NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Rafał Trzaskowski,
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 05:46  
Cytuj
Sondaże dzisiaj to jak na portalu Naszego Miasta, 85.8% za bojkotem przegranych wyborów.
Jak dzisiaj prezentuje się przekaz dnia: RT-41% SH-9% KB-17% czyli dobijamy do 70% i to w pisLamabadzie Andrzejka. W Lemingradzie Warszawskim na portalu radia zet jest tez taka sonda tylko wybór pomiędzy PAD a Trzaskowskim i tam RT-75%
czyli jest słusznie po linii smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 05:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 06:22  
Cytuj
CYTAT
Sondaże dzisiaj to jak na portalu Naszego Miasta, 85.8% za bojkotem przegranych wyborów.
Jak dzisiaj prezentuje się przekaz dnia: RT-41% SH-9% KB-17% czyli dobijamy do 70% i to w pisLamabadzie Andrzejka. W Lemingradzie Warszawskim na portalu radia zet jest tez taka sonda tylko wybór pomiędzy PAD a Trzaskowskim i tam RT-75%
czyli jest słusznie po linii smiech2


Cdn... powiesz wreszcie skad piszesz?

Debata to jakaś porażka. Pytania naprawde żenujące. Z gospodarki było tylko pytanie o euro. Masakra. Tak jak pisałem wcześniej mają wyborców za idiotów. Takie mirki, cdny czy edki pewnie zachwycone. Głupolom wystarczą pytania o 1 komunię i lgbt. Żenujące

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 06:59  
Cytuj
Lo to się wydziera o lgbt żeby go nie pytali o powazne sprawy. Proste

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 07:01  
Cytuj
napisałem już o tym Jedrek.. ale gdybym zapytał cie o program to wiesz jaki kto reprezentuje... bez ich odpowiadania na zbędne pytania,
Wiec powiem ci tak: domyśl się sam, jeżeli nadal masz jakiekolwiek wątpliwości umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 20 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 08:19  
Cytuj
Według deklaracji WHO, do której nawiązuje karta LGBT plus, dzieci w wieku 0-4 mają też w trakcie lekcji edukacji seksualnej „uzyskiwać świadomość związaną z tożsamości płciowej”. Jak instruuje deklaracja WHO, edukatorzy seksualni w zajęciach z dziećmi od 4 do 6. roku życia poruszają też kwestie antykoncepcji, seksu w Internecie, badania własnego ciała, a także ról płciowych.
Więcej: https://www.radio(...)owiazuje

I może jeszcze obieca zmianę flagi narodowej na bardziej kolorową?

W oficjalnym programie Trzaskowskiego mają znaleźć się też obietnice, które polityk złożył partii Zieloni w zamian za poparcie w wyborach. Jak czytamy na stronie ugrupowania, zgodził się on na 21 postulatów dot. transformacji energetycznej, ochrony przyrody, ochrony zwierząt, propozycji gospodarczych oraz związanych z prawami człowieka.
Więcej: https://www.radio(...)BIETNICE

"Nikt nie da Wam więcej niż ja Wam obiecam"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 08:29  
Cytuj
CYTAT
Według deklaracji WHO, do której nawiązuje karta LGBT plus, dzieci w wieku 0-4 mają też w trakcie lekcji edukacji seksualnej „uzyskiwać świadomość związaną z tożsamości płciowej”. Jak instruuje deklaracja WHO, edukatorzy seksualni w zajęciach z dziećmi od 4 do 6. roku życia poruszają też kwestie antykoncepcji, seksu w Internecie, badania własnego ciała, a także ról płciowych.
Więcej: https://www.radio(...)owiazuje

I może jeszcze obieca zmianę flagi narodowej na bardziej kolorową?

W oficjalnym programie Trzaskowskiego mają znaleźć się też obietnice, które polityk złożył partii Zieloni w zamian za poparcie w wyborach. Jak czytamy na stronie ugrupowania, zgodził się on na 21 postulatów dot. transformacji energetycznej, ochrony przyrody, ochrony zwierząt, propozycji gospodarczych oraz związanych z prawami człowieka.
Więcej: https://www.radio(...)BIETNICE

"Nikt nie da Wam więcej niż ja Wam obiecam"



Who mało szokuje
Ksiadz jak odstawi edukacje s. dz. to szokuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 20 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 09:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Według deklaracji WHO, do której nawiązuje karta LGBT plus, dzieci w wieku 0-4 mają też w trakcie lekcji edukacji seksualnej „uzyskiwać świadomość związaną z tożsamości płciowej”. Jak instruuje deklaracja WHO, edukatorzy seksualni w zajęciach z dziećmi od 4 do 6. roku życia poruszają też kwestie antykoncepcji, seksu w Internecie, badania własnego ciała, a także ról płciowych.
Więcej: https://www.radio(...)owiazuje

I może jeszcze obieca zmianę flagi narodowej na bardziej kolorową?

W oficjalnym programie Trzaskowskiego mają znaleźć się też obietnice, które polityk złożył partii Zieloni w zamian za poparcie w wyborach. Jak czytamy na stronie ugrupowania, zgodził się on na 21 postulatów dot. transformacji energetycznej, ochrony przyrody, ochrony zwierząt, propozycji gospodarczych oraz związanych z prawami człowieka.
Więcej: https://www.radio(...)BIETNICE

"Nikt nie da Wam więcej niż ja Wam obiecam"



Who mało szokuje
Ksiadz jak odstawi edukacje s. dz. to szokuje


Kiedyś płeć dziecka określało to co dziecko ma między nogami a teraz to co ma w głowie. Każdego wolna wola, może otworzyć szkoły specjalne z kolorową flagą i patronem "Choncita Wurst" i niech tam robią i uczą dzieci czego chcą? Osobiście wolę aby moje dziecko chodziło do "normalnej" szkoły choć nie koniecznie na lekcję religii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 10:02  
Cytuj
@koliii

„uzyskiwać świadomość związaną z tożsamości płciowej”

Kojarzysz koliii Karola Wojtyłę?

Na najstarszych zdjęciach jest zawsze w takiej sukienczynie. Później zresztą przeważnie też.

Powiedz mi koliii, kiedy Karol Wojtyła uzyskał świadomość związaną z tożsamością płciową?

Masz dzieci koliii?

Jeśli tak, to kiedy Twoje dzieci uzyskały świadomość związaną z tożsamością płciową?

Wiesz koliii co oznacza sformułowanie "uzyskiwać świadomość związaną z tożsamością płciową"?


"Kiedyś płeć dziecka określało to co dziecko ma między nogami a teraz to co ma w głowie."

A wieloryb był rybą.

Myszy rodziły się ze starych szmat.

Kiedyś też w Polsce praktycznie każdy był pedofilem, jeśli popatrzymy na to z perspektywy dzisiejszych czasów. Nie bierzesz sobie za żonę 12-latki. A twoi pra-pra-pra....pradziadkowie brali.

Świat poszedł trochę do przodu koliii.

Kiedy słyszysz, że Jezus poszedł do Nieba to jednak nie jest to samo "niebo" co 200 lat temu. Bo ruskie się uwzięły i poleciały w kosmos.


koliii - kiedyś płeć dziecka można było określić głównie po ubiorze i fryzurze, bo nikt normalny nie sprawdzał co dziecko ma między nogami.

A ja jak słyszę sformułowania "Kiedyś płeć dziecka określało to co dziecko ma między nogami" to się zawsze zaczynam zastanawiać co osoba, która to pisze ma w głowie. Zwłaszcza, że osoba, które pisze coś takiego za chwilę zaczyna pisać coś o "normalności".

Cdn.. chyba też pisał kiedyś, że jest normalny, bo "potrafi to kontrolować". Nigdy jednak nie chciał się pochwalić czym jest to coś co potrafi kontrolować.


P.S. Co powiesz koliii o ludziach, którzy nie mówią dziecku jakiej jest płci? Zdarzają się tacy. Takie dziecko uzyskuje świadomość związaną z tożsamością płciową?

P.S. 2 W sumie koliii nie napisałeś, że chcesz, żeby Twoje dziecko chodziło do normalnej szkoły, tylko "normalnej".

P.S. 3 Do WHO jeszcze wrócę, bo moim zdaniem trochę za mało się o tym mówi. A przecież wg przygłupów chodzi tutaj o molestowanie/gwałcenie dzieci. Warto się tej sprawie przyjrzeć dokładnie.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 15:51  
Cytuj
CYTAT
napisałem już o tym Jedrek.. ale gdybym zapytał cie o program to wiesz jaki kto reprezentuje... bez ich odpowiadania na zbędne pytania,
Wiec powiem ci tak: domyśl się sam, jeżeli nadal masz jakiekolwiek wątpliwości umiech


Czyli skąd?

Program wszystkich 11 kandydatów mnie nie interesuje. Szkoda tylko, że niektórzy nie mieli okazji się zaprezentować wcześniej.

Powiem tak. Program wielu to program partii i tacy mnie nie interesują. Mnie interesuja ludzie.

Poziom debaty był żenujący. Pytania beznadziejne. Zero poważnych tematów.

Skad nadajesz?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 15:51  
Cytuj
znowu rzucam koło ratunkowe, kontemplujcie w przyszłości na farmie przed pisaniem...
https://pbs.twimg.com/media/EXT8A8dX0AANwR7?format=jpg&name=900x900




Jest taki słynny kabaretowy tekst o postępowych: Pchamy taczki pchamy, gawno z tego mamy.

Przepoczwarzanie znaczeń..
Obrazek
Świat nie poszedł cywilizacyjnie do "przodu", jest pchany przez "przodowników" w regres.



Obrazek
Nigdy nie zapominajmy


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 16:05  
Cytuj
Foto sie nie zaczytało. Nie ten kraj?

A coś w temacie?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 16:15  
Cytuj
@cdn..

Ładny obrazek.

Możesz zrobić drugi z Jarkiem i kotem. Na Dzień Ojca.


"Świat nie poszedł cywilizacyjnie do "przodu", jest pchany przez "przodowników" w regres."

Poszedł do przodu, poszedł cdn.. Tylko przygłupy nie zauważyły i marzą im się Afganistany, tylko z Krzyżem zamiast Półksiężycem.


cdn.. jak się skończyła "afera moderatorowa"?

Postraszyłeś, postraszyłeś, zes...ś się i cisza?


Czy egzekwujesz?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 16:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
napisałem już o tym Jedrek.. ale gdybym zapytał cie o program to wiesz jaki kto reprezentuje... bez ich odpowiadania na zbędne pytania,
Wiec powiem ci tak: domyśl się sam, jeżeli nadal masz jakiekolwiek wątpliwości umiech


Czyli skąd?



Powiem tak. Program wielu to program partii i tacy mnie nie interesują. Mnie interesują ludzie.



To za mało nawet gdy mówisz o sobie samym. Nie zapominaj że u nas jest system władzy parlamentarnej , Prezydent może zasadniczo torpedować prace rządu albo z nim współpracować. Nikt z tej oranżerii nie będzie współpracował więc nikt pragmatyczny nie powinien chcieć powtórki z błazna Grodzkiego, który ogłasza że działa "w imieniu ludu" co żeby ograniczyć skuteczność działań rządu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 16:20  
Cytuj
PzP003, jestem człowiekiem szorstkim ale sprawiedliwym, gdy widze poprawe nagradzam...

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 16:21  
Cytuj
@cdn..

"Wiec powiem ci tak: domyśl się sam, jeżeli nadal masz jakiekolwiek wątpliwości umiech"

"To za mało nawet gdy mówisz o sobie samym."


Mistrz celnej riposty w akcji.



"PzP003, jestem człowiekiem szorstkim ale sprawiedliwym, gdy widze poprawe nagradzam..."


Przygłup w akcji.

Jak się zakończyła "afera moderatorowa"?

Napisz albo ja ci napiszę.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 16:52  
Cytuj
CYTAT
Przygłup w akcji.


niedobrze...
Moderator ci wynagrodzi czy zysk z banera na forum to pokryje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 17:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
napisałem już o tym Jedrek.. ale gdybym zapytał cie o program to wiesz jaki kto reprezentuje... bez ich odpowiadania na zbędne pytania,
Wiec powiem ci tak: domyśl się sam, jeżeli nadal masz jakiekolwiek wątpliwości umiech


Czyli skąd?



Powiem tak. Program wielu to program partii i tacy mnie nie interesują. Mnie interesują ludzie.



To za mało nawet gdy mówisz o sobie samym. Nie zapominaj że u nas jest system władzy parlamentarnej , Prezydent może zasadniczo torpedować prace rządu albo z nim współpracować. Nikt z tej oranżerii nie będzie współpracował więc nikt pragmatyczny nie powinien chcieć powtórki z błazna Grodzkiego, który ogłasza że działa "w imieniu ludu" co żeby ograniczyć skuteczność działań rządu.


Widzisz, należysz do tej części społeczeństwa, ktora nie wie co to kompromis i dogadywanie się. Mądry prezydent bedzie podpisywał mądre ustawy. Partyjny głupek będzie chodził na pasku szefa partii.

Grodzki mówi głosem 149 tysiecy osób. Jest moc....

Pis już pokazał, że nie potrafi tworzyć prawa. Ustawa o sądach, ile razy była poprawiana? 10, 12, 15?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 17:28  
Cytuj
posądziłes Grodzkiego o racjonalne i samodzielne działanie i w tym samym zdaniu umotywowałes jego pozycje partyjnym wyborem umiech tylko Prezydent jest wybierany w bezpośrednich wyborach więc jego mandat jest realny i ma moc, nagonka na przyzwoitą współpracę PAD z rządem wynika z zupełnie innych cynicznych interesów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 17:36  
Cytuj
CYTAT
posądziłes Grodzkiego o racjonalne i samodzielne działanie i w tym samym zdaniu umotywowałes jego pozycje partyjnym wyborem umiech tylko Prezydent jest wybierany w bezpośrednich wyborach więc jego mandat jest realny i ma moc, nagonka na przyzwoitą współpracę PAD z rządem wynika z zupełnie innych cynicznych interesów


To twoja własna interpretacja, godna przygłupa.

Senator również jest wybierany bezpośrednio. Nie wiedziałeś? Nie chwal się takim brakiem wiedzy. To żenujące. Nawet jak na przygłupa.

Nagonka na współpracę? Przecież ta pacynka wykonuje polecenia.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 620
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 18:30  
Cytuj
Senator jest wybierany z okręgu, znawco od siedmiu boleści a prezydent z całego kraju. Czyż nie? Więc który mandat jest silniejszy? Senatora? I kto tu jest przygłupem?

PS
Trzaskowski to taka sama byłaby pacynka. Ale jego czas jeszcze nie nadszedł, musi poczekać ale lepiej żeby się nie doczekał. Zniszczyłby Polskę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 18:35  
Cytuj
@cdn..

Znalazłem w końcu twoją wypowiedź na temat ofiary gwałconej przez pedofila.

(tylko pierwszy cytat należy do cdn..)

"Zaniechaj tej lewackiej szopki na łzawe emocje współczucia dla ofiary ( pod tym kochającym bliźniego filmem ) o uwięzionej przez rok dziewczynie która chodziła przez cały ten czas do szkoły i nikomu nawet matce się nie poskarżyła."


Łzawe emocje współczucia dla ofiary?


"Roman B. uwięził ją w mieszkaniu swojej matki. Tam bił ją, gwałcił i faszerował psychotropami."

Dla ciebie to jest szopka?


Gwałcone dziecko mówi:

"Nadal boję się księdza Romana, który obiecał mi, że jak już nie będzie księdzem, to zrobi mi krzywdę."


To poniżej też jest dla ciebie szopką cdn..?

"Podczas gwałtów, które nierzadko trwały nawet całą noc, krzyczał, że „Bóg przestał ją kochać". Często zabierał ją ze sobą na plebanię w Stargardzie, gdzie jedli posiłki w towarzystwie innych księży, ale żaden z nich nie zainteresował się, dlaczego duchowny śpi z dzieckiem w jednym pokoju.

Kiedy Kasia zaszła w ciążę, zmusił ją do aborcji. Zaczął podawać jej leki psychotropowe, powtarzał, że ją zabije, jeśli komuś się poskarży. Wmawiał, że rodzice już jej nie chcą.

Koszmar dziewczyny trwał ponad rok. W końcu podczas odwiedzin w domu opowiedziała o gwałtach pedagog ze świetlicy środowiskowej. "


Widzisz cdn.., określenia "przygłup" używam w stosunku do ciebie, kiedy piszesz rzeczy, które NIE MAJĄ SENSU albo zwyczajnie piszesz lub robisz GŁUPIE rzeczy.

Kiedy próbujesz insynuować, że dziecko uwięzione w obcym mieście, przez człowieka, który je gwałci, faszeruje prochami i grozi, że je zabije, jest samo sobie winne, bo nikomu nie powiedziało to ja nie myślę o tobie "przygłup".

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 18:39  
Cytuj
senator czy marszałek zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 14 Lut 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 19:04  
Cytuj
Chodza sluchy , ze Trzaskowski jak by wygral to Biedron zostanie jego prawa reka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 19:11  
Cytuj
panika na farmie ciąg dalszy chytry

masz link PzP003 bo plecy u moderatora masz całus Wanka też mi się odgrażał że powie skąd wziął liczby


https://gwiazdy.wp.pl/kuba-wojewodzki-atak-gaz-paparazzi-policja-zdjecia-6522702427092609a

https://www.tvp.info/48562160/nowe-doniesienia-ws-zatoki-sztuki-jest-decyzja-zbigniewa-ziobry

a Lewa ręka zadba o likwidację IPN, o towarzyszy z SB i segregacje religijną umiech Oni naprawde świetnie sie uzupelniają w całej swojej... różnorodności

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 19:35  
Cytuj
@cdn..

Grubo.


@wasia-ua

"Chodza sluchy , ze Trzaskowski jak by wygral to Biedron zostanie jego prawa reka."

Gdzie te słuchy chodzą?


Tu na forum chodzą słuchy, że jakby cdn..'owi ksiądz gwałcił córkę, to cdn.. by zasugerował córce, że to Jej wina.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »