NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Rafał Trzaskowski,
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2020r. 22:32  
Cytuj
CYTAT
@sz1982





A teraz przejdźmy do trzeciego przygłupa, który często nie rozumie tego co pisze.


@cdn..

Zacząłeś kolejny bój z LGBT w tle. Skrytykowałeś prezydenta pisząc, że żadnego rozsądnego człowieka nie interesuje co kto robi w łóżku.

Po czym wkleiłeś 3 linki.


Ch.. wie co chciałeś udowodnić.


Dwa pierwsze to Judas Priest. Kapela metalowa, która święciła triumfy w latach '80 i w sumie nigdy nie spotkałem nikogo, kto by tego słuchał.

Trzeci to Thin Lizzy.

Pewnie dostałeś to Thin Lizzy czy Judas Priest na jakiejś liście "satanistycznych zespołów, które odrywają ludzi od Boga".
...



co mi pozostało zaklopotany jak skorygować tone szlamu którą popuścił delegat farmy numer PzP003....

odpisałem do dyżurnego ferbi na jego wpis o piosnce rzekomego geja do jego ulubionego propagandowego filmu z lat PRL, nawet nie wiem czy był ale skoro jego gejostwo ma mieć tutaj znaczenie w warstwie artystycznej to podjąłem to wyzwanie...


wybrałem homo Roberta Hartforda ze znanej brytyjskiej kapeli heavy metalowej Judas Priest nawet o politycznie niepoprawnej nazwie w kawałku o turbo waleniu umiech i hetero klasykę irlandzkiego hard rocka Phill Lynott/Gary Moore z Thin Lizzy w kawałku o nocnym półświatku burdeli i lakonicznie skomentowałem porównawczo warstwę muzyczną, bo przecież to było słychać i czuć...
zupełnie grają... do taktu
no ale tu zaczyna się moc


Ale skoro delegat chce więcej to porównajmy warstwę tekstową, co komu w duszy gra:

Hartford:
You won't hear me,
But you'll feel me
Without warning, somethings dawning, listen.
Then within your senses,
You'll know you're defenseless
How your heart beats, when you run for cover
Your cant retreat I spy like no other.
Then we race together.
We can ride forever
Wrapped in horsepower, driving into fury
Changing gear I pull you tighter to me
I'm your turbo lover
Tell me there's no other
I'm your turbo lover
Better run for cover
...
On and on we're charging to the place so many seek
In perfect synchronicity of which so many speak
We feel so close to heaven in this roaring heavy load
And then in sheer abandonment, we shatter and explode.


Lynott:
Laughing and crying you know it's a fact
They're not laughing they are crying
'Cause they won't be back
Oh no you don't come back
Not from Chinatown
...
Chinatown, it's a different scene
There are people there, they are so obscene
If you see what I mean
Then they've sold you the dream
Down in Chinatown
What goes up it must come down
Living and dying
There is no release
Living and dying
There is no relief
There is no beliefs
Not in Chinatown
Man, you don't stand a chance if you go down in Chinatown
Man, you don't stand a chance if you go down in Chinatown

Mając do wyboru Philla i Roberta jako Sex Edukatora albo Latarnika w szkole wybieram Philla... ze względów artystycznych cool

nie wiem nie pamiętam abym krytykował PAD za jego jasną postawę do czego służy szkoła i propaganda lgtqp+
https://niezalezna.pl/335503-naukowcy-przekazywali-bezdomne-dzieci-pedofilom-wladze-w-berlinie-to-akceptowaly

gdybym tylko chciał "pojeździć" po satanistach to wybrałbym inne kapele smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2020r. 22:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2020r. 00:11  
Cytuj
@cdn..

"rzekomego geja"
"nawet nie wiem czy był"

Dopóki ferbi o tym nie napisał, też nie wiedziałem, że Margrabia Karol von Ansbach był gejem.


"ale skoro jego gejostwo ma mieć tutaj znaczenie w warstwie artystycznej to podjąłem to wyzwanie..."

Nie było żadnego wyzwania cdn..

Ale ty jak zwykle odleciałeś ch... wie gdzie. W jakieś Thin Lizzy i Judas Priesty, których nikt nie słucha i większość nie rozumie. Bo sobie ubzdurałeś, że jest jakieś wyzwanie.



Przypomnij skąd ty piszesz?



Jeśli jednak już ubzdurałeś sobie, że jest jakieś "wyzwanie" to mogłeś spokojnie zostać przy naszych rodzimych, polskich piosenkach.


Mało to porządnych piosenek mamy?

Po co wyciągać jakiegoś Turbo Lover (tłumacząc to jako "turbo walenie"), jeśli można "Deszczom niespokojnym" przeciwstawić "Jedna baba drugiej babie".

Dlaczego " Cztery razy po dwa razy" miała być gorsza od jakiegoś Chinatown.

A "Panna Walercia", która ma czarną?

W czym Ona gorsza?

A antyimigracyjna piosenka o Arabie, który ma wielbłąda, który sobie hasa, kiedy Arab ogląda swojego wielbłąda?

Po co nam jakiś "Turbo Lover", którego pewnie nikt nie przesłuchał do końca, jeśli można zaśpiewać "Panno Walerciu, wsadzę Ci"?

Czy zwrotka:

"Wszyscy brali ją jak chcieli
A mąż tylko przy niedzieli."

nie pokazuje, że dzięki zakazowi handlu w niedzielę, rodziny mają więcej czasu dla siebie i nawet zapracowany mąż ma czas, żeby pobyć z żoną?


A fragment o "postępowym rolniku, który musi sam zapładniać swoje krowy"?

Czyż to nie pokazuje biedy na wsi i problemów z jakimi ona się zmaga?


Oj nie szanujesz ty Polski cdn.., nie szanujesz.


P.S. Skąd piszesz cdn..?

P.S. 2 Czy baba, która wsadziła drugiej grabie to już LGBT?

P.S. 3 "Od tej pory Brońcia mała sama w łóżku spać nie chciała" to w zasadzie piosenka o czym?


Disco Polo.


Piosenka biesiadna.


Posłuchaj tego, a usłyszysz bicie polskiego serca.


Przypomnę ci cdn.., przypomnę cztery razy po dwa razy, że tu jest Polska.


Tradycja.

Rodzina.

Grabie w ...

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 30 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2020r. 00:16  
Cytuj
Jak ma być dobrze w Polsce, skoro nikogo (oprócz Bosaka) nie obchodzą w kampanii wyborczej tematy ważne takie jak gospodarka czy polityka zagraniczna. Czy serio to jest takie ważne, co kto lubi mieć w odbycie? A niech sobie wsadzają do pupy albo do ust co chcą, ale dlaczego muszę płacić tyle podatków na idiotyczne programy socjalne? Zwłaszcza lewica jest aktywna w sprawach LGBT. Jedyne co ich interesuje to sprawy związane z seksem, bo na niczym innym się nie znają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Cze 2020r. 06:17  
Cytuj
Niestety, jacy wyborcy taka kampania. To przykre, że gospodarka w kampanii jest tak daleko.
Faktycznie jedynie Bosak i Kosiniak mówi o sprawach gospodarczych.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2020r. 06:40  
Cytuj
TylkoZKS

- Jaki realny wpływ na gospodarkę w ramach swoich uprawnień ma Prezydent RP? Zwłaszcza w sytuacji, gdy w kwestiach gospodarczych kraje UE nie mogą kichnąć bez zgody brukselki?

Prezydent RP może współtworzyć politykę zagraniczną kraju. To też jest bardzo rozmyte pojęcie - nie ma rozdziału kompetencji z rządem w tych kwestiach - bo gdy jest z tej samej opcji co rząd - może dużo pomóc - a gdy jest z przeciwnej - może na przykład obrazić dość skutecznie kogoś - jak komoruski Japończyków, może skompromitować nas - jak komoruski pieprzący o bigosowaniu... - może też mieć zabierany samolot, krzesło, obcinany budżet - jak Śp Prof. Lech Kaczyński.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2020r. 08:09  
Cytuj
Rozpędzony w uwielbieniu mogłeś już dopisać święty...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2020r. 09:21  
Cytuj
Wszystko przed nami. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2020r. 11:04  
Cytuj
@miruś

"może na przykład obrazić dość skutecznie kogoś - jak komoruski Japończyków"

Trudno powiedzieć czy obraził Japończyków. Na pewno się wygłupił.

Co do:

"może skompromitować nas - jak komoruski pieprzący o bigosowaniu..."

Oczywiście większość prawicowych portali, a w ślad za nimi miruś, zaczęły pisać tutaj o kompromitacji.


Miruś, napiszesz na czym miała polegać ta kompromitacja?


Komorowski przestawił 2 cyfry w dacie, którą podał i tutaj można by mówić o kompromitacji. Ale na to mirki i inni prawicowi geniusze nie zwrócili uwagi, bo wiadomo, że mało kto te daty pamięta.

Ale na czym polega kompromitacja z "bigosowaniem"?

Prawdopodobnie na tym, że Komorowski zna historię lepiej niż miruś czy przeciętny dziennikarz prawicowego portalu i używa słów, których miruś nie rozumie. Ale Komorowski dosyć dobrze to wytłumaczył, więc nawet do takiego przygłupa jak miruś powinno dotrzeć.


Chcesz posłuchać pieprzenia miruś?

Tutaj masz fajny link:

https://www.youtu(...)QZBd7bHM


Kolesiowi mylą się daty: lata dziewięćdziesiąte, lata dziesiąte.

Koleś opowiada żart o tym jak to samolot leci nie do Smoleńska, ale do jakiegoś kraju w południowej Afryce i rozbija się.

Nie znamy przyczyny, ale pewnie jakaś komisja już zakupiła zapas parówek na 50 lat, żeby to wyjaśnić.

Okazuje się, że nie wszyscy zginęli.

Ale w 0:34 słychać strzały i wszyscy, którzy przeżyli dostają kulkę w łeb ala Miruś777.

Wszyscy z wyjątkiem jednego kolesia, do którego jeszcze wrócimy.

Po dokonaniu morderstwa ciała ofiar katastrofy lotniczej zostają zbezczeszczone. Ugotowane i zjedzone. Resztki zapewne pochowane, ale pewnie niedługo zrobią jakąś ekshumację.

Przypomnijmy, że pasażerowie nie byli przypadkowi. To byli czołowi intelektualiści z uczelni na całym świecie.

Czyli "ranga" katastrofy porównywalna z "PULL UP! TERRAIN AHEAD!" w Smoleńsku.

Chociaż oczywiście Kurski pokazałby wykresy i powiedział, że katastrofa w Smoleńsku jest lepsza niż katastrofa gdzieś w Afryce.


Koleś, który opowiada żart, w którymś momencie mówi:

"W Ameryce", po czym natychmiast poprawia się i mówi "W Afryce".

Po co się poprawiać?

Przecież w takiej Ameryce też jest pełno "mudżinów" i rektor AGH, mógł studiować z jakimś czarnym z Detroit na przykład i to w Detroit "mudżiny" mogły wymordować i skonsumować rektorów międzynarodowych uczelni.

Koleś mógł też jeszcze bardziej podrasować żart i opowiedzieć jak to samolot rozbił się w jakimś hood w Detroit i tamtejsi niggaz wystrzelali ocalałych, a rektora AGH po starej znajomości oszczędzili robiąc mu tylko to co Marcellus Wallace określił "jesienią średniowiecza".


Mógł też zaprosić do współpracy Edzia i ułożyć nową wersję katastrofy lotniczej w tropikach.


Wiesz co jest tragiczne miruś?

Wyraz twarzy kolesia z filmiku.

On od samego początku czuje, że żart jest zacny.


Ale widać, że koleś się rozkręca.

Dać mu jeszcze z jedną kadencję i zacznie opowiadać żarty typu:

"Co to za zagadka? Dwie kulki i armatka."


Albo opowie o tym jak to na studiach na AGHu łoili wódę czwarty dzień i jeden typ zesrał się w gacie.

HA HA HA.


Budyń.

Nasz czołowy, polski stand-upper.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2020r. 15:46  
Cytuj
delegaci PO, tu jest wątek o teflonowym Trzaskowskim... komentujcie jego osiągnięcia ok

ale kulturnie:
https://telewizjarepublika.pl/mezczyzna-o-prezydencie-faszystowskie-bydle-sa-zarzuty-zniewazenia-autor-wpisu-wyrazil-skruche,97102.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2020r. 15:56  
Cytuj
cdn.. napisał:

"tu jest wątek o teflonowym Trzaskowskim"

i wkleja link z Dudą.


A ja się przez chwilę zastanawiałem, który z 3 przygłupów jest najbardziej tępy.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Cze 2020r. 16:23  
Cytuj
Cdn... może napiszesz o co chodzi z tym teflonowym i napisz wreszcie skad nadajesz?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2020r. 16:41  
Cytuj
delegat znowu "zacytował" wybiórczo umiech

czy leci z nami moderator?
CYTAT
który z 3 przygłupów jest najbardziej tępy.
chyba w kazdym jednym poście PzP003 łamie regulamin naszego niezawisłego forum... nerwy puszczają na 10 dni?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2020r. 17:06  
Cytuj
Grubo.

Mieliśmy już tę dyskusję cdn.., kiedy pisałeś z konta art2deco.


Przy założeniu, że moderatorzy będą sumiennie pilnowali regulaminu forum, to nie będzie tutaj żadnych wpisów prawdopodobnie, pomijając pytanie: które kebaby dzisiaj otwarte? Ale większość odpowiedzi na to pytanie będzie musiała być prawdopodobnie usuwana.


cdn.., zdenerwowałeś się na wpis:

"który z 3 przygłupów jest najbardziej tępy."

Wpis ten umieściłem w momencie, gdy wskazałeś jaki jest temat tego wątku, sugerując o czym powinniśmy tutaj pisać, po czym wkleiłeś link zupełnie niezwiązany z tematem tego wątku, tym samym ŁAMIĄC regulamin forum.

Po czym zacząłeś narzekać, że regulamin forum jest łamany.


Jak tępym trzeba być, żeby zrobić coś takiego?


P.S.

Widzę cdn.., że nerwy puszczają na 10 dni?


P.S. 2

Jeśli moderatorzy jednak pozwolą mi kontynuować pisanie, to za chwilę wrzucę listę punktów regulaminu, które są przez ciebie notorycznie łamane.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2020r. 17:36  
Cytuj
CYTAT
Mieliśmy już tę dyskusję cdn.., kiedy pisałeś z konta art2deco.


to też nieregulaminowo, ja tez jestem wielbicielem talentu Bezimiennej, ale troche mi do niej brakuje zarumieniony

pisanie z tobą jest jak pytanie teflonowego trzaskowskiego... sciana

podałem link z tekstem żebysta się opamiętali, a teraz będę egzekwował potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2020r. 17:51  
Cytuj
Punkty regulaminu łamane przez cdn..

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne

Nie chce mi się teraz szukać cytatu, ale dobrze pamiętam, że po drodze ci było z Michalkiewiczem porównującym gwałcone dziecko do "ku...y".

2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Mnóstwo. Teflonowy Trzaskowski. PzP003.

2.4. wpisów nie zawierających merytorycznej treści, powtarzających się.

Wielokrotnie.

"ja juz sie wypowiedzialem na temat warunkow odpowiedzi..

nie wiem skad u PzP003 narracja ze te środowiska powinny glosować na Trzaskowskiego"

Nic takiego nie miało miejsca. Zero merytorycznej treści.

Powtarzające się bredzenie o tym, że Latkowski został pozwany.

2.5. tych samych lub podobnych informacji w wielu miejscach na forum.

Jeśli uznamy wklejanie durnych wklejek o PO wszędzie, gdzie się da, za te same lub podobne informacje to ten punkt też jest łamany. Ale przy tym punkcie nie będę się upierał.

2.6. wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.

Praktycznie non-stop. "podałem link z tekstem żebysta się opamiętali"

Część jego wpisów to zwyczajny, pozbawiony sensu bełkot.

2.7. wpisów niezgodnych z tematyką danego działu, dyskusją prowadzoną w temacie.

Praktycznie non-stop. cdn.. nie prowadzi dyskusji, nie odpowiada na postawione pytania, zarzuca tonami kłamstw, nielogicznych bzdur typu "szykuje się coś na kogoś z Krakowa" i tym podobnych durnot. Nie do sprawdzenia. Nie do udowodnienia. Koleś udaje, że coś wie. Jeśli temat jest niewygodny po prostu zmienia temat albo rzuca jakąś durnotę typu "odpowiem na następnej stronie". Idzie pisać w innym temacie.

2.9. Publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa.

"podałem link z tekstem żebysta się opamiętali, a teraz będę egzekwował"

Tutaj nie wiem. Może chodzi o lenistwo, może chodzi o zwykłe ograniczenia z którymi zmaga się cdn.. Może nie chce zaniżać, daje z siebie wszystko, ale mimo wszystko zaniża.

Koleś chyba coś sobie pomyśli, napisze, nie wiadomo co chce egzekwować ani w jaki sposób, ale pisze.

2.10. Publikowanie postów/ ogłoszeń/ wątków pisanych wielkimi literami.

Chyba nie. Ale na koncie art2deco miał ciągoty w tym kierunku, a na cdn.. nawrzucał tyle szlamu, że nie chce mi się sprawdzać wszystkiego.

2.11. Wpisów zbędnie odświeżających stare wątki

Notorycznie.

Ma 6 wklejek do wrzucenia na temat wroga klasowego z którym akurat walczy Prezes to dla lepszego efektu wrzuca je do 6 różnych postów. W kilku nikt nie pisze to na zmianę z mirusiem odświeżają. Po co, skoro i tak swoje wklejki wrzucają wszędzie, gdzie się da, bez związku z tematem?

Mogliby to wklejać w jednym temacie.

Ale muszą tak robić, bo inaczej nawrzucali by wklejek i parę osób by coś napisało, nowa strona i wklejki by zniknęły. A tak to wiszą sobie na forum. I po to zbędnie odświeżają stare wątki.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 617
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2020r. 19:50  
Cytuj
CYTAT
cdn.. napisał:

"tu jest wątek o teflonowym Trzaskowskim"

i wkleja link z Dudą.


A ja się przez chwilę zastanawiałem, który z 3 przygłupów jest najbardziej tępy.


których przygłupów masz na myśli kolego, bo wystarczy że ktoś podeśle ten twój wpis do prokuratury i tak samo możesz mieć kłopoty jak ten facet za obrazę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Cze 2020r. 20:27  
Cytuj
Ktoś? To juz mamy dwóch donosicieli smiech2 na forum smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2020r. 21:46  
Cytuj
@jabar

"których przygłupów masz na myśli kolego"

Rozumiem kolego, że Ty na forum widzisz ich znacznie więcej.


Mam na myśli tych samych co zawsze:

- miruś (mirek777)

- cdn.. (art2deco?)

i Edzio i wszystkie jego mutacje.

Swoją drogą posiadanie wielu kont na forum jest chyba niezgodne z regulaminem? Ale Edzio się z tym jakoś nie kryje.



"bo wystarczy że ktoś podeśle ten twój wpis do prokuratury i tak samo możesz mieć kłopoty jak ten facet za obrazę"

Hmmm.

Prokurator powiadasz?

:szok:

I teraz faktycznie nie wiem co powiedzieć.


Może powinienem przeprosić Edzia, mirusia i cdn..'a?


Może powinienem przestać nazywać ich przygłupami?

nie wiem

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2020r. 22:31  
Cytuj
CYTAT


I teraz faktycznie nie wiem co powiedzieć.


Może powinienem przeprosić Edzia, mirusia i cdn..'a?


Może powinienem przestać nazywać ich przygłupami?

nie wiem

Rozszerz listę przygłupów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2020r. 22:38  
Cytuj
"Chciałbym oświadczyć, że moja opinia o pewnym eleganckim panu, iż jest kretynem, została wyjęta z kontekstu.

W pełnym nie zmanipulowanym brzmieniu mówiła, że jest kretynem i pajacem."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2020r. 23:33  
Cytuj
Ale pozamiatał debatę koncertowo. A pytania tvp poezja, deficyt rośnie, bezrobocie rośnie, ceny rosną a pytanie o 1szą komunię.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Cze 2020r. 23:36  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 00:00  
Cytuj
Największym przegranym tej debaty jest gospodarz czyli TVP. Czy oni naprawdę mają nas za debili? :szok::szok::szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 00:45  
Cytuj
CYTAT
Największym przegranym tej debaty jest gospodarz czyli TVP. Czy oni naprawdę mają nas za debili? :szok::szok::szok:


No tak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2020r. 05:18  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

przecież widać że ten sondaż jest botowany. Gdzie Rafael ma takie poparcie. Trole nie próżnują.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »