NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Rafał Trzaskowski,
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 19:50  
Cytuj
panika na farmie ciąg dalszy chytry

CYTAT
To twoja własna interpretacja, godna przygłupa.


Jedrek ty tez masz plecy u moderatora ok, nie wierze w reinkarnacje ale taki tandem już tu przezywaliśmy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 19:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 20:04  
Cytuj
CYTAT
@cdn..

Grubo.


@wasia-ua

"Chodza słuchy , ze Trzaskowski jak by wygrał to Biedroń zostanie jego prawa ręką."

Gdzie te słuchy chodzą?


Tu na forum chodzą słuchy, że jakby cdn..'owi ksiądz gwałcił córkę, to cdn.. by zasugerował córce, że to Jej wina.



to nie słuchy PzP003 smiech2 sam rzuciłem ci kość do obgryzania, pamiętasz?

CYTAT
przerobiliśmy już wSieci, są grobowo wystraszeni tym tematem podobnie do Sumlińskiego i Roli w wRealu24 który żyje szczepionkami, protestami tzw. przedsiębiorców i bąbelkami zupełnie zapominając o Trzaskowskim.


CYTAT

Obrazek

widzę że nowa narracja jest już rozprowadzana po sieci że winni są nieobecni... ale kto by się spodziewał po kobiecie "Konserwatywny liberał" nie wiem no i co powie "Liberał" całom gęmbom Warzecha :szok: :szok: robta co chceta?

https://twitter.com/EwaZajaczkowska/status/1263202855491682304

Ktoś te dziewczyny siłą zaciągał do klubu, wlewał drinki do gardła, kazał umawiać się ze starszymi facetami i pożyczać od nich pieniądze? - Zajączkowska




widzowie onetu uznali za zwycięzcę debaty Bosaka... kto by pomyślał ile tu włożono pracy organicznej na przyszłość ze postanowiono pogrzebac juz Hołownię https://wiadomosci.onet.pl/kraj/debata-prezydencka-w-tvp-kto-wygral/reh899h

zapomniałem podkreślić - to badania w/g inteligentnego inaczej testu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 20:44  
Cytuj
CYTAT
Senator jest wybierany z okręgu, znawco od siedmiu boleści a prezydent z całego kraju. Czyż nie? Więc który mandat jest silniejszy? Senatora? I kto tu jest przygłupem?

PS
Trzaskowski to taka sama byłaby pacynka. Ale jego czas jeszcze nie nadszedł, musi poczekać ale lepiej żeby się nie doczekał. Zniszczyłby Polskę.


To tylko kwestia wielkości okręgu ale jeden i drugi jest wybierany bezpośrednio. Mandat jednego i drugiego jest równie ważny.

W drugim akapicie zgadzam się w 100%.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 20:47  
Cytuj
CYTAT
senator czy marszałek zaklopotany


Senator Grodzki jest marszałkiem senatu, bystrzaku. Nie podali tej informacji?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 20:51  
Cytuj
CYTAT
panika na farmie ciąg dalszy chytry

CYTAT
To twoja własna interpretacja, godna przygłupa.


Jedrek ty tez masz plecy u moderatora ok, nie wierze w reinkarnacje ale taki tandem już tu przezywaliśmy umiech





Nie inne niż ty. Tolerują trola z farmy. To nazywanie cie przygłupem jakoś uchodzi. Po za tym zacytuję Miriam, to prawda więc o co chodzi?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 21:28  
Cytuj
@cdn..

"masz link PzP003 bo plecy u moderatora masz"

cdn.. regularnie łamie 9 punktów regulaminu forum. W tej chwili doszedł mu 10 dotyczący oceniania pracy moderatorów.

Koleś naje...ł 2605 postów.

Nigdy nie dostał ostrzeżenia.

Bredzi o plecach u moderatora.

zaklopotany



"panika na farmie ciąg dalszy chytry"

Napisałem cdn..owi:

"Kiedy próbujesz insynuować, że dziecko uwięzione w obcym mieście, przez człowieka, który je gwałci, faszeruje prochami i grozi, że je zabije, jest samo sobie winne, bo nikomu nie powiedziało to ja nie myślę o tobie "przygłup"."

cdn.. jako odpowiedź wrzuca link z Wojewódzkim, który potraktował paparazzi gazem pieprzowym.


Skala czynów w jego odczuciu zapewne podobna.


Gwałcenie i bicie dziecka przez zwyrodnialca. I potraktowanie paparazzi gazem pieprzowym.

Faktycznie panika u was na farmie cdn.. skoro takim szajsem próbujesz przykryć to, że stawałeś po stronie Michalkiewicza, który porównał gwałcone dziecko do kur..y. I jeszcze sugerowałeś, że to wina dziecka, że dało się gwałcić.


"a Lewa ręka zadba o likwidację IPN, o towarzyszy z SB i segregacje religijną"

Wytłumacz proszę o co ci chodzi z segregacją religijną. Bo odnoszę wrażenie, że w tej chwili mamy segregację religijną, a ty sugerujesz, że Lewa ręka zadba o jej wprowadzenie. No chyba, że sugerujesz jej zniesienie. Czyli sugerujesz, że wybór Trzaskowskiego na prezydenta będzie oznaczał połączenie wszystkich religii w jedną. Czegokolwiek byś nie chciał tutaj przekazać, po raz kolejny udowadniasz, że jesteś przygłupem.


Strasznie panikujesz cdn.. Nie panikuj. Egzekwuj. Egzekwuj. Tylko się nie ...

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 21:32  
Cytuj
@cdn..

Napisałem:

"Tu na forum chodzą słuchy, że jakby cdn..'owi ksiądz gwałcił córkę, to cdn.. by zasugerował córce, że to Jej wina."

Dlaczego zasugerowałem powyższe?

Dlatego, że cdn.. napisał:

"Zaniechaj tej lewackiej szopki na łzawe emocje współczucia dla ofiary ( pod tym kochającym bliźniego filmem ) o uwięzionej przez rok dziewczynie która chodziła przez cały ten czas do szkoły i nikomu nawet matce się nie poskarżyła."


Co ma w tej sprawie do powiedzenia cdn.. ?


"to nie słuchy PzP003 smiech2"


Taki śmieszek z niego.


P.S. cdn.. napisz proszę co konkretnie bawi cię, kiedy rozmawiamy o gwałconym dziecku?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 23:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
senator czy marszałek zaklopotany


Senator Grodzki jest marszałkiem senatu, bystrzaku. Nie podali tej informacji?


CYTAT
Senator również jest wybierany bezpośrednio. Nie wiedziałeś? Nie chwal się takim brakiem wiedzy. To żenujące. Nawet jak na przygłupa.




bystrzaku umiech marszałka wybierają partie, gdyby Grodzki nie był marszałkiem nie rozmawialibyśmy o nim.


moderator?
CYTAT
Nawet jak na przygłupa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 00:33  
Cytuj
CYTAT
@cdn..

Napisałem:

"Tu na forum chodzą słuchy, że jakby cdn..'owi ksiądz gwałcił córkę, to cdn.. by zasugerował córce, że to Jej wina."

Dlaczego zasugerowałem powyższe?

Dlatego, że cdn.. napisał:

"Zaniechaj tej lewackiej szopki na łzawe emocje współczucia dla ofiary ( pod tym kochającym bliźniego filmem ) o uwięzionej przez rok dziewczynie która chodziła przez cały ten czas do szkoły i nikomu nawet matce się nie poskarżyła."


brednie sugerujesz delegacie smiech2



Twierdzisz napisałem, ale nie podajesz linku umiech ale powtarzasz. Skoro masz to poczytam z przyjemnością kontekst naszej pogadanki żeby się odnieść w pełni chociaż to było dawno i nie w tej sprawie, ale obiecuje ze będę wyrozumiały jak zawsze na wstępie i srogi na końcu placze

Michalkiewicza nie bronie, możesz poznać moją opinie o tym elokwentnym gawędziarzu który nigdy nie wychodzi z rozwiązaniami tylko z przypuszczeniami dla budowania na nich swojej krytyki. Chociaż raz podał rozwiązanie jeżeli chodzi o SB-ow, albo ich powiesić albo dać im emerytury. Dla mnie to virtualizator rzeczywistości w którą wplata swoją agendę.
Sprawa uwiezienia przez rok uczęszczającej codziennie do szkoły dziewczyny, podobno posiniaczonej od ciągłego bicia czego nikt na WF nie zauważył a matka nie usłyszała słowa skargi, jest nadwyraz dwuznaczna a polubowne zakończenie za gigantyczną kwotę 4 mln (porównajmy do 16 tys kaucji dla Krystka , sutenera setek dziewczyn) jest dowodem na dwuznaczność wymiaru sprawiedliwości. Krystek musiałby zapłacić 400 mln...


CYTAT
Co ma w tej sprawie do powiedzenia cdn.. ?


Podałem inna wypowiedz z naszej pogadanki w tego typu sprawie, gubisz się bardzo gdy starasz się wykazać jezyk pozwolisz ze trochę usystematyzuje kopanie leżącego trolla, możesz przeczytać co napisałem bez dodatkowego komentarza. Sprawa oczywiscie jest nieporównywalna.

CYTAT


to nie słuchy PzP003 smiech2 sam rzuciłem ci kość do obgryzania, pamiętasz?

CYTAT
przerobiliśmy już wSieci, są grobowo wystraszeni tym tematem podobnie do Sumlińskiego i Roli w wRealu24 który żyje szczepionkami, protestami tzw. przedsiębiorców i bąbelkami zupełnie zapominając o Trzaskowskim.


CYTAT

Obrazek

widzę że nowa narracja jest już rozprowadzana po sieci że winni są nieobecni... ale kto by się spodziewał po kobiecie "Konserwatywny liberał" nie wiem no i co powie "Liberał" całom gęmbom Warzecha :szok: :szok: robta co chceta?

https://twitter.com/EwaZajaczkowska/status/1263202855491682304

Ktoś te dziewczyny siłą zaciągał do klubu, wlewał drinki do gardła, kazał umawiać się ze starszymi facetami i pożyczać od nich pieniądze? - Zajączkowska




chyba zrozumiałeś różnice pomiędzy moją a Zajączkowskiej argumentacją, ona obwiniłaby wychowanie rodziców, Michalkiewicz dziewczynę a ja system sprawiedliwości który nie rozwiązał sprawy tylko zezwolił na skandaliczne rozwiązanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 01:08  
Cytuj
@cdn..

"Sprawa uwiezienia przez rok uczęszczającej codziennie do szkoły dziewczyny, podobno posiniaczonej od ciągłego bicia czego nikt na WF nie zauważył a matka nie usłyszała słowa skargi, jest nadwyraz dwuznaczna"

Na czym ma polegać ta dwuznaczność?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 06:01  
Cytuj
I co z tego wynika? Cdnie...? Ujmujesz prawom marszałkowi senatu?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 07:13  
Cytuj
CYTAT
I co z tego wynika? Cdnie...? Ujmujesz prawom marszałkowi senatu?


nic ponad to co już napisałem:
CYTAT
posądziłes Grodzkiego o racjonalne i samodzielne działanie i w tym samym zdaniu umotywowałes jego postawę partyjnym wyborem umiech Tylko Prezydent jest wybierany w bezpośrednich wyborach więc jego mandat jest realny i ma moc, nagonka na przyzwoitą współpracę PAD z rządem wynika z zupełnie innych cynicznych interesów.



w rozwinięciu do wcześniejszej odpowiedzi na twoje narzekania:
CYTAT
napisałem już o tym Jedrek.. ale gdybym zapytał cie o program to wiesz jaki kto reprezentuje... bez ich odpowiadania na zbędne pytania,
Wiec powiem ci tak: domyśl się sam, jeżeli nadal masz jakiekolwiek wątpliwości umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 09:24  
Cytuj
@cdn..

Na czym ma polegać ta dwuznaczność?


Masz tutaj info dla przypomnienia (18+). Będzie ci łatwiej napisać na czym polega "dwuznaczność".

"Był bardzo agresywny. Ciagle zły. Nie podobało mu się wszystko, to jak siedzę, stoję, gdzie patrze. Wiecznie uważał, że go nie słucham. Kiedy przebywał w mieszkaniu ze mną na Rugiańskiej, nie wiedziałam, jak mam siedzieć, gdzie mam siedzieć, co mam ze sobą robić, żeby tylko nie był zły. Denerwowałam go sobą. Potrafił siedzieć na fotelu i czytać jakiś modlitewnik, po czym nagle potrafił podnieść głowę do góry i zaczynał na mnie krzyczeć, że mam się wynosić i to już, do drugiego pokoju, że mam zejść mu z oczu. Wstawałam i szłam bez słowa.

W tym mieszkaniu były dwa pokoje. Większy i mały, w którym on mieszkał jak był dzieckiem. Jego mama mieszkała w tym większym w którym ja przebywałam. W dużym pokoju było łóżko, szklany stół, fotel i meblościanka. Ogromnie długie, grube zasłony. Kazał mi je w większości mieć zasłonięte.
Mała łazienka z wanną. Nienawidziłam się w niej kąpać zwłaszcza, kiedy był w tym mieszkaniu, bo zawsze siadał w łazience obok wanny i patrzył, jak się kąpie, czasami kazał mi powtarzać jedną czynność wiele razy i mówił mi, ile mogę nalać wody, z reguły mogłam tylko po kostki, żeby nie było dużych rachunków. Szybko robiło mi się zimno. Siedząc tak gadał różne głupoty. Któregoś razu dał mi maszynkę do golenia i powiedział, że mam go ogolić, tylko tak, żeby go nigdzie nie skaleczyć, pamiętam, że nie chciałam i tak się bałam, że ręce trzęsły mi się tak, że nie mogłam tej maszynki utrzymać. Nie potrafiłam zrobić tego tak, ja chciał ale też go nie skaleczyłam, na moje szczęście, bo zapewne bym dostała lanie.

Po takiej kąpieli mnie wycierał ręcznikiem i zaprowadzał do pokoju. Jeśli nie kąpał się tego dnia ze mną to szedł po mnie się kąpać i tak też było tego dnia. Podał leki i kazał się położyć do łóżka. Oprócz sutanny miał tylko kilka rzeczy. Bardzo mało. Praktycznie zawsze chodził w tym samym. Nigdy nie zapomnę niebieskiego polara. Miał go na sobie nawet w trakcie procesu Sądowego karnego, kiedy go przywozili z więzienia. Był obleśny. ohydny. Miał ohydny zapach potu. Nigdy też nie zapomnę jego ohydnych krótkich włosów i skóry, która mu się zawsze na tej głowie łuszczyła i używał do mycia głowy szamponu dla dzieci. Kiedy wrócił tego wieczoru z łazienki powiedział że chce mnie nasmarować całą oliwką i też to zrobił, robił to bardzo często. Tak samo często gwałcił mnie różnymi przedmiotami.

Noc była koszmarna ale nie chcę opisywać szczegółów, są zbyt drastyczne. Następnego dnia jak zwykle pojechał do Stargardu na msze a miał przynajmniej jedną dziennie do odprawienia albo w zależności od dnia miał zajęcia w szkole, w której uczył. W Katolickim Liceum . Ja idąc do łazienki zobaczyłam u siebie ja zwykle jakiegoś siniaka czy zadrapanie. Najbardziej nienawidziłam tych na twarzy. Kiedy zauważyłam, że takie mam to z reguły przez kilka dni nie spoglądałam w lusterko. Bałam się tego widoku. Kiedy mówiłam mu, że mam siniaka albo że coś mnie boli to mówił, że mogłam się nie bronić, tylko one pojawiały się również wtedy, kiedy się nie broniłam.

Pamiętam, jak złamał mi rękę i wróciliśmy do domu. Miałam wtedy założony gips, ta ręka tak potwornie bolała więc płakałam z bólu a on mówił, że mam nie przesadzać, że szybko się zagoi. Tak naprawdę on się cieszył, bo wiedział, że będę od niego zależna. Że ciężko będzie mi w pierwszych dniach cokolwiek samej zrobić, że będę musiała go o coś prosić a on to lubił, kiedy go prosiłam, i miał rację, nawet ubrać było mi się cieżko, więc prosiłam go o pomoc. Na tym gipsie napisał mi napis Markerem „ Bóg jest dobry”. Chce mi się rzygać jak sobie o tym przypomnę. I wiecznie włączał piosenkę -„ Mateo- przyjaciela mam”. Aż się teraz popłakałam jak sobie przypomniałam, ile razy kazał mi słuchać tej piosenki i jak często wtedy myślałam sobie, że nienawidzę Pana Boga za to co mi robi jego wysłannik, że ten cały jego Bóg nie istnieje, bo gdyby był to by mi się coś takiego nie stało. Jak było mi wtedy źle. To potwornie boli kiedy wracam myślami do tamtego czasu, kiedy leżałam na tym łóżku całe dnie z tym gipsem. Byłam taka mała, chuda, wystraszona, obolała, sama. Każda godzina trwała tam wieczność."


"Jest 23.00, słyszę jak idzie po klatce i przekręca się klucz w drzwiach. Kładzie na przedpokoju sutannę, ściąga koloratkę, przychodzi do pokoju i pyta: śpisz? (…) Przyszedł, położył się obok i gwałcił mnie kilka godzin z przerwami… Nie byłam w stanie się bronić, moje szarpanie, kopanie nic nie dawało a jedynie się wściekał i był jeszcze brutalniejszy. Ważyłam ok. 40 kg, a on ważył ponad 100 kg, miał 196 cm wzrostu, ja byłam małą dziewczynką. Rano wstał, ubrał się i pojechał na mszę którą miał na 6.00, zamknął drzwi…"


"Kobieta pisze, że takich dni i nocy było wiele. Ksiądz gwałcił ją wielokrotnie, także różnymi przedmiotami. Zdarzało się, że ją głodził przez kilka dni nie przywożąc jedzenia. Powykręcał klamki z okien, by nie mogła wezwać pomocy.

Zmusił do aborcji
"Kiedy usiadłam, zaczął mnie wszędzie dotykać i powiedział: 'Mała, przytyłaś ostatnio i wymiotujesz. Tylko nie mów, że jesteś w ciąży? Jeśli jesteś to albo usuniesz albo cię wywiozę za granicę'. (…) Potem zabrał do znajomej ginekolog. Weszliśmy do gabinetu, pani doktor kazała mi usiąść na fotelu, on stał obok. Podała mi jakiś lek i pamiętam dopiero moment jak obudziłam się na plebanii w Stargardzie, on siedział wtedy przy komputerze i coś pisał, a mnie tak bardzo bolało całe podbrzusze, miałam spodnie brudne od krwi. Zaczęłam płakać i mówiłam mu, że bardzo boli, że nie mogę wstać. Powiedział, że dostałam leki przeciwbólowe i ból minie. Długo później krwawiłam. Następnego dnia po aborcji dalej mnie gwałcił" – pisze Katarzyna.

I dodaje: "Nie pozwolił mi nawet odpocząć, nie pozwolił, żeby rany się zagoiły. To był taki ból, że myślałam, że umieram i chyba nawet chciałam umrzeć. To był moment w którym marzyłam, żeby mnie zamordował. Żebym nie musiała już cierpieć"."



Jak dla mnie tutaj nie ma dwuznaczności.

Powiedz mi cdn.. dlaczego ta sprawa jest dla ciebie "nadwyraz dwuznaczna". Napisz mi, które to niuanse całej sprawy mogły mi umknąć, przez co mogę nie dostrzegać dwuznaczności całej sprawy?



"Zaniechaj tej lewackiej szopki na łzawe emocje współczucia dla ofiary ( pod tym kochającym bliźniego filmem ) o uwięzionej przez rok dziewczynie która chodziła przez cały ten czas do szkoły i nikomu nawet matce się nie poskarżyła."

Ty nie współczujesz ofiarze cdn.., tylko dla ciebie to jest szopka?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 14:17  
Cytuj
https://www.facebook.com/KatarzynaBlog/photos/a.367864367197829/385485618769037/?type=3

jesteś człowiekiem namolnym

Napisałem już, dwuznaczne jest podejście sądu do niej i do setki ofiar sutenera Krystka i jego wpływowych klientów z Zatoki Świń. Zeznania ofiar seksualnych dewiacji są przejmujące, dlatego podzielam apel Latkowskiego żeby wszyscy naoczni świadkowie mówili dla przestrogi.

Proces odbył się bez prasy za drzwiami zamkniętymi, temat przyniósł Klemens_Maria (obecnie uśpiony) na forum do filmu Kler gdy wyrok był chyba jeszcze nieprawomocny. Sama ofiara opublikowała swoje relacje zajść dopiero 28 Sierpień 2019 w odpowiedzi na vblog Michalkiewicza który obecnie jest afiliowany z Konfederacją. Po prawej stronie jej strony jest bardzo interesująca długa lista powiązanych blogerów do przeglądnięcia. Polecam lekturę.

Co do mojego postu - to przytaczam go w pełnej krasie czyli w całości cool Wtedy byłeś oddelegowany pod nickiem PzP002 ale ja pisałem do Jędrusia który zwyczajowo trollował wiec może jesteś jego następnym ucieleśnieniem. Musze przyznać ze z perspektywy czasu to budujące co o nim już wtedy wiedziałem.

Wysłany: 12 Paź 2018r. 14:23
CYTAT
Jędrek, kto z wami inteligentnie rozmawia na tym forum? Jaki jest wasz wkład w atrakcyjność tego forum? Podaj mi przykład kontrybutora, chociaż jednego który rozważa wasze poglądy? Poprowadź z nim inteligentną dyskusje po twoich fake news, będziemy się przyglądać kto to taki. Nie śledzę więc pytam. Robisz tu za namolną bojówkę pis/po to jedno zło z Polakami faszystami i antysemitami, wolnymi podatkami pod egida bezpartyjnego nieistniejącego ruchu. Ile razy już to usłyszałeś na tym forum?
Zaniechaj tej lewackiej szopki na łzawe emocje współczucia dla ofiary ( pod tym kochającym bliźniego filmem ) o uwięzionej przez rok dziewczynie która chodziła przez cały ten czas do szkoły i nikomu nawet matce się nie poskarżyła.

Art słusznie skomentowała samobójczą wypowiedź Michalkiewicza w sieci o sędzi "suce" i całej tej dziwnej sprawie gdyż musi mieć proces w czasie emocjonalnej nagonki na duchownych. Jak na byłego pracownika Trybunału Konstytucyjnego i prawnika jest to zadziwiające zachowanie. Tak pomyślałby myślący człowiek i to napisał.

Gdyby ktoś znał odpowiedz to śmiało.


nie będę szorstki dla cyngla, obejdę leżącego cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11595
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 14:24  
Cytuj
"Lokatorzy stołecznych kamienic komunalnych, którzy stracili pracę w powodu pandemii i nie są w stanie płacić czynszu, zaapelowali do prezydenta Rafała Trzaskowskiego o całkowite umorzenie komornego za kwiecień i maj. Odpowiedź ratusza jest negatywna. "

Na palety potrzebuje...potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 14:40  
Cytuj
@cdn..

Nadal nie wiadomo na czym miała polegać dwuznaczność?


Rozmawialiśmy wtedy o Michalkiewiczu, który mówiąc o ofiarze księdza pisał:

"Żadne k*rwy nie są tak wysoko wynagradzane" i coś tam jeszcze bredził, że sędzia powinna iść do weterynarza.


Całość:

" Dostać milion złotych za molestowanie, że tam kiedyś, ktoś tam wsadził rękę pod spódniczkę, no któż by nie chciał. Wiele pań za znacznie mniejsze pieniądze spódniczki podciąga, a tutaj milion złotych i dożywotnia renta - powiedział Michalkiewicz.

Tu chodzi o pieniądze. Miliona złotych to taka panienka jedna z drugą przez całe życie może nie zarobić, a tutaj za jednego sztosa. No to żadne k*** nie są tak wynagradzane na całym świecie. Nie wiem, jak nasz biedny kraj to wytrzyma."


art2deco której ci tak bardzo brakuje, udawała, że w całej tej sytuacji chodzi o to, że Michalkiewicz kazał iść sędzi do weterynarza.


Święty rsta pisał: "Ogóle Michalkiewicz mówi rozsądnie, tu jednak zrobił wtopę.

Ukamienować go teraz trzeba?"


art2deco piero...ła tak jak ty teraz, wrzucała wklejki i udawała, że nic się nie stało. To samo ty robiłeś ostatnio w temacie o Latkowskim. Dlatego podejrzewam, że może nie chodzić o dwóch przygłupów tylko jednego.


Podsumowując:

1. Piszemy o gwałconym dziecku.
2. Michalkiewicz porównuje to dziecko do k*rwy, a sędzię zdaje się do suki.
3. Art2deco pierd...i i udaje, że nic się nie stało.
4. Zjawia się przygłup cdn.. i pisze coś o "inteligentnej dyskusji".
5. Następnie cdn.. sugeruje, że to wszystko szopka i insynuuje, że to szopka, bo dziewczyna przez rok chodziła do szkoły.


Ani jednego słowa potępienia dla bydlaka, który gwałcił dziecko. ZERO.

Ani jednego słowa współczucia dla gwałconego dziecka. ZERO.

Ani jednego słowa potępienia dla Michalkiewicza. ZERO.

Udawanie, że NIC SIĘ NIE STAŁO i mamy do czynienia z nagonką na duchownych.

Insynuowanie, że to lewacka szopka, bo dziecko chodziło do szkoły i nie poskarżyło się matce.

To był 2018.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 9 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 14:43  
Cytuj
Jak trzeba mieć zaćmiony umysł,żeby wybrać tego kandydata.Trzeba niecierpic swojego kraju bardzo,głosujcie a zobaczycie jak Polska pójdzie w niepamięć ale na płacz i lamenty będzie za późno.Otworzcie oczy póki czas.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 14:46  
Cytuj
@miruś

"Lokatorzy stołecznych kamienic komunalnych, którzy stracili pracę w powodu pandemii i nie są w stanie płacić czynszu,"


Przyszedł koronawirus i im zabrał?


Stracili pracę, bo?

Nie ze względu na działania rządu przypadkiem?


Nie są w stanie płacić czynszu?

Tyle tarcz było?

Może niech im Sasin rozda pakiety wyborcze?

Albo może niech sprzedadzą Szumowskiemu maseczki?


Rząd im nie pomaga?

Generalnie wychodzi na to, że rząd PIS ma ich w d...e?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 14:49  
Cytuj
CYTAT
Jak trzeba mieć zaćmiony umysł,żeby wybrać tego kandydata.Trzeba niecierpic swojego kraju bardzo,głosujcie a zobaczycie jak Polska pójdzie w niepamięć ale na płacz i lamenty będzie za późno.Otworzcie oczy póki czas.


Polecam koraa2 też walczyć o zasady pisowni swojego ukochanego kraju. Żeby nam nasz polski język nie poszedł w niepamięć - jak już ta wredna i złodziejska opcja niemiecka opanuje kraj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 9 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 14:53  
Cytuj
Pisownię swojego kraju znam a wy walczcie o swój jak sobie chcecie ale niektórym to ciężko przychodzi za to nienawiści mnóstwo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 15:55  
Cytuj
CYTAT
"Lokatorzy stołecznych kamienic komunalnych, którzy stracili pracę w powodu pandemii i nie są w stanie płacić czynszu, zaapelowali do prezydenta Rafała Trzaskowskiego o całkowite umorzenie komornego za kwiecień i maj. Odpowiedź ratusza jest negatywna. "

Na palety potrzebuje...potluczony


A kto pokryje czynsze? Przecież ci co stracili pracę z powodu covid dostali ogromne zasiłki.

W Stalowej Woli ktos został zwolniony z czynszu?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 16:17  
Cytuj
Jeżeli w takim tempie Teflonowy Rafał będzie się brandzlować budżetowymi pieniędzmi to idzie tragedia pracownicza w mieście słoików. Korwiniści z Tanajno zorganizują następny protest tzw. przedsiębiorców pod URM zamiast pod Ratuszem good gdyby poszli pod Ratusz to Teflonowy by dał... ale po co szkodzić umiech

– Dziwię się jako były samorządowiec prezydentowi miasta Warszawa, ponieważ limit środków, który został dla Warszawy przydzielony to jest 100 milionów. Złożonych wniosków na pożyczki to około 98 tysięcy, a zrealizowanych 6 tysięcy. Pół procent ze 100 milionów, czyli 500 tysięcy do dyspozycji pana prezydenta na realizację tego działania. Przedsiębiorcy czekają – mówiła na konferencji prasowej minister rodziny, pracy i polityki społecznej Marlena Maląg.

https://www.tvp.info/48025974/prezydent-warszawy-obwinia-rzad-ta-konferencja-to-gol-samobojczy-wideo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 16:28  
Cytuj
Podkarpacki dewiancie? nie mów mi co na rok przed jej publicznymi wyznaniami napisałem (do tego nie mogłem się odnosić) bo jest wszystko napisane powyżej dla każdego do przeczytania, oglądanie twojej głowy w dupie mnie mnie bawi, paniał smiech2

https://www.huffpost.com/entry/vulture-head-pig-butt_n_5624e764e4b02f6a900cdbc9

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 16:39  
Cytuj
Grubo.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11595
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 17:46  
Cytuj
""W Polsce prawie milion osób straciło pracę” - ten nieprawdziwy - zdaniem komitetu wyborczego Andrzeja Dudy - cytat, który padł z ust Rafała Trzaskowskiego podczas spotkania z wyborcami we Wrocławiu, stał się przyczynkiem do wniosku o sprostowanie, jaki złożył dziś do Sądu Okręgowego w Warszawie Krzysztof Sobolewski."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »