym ciągu trwa narada w stalowowolskim sztabie PiS?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2020r. 06:11  
Cytuj
to z tymi kościołami to taka alegoria naszego kraju.
Okazuje się że instytucje które nic nie wnoszą do gospodarki są otwarte a te które utrzymują nasz kraj są zamykane. O ironio kościoły - będąc największym zagrożeniem dla - najbardziej narażonej grupy.

Tzn. sam szatan by czegoś takiego nie wymyślił - co wymyślił kościół. Czasami mam wrażenie że kościoły to są placówki dyplomatyczne szatana na ziemi.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 29 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2020r. 06:20  
Cytuj
CYTAT
to z tymi kościołami to taka alegoria naszego kraju.
Okazuje się że instytucje które nic nie wnoszą do gospodarki są otwarte a te które utrzymują nasz kraj są zamykane. O ironio kościoły - będąc największym zagrożeniem dla - najbardziej narażonej grupy.

Tzn. sam szatan by czegoś takiego nie wymyślił - co wymyślił kościół. Czasami mam wrażenie że kościoły to są placówki dyplomatyczne szatana na ziemi.


Dziwne masz myslenie - skoro nie wierzysz w Boga ale wierzysz w mediom i propagandzie covida

Odwieczne pytanie na temat wyginiecia dinozaurow wlasnie sie rozwiazalo - to byl para pra pra pra .... koronowirus

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 16 17 18 19 20 21 22 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »