NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 »
Jak głosuje yntelygencya,
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2020r. 02:06  
Cytuj
ten temat cie Totalnie rozpala PzP003 umiech a można do niego podejść racjonalnie, Czaskowski z PO chce deprawacji cudzych dzieci a ja nie chce, trzask prask i po nim cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2020r. 02:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lip 2020r. 06:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT


Co tu więcej dodać?
Cytując Stefana Kisielewskiego - "To, że jesteśmy w dupie to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać."
Trudno powiedzieć, czy kandydaci robią większych pajaców z siebie, czy z nas. Daliśmy się zagonić w pułapkę POPiSu i niestety ponosimy za to konsekwencje.
Miłego dniasmiech2



No niestety. Uroki wyborów demokratycznych. Masz dwóch kandydatów których nie chcesz a wybrać musisz bo kto inny za ciebie wybierze. Ja wybieram Dudę bo trzaskowski choćby obiecał tonę złota dla każdego to i tak bez rządu żadnej obietnicy nie spełni przez przynajmniej 3 lata. Zwykle jego puste słowa


Ja nie zamierzam do tego przykładać ręki. Nie pójdę lub oddam nieważny głos.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2020r. 06:50  
Cytuj
na świecie są dwa rodzaje ludzi Jedrek... ty jesteś tym trzecim

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2020r. 07:30  
Cytuj
"Sztab Rafała Trzaskowskiego nie wytrzymał ciśnienia. Rzucił oskarżenia, wziął w obronę kierowcę na podstawie plotki – napisał na Twitterze Sebastian Kaleta. "Tymczasem badanie wykazało obecność mefedronu, kierowca przyznał się do zażywania 3 lipca, w mieszkaniu znaleziono amfetaminę" – dodał. Czy teraz szef sztabu Rafała Trzaskowskiego Cezary Tomczyk przeprosi dziennikarzy i polityków PiS za nazwanie ich kłamcami?"

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 900
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2020r. 08:13  
Cytuj
@polakzpolski

Dlaczego pary że środowiska LGBT chcą adoptować dzieci?

Ty widzisz pedofili tylko w kościele. Przez gardło Ci nie przejdzie że pedofilem może być kto inny.

Chcesz znać źródło tych danych?
Poszukaj w internecie. Tylko nie w mediach niemieckich z których tak ochoczo czerpiesz wiedzę. Tam tego nie znajdziesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2020r. 08:50  
Cytuj
Pamiętam taki odcinek "Wielkie projekty" na kanale domo+...

Seria odcinków nagrana w Australii - dwóch tęczowych budowało sobie dom marzeń. Żeby to tak nie wyglądało - mieli adoptowaną dwójkę dzieci - i trzeba je było pokazać w telewizji. Dzieci wycofane, apatyczne - zachowywały się jak roboty.


Końcówka programu obnażyła wiele.
Zawsze pod koniec - prowadzący odwiedza bohaterów programu w ich już ukończonym domu.
Pięknie wykończony salon, kuchnia, jadalnia, pracownie właścicieli...

A dzieci? Siedziały w pustym dużym pomieszczeniu, na rzuconym małym dywaniku - kilka zabawek... - widać, że zrobiono to na szybko - dla potrzeb programu.
Pokój dziecięcy jeszcze nie powstał. Nie był potrzebny. Albo to była mistyfikacja, albo te dzieci w tym domu nie czekało nic dobrego.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 900
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2020r. 09:11  
Cytuj
CYTAT
Pamiętam taki odcinek "Wielkie projekty" na kanale domo+...

Seria odcinków nagrana w Australii - dwóch tęczowych budowało sobie dom marzeń. Żeby to tak nie wyglądało - mieli adoptowaną dwójkę dzieci - i trzeba je było pokazać w telewizji. Dzieci wycofane, apatyczne - zachowywały się jak roboty.


Końcówka programu obnażyła wiele.
Zawsze pod koniec - prowadzący odwiedza bohaterów programu w ich już ukończonym domu.
Pięknie wykończony salon, kuchnia, jadalnia, pracownie właścicieli...

A dzieci? Siedziały w pustym dużym pomieszczeniu, na rzuconym małym dywaniku - kilka zabawek... - widać, że zrobiono to na szybko - dla potrzeb programu.
Pokój dziecięcy jeszcze nie powstał. Nie był potrzebny. Albo to była mistyfikacja, albo te dzieci w tym domu nie czekało nic dobrego.



Na nic twoje gadanie. Ten kolorowy palant PolakzPolski3 i tak napisze że to wina księdza. A pytanie zada takie: co by było gdyby było.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2020r. 10:08  
Cytuj
Zawsze warto obnażać zakłamanie tych środowisk i ich prawdziwe intencje.ok

Wśród tęczowych zapewne są ludzie, którzy chcą żyć w spokoju, nie narzucając otoczeniu swojego sposobu życia. Tęczowi bojówkarze robią im krzywdę.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2020r. 10:17  
Cytuj
A ja bym zapytał ilu rodzinom rocznie sąd odbiera prawa rodzicielskie bo nie wypełniają swoich obowiązków? Ale to na nic.
Czy wy powariowaliscie? Czy ktoś wam każe żenić się chłop z chłopem i adoptować dzieci? Jeszcze dwa lata temu nikt nie czuł zagrożony, a teraz Andrzejek wam wmówił, że będzie was bronił przed ideologią LGTB i wszyscy czują się zagrożeni. No może nie wszyscy, ja i moja rodzina żyjemy na Podkarpaciu i nie czuliśmy się zagrożeni, nie czujemy i nie potrzebujemy żeby nas Andrzejek Duda bronił. Niech się lepiej zainteresuje CPK, bo tam jego koledzy z PiS wtapiają takie pieniądze, opóźnienia są 2-3 letnie, a zdaje się że nawet analizy opłacalności nie ma zrobionej.
Kto ma ochotę niech sobie poczyta

https://forsa(...)ych.html

Zresztą.. nie wiadomo co ten Andrzejek tam w Ameryce przeszedł, może ma teraz jakieś lęki i obsesje, różnie tam bywaumiech

https://vm.tiktok.com/J8tLqwj/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2020r. 10:53  
Cytuj
Ferbi - ten temat nie pojawił się dwa lata temu - tylko dużo wcześniej. Temat adopcji dzieci przez tęczowych, czy homo-ślubów wychodzi co jakiś czas. Jest to forma sondowania nastrojów społecznych - czy już można - czy dalej trzeba szczuć tych nienormalnych psycho-katoli - chodzących na kolanach przed obrazami, w pelerynach Chrystusa - Króla - ten zacofany zaścianek tak bardzo nie pasujący do "nowoczesnego" i "postępowego" XXI wieku.

Z tego co pamiętam, za czasów PO-PSL odbierano rodzicom dzieci - "za biedę". To było chore. PiS to ukrócił.

Ktoś musi bronić dzieci przed deprawacją zgodną w wytycznymi WHO, czy zapędami adopcyjnymi tęczowych - one same się nie obronią.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2020r. 11:37  
Cytuj
Bzdury piszesz, nikt bez powodu dzieci nie zabiera, jeśli wchodzisz do domu i widzisz że małe dzieci w ciągu następnych dwóch dni nie dostaną kromki chleba, bo rodzice są dysfunkcyjni to albo coś zrobisz albo będziesz je miał na sumieniu.
Znam jeden przypadek z naszego terenu, Wojciechowski przyjechał z telewizją aby się promować i prać potem ludziom banię. A nic nie wyglądało tak jak to potem przedstawiali, ale efekt osiągnęli, a swoich dzieci nie zostawilbys tam na 15 minut, w warunkach w jakich tamte musiały żyć. Zostawmy te sprawy sądom rodzinnym.
Jeśli znasz jakiś konkretny przypadek osobiście to napisz, a to co widziałeś w TVP to daruj sobie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2020r. 12:13  
Cytuj
Jeśli dobrze pamiętam, był taki przypadek w Nisku.
Czy twoim zdaniem sądy rodzinne w Polsce działają - działały zawsze 100% dobrze i nie zdarzało się, że skrzywdziły jakąś rodzinę, choć wystarczyło im pomóc wyjść z życiowego dołka? :szok:

Mógłbyś wyszczególnić, co twoim zdaniem jest bzdurą z tego co napisałem? (ciekaw po prostu jestem, czy twoim zdaniem próbkowanie społeczeństwa w tematach lgbt uważasz za nieprawdę)


Walnąłeś ogólnik chcąc zaklinać rzeczywistość.


Ja bym tak nie ufał sądom rodzinnym czy pracownikom opieki - to są urzędnicy. Zazwyczaj z czasem mają bardzo twardą skórę i zwis na prawdę, ludzki dramat.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2020r. 12:33  
Cytuj
No ja wiem że ty tylko księdzu proboszczowi ufasz. Bo on zawsze w 100% wszystko robi dobrzesmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2020r. 13:12  
Cytuj
Widzę, że skończyły się argumenty i zaczynasz pisać jakieś farmazony, próbując stworzyć wizerunek mojej osoby, jako kogoś ... zacofanego?

Daruj sobie. mlotek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lip 2020r. 15:18  
Cytuj
CYTAT
Czy ktoś wam każe żenić się chłop z chłopem i adoptować dzieci? Jeszcze dwa lata temu nikt nie czuł zagrożony, a teraz Andrzejek wam wmówił, że będzie was bronił przed ideologią LGTB i wszyscy czują się zagrożeni. No może nie wszyscy, ja i moja rodzina żyjemy na Podkarpaciu i nie czuliśmy się zagrożeni, nie czujemy i nie potrzebujemy żeby nas Andrzejek Duda bronił.


Oczywiście, że są sprawy pilniejsze.

Jeden z kandydatów otwarcie deklaruje przychylność na zmiany, których nie chce duża( większa ???)część społeczeństwa. Pewne sprawy załatwia się małymi krokami, pokoleniowo. Zachód jest tego dobrym przykładem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2020r. 16:26  
Cytuj
Pewne sprawy to załatwiają demokratycznie wybrane parlamenty państw, ale wstawię się za wami żeby was nie zmuszali, gdyby w niedzielę trzask i długopis się złamałsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2020r. 17:01  
Cytuj
Pewne sprawy nigdy nie przejdą w RP nauczonej opłakanymi skutkami liberalno-lewicowych eksperymentów multi-kulti i gender na zastraszonej polit-poprawnością populacji zachodnioeuropejskiej, dzisiejsza uliczna rewolucja marksistowska w USA potwierdza ze Polacy mają doskonały nos na czerwone i tęczowe zarazy. Postępowy świat szykował się na wielkie zmiany pod przywództwem Chin, Niemiec i Franciszka, ale przyszedł Trump, Vigano i Polacy...

Obserwujemy dekadencje i upadek cywilizacji chrześcijańskiej wypieranej przez jaczejki samolubnej barbarii

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2020r. 17:26  
Cytuj
Ale dałeś popalić z tym Franciszkiemsmiech2, a Jan Paweł II ci się nie podobał bo modlił się wspólnie z przedstawicielami innych wyznań. Ciesz się że dzięki tym lewakom mamy świat jaki mamy bo jeszcze 300 lat temu mógłbyś nie przeżyć tych słówsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2020r. 17:37  
Cytuj
Nie porównuj Franciszka do Św. JPII , co do reszty się zgadzasz, to lewaki ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2020r. 17:58  
Cytuj
Po prostu pamiętam co napisałeś w poście kilka miesięcy temu, gdzie planowałeś zejście do katakumbumiech

A co do Trzaskowskiego to nie głosują na niego z miłości do LGTB.
A teraz zagadka, jeśli w Polsce jest 90% katolików i kandydaci mają poparcie fifty fifty, to ile katolików zagłosuje na Trzaskowskiego przy założeniu 65% frekwencji? No właśnie..
Nie wszystkich nurtuje to co was.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2020r. 23:10  
Cytuj
@cdn..

"ten temat cie Totalnie rozpala PzP003 umiech"

Jak temat pedofilii może "rozpalać"?

Aha, napisał to koleś, który pisał o "analnej przyjemności" i który nie wie, czy byłby "pedałem" czy nie.


Wiesz kogo "rozpala" ten temat cdn..?

PIS.


Przed każdymi wyborami PIS zaczyna nawijkę o LGBT.


@bzk

"Ty widzisz pedofili tylko w kościele. Przez gardło Ci nie przejdzie że pedofilem może być kto inny."

W rozmowie z tobą pisałem o trenerze piłkarskim ze Stalowej Woli.

Kłamiesz celowo czy nie rozumiesz tego co czytasz?



"Chcesz znać źródło tych danych?
Poszukaj w internecie."

Szukałem. Nic nie ma. Są tylko skopiowane słowo w słowo wpisy przygłupów, ale żaden z nich nie podaje źródła. Typowy fake.

Od przygłupów dla przygłupów.

A twój wpis "Poszukaj w internecie" oznacza, że trafiłem w samo sedno.

Gdyby to nie był fake to już byś tu wklejał linki.

Nie potrafisz ich znaleźć?

Rozumiesz dlaczego?


@miruś

"Seria odcinków nagrana w Australii - dwóch tęczowych budowało sobie dom marzeń. Żeby to tak nie wyglądało - mieli adoptowaną dwójkę dzieci - i trzeba je było pokazać w telewizji."

Ten to ma zryty beret.

Konia z rzędem temu kto wyjaśni o co chodziło mirusiowi, kiedy pisał "Żeby to tak nie wyglądało".


Wiecie co jest symptomatyczne dla przygłupów? Żaden nie bierze drugiego w obronę. Wiecie dlaczego? Bo wiedzą, że ten drugi przygłup jest przygłupem.


"Albo to była mistyfikacja, albo te dzieci w tym domu nie czekało nic dobrego."

Ponieważ pisze to inżynier-ortografii, mistrz fake'ów tego portalu to należy założyć, że to była mistyfikacja.

miruś - podaj numer odcinka to zobaczymy. Może faktycznie dzieci apatyczne.


"Zawsze warto obnażać zakłamanie tych środowisk i ich prawdziwe intencje."

zaklopotany


"Wśród tęczowych zapewne są ludzie, którzy chcą żyć w spokoju, nie narzucając otoczeniu swojego sposobu życia."

A tak. Miruś kiedyś się bał, że jakiś gej może go wyru...ć w d... i on nie może odmówić, bo będzie homofobem.

Miruś boi się, że będzie homofobem, a zupełnie nie przejmuje się tym, że robi z siebie idiotę takimi wpisami.

nie wiem


"chodzących na kolanach przed obrazami, w pelerynach Chrystusa - Króla"

Nie panikuj. 2 pomniki księży pedofilów poleciały i już szczucie.


@cdn..

"dzisiejsza uliczna rewolucja marksistowska w USA potwierdza ze Polacy mają doskonały nos na czerwone i tęczowe zarazy."

Ten to ma jazdy. To co się dzieje w USA jest potwierdzeniem, że Polacy mają doskonały nos. Co za przygłup. Dla niego związek przyczynowo-skutkowy nie ma znaczenia.


"Postępowy świat szykował się na wielkie zmiany pod przywództwem Chin, Niemiec i Franciszka, ale przyszedł Trump, Vigano i Polacy..."

Najnowsza teoria przygłupów?

Spisek Chin i Niemiec.

Przyszli Trump i Polacy.

K...a, nie obrażaj Polaków.


To, że ty jesteś przygłupem, a Trump uważa, że np. w Skandynawii nie mają pożarów lasów, bo grabią je z liści to nie znaczy, że Polacy mają tak nasr...e w głowach.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 900
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2020r. 23:26  
Cytuj
@polakzpolski

Poczytaj sobie i już nie pierd.l.

https://polsk(...)bezkarni

Cale szczęście jutro srebrniki się skończą. A w niedziele o 21 będzie początek końca kolorowych zdrajców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2020r. 23:33  
Cytuj
@bzk

"Poczytaj sobie i już nie pierd.l."

Nie ma tam nic o czym bym nie wiedział.


Podaj link do badań dotyczących "międzynarodowych statystyk" albo przestań pier...ć.


P.S. Powiedz mi ilu pedofilów miało pomniki w tym kraju?

Ja kojarzę dwóch.

Ks.Jankowskiego i tego z Lichenia.


P.S. 2

Co sądzisz o Latkowskim w TVP?

Twoim zdaniem Latkowski mówił o agencji zatrudniającej dzieci czy nie?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 900
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2020r. 23:37  
Cytuj
CYTAT
@bzk

"Poczytaj sobie i już nie pierd.l."

Nie ma tam nic o czym bym nie wiedział.


Podaj link do badań dotyczących "międzynarodowych statystyk" albo przestań pier...ć.




Gówno wiesz. Dlatego pierd.lisz głupoty.
Nie odpowiedziałeś na pytanie.
Dlaczego osoby z LGBT tak bardzo chcą adopcji dzieci? Znawco wszystkiego nie odpowiadaj pytaniem na pytanie bo to nieładnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 900
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2020r. 23:40  
Cytuj
CYTAT
@bzk

"Poczytaj sobie i już nie pierd.l."

Nie ma tam nic o czym bym nie wiedział.


Podaj link do badań dotyczących "międzynarodowych statystyk" albo przestań pier...ć.


P.S. Powiedz mi ilu pedofilów miało pomniki w tym kraju?

Ja kojarzę dwóch.

Ks.Jankowskiego i tego z Lichenia.


P.S. 2

Co sądzisz o Latkowskim w TVP?

Twoim zdaniem Latkowski mówił o agencji zatrudniającej dzieci czy nie?


Pięknie to napisales: miało. Już nie ma.

A Ty mi powiedz ilu celebrytow pedofilów chodzi sobie po polskie ziemi śmiejąc się do kamery?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »