NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Producent mebli , Zestawy mebli młodzieżowych
Posty: 103
Dołączył: 3 Marz 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2020r. 05:42  
Cytuj
Witam, czy możecie polecić producenta mebli, który ma w swojej ofercie zestawy do pokoju młodzieżowego w rozsądnych pieniądzach ale i też dobre jakościowo ( żeby szuflady nie żyły własnym życiem i latały po prowadnicach a szafki nie rozklekotały się po miesiącu ) ?
P.s przeprowadziłam już kilka rozmów i przerobiłam kilka wycen mebli na zamówienie i koszta zwalają z nóg, a czekają mnie do urządzenia 2 takie pokoje. Może są jakieś gotowce warte polecenia ?

aneta87
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2020r. 05:42  
Cytuj

aneta87
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Lip 2020r. 06:19  
Cytuj
Czemu nie zrobisz mebli na zamówienie? Takie jak chcesz.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 3 Marz 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2020r. 12:43  
Cytuj
CYTAT
Czemu nie zrobisz mebli na zamówienie? Takie jak chcesz.


W ogłoszeniu napisałam, że konsultowałam się z kilkoma firmami, które wykonują meble na zamówienie i ich oferty mnie powaliły ( 6/7 tyś za 3 metry meblościanki w tym spora część półek otwartych ).
Uważam, że ceny są mocno wygórowane stąd ten post...

aneta87
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2020r. 09:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czemu nie zrobisz mebli na zamówienie? Takie jak chcesz.


W ogłoszeniu napisałam, że konsultowałam się z kilkoma firmami, które wykonują meble na zamówienie i ich oferty mnie powaliły ( 6/7 tyś za 3 metry meblościanki w tym spora część półek otwartych ).
Uważam, że ceny są mocno wygórowane stąd ten post...



takie są realia, tanie mięso jedzą psy !
dobre okucia do mebli swoje kosztują, żeby potem szuflady nie żyły własnym życiem...
100 km od RST jest Ikea tam kupisz fajne i stylowe gotowce w większości z prasowanego kartonu.

Zawsze można zamówić gotowe formatki, osobno okucia i zrób to sam/a umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lip 2020r. 09:46  
Cytuj
CYTAT


takie są realia, tanie mięso jedzą psy !
dobre okucia do mebli swoje kosztują, żeby potem szuflady nie żyły własnym życiem...
100 km od RST jest Ikea tam kupisz fajne i stylowe gotowce w większości z prasowanego kartonu.

Zawsze można zamówić gotowe formatki, osobno okucia i zrób to sam/a umiech



W dzisiejszych czasach to przysłowie nie zawsze jest aktualne.
Okucia okuciami ale materiał z którego wykonuje się większość tych mebli to zwykła płyta. Za 5 mb mebli kuchennych - bez żadnych ozdób itp. wyszło prawie 15 tyś zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2020r. 10:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


takie są realia, tanie mięso jedzą psy !
dobre okucia do mebli swoje kosztują, żeby potem szuflady nie żyły własnym życiem...
100 km od RST jest Ikea tam kupisz fajne i stylowe gotowce w większości z prasowanego kartonu.

Zawsze można zamówić gotowe formatki, osobno okucia i zrób to sam/a umiech



W dzisiejszych czasach to przysłowie nie zawsze jest aktualne.
Okucia okuciami ale materiał z którego wykonuje się większość tych mebli to zwykła płyta. Za 5 mb mebli kuchennych - bez żadnych ozdób itp. wyszło prawie 15 tyś zł.


nie rozumiem tej konkluzji... , widziałem kuchnie za 300 000 EUR. Tak jak napisałem, zawsze można włączyć sobie serial sąsiedzi ( Pat i Mat ) i zgodnie z ich wskazówkami zrobić samemu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lip 2020r. 15:00  
Cytuj
CYTAT

nie rozumiem tej konkluzji... , widziałem kuchnie za 300 000 EUR. Tak jak napisałem, zawsze można włączyć sobie serial sąsiedzi ( Pat i Mat ) i zgodnie z ich wskazówkami zrobić samemu.



Oczywiście, że zawsze jest jakiś wybór. Jeżeli mam tyle wydać na meble z płyty to zaczynam rozglądać się za meblami z litego drewna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lip 2020r. 15:41  
Cytuj
Daj znać jak cenowo wyjdą te meble z litego drewna.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 16 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2020r. 11:57  
Cytuj
Meble na zamówienie zawsze wychodza drożej. Ktoś musi zaprojektować, zmierzyć zrobić przywieźć. Najlepiej gotowca znaleźć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 6 Sie 2020r.
Skąd: Racławice
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Sie 2020r. 12:49  
Cytuj
Moi rodzice kupowali meble do pokoju mojej młodszej siostry w lokalnym sklepie (meblościanka, łóżko, komoda). Służą jej już dobrych kilka lat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »