NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 ... » »»
Koniec koryta zbliża się!,
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Cze 2020r. 14:34  
Cytuj
Tak się właśnie zastanawiam? Eldorado i koniec koryta dla PiS zbliża się wielkimi krokami! Czy każdy PiSowiec zdążył się już nażreć, czy może trafią się tacy co zostaną z niczym? Co biedaki zrobią gdy PiS straci władzę? Czy przynależność do tej partii będzie bardziej napiętnowana niż członkostwo w PZPR? Jestem ciekaw waszych opinii?

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2020r. 14:34  
Cytuj

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Cze 2020r. 15:26  
Cytuj
Jest już temat o Pisie.

Ten do usunięcia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Cze 2020r. 16:28  
Cytuj
CYTAT
Jest już temat o Pisie.


Jak już coś, to temat jest o korycie władzy, które zmieni wkrótce właściciela. Więc nie bulgotaj mi tu pieniaczu. Padły pytania, odpowiedz albo milcz. Jak ci się nudzi, to nie męcz klawiatury. Tylko weź kilka zabawek i udaj się do piaskownicy, ruszaj póki pogoda sprzyja, lub puzzle poukładaj, będzie większy pożytek.

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2020r. 16:41  
Cytuj
Zastanawiaj się dalej , może wymyślisz coś mądrzejszego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 12 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2020r. 16:41  
Cytuj
Znowu jakiś jebany troll się obudził. Jak ci się nudzi to szyj tęczowe parasolki bo teraz takie modne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2020r. 17:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jest już temat o Pisie.


Jak już coś, to temat jest o korycie władzy, które zmieni wkrótce właściciela. Więc nie bulgotaj mi tu pieniaczu. Padły pytania, odpowiedz albo milcz. Jak ci się nudzi, to nie męcz klawiatury. Tylko weź kilka zabawek i udaj się do piaskownicy, ruszaj póki pogoda sprzyja, lub puzzle poukładaj, będzie większy pożytek.


ty sie pisowców nie martw tylko swoją d..pę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2020r. 17:09  
Cytuj
@kabi

"ty sie pisowców nie martw tylko swoją d..pę"

:szok:

A jak miruś ostrzegał, że gej może chcieć wyru...ć to ja nie wierzyłem.

:szok:



Kabi - jak tam Szwecja? Kupili już jakiś test na koronawirusa? Bo jeśli nadal nie kupują, tak jak mówiłeś, to może zamiast szwalni można by zrobić fabryczkę testów i do Szwecji wysyłać?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Cze 2020r. 19:49  
Cytuj
CYTAT („b.l.u.e.”)
Zastanawiaj się dalej, może wymyślisz coś mądrzejszego.


Nie martw się, nic tak nie jednoczy jak wspólny wróg.

CYTAT („kabi”)
ty sie pisowców nie martw tylko swoją d..pę


Skąd ta troska? Przestań straszyć, czyżbyś praktykowała, jazdę w kakaoko?. A tak swoją drogą: czy przed "tym" robisz sobie lewatywę?

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 26 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2020r. 19:58  
Cytuj
Program PiSu "rzeka plus" czyli pogłębianie dna i poszerzanie koryta umiech Cały PiS! Koryto, koryto.....!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 617
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2020r. 20:07  
Cytuj
CYTAT
@kabi

"ty sie pisowców nie martw tylko swoją d..pę"

:szok:

A jak miruś ostrzegał, że gej może chcieć wyru...ć to ja nie wierzyłem.

:szok:



Kabi - jak tam Szwecja? Kupili już jakiś test na koronawirusa? Bo jeśli nadal nie kupują, tak jak mówiłeś, to może zamiast szwalni można by zrobić fabryczkę testów i do Szwecji wysyłać?


na co czekasz, bierz się do roboty a nie pierdzisz w stołek przed monitorem i głupoty wypisujesz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 617
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2020r. 20:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT („b.l.u.e.”)
Zastanawiaj się dalej, może wymyślisz coś mądrzejszego.


Nie martw się, nic tak nie jednoczy jak wspólny wróg.



To ty jeszcze nie widziałeś wroga, pojedź do Brukseli, Malme albo Marsylii czy choćby do Strasburga i pospaceruj wieczorem jak ci będzie dane, może zakumasz, jak masz jakieś resztki mózgu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2020r. 20:24  
Cytuj
@jabar

"na co czekasz, bierz się do roboty a nie pierdzisz w stołek przed monitorem i głupoty wypisujesz"

Do czego mam się brać?

Szwecja robi normalnie testy, kabi coś tam bredził, że nie.



"To ty jeszcze nie widziałeś wroga, pojedź do Brukseli, Malme albo Marsylii czy choćby do Strasburga i pospaceruj wieczorem jak ci będzie dane, może zakumasz, jak masz jakieś resztki mózgu."

Mam jechać Brukseli, Malme albo Marsylii i spacerować wieczorem.

Po co miałbym to robić, jabar?


Swoją drogą fajny nik.


Oznacza "tyrania" w urdu.

Jesteś z Pakistanu?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Cze 2020r. 23:22  
Cytuj
CYTAT ((„jabar”)
To ty jeszcze nie widziałeś wroga, pojedź do Brukseli, Malme albo Marsylii czy choćby do Strasburga i pospaceruj wieczorem jak ci będzie dane, może zakumasz, jak masz jakieś resztki mózgu.


Przecież od lat bardzo pielęgnujemy naszą „nienawiść” do siebie? Wróg? Ale swój, mój, nasz. Na własnej krwi wyhodowany u nas. Trzeba nam szukać nowego wroga w Europie, jak tu pod bokiem jest stary znany, sprawdzony i już trochę rozpoznany? Toż to by było nie po bożemu. Ehhh, co za ludzie! Cóż trzeba się pocieszać że są tu forumowicze, troskliwi o moją d..pę i resztki mózgu. Tak, i jestem pod wielkim wrażeniem.

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 23 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Cze 2020r. 02:12  
Cytuj
CYTAT
Znowu jakiś jebany troll się obudził. Jak ci się nudzi to szyj tęczowe parasolki bo teraz takie modne
Jebany trol to chyba cię zrobił.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 23 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Cze 2020r. 02:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Znowu jakiś jebany troll się obudził. Jak ci się nudzi to szyj tęczowe parasolki bo teraz takie modne
Jebany trol to chyba cię zrobił.
a pisowska kurwa cię urodziła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 12 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2020r. 08:36  
Cytuj
A ciebie kurwa wyskrobała tylko niestety późno i przeżyłeś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 9 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Cze 2020r. 09:03  
Cytuj
rejker odpowiem ci tak napisaeś pzpr a to dla nich opzycja twoja szykuje przywrócenie emerytur sb może padalcu nawet nie wiesz co to jest sb koryto to było za twoich domyślam sie tych co polskę mają w dup...czyli PO to oni kamienice kupowali na 150 letne osoby to oni sprzedawali zakłady za groszę przykład CIECH to rudy bandyta razem z synkiem wiedzieli o amber gold ale co tam wydooić polaczków to ten rudy bandyta ukradł pieniądze z naszych emerytur a kasta włśnie z pzpr przyklepywała wszystko To chłopaczku lewacki nie zabieraj głosu a może walczysz też o demokracje jak towarzysze cimoszewicz kwaśniewski miller czy hubner co włśnie nie daleko bo w Nisku jej ociec był katem sb o taką własnie polskę walczysz razem z nieudolną panią Butryn co sobie przypominała gdy była posłem o istnieniu Stalowej WOLI jak trzabyło głosów mieszkańców

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 20 Cze 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2020r. 10:09  
Cytuj
Heheh , heheh jedna od koryta odchodzi. Druga z kwikiem do koryta sie pcha.

My Polacy Jesteśmy jebniętym narodem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2020r. 10:16  
Cytuj
Oprócz świń przy korycie nic się nie zmieni.
Pis=Po=uklad magdalenkowski

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2020r. 11:15  
Cytuj
temat wątku nie jest precyzyjnie ujęty...

kwik Na chwile obecną kwik tymczasowe oderwanie od koryta kwik przedłuża się. kwik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2020r. 12:40  
Cytuj
Reiker napisał:

"Eldorado i koniec koryta dla PiS zbliża się wielkimi krokami! Czy każdy PiSowiec zdążył się już nażreć, czy może trafią się tacy co zostaną z niczym"

Słychać kwik cdn..'a:

"kwik Na chwile obecną kwik tymczasowe oderwanie od koryta kwik przedłuża się. kwik"


cdn.. tak spanikował, że zaczyna bredzić o DUDA2020, waleniem koniu i pękających aortach, a w innym temacie opowiada jak to Morawiecki pomagał tworzyć Project Syndicate razem z Gazetą Wyborczą, Newsweekiem i Sorosem.


zaklopotany


Z tego wnioskuję, że nie zdążył się nażreć i ból d... uniemożliwia mu normalne myślenie.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Cze 2020r. 12:58  
Cytuj
CYTAT („zdz737”)
rejker odpowiem ci tak napisaeś pzpr a to dla nich opzycja twoja szykuje przywrócenie emerytur sb może padalcu nawet nie wiesz co to jest sb koryto to było za twoich domyślam sie tych co polskę mają w dup...czyli PO to oni kamienice kupowali na 150 letne osoby to oni sprzedawali zakłady za groszę przykład CIECH to rudy bandyta razem z synkiem wiedzieli o amber gold ale co tam wydooić polaczków to ten rudy bandyta ukradł pieniądze z naszych emerytur a kasta włśnie z pzpr przyklepywała wszystko To chłopaczku lewacki nie zabieraj głosu a może walczysz też o demokracje jak towarzysze cimoszewicz kwaśniewski miller czy hubner co włśnie nie daleko bo w Nisku jej ociec był katem sb o taką własnie polskę walczysz razem z nieudolną panią Butryn co sobie przypominała gdy była posłem o istnieniu Stalowej WOLI jak trzabyło głosów mieszkańców


Drogi śmieciu forumowy, cytowane: koryto istnieje od X lat. Taki PiSowski Janusz, doskonale o tym wie, wystarczy poczytać te wypociny które wypróżnił. Popłakałem się ze śmiechu jak to czytałem! Widzi we mnie chłopczyka lewackiego, skąd u tych baranów z PiSu, biorą się takie przypuszczenia? Co do Pani Renaty Butryn, już dawno powinna dać sobie spokój z polityką, nikt jej tam nie widzi, tak samo jak tego jej towarzystwa wzajemnej adoracji. Cóż po wyborach. Prawdopodobne jest zasilenie szeregów, stalowowolskiej opozycji relegowanymi ze stołków działaczami PiSu! W końcu PiS/PO/KO - jedno zło.

CYTAT („MariuszeF”)
Oprócz świń przy korycie nic się nie zmieni.


No to może monarchia, tylko jedna świnia będzie żreć?

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2020r. 13:32  
Cytuj
pojecie świni jest pojemne...

https://www.youtube.com/watch?v=IAWuzasKiNI

postęp i marksizm w pełnej krasie umiech


Jak żyć za 2000 zł ? Sezon się dopiero zaczął, nie byli zamknięci wiec co odrabiają..
Po długim weekendzie w sieci pojawiło się mnóstwo zdjęć paragonów z ogromnymi kwotami, jakie zaskoczeni turyści musieli zapłacić za swoje posiłki nas morzem i w górach. Pani Justyna z Opola za dwie zupy, dwie porcje dorsza z frytkami i surówkami oraz duże piwo zapłaciła aż 251 złotych!

Obrazek

Obrazek



na ławce...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Cze 2020r. 13:57  
Cytuj
Nie trzeba nad morze jechać. 2 kawy i gałki lodów w naszym parku 25 zł good

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2020r. 14:03  
Cytuj
CYTAT
Znowu jakiś jebany troll się obudził. Jak ci się nudzi to szyj tęczowe parasolki bo teraz takie modne


o kolejna corka ksiedza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »