NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Krzysztof Bosak,
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 20:54  
Cytuj
CYTAT
chłop nie podpisze żadnej podwyżkli podatków jak Twój Pisiorek czy Popapraniec... no ale Ty wiesz lepiej, zaślepiony TVPiS i Morawieckim który mówi że masz zapierdalać za miskę ryżu to właśnie takim człowiekiem chcesz być, albo już jesteś...

No teraz to mi ubliżyłeś. Jeszcze nikt tak mnie nie oczernił w życiu. Ja jestem z lewaków, teczowych i TVN jak już...

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 20:54  
Cytuj

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 21:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
ta partia zrzesza nie tylko narodowców, czy konserwatystów, ale i liberałów.

Możesz mi wskazać jakiegoś liberała w Konfederacji, który opowiada się za związkami małżeńskimi dla par homo albo za aborcją?



Myślę, że wielu zwolenników tudzież działaczy partii KORWiN/Wolność popiera związki partnerskie, aby ludzie mogli po sobie dziedziczyć, czy też odwiedzać się w szpitalach, czy też jest za liberalizacją aborcji np. dla ofiar gwałtów czy gdy ciąża zagraża życiu matki. Pewnie wielu z nich by zagłosowało za takimi rozwiązaniami, gdyby to było odpowiednio uargumentowane. Niestety ludzie z lewej strony wolą na siłę wprowadzać ideologie gender, czy jakieś edukacje seksualne do szkół, czym nie różnią się od ich odpowiedników z prawej strony. Scena polityczna wygląda tak, że prawdziwa prawa strona musiała się zjednoczyć w imię walki o niskie podatki. Ja sam nie popieram dużej części poglądów niektórych liderów Konfederacji, ale trzeba iść do przodu. Na lewo od Konfederacji nie ma żadnej alternatywy dla normalnych rządów, może PSL/K'15. Reszta jest za dalszym przepierdzielaniem dobrobytu w ramach rozdawnictwa za głosy. PiS pokazał, że da się przykręcić śrubę i dać 500plus, pomimo, że dzietność od tego nie wzrosła, a ludzie są deprawowani i rezygnują z pracy, co ma negatywny wpływ na gospodarkę. Perspektywa na najbliższe lata dla Polaków jest taka, że będziemy więcej tyrać, więcej płacić podatków, a na stare lata czeka nas garb i głodowa emerytura i rok czasu w kolejce do lekarza specjalisty. No, ale za to może wygra kiedyś Lewica i będziemy mieli związki małżeńskie dla homoseksualistów i aborcję, to jest najistotniejsze dla oświeconych smiech2


alternatywna wersja..

Myślę, że wielu zwolenników tudzież działaczy partii liberalnych popiera związki partnerskie, aby ludzie mogli po sobie dziedziczyć, czy też odwiedzać się w szpitalach, czy też jest za liberalizacją aborcji np. dla ofiar gwałtów czy gdy ciąża zagraża życiu matki. Pewnie wielu z nich by zagłosowało za takimi rozwiązaniami, gdyby to było pozostawione osobistej decyzji. Niestety ludzie z lewej strony wolą na siłę wprowadzać ideologie gender, czym nie różnią się od ich odpowiedników z konserwatywnej strony. Scena polityczna wygląda tak, że libertyńska i otwarcie prorosyjska strona musiała się zjednoczyć w imię walki o niskie podatki dla przedsiębiorców pod narodowymi sentymentami bycia niezależnymi od wszystkich. Ja sam nie popieram dużej części poglądów niektórych liderów Konfederacji, ale trzeba iść z postępem. Do centrum od Konfederacji nie ma żadnej alternatywy dla normalnych rządów, może PSL/K'15. Większość jest za dalszym wspomaganiem rodzin które muszą funkcjonować z legalnej pracy za 2 tys . PiS pokazał, że da się ukrócić VATowskie oszustwa i złodziejstwo około-rządowej elity i przekazać znaleźne na 500+ w celu pobudzenie popytu wewnętrznego. Pomimo że dzietność od tego przestała z czasem wzrastać ale spadek został w końcu zatrzymany a i los wielu dzieci zmienił się diametralnie. Ludzie są zniesmaczeni ze pobierają je również ludzie bardzo zamożni, Konfederaci pewnie zaproponują zmianę.

Gdyby wygrała opcja PO "żeby było nadal tak jak było" to perspektywa na najbliższe lata jest taka jak już była, będziemy więcej i dłużej tyrać za 500 mniej, więcej płacić podatków na inicjatywę Trzaskowskiego przyspieszenia redukcji CO2 a na stare lata czeka nas garb i głodowa emerytura od 2 tys pensji i poczekamy rok czasu w kolejce do lekarza specjalisty bez koperty. No i będziemy mieli związki małżeńskie dla homoseksualistów i aborcję oraz całkowite zrealizowanie idei Mitteleuropa z europejskim tempem wzrostu gospodarczego na lata.



Prorosyjska to jest partia co otrzymała władzę w prezencie po aferze podsłuchowej zaaranżowanej przez ruskich i nagle po 8 latach grania śmiercią swojego brata temat Smoleńska został zapomniany. Dopiero nagrania obaliły tą tanią władzę i przyniosły nam następną, partię pod nazwą Populizm i Socjalizm.

Program 500plus jest jak najbardziej spoko, tylko w formie ulgi podatkowej, która zachęcałaby do pracy i stymulowała rynek. Państwo swoich pieniędzy nie ma, więc to nie jest branie pieniędzy z powietrza, tylko najpierw je trzeba zabrać podatnikom, żeby oddać, a po drodze kupić bezużyteczne maseczki od kolegi ministra, albo respiratory widmo i napchać sobie kasy.

Co do VAT-u to nie załatali dziury. Tylko koniunktura im wzrosła i ściągnęli ponad milion imigrantów. VAT dalej można walić, a ich regulacje blokują uczciwych przedsiębiorców.

Co do PO to jak tam Twoi pupile rozliczyli ich z afer. Czy się za kulisami klepią po plecach?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Cze 2020r. 06:40  
Cytuj
Bosak faktycznie ma najlepsze propozycje gospodarcze. Inni chcą dawać ale nie maja z czego więc najpierw zabiorą. Bosak nie chce zabierać.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2020r. 07:41  
Cytuj
Bosak faktycznie ma najlepsze propozycje gospodarcze. Inni chcą dawać ale nie maja z czego więc najpierw zabiorą. Bosak nie chce zabierać. - dokładnie!

Poza tym panowie z konfy w jasny sposób przedstawiają swoje postulaty i w taki sam sposób potrafią je wytłumaczyć zwykłemu Kowalskiemu. Młodzież za nimi idzie bo na profilach Mrintzena, Berkowicza czy Sośnierza nauczą się więcej o ekonomii i historii niż w szkole.

Naprawdę wydaje się że jako jedyni mają sensowny plan na poprawę jakości życia u nas w kraju, wierzę że uda się Bosakowi wejść chociaż do 2 tury, ale boje się że jeśli ludziom się nie obieca "plusów" to może być ciężko. Bosak nie ściemnia jak inni i nie próbuje przekupić ludu jego własnymi pieniędzmi.
Tylko ciemnota liczy że będzie godnie żyć za opodatkowana emeryturę po 60tce, z której ledwo starczy na miesięczna wegetację(typowo wyborcy PiSu)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2020r. 01:34  
Cytuj
Odświeżam, bo cdn.. ewidentnie zapomniał.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2020r. 08:29  
Cytuj
Niestety,ale nic się nie zmieni, jełopy na końcu kampanii zaczynają się kłócić obrzucając gównem wszystkich w koło tylko nie urzędującego a ten pajacuje dalej z dobrym skutkiem i wygra... jego fanatykom bez nie wytłumaczysz bo najzwyczajniej po prostu nie rozumieją pewnych rzeczy, bosak proponuje ulgi itp, ale to dla pracujących i płacących podatki, a zagoń ich teraz do roboty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 12 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Cze 2020r. 08:57  
Cytuj
CYTAT
Niestety,ale nic się nie zmieni, jełopy na końcu kampanii zaczynają się kłócić obrzucając gównem wszystkich w koło tylko nie urzędującego a ten pajacuje dalej z dobrym skutkiem i wygra... jego fanatykom bez nie wytłumaczysz bo najzwyczajniej po prostu nie rozumieją pewnych rzeczy, bosak proponuje ulgi itp, ale to dla pracujących i płacących podatki, a zagoń ich teraz do roboty


oj święta racja... ludzie lubią jak im się daje czysty pieniądz ale potem zabiera się w podatkach 5x tyle... dostają ? no dostają ale muszą oddać i to dobrze z nawiązką... nie wiedzą co to ulgi podatkowe, co da im kwota wolna na poziomie 31000zł :( szkoda, ale mimo wszystko i tak wolę i chcę dać szanse i wraz z rodziną zagłosujemy na Bosaka, a nóż widelec przejdzie do drugiej tury...

Parlamentarne za 4 lata, wtedy konfederacja na pewno będzie mieć dużo więcej do powiedzenia, już widzimy jak grono nas, zwolenników rośnie i na pewno będą grubo ponad 10% poparciem a mam nadzieję i życzę im żeby i większość w sejmie miała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2020r. 11:03  
Cytuj
W poprzednich wyborach mówiono że jak będzie wysoka frekwencja to konfederaci nie wejdą a weszli umiech mam nadzieję że będzie nas teraz na tyle, że zobaczymy Krzyśka w drugiej turze i wygra ten wybory.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2020r. 13:42  
Cytuj
CYTAT
Odświeżam, bo cdn.. ewidentnie zapomniał.


Obrazek

dzięki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2020r. 14:18  
Cytuj
CYTAT
Odświeżam, bo cdn.. ewidentnie zapomniał.


Pisowcy mogą jedynie dyskutować z POwcami. Reprezentują ten sam denny poziom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2020r. 16:43  
Cytuj
szkoda ze Korwinizm z Tanajnizmem nie wystąpił pogadać tylko wysłali narodowca umiech

https://www.youtube.com/watch?v=3JDs3IpGxvs

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 20 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2020r. 19:06  
Cytuj
Powiem krótko: ma mój głos. Merytoryczny, jest za obniżeniem podatków i podwyższeniem kwoty wolnej od podatku. Wytłumaczcie mi jak można głosować na judę... jaki trzeba mieć charakter i wyprany mózg.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2020r. 20:15  
Cytuj
@Tatarek

"i podwyższeniem kwoty wolnej od podatku."

Duda coś takiego obiecywał.

Ale w PISie wyszło im, że jeśli już nic nie potrafią to będą udawać, że DAJĄ pieniądze.

No i Duda obiecał i złamał obietnicę.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2020r. 20:32  
Cytuj
CYTAT
szkoda ze Korwinizm z Tanajnizmem nie wystąpił pogadać tylko wysłali narodowca umiech

https://www.youtube.com/watch?v=3JDs3IpGxvs



On nie działa w Konfederacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 27 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2020r. 20:45  
Cytuj
Ma mój głos mojej żony i najbliższej rodziny. Wszyscy młodzi ludzie, mam nadzieje że damy szansę nowym a nie tylko Pisiory i Popaprańce

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2020r. 20:57  
Cytuj
CYTAT
Powiem krótko: ma mój głos. Merytoryczny, jest za obniżeniem podatków i podwyższeniem kwoty wolnej od podatku.


Też jestem za ale zależy który podatek i ile%, Sejm nie prezydent decyduje.
Ile obiecuje Korwin i które progi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2020r. 22:13  
Cytuj
@cdn..

"Sejm nie prezydent decyduje."

Zacny żart przygłupie.

I ten cały Sejm nazywa się PREZES.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2020r. 22:48  
Cytuj

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2020r. 00:28  
Cytuj
CYTAT
@cdn..

"Sejm nie prezydent decyduje."

Zacny żart przygłupie.

I ten cały Sejm nazywa się PREZES.


nie wiem gdzie tu żart przygłupie bo każdy wie ze JKM jest prezesem nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2020r. 00:40  
Cytuj
Krzysztof Jarzyna że Szczecina jest prezesem. Tuż pod nim plasuje się ojciec dyrektor założyciel własnego majątku że składek fundacji społecznościowej dla emerytów imienia błogosławionego Gebbelsa. Dopiero pod nimi jest JKM choć pretenduje o stanowisko króla podobno.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »