NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7
Jak głosuje yntelygencya,
bzk
bzk
bzk
Posty: 900
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2020r. 15:31  
Cytuj
CYTAT
Bez wątpienia to rewolucja religijno kulturalna, Zachód patrzy na to z pewnym sentymentem bo oni to przechodzili co najmniej 50 lat temu. U nas siermiężny PRL z brakiem wolnych wyborów wszystko zamroził, a teraz ludzie mogą wybierać, więc wybierają. Popatrzcie jak głosuje miasto i wieś i już wszystko wiadomo. Silnie ekonomicznie miasto z dostępem do lepszej edukacji i służby zdrowia i słabsza finansowo wieś z której wszędzie daleko, a do dobrego specjalisty na operację trzeba jechać 200 km. Świat w którym kościół decydował co jest dobre a co złe powoli odchodzi w przeszłość, ludzie sami chcą teraz o tym decydować.
Jeśli Duda wygra choć jednym procentem, to znaczy że tamtych jest 49%, i będzie z czasem coraz więcej..


Moim zdaniem jesteś w błędzie. Na jakiej podstawie twierdzisz że wieś jest mniej zamożna od miasta? Przejedź się na pierwszą lepsza i zobacz jakie tam domy powstają.
Powiedz ile w Warszawie mieszka prawdziwych Warszawiaków? Większość to są ludzie którzy właśnie przyjechali ze wsi. A miastowi wyprowadzają się na wieś. Osobiście znam ludzi którzy mieszkają w Warszawie a leczą dziecko w Katowicach Krakowie czy nawet Rzeszowie. Dziś odległość nie ma znaczenia. A ośrodki zdrowia niekiedy lepiej wyposażone niż miejskie przychodnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2020r. 15:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lip 2020r. 20:50  
Cytuj
CYTAT
Popatrzcie jak głosuje miasto i wieś i już wszystko wiadomo. Silnie ekonomicznie miasto z dostępem do lepszej edukacji i służby zdrowia i słabsza finansowo wieś z której wszędzie daleko, a do dobrego specjalisty na operację trzeba jechać 200 km.


Myślisz, że dzisiejsza wieś to odwzorowanie ekranowej Konopielki?

CYTAT

Świat w którym kościół decydował co jest dobre a co złe powoli odchodzi w przeszłość, ludzie sami chcą teraz o tym decydować.


KK wyraża swoje stanowisko w sprawach do których jest powołany (oczywiście, że znajdą się wyjątki). Każdy człowiek ma wybór.

"Eugenika w imię postępu - NAUKA I EDUKACJA - DOKUMENT PL" - polecam na you tube.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2020r. 22:45  
Cytuj
@bzk

"Weź się zdecyduj czy chodzi Ci o film czy o jakieś durne komentarze po filmie. Bo już się chłopie gubisz."

Ja już dawno zdecydowałem. Podałem ci link dwa razy, żebyś wiedział o czym dyskutujesz. Ponieważ olałeś link to wyszły ci twoje własne projekcje na temat tego o czym to ja niby chcę rozmawiać.

Film skupiał się na Krystku i Turczyńskim.

Dopiero w, jak to ująłeś, "durnych komentarzach" pojawiło się coś więcej o celebrytach.


Dlatego o tym chciałem porozmawiać.


"Dlaczego pisząc o jednym Polańskim pisze o wszystkich księżach?.

Pisz o wszystkich celebrytach. Zobaczymy wtedy kto wykorzystał więcej dzieci, księża czy celebryci."

Pisz o nich bzk. Zbierz wszystkim celebrytów-pedofilów i ich ofiary i napisz nam ilu ich było i ile ofiar było.


Czy TVP nie miało robić filmu o pedofilach-celebrytach? Czy coś się dowiedziałeś z ich filmu? W konkursie na film o pedofilach wygrał Kurski.

Napisz proszę bzk kto z celebrytów pedofilów miał postawione zarzuty po filmie Latkowskiego? Ktoś był przesłuchiwany przez policję po tym filmie? Czy z tymi celebrytami-pedofilami to taki fake news, który miał wygrać konkurs na film o pedofilach?


"Ale zadałem Ci kilka pytań. Jesteś w stanie odpowiedzieć? Czy musisz się poradzić swoich srebrnikodajcow co masz napisać?"

Zrobić ci listę pytań na które nie odpowiedziałeś?

Chcesz je zobaczyć wszystkie obok siebie? Zmęczysz się samym czytaniem.


Powtórz pytania, na które nie odpowiedziałem i które nie dają ci spokoju, a spróbuję ci pomóc.


"Nie dalej jak tydzień temu chyba Budka mówił że pisowcy sprzedali się za 500 zł. Czy uważasz że Rafałek popierając 500+ kupuje w ten sposób swoich wyborcow?"

Nie. Myślę, że kupuje w ten sposób wyborców PIS.


"Za Dudą stoi Kaczyński.
Za Rafałkiem stoi HGW. Za HGW stoi Budka. Za Budką stoi Schetyna, za Schetyna stoi Tusk, za Tuskiem stoi Merkel.
Kto wg ciebie jest bardziej niezależny?"

Kaczyński bardziej niż Duda?

Ale na Kaczyńskiego byś nie zagłosował.

I dlatego dostałeś Dudę.


"Gdy wygra Rafałek to nic się nie zmieni bo będzie wszystko wetował. Stagnacja przez 3 lata."

Jeśli wygra, to będzie musiał spełnić swoje obietnice. Jeśli coś tam naobiecywał to pewnie może skierować jakąś propozycję ustawy do Sejmu.

I PIS będzie miał problem. Bo będzie musiał to przegłosować.

Dlaczego?

Dlatego, że jeśli tego nie zrobią to Rafałek będzie mógł mówić, że chciał dać, ale PIS się nie zgodził.

Drugim problemem, będzie to, że PIS nie będzie mógł sobie przypisać tych zasług sobie.



Dlatego myślę, że w sprawach obietnic wyborczych o wecie nie ma mowy.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2020r. 22:50  
Cytuj
@bzk

Napisałem:

"Powiedz mi ilu pedofilów miało pomniki w tym kraju?

Ja kojarzę dwóch.

Ks.Jankowskiego i tego z Lichenia."

Odpisałeś:

"Pięknie to napisales: miało. Już nie ma."


Dzięki Sekielskim. Podziękowałeś im już, czy denerwuje cię, że księża-pedofile nie mają już swoich pomników?


Wiesz już po co Sekielscy zrobili film?




"A Ty mi powiedz ilu celebrytow pedofilów chodzi sobie po polskie ziemi śmiejąc się do kamery?"

Nie mam pojęcia.

PIS od 2 lat o tym mówi. Nawet zrobił o tym film.

Niestety takiego fake newsa, bez dowodów, więc chodzi sobie ich tyle samo co przed tym jak PIS się wziął za ich wyłapywanie.


W międzyczasie chyba skazano paru księży-pedofilów.


Przypadek?


Na pewno.


Prokuratura Ziobry poluje na celebrytów-pedofilów i oskarża księży-pedofilów?


O co w tym chodzi bzK?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2020r. 22:59  
Cytuj
na Rafau byś nie głosował gdybyś miał Kidawę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2020r. 22:59  
Cytuj
@bzk

W linku poniżej (od 17:15 do 20:50) Latkowski insynuuje, że w Warszawie jest gejowska agencja zatrudniająca osoby nieletnie.

https://www.youtu(...)zFqQ_498

Agencja gejowska.

Sugestia, że pracują tam osoby nieletnie.

Ochraniania przez policję.

Można powiedzieć:

taka Zatoka Sztuki 2.



Czy słyszałeś bzk później o tej agencji?


Czy Latkowski sobie powiedział i na tym się temat skończył?

Bo kogo obchodzi Zatoka Sztuki 2 skoro Kurski już wygrał konkurs na lepszy film o pedofilach?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2020r. 23:06  
Cytuj
Trzaskowski nie będzie wszystkiego wetował, tak samo jak Duda nie będzie wszystkiego wetował gdy rządu PiS już nie będzie a on by był. Państwo to nie tylko ideologia jak wam wmówił PiS, musi normalnie funkcjonować.

@Dalibor
Pierwszej młodości to ty nie jesteś skoro przywołujesz Konopielkeumiech, bliższy dzisiejszym widzom byłby "U Pana Boga w ogródku". Konopielki dziś by chyba nikt nie zrozumiał.
A Kościół ma prawo i powinien wyrażać swoje zdanie jeśli tylko będzie chciał i daj Boże żeby to robił.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Lip 2020r. 23:07  
Cytuj
Tylko tyle...ok

https://demot(...)otne-dla

Nie dwie godziny, a jedna.I cisza.potluczony

https://demot(...)XI-wieku

mlotek
https://demot(...)a-Ciebie

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2020r. 23:38  
Cytuj
CYTAT
Trzaskowski nie będzie wszystkiego wetował, tak samo jak Duda nie będzie wszystkiego wetował gdy rządu PiS już nie będzie a on by był. Państwo to nie tylko ideologia jak wam wmówił PiS, musi normalnie funkcjonować.


Ferbi to pewne ze z Kopertowym Grodzkim i Tęczowym Rafauem będzie bezideowo się cofać , żeby było tak jak było umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 900
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2020r. 08:39  
Cytuj
Hahahahahahahahasmiech2smiech2smiech2smiech2

Jak to Rafałek kolorowy klamczuszek mówił?

Poniedziałek będzie to piękny dzień dla Polski. Od poniedziałku wszystko się zmieni.

Przynajmniej w tym nie kłamał.
Początek końca PO

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2020r. 09:08  
Cytuj
Pamiętam, jak wyliczano ile to kolejnych wyborów przegrało PiS pod kierownictwem Jarka. Sugerowano, że ON W KOŃCU POWINIEN ODEJŚĆ - że jest wielkim przegranym.

Ile razy zmieniły się w ostatnich latach władze PO? potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 900
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2020r. 09:29  
Cytuj
CYTAT
Pamiętam, jak wyliczano ile to kolejnych wyborów przegrało PiS pod kierownictwem Jarka. Sugerowano, że ON W KOŃCU POWINIEN ODEJŚĆ - że jest wielkim przegranym.

Ile razy zmieniły się w ostatnich latach władze PO? potluczony


Moim zdanie PO rozpadnie się na przynajmniej 3 części. Ale mordki zostaną te same niestety

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2020r. 09:38  
Cytuj
Ich trzyma razem kasa (być może również z zewnątrz) i wzajemne haki.
Teoretycznie już dawno ta partia powinna się rozpaść. To, że się nie rozpadli, pokazuje, jak sztucznym tworem jest PO.

A tusk dalej nie może powrócić na swojej chabecie.
Może oczywiście pojawić się scenariusz wywalenia budki i zastąpienia go tuskiem - jako reformatorem rozpadającej się platformy. Tym bardziej, że nie ma już udawanych szalup do wchłonięcia.

Czas pokaże.

Teraz rodzi się pytanie - czy PiS ułatwi powrót tuskowi popełniając kolejne błędy. Limit już im się wyczerpał.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2020r. 16:14  
Cytuj
@bzk

Już po wyborach więc możesz pisać.

Przypomnę posta, żebyś mógł się odnieść.

W linku poniżej (od 17:15 do 20:50) Latkowski insynuuje, że w Warszawie jest gejowska agencja zatrudniająca osoby nieletnie.

https://www.youtu(...)zFqQ_498


Agencja gejowska.

Sugestia, że pracują tam osoby nieletnie.

Ochraniania przez policję.

Można powiedzieć:

taka Zatoka Sztuki 2.



Czy słyszałeś bzk później o tej agencji?

Czy Latkowski sobie powiedział i na tym się temat skończył?



Powiedz mi bzk. To wszystko była ściema, po to, żeby Kurski mógł "wygrać konkurs na film o pedofilach" czy PISu nie interesuje, że w Warszawie funkcjonuje sobie Zatoka Sztuki 2?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 900
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2020r. 18:29  
Cytuj
CYTAT
@bzk

Już po wyborach więc możesz pisać.

Przypomnę posta, żebyś mógł się odnieść.

W linku poniżej (od 17:15 do 20:50) Latkowski insynuuje, że w Warszawie jest gejowska agencja zatrudniająca osoby nieletnie.

https://www.youtu(...)zFqQ_498


Agencja gejowska.

Sugestia, że pracują tam osoby nieletnie.

Ochraniania przez policję.

Można powiedzieć:

taka Zatoka Sztuki 2.



Czy słyszałeś bzk później o tej agencji?

Czy Latkowski sobie powiedział i na tym się temat skończył?



Powiedz mi bzk. To wszystko była ściema, po to, żeby Kurski mógł "wygrać konkurs na film o pedofilach" czy PISu nie interesuje, że w Warszawie funkcjonuje sobie Zatoka Sztuki 2?


Weź człowieku pitolem się pobaw jak nie masz co robić a nie ciągle o tym samym. Spytaj się Latkowskiego o co mu chodzi a nie mnie. Ja nie jestem latkowskim

Byłeś kiedykolwiek w jakim klubie w Warszawie? Wiesz co tam się dzieje? Gówno wiesz a się udzielasz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 4 5 6 7
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »