NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Droga S74-konsultacje,
Posty: 86
Dołączył: 4 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 12:23  
Cytuj
Witam. Spotkanie konsultacyjne z GDDKiA w sprawie S74 odbędzie się 15 lipca o godzine 17-stej. W spotkaniu moze wziac udzial tylko 150 osob. Zapisy telefoniczne pod nr. 735 188 515. Transmisja spotkania na kanale YouTube. Wiecej informacje na stronie Gminy Pysznica w zakladce "Informacje na temat S74"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 12:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 16 Cze 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 23:51  
Cytuj
Z tą drogą to są jakieś jaja. Kupiliśmy działkę, wybudowaliśmy dom, mnóstwo pieniędzy zainwestowane, a teraz możliwe że za płotem będę mieć drogę. Porażka. Nie rozumiem jak może być takie niezdecydowanie, na początku były zupełnie inne warianty. Człowiek po nocy nie śpi. Dlaczego są równi i równiejsi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 23:58  
Cytuj
CYTAT
Z tą drogą to są jakieś jaja. Kupiliśmy działkę, wybudowaliśmy dom, mnóstwo pieniędzy zainwestowane, a teraz możliwe że za płotem będę mieć drogę. Porażka. Nie rozumiem jak może być takie niezdecydowanie, na początku były zupełnie inne warianty. Człowiek po nocy nie śpi. Dlaczego są równi i równiejsi?

Pewnie wstąpienie do PiSu by pomogło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 617
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2020r. 08:17  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Z tą drogą to są jakieś jaja.

Pewnie wstąpienie do PiSu by pomogło.


Masz jakieś obsesje co do PiS-u, Wańka?. Wiesz ile ludzi skrzywdziła platforma, budując im pod oknem ekspresówki albo odcinając od dojazdu do posesji twierdząc że prawo tak mówi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 16 Cze 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2020r. 09:33  
Cytuj
No może by pomogło. Czy to prawda że jeden z pierwszych wariantów miał iść przez lub niedaleko działki Webera i dlatego został anulowany?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 30 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2020r. 10:20  
Cytuj
A ja wstąpiłem do PO. I udało mi się załatwić kamienicę w centrum miasta, wartość ponad 2 miliony złotych! Lokatorów już wyrzuciłem, być może nielegalnie, ale wolne sądy nic mi nie zrobią. Wystarczyło powołać się na mojego 128 letniego pradziadka. Pal licho, że umarł prawie 70 lat temu. A wy tam w gminie Pysznica dalej głosujcie na PiS, tylko później nie narzekajcie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2020r. 10:25  
Cytuj
Plotek, w ktorym miejscu masz ta dzialke i ktorym wariantom jestes przeciwny a za ktorymi jestes za?

Nigdy nie bylo zatwierdzonej drogi, poza tym kupiles dzialke ktora masz a nie dzialke obok.

Kazdy w jakis sposob bedzie pokrzywodzony.

Osobiscie uwazam ze droga powinna isc za Pysznica a nie wzdłuz Sanu z przyczyn: ekonocznych, praktycznych i uzytkowych mowiac ogolnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 16 Cze 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2020r. 13:00  
Cytuj
Ja wiem, że nie było nic zatwierdzone. Ale przez dłuższy okres czasu były 3 zupełnie inne warianty, a w jeden chwili powstał nastepny w nowym miejscu. I teraz jest jeszcze najnowszy który coraz bliżej mojej działki. Człowiek wybudował się pod lasem żeby mieć ciszę i spokój a teraz mu ten las będą karczowac i 4 pasmówke fundowac. Co ja mam z tarasu szum aut sluchac? Nie po to się z miasta wprowadziłem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2020r. 14:31  
Cytuj
ja po ludzku, Cie rozumiem. i w zasadzie współczuję.
Bo znajac zycie, nowy wariant pomaranczowy wejdzie w zycie.
pocieszajacy jest fakt ze droga ta nie powstanie, w najblizszych, 10- 15 latach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2020r. 17:23  
Cytuj
Pomarańczowy wariant powstał bo bylo to warunkiem formalnym na papierze ,nie ma racji bytu i go nie będzie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2020r. 17:51  
Cytuj
tyle wiesz ile zjesz, zachecam do kontaktu z poslem ziemii stalowowolskiej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2020r. 19:59  
Cytuj
Zakładając że zjadłeś wiecej, co ci powiedział ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2020r. 21:09  
Cytuj
iz konsulatcje sa tylko pro forma, zeby spelnic wymog ustawowy, aby da droga w ogole miala szanse wejsc w faze realizacji- musi zostac wybrany wariant najtanszy- na dzis pomaranczowy, chociaz mozliwe sa lekkie jego modyfikacje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 16 Cze 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2020r. 21:27  
Cytuj
Ja już dziękuję za te modyfikacje. Bo zaraz się okaże że ta droga będzie mi szla zaraz za płotem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 4 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lip 2020r. 21:52  
Cytuj
Nam droga idzie przez garaz a dom w stanie surowym otwartym.to czy wariant pomaranczowy jest najtanszy to kwestia bardzo dyskusyjna.po pierwsze jest dluzszy o 3-4km. Po drugie nad Sanem są same pola I wykup po 1tys za ar przy pomaranczowym do wykupu muszą isc dzialki budowlane po 7tys I dziala musi byc wykupiona w calosci a tych dzialek troche jest. Po trzecie wszystkie się wydaje ze pomaranczowy biegnie przez grunty stabile a tak nie jest. Wody gruntowe są tam na poziomie 1.2-1.8m i warstw wodonosna jest gleboka cos jak podziemna rzeka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2020r. 08:17  
Cytuj
Czy ktoś z was wie czy w ogóle wariant zielony jest brany pod uwagę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2020r. 08:38  
Cytuj
Transprojekt Gdansk przygotowuje analizje ekonomiczna kazdego wartiantu i oni wyszli z wariatnem pomaranczowym, poniewaz przy sanie budowac praktycznie sie nie da (w sensie da sie wszystko ale w tamtych wariantach cena za palowanie, podbudowy wzrasta logarytmicznie i wykup dzialek budowlanych przy tym to maly pikus)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2020r. 10:43  
Cytuj
gdzie san a gdzie wariant czerwony, znaczy się że Brandwica i Chłopska Wola stoją na wodzie ,tak jak obszary zaznaczone jako zalewowe sciana, od zawsze stoją tam domy , powstają nowe a wody nikt nie widział, jedyne co może być na rzeczy to partyjne interesy, a nawet jeśli miało by być drożej to czym to w porównaniu ze zniszczeniem Jastkowice po Pysznicę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 16 Cze 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2020r. 11:06  
Cytuj
CYTAT
Nam droga idzie przez garaz a dom w stanie surowym otwartym.to czy wariant pomaranczowy jest najtanszy to kwestia bardzo dyskusyjna.po pierwsze jest dluzszy o 3-4km. Po drugie nad Sanem są same pola I wykup po 1tys za ar przy pomaranczowym do wykupu muszą isc dzialki budowlane po 7tys I dziala musi byc wykupiona w calosci a tych dzialek troche jest. Po trzecie wszystkie się wydaje ze pomaranczowy biegnie przez grunty stabile a tak nie jest. Wody gruntowe są tam na poziomie 1.2-1.8m i warstw wodonosna jest gleboka cos jak podziemna rzeka
z tego co wiem to chcą dawać 4 tys za ar nie 7. Jakim prawem ktoś w ogóle wydawał w ostatnim czasie pozwolenia na budowę w takim razie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2020r. 18:53  
Cytuj
Myślę że wariant zielony zablokuje miasto na inwestycje mieszkaniowe i miasto się nie zgodzi na to

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 4 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lip 2020r. 17:52  
Cytuj
Gdzie są mapy ja się pytam? Wszystkie gminy juz mają dostep do dokladnych map przebiegu a Pysznica, Stalowa Wola I Nisko jak zwykle w czarnej d... e
http://www.gddki(...)rmacyjna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 15 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2020r. 13:00  
Cytuj
Na stronie UG Pysznica pojawiła się taka informacja:
https://pyszn(...)w-nisko/

Czy może mi ktoś powiedzieć jak otworzyć te mapki szczegółowe?
Podany link przekierowuje mnie na stronę microsoftu ale nawet po założeniu konta nie mogę ich otworzyć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 29 Maja 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2020r. 14:02  
Cytuj
Tylko osoby uprawnione przez TGD mogą pobrać pliki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 29 Maja 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2020r. 14:50  
Cytuj
Jest już nowy link na stronie UG

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 15 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2020r. 15:02  
Cytuj
CYTAT
Jest już nowy link na stronie UG


Dzięki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »