NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Krzysztof Bosak,
Posty: 1
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 14:11  
Cytuj
Jakie macie zdanie na temat tego kandydata na Urząd Prezydenta RP?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 14:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 12 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 14:24  
Cytuj
Imo po tym co reprezentuje i w jaki sposób został wybrany przez Konfederatów na kandydata na Prezydenta to mój głos ma. Mam dość rządów PiSiorków i POpaprańcow, trzeba dać szanse komuś kogo jeszcze nei było i ma bardzo jasne i proste deklaracje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 14:51  
Cytuj
w ankiecie stalowego miasta jest na 3 miejscu ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 30 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 15:19  
Cytuj
Polacy jeszcze nie dojrzeli do tego, żeby go wybrać. Wolą pseudo-konflikt PiS-PO zapominając, że premierem rządu PiS jest były doradca premiera rządu PO. A teraz ten sam człowiek krytykuje 8 lat PO-PSL. Skoro tak źle oni rządzili, to jak on doradzał Tuskowi przez 2 lata? Nazwiska nie wymienię, bo szkoda nawet o tym gościu rozmawiać, dramat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 15:51  
Cytuj
Bosak to najgorszy wybór. Chrześcijański fundamentalista, chcący wprowadzić katolicki szariat. Chory ideologicznie. Jedyne w czym go popieram to ograniczanie podatków.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 16:16  
Cytuj
CYTAT
Bosak to najgorszy wybór. Chrześcijański fundamentalista, chcący wprowadzić katolicki szariat. Chory ideologicznie. Jedyne w czym go popieram to ograniczanie podatków.


Ja głosuję na Krzysztofa Bosaka ze względu na jego poglądy gospodarcze, a co do jego poglądów światopoglądowych to myślę, że Konfederacja nigdy nie będzie miała takiej siły w sejmie i senacie, żeby kontrowersyjne ustawy przegłosowywać. Nawet jeśli mieliby większość tak jak Zjednoczona Prawica na tę chwilę, to trzeba pamiętać, że ta partia zrzesza nie tylko narodowców, czy konserwatystów, ale i liberałów. Mam nadzieję, że Polacy w końcu staną się pragmatycznym narodem, który głosuje dla swojego własnego dobra, a nie dla dobra panów w czarnych lub w tęczowych sukienkach. ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 24 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 16:23  
Cytuj
BOSAK to bardzo dobry kandydat na prezydenta.Problem polega zupełnie na czym innym.Chocby najlepszy kandydat obiecywał złote góry I gruszki na wierzbie jako prezydent bez zaplecza politycznego ( WIEKSZOSCI SEJMOWEJ) właściwie niewiele by nie powiedzieć NIC NIE MOŻE ZAROBIĆ. Wszystkie ,,prezydenckie" ustawy,sejm,rząd może wyrzucić do kosza.TAKIE ,,MADRE" PRAWO ustalono W 89 roku I mamy tak do dziś.To jest tak jak z partiami politycznymi każda obiecuje że wprowadzi TI I TO I TO a nawet jak złoży projekt ustawy to ,,większość sejmowa ja wyrzuci...TU TRZEBA ZMIANY KONSTYTUCJI...inaczej zawsze będzie tak jak do tej pory...A NA ZMIANĘ KONSTYTUCJI W TYM KRAJU PRZY TAKIM UKLADZIE POLITYCZNYM JAKI MAMY ...SZANSE SĄ 0%!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 16:23  
Cytuj
CYTAT
ta partia zrzesza nie tylko narodowców, czy konserwatystów, ale i liberałów.

Możesz mi wskazać jakiegoś liberała w Konfederacji, który opowiada się za związkami małżeńskimi dla par homo albo za aborcją?

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 16:23  
Cytuj
CYTAT
ta partia zrzesza nie tylko narodowców, czy konserwatystów, ale i liberałów.

Możesz mi wskazać jakiegoś liberała w Konfederacji, który opowiada się za związkami małżeńskimi dla par homo albo za aborcją?

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 30 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 16:31  
Cytuj
Ja już 5 lat słyszę, że PiS wprowadza katolicki szariat i jakoś tego nie widzę. Trzeba odstawić Żakowskiego, Lisa i GW. Nikt nikogo nie będzie zmuszał do wiary katolickiej a już na pewno nie będzie to Bosak. A jak ktoś uważa sprawy LGBT, aborcję, Black Life Matters i inne lewicowe bzdety i tematy zastępcze za ważniejsze niż gospodarka to jest po prostu głupi. Taki Biedroń za przyczynę wszystkich problemów uważa biskupów i kościół katolicki. Ciekawe, czy po wsadzeniu ich do więzień Polska stanie się potęgą światową?

Problemem jest to, że żaden kandydat nie mówi głośno o potrzebie rozdziału państwa od kościoła a także to, że PiS i wysoko postawieni duchowni to ta sama banda. Trzaskowski tylko udaje postępowego a tak naprawdę nic nowego nie ma do zaoferowania. Został wystawiony przez PO tylko po to, żeby osłabić Lewicę. Zresztą świetnie się to udało - Lewica w wyborach do Sejmu dostała ponad 12,5%, teraz Robert Biedroń ma jakieś 4%.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 16:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ta partia zrzesza nie tylko narodowców, czy konserwatystów, ale i liberałów.

Możesz mi wskazać jakiegoś liberała w Konfederacji, który opowiada się za związkami małżeńskimi dla par homo albo za aborcją?



radykalnych liberałów ekonomicznych, Korwin nie ma problemu z czymkolwiek bo to jest prywatna czyli święta sprawa

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 26 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 16:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ta partia zrzesza nie tylko narodowców, czy konserwatystów, ale i liberałów.

Możesz mi wskazać jakiegoś liberała w Konfederacji, który opowiada się za związkami małżeńskimi dla par homo albo za aborcją?


młody Bartyzel

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 17:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ta partia zrzesza nie tylko narodowców, czy konserwatystów, ale i liberałów.

Możesz mi wskazać jakiegoś liberała w Konfederacji, który opowiada się za związkami małżeńskimi dla par homo albo za aborcją?



Myślę, że wielu zwolenników tudzież działaczy partii KORWiN/Wolność popiera związki partnerskie, aby ludzie mogli po sobie dziedziczyć, czy też odwiedzać się w szpitalach, czy też jest za liberalizacją aborcji np. dla ofiar gwałtów czy gdy ciąża zagraża życiu matki. Pewnie wielu z nich by zagłosowało za takimi rozwiązaniami, gdyby to było odpowiednio uargumentowane. Niestety ludzie z lewej strony wolą na siłę wprowadzać ideologie gender, czy jakieś edukacje seksualne do szkół, czym nie różnią się od ich odpowiedników z prawej strony. Scena polityczna wygląda tak, że prawdziwa prawa strona musiała się zjednoczyć w imię walki o niskie podatki. Ja sam nie popieram dużej części poglądów niektórych liderów Konfederacji, ale trzeba iść do przodu. Na lewo od Konfederacji nie ma żadnej alternatywy dla normalnych rządów, może PSL/K'15. Reszta jest za dalszym przepierdzielaniem dobrobytu w ramach rozdawnictwa za głosy. PiS pokazał, że da się przykręcić śrubę i dać 500plus, pomimo, że dzietność od tego nie wzrosła, a ludzie są deprawowani i rezygnują z pracy, co ma negatywny wpływ na gospodarkę. Perspektywa na najbliższe lata dla Polaków jest taka, że będziemy więcej tyrać, więcej płacić podatków, a na stare lata czeka nas garb i głodowa emerytura i rok czasu w kolejce do lekarza specjalisty. No, ale za to może wygra kiedyś Lewica i będziemy mieli związki małżeńskie dla homoseksualistów i aborcję, to jest najistotniejsze dla oświeconych smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 12 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 17:17  
Cytuj
CYTAT
Bosak to najgorszy wybór. Chrześcijański fundamentalista, chcący wprowadzić katolicki szariat. Chory ideologicznie. Jedyne w czym go popieram to ograniczanie podatków.



katolicki szariat ?
kompletna wolność religijna... więc nie wiem o czym ty mówisz, obniżenie podatków, VATU, zwiększenie kwoty wolnej od podatku... chłop nie podpisze żadnej podwyżkli podatków jak Twój Pisiorek czy Popapraniec... no ale Ty wiesz lepiej, zaślepiony TVPiS i Morawieckim który mówi że masz zapierdalać za miskę ryżu to właśnie takim człowiekiem chcesz być, albo już jesteś...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 17:43  
Cytuj
Wg mnie najlepszy kandydat ... Najbardziej merytoryczna partia, młodzi, elokwentni, znający się na polityce i ekonomii ludzie. Aż miło ich posłuchać. Mają mój głos.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 10 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 18:11  
Cytuj
Zdanie mamy jak najlepsze. 28 czerwca wszyscy na Bosaka!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 18:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
ta partia zrzesza nie tylko narodowców, czy konserwatystów, ale i liberałów.

Możesz mi wskazać jakiegoś liberała w Konfederacji, który opowiada się za związkami małżeńskimi dla par homo albo za aborcją?



Myślę, że wielu zwolenników tudzież działaczy partii KORWiN/Wolność popiera związki partnerskie, aby ludzie mogli po sobie dziedziczyć, czy też odwiedzać się w szpitalach, czy też jest za liberalizacją aborcji np. dla ofiar gwałtów czy gdy ciąża zagraża życiu matki. Pewnie wielu z nich by zagłosowało za takimi rozwiązaniami, gdyby to było odpowiednio uargumentowane. Niestety ludzie z lewej strony wolą na siłę wprowadzać ideologie gender, czy jakieś edukacje seksualne do szkół, czym nie różnią się od ich odpowiedników z prawej strony. Scena polityczna wygląda tak, że prawdziwa prawa strona musiała się zjednoczyć w imię walki o niskie podatki. Ja sam nie popieram dużej części poglądów niektórych liderów Konfederacji, ale trzeba iść do przodu. Na lewo od Konfederacji nie ma żadnej alternatywy dla normalnych rządów, może PSL/K'15. Reszta jest za dalszym przepierdzielaniem dobrobytu w ramach rozdawnictwa za głosy. PiS pokazał, że da się przykręcić śrubę i dać 500plus, pomimo, że dzietność od tego nie wzrosła, a ludzie są deprawowani i rezygnują z pracy, co ma negatywny wpływ na gospodarkę. Perspektywa na najbliższe lata dla Polaków jest taka, że będziemy więcej tyrać, więcej płacić podatków, a na stare lata czeka nas garb i głodowa emerytura i rok czasu w kolejce do lekarza specjalisty. No, ale za to może wygra kiedyś Lewica i będziemy mieli związki małżeńskie dla homoseksualistów i aborcję, to jest najistotniejsze dla oświeconych smiech2


alternatywna wersja..

Myślę, że wielu zwolenników tudzież działaczy partii liberalnych popiera związki partnerskie, aby ludzie mogli po sobie dziedziczyć, czy też odwiedzać się w szpitalach, czy też jest za liberalizacją aborcji np. dla ofiar gwałtów czy gdy ciąża zagraża życiu matki. Pewnie wielu z nich by zagłosowało za takimi rozwiązaniami, gdyby to było pozostawione osobistej decyzji. Niestety ludzie z lewej strony wolą na siłę wprowadzać ideologie gender, czym nie różnią się od ich odpowiedników z konserwatywnej strony. Scena polityczna wygląda tak, że libertyńska i otwarcie prorosyjska strona musiała się zjednoczyć w imię walki o niskie podatki dla przedsiębiorców pod narodowymi sentymentami bycia niezależnymi od wszystkich. Ja sam nie popieram dużej części poglądów niektórych liderów Konfederacji, ale trzeba iść z postępem. Do centrum od Konfederacji nie ma żadnej alternatywy dla normalnych rządów, może PSL/K'15. Większość jest za dalszym wspomaganiem rodzin które muszą funkcjonować z legalnej pracy za 2 tys . PiS pokazał, że da się ukrócić VATowskie oszustwa i złodziejstwo około-rządowej elity i przekazać znaleźne na 500+ w celu pobudzenie popytu wewnętrznego. Pomimo że dzietność od tego przestała z czasem wzrastać ale spadek został w końcu zatrzymany a i los wielu dzieci zmienił się diametralnie. Ludzie są zniesmaczeni ze pobierają je również ludzie bardzo zamożni, Konfederaci pewnie zaproponują zmianę.

Gdyby wygrała opcja PO "żeby było nadal tak jak było" to perspektywa na najbliższe lata jest taka jak już była, będziemy więcej i dłużej tyrać za 500 mniej, więcej płacić podatków na inicjatywę Trzaskowskiego przyspieszenia redukcji CO2 a na stare lata czeka nas garb i głodowa emerytura od 2 tys pensji i poczekamy rok czasu w kolejce do lekarza specjalisty bez koperty. No i będziemy mieli związki małżeńskie dla homoseksualistów i aborcję oraz całkowite zrealizowanie idei Mitteleuropa z europejskim tempem wzrostu gospodarczego na lata.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 18:56  
Cytuj
Według tych wpisów czym konfederaci różnią się od liberalnej lewicy ?

W Polsce żadna partia nie ma spójnego programu dla kraju, co najwyżej hasła. A rozpoczął się festiwal rozdawnictwa umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 12 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 20:19  
Cytuj
CYTAT
Według tych wpisów czym konfederaci różnią się od liberalnej lewicy ?

W Polsce żadna partia nie ma spójnego programu dla kraju, co najwyżej hasła. A rozpoczął się festiwal rozdawnictwa umiech


przede wszystkim tym że nie chcą Ci dać pieniędzy z nieba jako kolejne 500,600,700 czy 1000plus a potem odbić to w podatkach podwyższając wszystko co popadnie ( jak PIS ponad 32 podwyżki podatków i idą kolejne ). tylko chcą Ci dać obniżenie VAT, kwota wolna od podatku do 31000zł, dobrowolny ZUS dla pracodawców, wywalenie podatku dochodowego ( kara za pracę ? ). Czyli w skrócie, więcej kasy masz w portfelu, więcej kasy wydasz na tańsze rzeczy przez co ceny będą maleć a gospodarka automatycznie się samoczynnie napędzać bo każdy przedsiębiorca będzie chciał czy nie zejść z ceny wiec konkurencja na wolnym rynku pracy będzie dużo bardziej korzystniejsza i dla przedśiębiorców jak i tych którzy chcą korzystać z ich usług...

zapomniałem dodać... nie podpisze ŻADNEJ podwyżki podatków zaproponowych przez rząd...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 20:25  
Cytuj
Mogę im kibicować, ale rozum mówi że przegrają.

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 617
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 20:25  
Cytuj
A co będzie jak zachorujesz? Gdzie i za co będziesz się leczył?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 20:28  
Cytuj
CYTAT
A co będzie jak zachorujesz? Gdzie i za co będziesz się leczył?


A dziś za co i gdzie się leczysz?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 617
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 20:28  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ta partia zrzesza nie tylko narodowców, czy konserwatystów, ale i liberałów.

Możesz mi wskazać jakiegoś liberała w Konfederacji, który opowiada się za związkami małżeńskimi dla par homo albo za aborcją?


Małżeństwo ma służyć prokreacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 12 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 20:28  
Cytuj
CYTAT
Mogę im kibicować, ale rozum mówi że przegrają.



rozum rozumem, trzeba iść za sercem, wolę zagłosować na Bosaka w pierwszej turze i mieć marzenia niż z miejsca głosować na LGBT PO czy PiSmakerów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 12 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 20:30  
Cytuj
CYTAT
A co będzie jak zachorujesz? Gdzie i za co będziesz się leczył?



będziesz mieć służbę prywatną, tą za którą 90% społeczeństwa płąci idąc prywatnie do każdego lekarza bo przecież obecna służba zdrowia nie istnieje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »