NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Jubiler,
Posty: 45
Dołączył: 11 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 15:39  
Cytuj
Witam,
Który sklep z biżuterią/jubilera Państwo polecacie?
Chodzi o zakup złotego pierścionka, niekoniecznie zaręczynowego - raczej na prezent umiech
Z góry dziękuję za odpowiedzi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 15:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 17:49  
Cytuj
Z pewnością nie tego w pawilonach na KEN. Właściciel może i niewinny, ale zatrudnia dwie złodziejki, które rżną klientów ile wlezie i kasa oczywiście do kieszeni.

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 25 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 17:52  
Cytuj
Jak Jubiler to tylko przy 1-Maja good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 29 Cze 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 18:06  
Cytuj
Panie Ludek.
Proszę spodziewać się wezwania z policji i przejścia przez moją firmę na drogę sądową. Takie bezpodstawne pomówienia nie mogą ciągle bez mojej reakcji.
Portal Stalowe miasto udostępni pana dane. A z mojej strony zostały zrobione screeny Pana Postów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 20:02  
Cytuj
CYTAT
Panie Ludek.
Proszę spodziewać się wezwania z policji i przejścia przez moją firmę na drogę sądową. Takie bezpodstawne pomówienia nie mogą ciągle bez mojej reakcji.
Portal Stalowe miasto udostępni pana dane. A z mojej strony zostały zrobione screeny Pana Postów.
Proszę bardzo
Nawet mnie to cieszy że wreszcie policja się za was weźmie. Nigdy nie piszę czegoś co nie było prawdą. Zostały mi ukradzione pieniądze jeszcze przed waszą przeprowadzką do nowego lokalu. Suma wprawdzie nie zabójcza, bo ok. 50 zł. ale jednak kradzież. Potem próbowały znowu mnie okraść, ale w końcu ile można się tak dawać :-/ Zamiast się tu unosić, trzeba było uważać kogo się dopuszcza do kasy człowieku. No... ale może to szanowna żoneczka z psiapsiółeczką :-/

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 23 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Cze 2020r. 20:34  
Cytuj
Jak coś to Apart duży wybór z kartą stałego klienta zniżka Jeśli chodzi o jubilera jak Hala targowa czy okolice hali to dobrze wykorzystują nie wiedze ludzi by nabic klientów w butelkę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 12 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2020r. 08:56  
Cytuj
Hej, w związku z Apartem. Ma ktoś może kartę Platinium do Apart? Jeśli tak to poproszę o podesłanie na PW numeru karty, chciałbym skorzystać ze zniżki 10% a przy okazji nabiję komuś jakieś 1500 zł, dzięki z góry.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 15 Paź 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2021r. 11:04  
Cytuj
Osobiście zmawiam biżuterię online i polecam taką metodę. Można wszystko obejrzeć bez ruszania się z domu. Kilka dni temu zamówiłam bransoletkę z [spam] i bardzo mi się podoba. Sklep ma duży wybór biżuterii na każdą okazję. Myślę, że coś znajdzieszumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Lis 2021r. 23:18  
Cytuj
CYTAT
Osobiście zmawiam biżuterię online i polecam taką metodę. Można wszystko obejrzeć bez ruszania się z domu. Kilka dni temu zamówiłam bransoletkę z spam i bardzo mi się podoba. Sklep ma duży wybór biżuterii na każdą okazję. Myślę, że coś znajdzieszumiech
Jasne, z pewnością czekał półtora roku aż mu coś doradzisz jezyk

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 27 Sty 2022r.
Skąd: Poznań
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2022r. 11:34  
Cytuj
Może ktoś zainteresuje się moim doświadczeniem! Złote kolczyki zamówiłam dla córki na święta. Kosztowały mnie 40% zniżki przy użyciu kodu promocyjnego. Ale zapięcie jest już zerwane! będzie musiał się stopić (wazne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Sty 2022r. 12:48  
Cytuj
a ja nie lubie tych pań od jubilera tu za społem na Ok. Sa strasznie nachalne,naprawde klienci tego nie lubią,każdy sie na nie skarży kogo znam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »