NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 8 9 10 11 12 13 14 ... » »»
Fałszywa pandemia, Fałszywa pandemia
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2020r. 13:15  
Cytuj
widziałem osobiscie przed sklepem jak ludzie szukają maseczek po torebkach luzem wrzuconych, czasem jakaś upadnie na ziemię, a w międzyczasie rękoma które je zakładają dotkniętych było X rzeczy przed zawierających inne nieczystości.... ale najważniejsze że jest kaganiec na swoim miejscu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2020r. 13:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2020r. 13:30  
Cytuj
CYTAT
widziałem osobiscie przed sklepem jak ludzie szukają maseczek po torebkach luzem wrzuconych, czasem jakaś upadnie na ziemię, a w międzyczasie rękoma które je zakładają dotkniętych było X rzeczy przed zawierających inne nieczystości.... ale najważniejsze że jest kaganiec na swoim miejscu


to ma za zadanie chronic przed mandatem a mnie przed wirusem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2020r. 14:13  
Cytuj
CYTAT
https://youtu.be/DNeYfUTA11s tutaj jest test który pokazuje co się dzieje jak człowiek jest bez maseczki i co jak ma maseczkę.


reklamówka szczelnie zawiązana jest w 100% skuteczna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 23 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2020r. 14:53  
Cytuj
CYTAT
widziałem osobiscie przed sklepem jak ludzie szukają maseczek po torebkach luzem wrzuconych, czasem jakaś upadnie na ziemię, a w międzyczasie rękoma które je zakładają dotkniętych było X rzeczy przed zawierających inne nieczystości.... ale najważniejsze że jest kaganiec na swoim miejscu


Widziałem też jak ludzie jeżdżą samochodami i jak zapinają pasy.
Część nie zapina bo mówi że to ich zniewala i ogranicza. Jeszcze inni robią to niestarannie. Pas idzie za wysoko, przy szyi, czasami jest za luźny. Źle poprowadzony przy biodrach, pozwijany.
Proponuję w związku z tym zniesienie tego obowiązku. Wyrządza on więcej szkód niż pożytku. Jeszcze do tego trzeba te foteliki dla dzieci kupować i się z tym męczyć, kto by to widział...
Zamiast społeczeństwo edukować, mówić jak mają co robić - to lepiej jest podkopywać i wytykać.
Taki to tok myślenia wasz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 4 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2020r. 15:22  
Cytuj
Rozumiem Polisowy, że jak 704 tys. ludzi na świecie popełniło samobójstwo tylko w tym roku, a wielka część z nich rzuciła się z mostu , dachu, wieżowca należy wszystkim nakazać nosić spadochron automatyczny dla jego dobra i edukować ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2020r. 16:30  
Cytuj
CYTAT
Andrzej ja też nie mam kompleksów,mam małą wiarę w teorie spiskowe typu że chcą nas zamknąć w domu, zniewolić, szczepionki powodują autyzm, lub 5G jest szkodliwe. Mam inne zdanie co do maseczek, może dlatego że pracuje w handlu i wolę jak klienci są jednak w dystansie i mają maseczki. A jak nie słyszałeś o zamkniętych sklepach to znajdź sobie w google ile Biedronek było chwilowo zamkniętych z tego powodu, nikt nie chce antyreklamy i się specjalnie tym nie chwali na skalę krajową.



Również pracuje w handlu, co to ma do rzeczy? Co ma do rzeczy 5g, i inne teotie spiskowe?

Napiszę jeszcze raz. Pomyśl odrobinę. Księża w kościele są zwolnieni z noszenia maseczek, uczniowie w szkole, w trakcie lekcji również, bo jak mówił pewien lekarz w pr24, są szkodliwe. Premier Morawiecki w kinie nie zasłaniał nosa i ust. Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych. Pomyśl.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2020r. 16:37  
Cytuj
CYTAT
wg najnowszych badań ponad 52% ludzia najwyższym zaufaniem obdarzyło dudę , dyskusja z tą częścią bezcelowa......


No tak, to propaganda lub jak kto woli tylko część prawdy. 52% ludzi głosujących wybrali pomiędzy dwoma kandydatami i wygrał Duda.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2020r. 16:38  
Cytuj
CYTAT
https://youtu.be/DNeYfUTA11s tutaj jest test który pokazuje co się dzieje jak człowiek jest bez maseczki i co jak ma maseczkę.


To dlaczego te maseczki nie obowiązują księży, premiera i kandydatów na prezydenta?

Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2020r. 16:43  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
widziałem osobiscie przed sklepem jak ludzie szukają maseczek po torebkach luzem wrzuconych, czasem jakaś upadnie na ziemię, a w międzyczasie rękoma które je zakładają dotkniętych było X rzeczy przed zawierających inne nieczystości.... ale najważniejsze że jest kaganiec na swoim miejscu


Widziałem też jak ludzie jeżdżą samochodami i jak zapinają pasy.
Część nie zapina bo mówi że to ich zniewala i ogranicza. Jeszcze inni robią to niestarannie. Pas idzie za wysoko, przy szyi, czasami jest za luźny. Źle poprowadzony przy biodrach, pozwijany.
Proponuję w związku z tym zniesienie tego obowiązku. Wyrządza on więcej szkód niż pożytku. Jeszcze do tego trzeba te foteliki dla dzieci kupować i się z tym męczyć, kto by to widział...
Zamiast społeczeństwo edukować, mówić jak mają co robić - to lepiej jest podkopywać i wytykać.
Taki to tok myślenia wasz.


Mnie osobiście nie interesuje czy zapinasz pasy w samochodzie, czy wodzisz dziecko w foteliku. Brak tych rzeczy nie wpływa na moje bezpieczeństwo. No ale rząd już się martwi i postanowił zadecydować za ciebie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2020r. 16:49  
Cytuj
CYTAT
Rozumiem Polisowy, że jak 704 tys. ludzi na świecie popełniło samobójstwo tylko w tym roku, a wielka część z nich rzuciła się z mostu , dachu, wieżowca należy wszystkim nakazać nosić spadochron automatyczny dla jego dobra i edukować ?


No co Ty, rząd powinien zlikwidować mosty i wieżowce.
Sporo osób ginie w wypadkach samochodowych więc rząd powinien zlikwidować samochody.
Nie będę już o rzekach, jeziorach i wszelkich zbiornikach wspominał, tyle ludzi topi się nad wodą.

Oby tylko nie okazało się, że wirus unosi się na wysokości powyżej metra i ten metr od ziemi to strefa bezpieczna. Nie wyobrażam sobie tych tłumów na czworaka.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4949
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2020r. 04:00  
Cytuj
Maseczki w szkołach.
Tak się składa że w podstawówkach od "gówniaków" można wymagać ich obowiązkowego noszenia.
Co w "średniakach" gdzie wiele osób jest pełnoletnich?co

Dyrektorzy szkół otrzymali jedynie wytyczne, które nie stanowią źródła prawa. Nie można więc nikogo ukarać za to, że się do nich nie stosuje.jezyk

Jest wiele osób, które nie chcą zakładać maseczek w sklepach. Noszenie maseczek zgodnie z prawem nie jest obowiązkowe.
Potwierdził to sąd w Kościanie.ok

Tamtejszy sąd odmówił wszczęcia postępowania wobec faceta który nie przyjął mandatu za brak zakrycia nosa i gęby.chytry

W uzasadnieniu wyroku można przeczytać, że przepisy dotyczące ograniczeń w przemieszczaniu się osób nie są zgodne z prawem. Wprowadzone zostały na zasadzie rozporządzenia, natomiast według konstytucji ich źródłem może być tylko ustawa.good

Ponadto, według sądu, powszechnie wprowadzony obowiązek noszenia maseczek łamie prawa i wolności konstytucyjne.nie wiem

https://siles(...)ja-16677

W polskim prawie nie funkcjonuje jednak tzw."prawo precedensowe" i inny sąd może wydać odmienny wyrok w identycznej sprawie.zdegustowany
Pozostaje druga instancja,Sąd Najwyższy i ostatecznie...prezydentu Anżeju Duda.
Ułaskawił pedofila to i za brak zakrycia gęby, pewnie też.sciana

Piszę to,chociaż nie ma sensu pokazywanie iż prawo jakie PiS-dzielce tworzą,jest bezprawne.zaklopotany

Konstytucja to "pikuś".Pan Jarosław"Bierut"Kaczyński i jego dekrety- ponad wszystko! potluczony

https://demot(...)j-szkolo

A tak wygląda patologia w wykonaniu PiSuarów.Bez maseczek.jezyk

https://demot(...)olitykow

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2020r. 06:43  
Cytuj
Mamy nowe źródło wirusa. 18, nie będą gówniaki imprezować. Zakazać, bo zarażają cherlawych nauczycieli.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 8 Lut 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2020r. 10:43  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
widziałem osobiscie przed sklepem jak ludzie szukają maseczek po torebkach luzem wrzuconych, czasem jakaś upadnie na ziemię, a w międzyczasie rękoma które je zakładają dotkniętych było X rzeczy przed zawierających inne nieczystości.... ale najważniejsze że jest kaganiec na swoim miejscu


Widziałem też jak ludzie jeżdżą samochodami i jak zapinają pasy.
Część nie zapina bo mówi że to ich zniewala i ogranicza. Jeszcze inni robią to niestarannie. Pas idzie za wysoko, przy szyi, czasami jest za luźny. Źle poprowadzony przy biodrach, pozwijany.
Proponuję w związku z tym zniesienie tego obowiązku. Wyrządza on więcej szkód niż pożytku. Jeszcze do tego trzeba te foteliki dla dzieci kupować i się z tym męczyć, kto by to widział...
Zamiast społeczeństwo edukować, mówić jak mają co robić - to lepiej jest podkopywać i wytykać.
Taki to tok myślenia wasz.


A dlaczego ktoś ma mnie ograniczać? mam wolną wolę, jeśli decyduję się ryzykować życie bez zapiętych pasów, nikomu nic do tego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2020r. 12:15  
Cytuj
CYTAT
A dlaczego ktoś ma mnie ograniczać? mam wolną wolę, jeśli decyduję się ryzykować życie bez zapiętych pasów, nikomu nic do tego


Nikomu nic do tego, dopóki się nie połamiesz jak wylecisz przez szybę i będziesz musiał być leczony w finansowanym z wspólnego wora szpitalu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 17 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2020r. 12:29  
Cytuj
Prawdopodobieństwo zgonu w ostatnim czasie na Covid 1.3%
Grypa sezonowa 1% (2019)
Normalni zdrowi ludzie nie umierają.

To osoby narażone powinny zadbać o siebie a nie cała reszta ma się do nich dostosować.
Większość osób z covid dowiaduje się że ma lub przebyła chorobę w trakcie lub gdy szukają źródła zakażenia po fakcie.
Niestety natura robi selekcję naturalną. O ile człowiek może technologią przedłużać i podtrzymywać życie, to natura ma swoje prawa i jeśli nie covid teraz to zmutowana odmiana za 2 lata.
Szkoda że wszyscy za to płacimy i twierdzenie moje zdrowie jest moją sprawą jak najbardziej ma tu sens, oczywiście są tacy co głośno szumia - ale zarażasz innych. Tych krzykaczy zachęcam pobiegnąć do dyskontów z hasłem - obżerasz się a inni za to płacą.
Polska:
Cukrzyca zgony bezpośrednie 2016 - 6tys
Cukrzyca zgony bezpośrednie 2017 - 8tys
Covid zgony wszystkie 2019 - 2tys

Wniosek można wyciągnąć samemu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2020r. 13:44  
Cytuj
CYTAT
Niestety natura robi selekcję naturalną. O ile człowiek może technologią przedłużać i podtrzymywać życie, to natura ma swoje prawa i jeśli nie covid teraz, to zmutowana odmiana za 2 lata.
Szkoda że wszyscy za to płacimy....


https://www.newsweek.pl/wiedza/zdrowie/przeszczep-pluc-z-powodu-koronawirusa-covid-19-kompletnie-je-zniszczyl/h2d4wkz?tpcc=onet_bloczek_paid&utm_campaign=oferta_paid&utm_medium=sg_bloczek&utm_source=onet.pl&utm_aureus=fxcjeq4khq%2Cc09679fe-62ac-420f-a28f-3438ca5d8321

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2020r. 15:12  
Cytuj
Andrzej, naprawdę, jakby ksiądz lub Mateusz miał maseczkę to by było dla ciebie bardziej wiarygodne?? Niezły masz autorytet, albo bardzo słabe argumenty, ja bym się tym nie sugerował.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2020r. 15:19  
Cytuj
CYTAT


A dlaczego ktoś ma mnie ograniczać? mam wolną wolę, jeśli decyduję się ryzykować życie bez zapiętych pasów, nikomu nic do tego


I ja się z tym zgadzam.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2020r. 15:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A dlaczego ktoś ma mnie ograniczać? mam wolną wolę, jeśli decyduję się ryzykować życie bez zapiętych pasów, nikomu nic do tego


Nikomu nic do tego, dopóki się nie połamiesz jak wylecisz przez szybę i będziesz musiał być leczony w finansowanym z wspólnego wora szpitalu...


Płaci składki, to będzie leczony. Palaczy leczą na nowotwory.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2020r. 15:24  
Cytuj
CYTAT
Andrzej, naprawdę, jakby ksiądz lub Mateusz miał maseczkę to by było dla ciebie bardziej wiarygodne?? Niezły masz autorytet, albo bardzo słabe argumenty, ja bym się tym nie sugerował.


Nie, nie byłoby tak jak i teraz nie jest. Jak chcesz to noś maseczkę, nawet maskę przeciwgazową. Myśl samodzielnie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2020r. 00:10  
Cytuj
i Ty to wszystko sam Jędrek wymyśliłeś nie wiem

jesteś tytanem samodzielnego myślenia... nie dokucza ci samotność wolnomyśliciela?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2020r. 06:06  
Cytuj
CYTAT
i Ty to wszystko sam Jędrek wymyśliłeś nie wiem

jesteś tytanem samodzielnego myślenia... nie dokucza ci samotność wolnomyśliciela?



Gdy już wyjdziesz ze świata propagandy zobaczysz ilu ludzi myśli samodzielnie, nie narzekam na samotność.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2020r. 07:48  
Cytuj
Tak dużo jest foliarzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 4 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2020r. 08:50  
Cytuj
Andrzej baranów jest zawsze więcej niż pasterzy !!! Nawet federalny urząd USA odpowiadający naszemu GIS potwierdził w raporcie tydzień temu ,że tylko za 6 proc zgonów w Stanach odpowiada sam Kowid. Reszta zgonów nastąpiła z innych przyczyn przy dodatnim teście na kowid. Można śmiało stwierdzić, że po tych badaniach na takiej liczbie chorych jak w USA te proporcje można zastosować do całego świata. Czy fanom masek i innych szmat na twarzy coś to mówi, czy dalej "prawdziwa prawda objawiona" jest tylko z TV?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2020r. 13:36  
Cytuj
CYTAT
Tak dużo jest foliarzy.



foliarzy?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 8 9 10 11 12 13 14 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »