NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Rafał Trzaskowski,
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 22:22  
Cytuj
@miruś

Z czystej ciekawości zapytam:

Znasz kogoś albo słyszałeś o kimś kto nie zgodziłby się na jak to malowniczo bycie wyruch...m przez geja i zyskał z tego powodu miano homofoba?


"Pewnie że tak!. potluczony"

Co w tym zabawnego?


Miruś, to są jakieś twoje fantazje? projekcje? chore urojenia na temat tego, że jakiś gej cię wyru... ?


Boisz się, że mógłbyś zostać uznany za homofoba, gdybyś odmówił?

Nie bój się miruś.

Zawsze masz prawo powiedzieć NIE.

Wiesz o tym?

Wiedziałeś o tym?



@cdn..

"żadnego rozgarniętego człowieka nie interesuje co kto robi w łóżku"

Twój kumpel Edzio cały czas krąży wokół tematu. Miruś straszy gejem, który może oskarżyć o homofobię, jeśli nie dasz się wyru...ć. Duda zaczął budować kampanię na LGBT.


W sumie masz racje. Żadnego rozgarniętego człowieka to nie interesuje.

"chyba że chodzi o polityków, którzy z osobistych pobudek ideologicznych podważają prawo rodziców do wychowywania swoich dzieci wedle swoich przekonań"

O Dudzie mówisz teraz?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 22:22  
Cytuj

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 23:10  
Cytuj
CYTAT
Najgorsze w tym wszystkim, że od dłuższego czasu ludzie nie głosują na kogoś bo mądrze mówi, bo coś mądrego zrobił itd. tylko żeby nie wygrał kandydat z innego nurtu.
Przez to debata publiczna sczełzła do poziomu wyzwania się od prawaków i lewaków. Natomiast mało kto patrzy co sobą prezentuje dany kandydat.

Niestety, ale 90% wyborców AD i RT tak traktują sprawę.


Mądre słowa.
Niestety od kilkunastu albo więcej lat żaden inteligentny człowiek nie chce wejść do tego szamba jakim jest polska polityka.
Niemniej jednak ważne jest na kogo zagłosujemy.
Co do gejów, to ładna piosenka.

https://youtu.be/d4ewqTH3cYU

śpiewał ją gej, pewnie nie oglądali byście tego serialu gdybyście wiedzieli, prawdziwi Polacy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2020r. 00:22  
Cytuj
naj. czas ferbi nauczyć się rozróżniać życie od lewackich aktywistów transedukatorów których planuje się wysyłać do ubogacania seksualnego wszystkich dzieci pod przymusem, tylko dzięki administracyjnym decyzjom, na przykład Trzaskowskiego

http://mydrea.ms/to-juz-sie-dzieje-srodowiska-lgbt-indoktrynuja-dzieci-w-szkolach/

żadnego rozgarniętego człowieka nie interesuje co kto robi w łóżku chyba że chodzi o polityków, którzy z osobistych pobudek ideologicznych podważają prawo rodziców do wychowywania swoich dzieci wedle swoich przekonań

https://stop-seksualizacji.pl/

https://www.youtube.com/watch?v=JhY9GOhFwN4
https://www.youtube.com/watch?v=yMVV_HsHcX0
zupełnie grają... do taktu


no ale tu zaczyna się moc umiech
https://youtu.be/gipG6jTb1Zs?list=RDgipG6jTb1Zs

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 14 Lut 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2020r. 06:03  
Cytuj
Wszyscy powinni wiedzieć, że Rafał Trzaskowski jest związany z George Sorosem

Stanisław Krajski o Rafale Trzaskowskim, który od dawna zasiada w radzie ECFR działającej przy Fundacji im. Stefana Batorego. O tym, że jest człowiekiem George’a Sorosa, co widać jak na dłoni po jego pierwszych decyzjach na stanowisku prezydenta Warszawy. Polityka multikulti i LGBT, na których się skupia, od dawna są priorytetem Sorosa.

Dalsze ciekawostki;

https://m.you(...)abvujLLI

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Cze 2020r. 06:24  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

Pewnie że tak!. potluczony


Skąd pomysł, że gej chciałby cię wyr....ć. jakieś ukryte pragnienia?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Cze 2020r. 09:05  
Cytuj
To odwróć to pytanie Andrzejku. Skoro wychodzisz z założenia że rząd chce na każdym kroku cię oszukać to z czego to wynika? Bo według twojej logiki sam jesteś oszustem...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2020r. 10:55  
Cytuj
@sz1982

"To odwróć to pytanie Andrzejku."

Co on ma odwracać?

Każda jedna osoba na tym forum poda ci przykład tego jak ich rząd oszukał.

Bo każdy rząd zrobił to wiele razy.



Ale myślę, że nikt nie poda ci przykładu, gdy gej chciał ich wyru...ć, a oni się nie zgodzili i przyklejono im łatkę homofoba.

Na tym polega różnica między faktami, a tym co się uroi w waszych zrytych łbach.


Za to ja mogę tobie, sz1982, podać przykład kolesia ze zje...ym łbem, który pyta na forum ludzi, czy lubią walić czarne gruchy.


Ty Edziu świetnie pasujesz do tego mirkowego mema.

Jesteś żywym przykładem tego o czym pisze miruś.

Tylko, że miruś nie widzi w tym co robisz nic złego.

Miruś i cdn.. nie powiedzą na twój temat złego słowa.


Nawet cdn.. dołączył do pisania o stojących dzidach.


Prawicowy intelektualista chce bronić przed seksualizacją LGBT poprzez pytanie czy ktoś lubi walić czarne gruchy i porównywanie aureoli Matki Boskiej do koloru czubka głowy Niemca, gdy się go wali.


Miruś, cdn.., Edzio.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Cze 2020r. 11:07  
Cytuj
Nic nie poradzę Szwabie ze Szwabii skoro wypisujesz tyle głupot że zachodzi uprawdopodobnienie faktu walenia cię czarną gruchą po głowie. Nie wiem jak wy tam na mitingach podkarpackich dewiantów się bawicie , ale dopuszczam możliwość że właśnie tak ...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2020r. 12:27  
Cytuj
@sz1982

"Nic nie poradzę Szwabie ze Szwabii skoro wypisujesz tyle głupot że zachodzi uprawdopodobnienie faktu walenia cię czarną gruchą po głowie."


Na moje pytanie o kolor aureoli Matki Boskiej odpowiedziałeś:

"A jak bijesz Niemca w kask to jaki ma wtedy kolor czubek jego głowy?umiech"


Moim zdaniem "zachodzi uprawdopodobnienie faktu", że masz zje...y łeb.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Cze 2020r. 14:57  
Cytuj
Być może tak jest naprawdę Szwabie ze Szwabii jak piszesz. Co nie zmienia faktu że jesteś starym dziadygą...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Cze 2020r. 16:46  
Cytuj
CYTAT
To odwróć to pytanie Andrzejku. Skoro wychodzisz z założenia że rząd chce na każdym kroku cię oszukać to z czego to wynika? Bo według twojej logiki sam jesteś oszustem...umiech


Rząd zabiera mi prawie połowę moich zarobków i nie jest w stanie zapewnić mojemu dziecku żłobka, przedszkola, a do ortopedy muszę czekać wiele miesięcy.
Ja ze swojej strony nie mam żadnych zaległości w opłatach i podatkach.

To kto jest oszustem?

Kolejny raz się kompromitujesz. Chciałbyś czymś zabłysnąć ale nie dajesz rady i znów wychodzi jak zwykle, zero.
Takie nic jak ty jest oszustem więc zakładasz, że inni też tak mają. Żenujące.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Cze 2020r. 18:56  
Cytuj
Jasne Andrzejku, tobie jednemu rząd zabiera prawie połowę dochodów i masz prawo czuć się rozgoryczony...umiech


Jeszcze kilka, kilkanaście lat i jeżeli nie odwracą się prognozy demograficzne to ci będą zabierać siedemdziesiąt procent zarobków , bo nie będzie miał kto pokrywać bieżących wydatków państwa. Ze związków LGBT dzieci nie przybędzie , spójrz na to z tej strony.smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2020r. 18:59  
Cytuj
Jak dzieci nie będzie?

Będzie!!!

Zabiorą normalnym ludziom.

Tylko, że wtedy normalni będą nazywani uwstecznionymi homofobami.
Normalni będą tylko tęczowi.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Cze 2020r. 19:11  
Cytuj
CYTAT
Jasne Andrzejku, tobie jednemu rząd zabiera prawie połowę dochodów i masz prawo czuć się rozgoryczony...umiech



W którym momencie napisałem, że tylko mi?

Kolejna manipulacja bo nie masz nic więcej do powiedzenia? Nie zaskakujesz.


CYTAT


Jeszcze kilka, kilkanaście lat i jeżeli nie odwracą się prognozy demograficzne to ci będą zabierać siedemdziesiąt procent zarobków , bo nie będzie miał kto pokrywać bieżących wydatków państwa. Ze związków LGBT dzieci nie przybędzie , spójrz na to z tej strony.smiech2


Dlatego trzeba skończyć z rządami socjalistów.
A geje i lesbijki byli zawsze. Nawet nie chcę komentować reszty głupot. W mojej ocenie jesteś idiotą jeśli myślisz, że hetero ot tak zmienia się w geja. Ehh. Szkoda słów. Idiota, manipulant czyli zero.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Cze 2020r. 19:12  
Cytuj
CYTAT
Jak dzieci nie będzie?

Będzie!!!

Zabiorą normalnym ludziom.

Tylko, że wtedy normalni będą nazywani uwstecznionymi homofobami.
Normalni będą tylko tęczowi.


O masz, kolejny.....

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2020r. 19:22  
Cytuj
@sz1982

"Być może tak jest naprawdę Szwabie ze Szwabii jak piszesz."

Może coś zaczyna docierać do tego zje...o łba.


Może nam napiszesz co miałeś na myśli, gdy zapytany o kolor aureoli Matki Boskiej napisałeś:

"A jak bijesz Niemca w kask to jaki ma wtedy kolor czubek jego głowy?umiech"



"Co nie zmienia faktu że jesteś starym dziadygą...umiech"

Jest już tutaj jeden "inżynier"-przygłup, który toczy jakieś durne pojedynki na wymyślone wykształcenie.

Teraz drugi przygłup chce toczył boje o wyimaginowany wiek.



A teraz przejdźmy do trzeciego przygłupa, który często nie rozumie tego co pisze.


@cdn..

Zacząłeś kolejny bój z LGBT w tle. Skrytykowałeś prezydenta pisząc, że żadnego rozsądnego człowieka nie interesuje co kto robi w łóżku.

Po czym wkleiłeś 3 linki.


Ch.. wie co chciałeś udowodnić.


Dwa pierwsze to Judas Priest. Kapela metalowa, która święciła triumfy w latach '80 i w sumie nigdy nie spotkałem nikogo, kto by tego słuchał.

Trzeci to Thin Lizzy.


I tutaj jest problem.

Klikam na ten link cdn.. i pojawia mi się napis:

Ten film zawiera treść od partnera UMG, który zablokował go w Twoim kraju na mocy praw autorskich.

Widzisz cdn.. - moja Stalowa Wola znajduje się w Polsce. I w moim kraju link, który wkleiłeś jest zablokowany na mocy praw autorskich.

Pytanie do "lokalnego patrioty" cdn..'a brzmi: gdzie znajduje się "Stalowa Wola" z której ty piszesz? Bo u ciebie filmik się otwiera. Musiałeś go otworzyć, bo w końcu napisałeś: "tu zaczyna się mocumiech".


Pamiętam jak w linku dotyczącym filmu Latkowskiego pisałeś:

"niech mówią ci których oko patrzyło z lubością,"

Zasugerowałem wtedy, że możesz być księdzem.

Powiem ci szczerze jak zobaczyłem wybór utworów, które wybrałeś, żeby pokazać jakim syfem jest LGBT to znowu naszła mnie myśl, że możesz być księdzem.

Dlaczego?

Księża przeważnie są trochę...

Opóźnieni?

Oderwani od rzeczywistości?

I wydaje im się, że ktoś słucha jakiegoś Thin Lizzy czy innego Judas Priest.

Pewnie dostałeś to Thin Lizzy czy Judas Priest na jakiejś liście "satanistycznych zespołów, które odrywają ludzi od Boga".


Tutaj masz kawałek, który łączy Thin Lizzy, metal i LGBT. I w tej wersji jest ze 20-25 lat młodszy od tego szajsu, który wkleiłeś.


Piosenka, którą wypromowało Thin Lizzy.

Zespół, którzy w Polsce często kojarzą nawet ludzie, którzy nie słuchają metalu.

I oczywiście nachalna promocja LGBT w teledysku.

Jak się postarasz to może jeszcze to powiążesz jakoś z artystami i "Zatoką Sztuki".

https://www.youtu(...)vmNtWU4E

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Cze 2020r. 19:23  
Cytuj
Widać na tym forum jak ludzie są niedokształceni seksualnie. Ciemnota i urojenia. Powinniście chodzić na lekcje seksualności jak już będą od poziomu podstawówki bo wasza niewiedza jest porażająca.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2020r. 19:35  
Cytuj
CYTAT
Widać na tym forum jak ludzie są niedokształceni seksualnie. Ciemnota i urojenia. Powinniście chodzić na lekcje seksualności jak już będą od poziomu podstawówki bo wasza niewiedza jest porażająca.


Seksuolog się znalazł, pewnie przeczytałeś Sztukę kochania Wisłockiej. Zadałbym ci parę pytań i zaraz miękniesz. Co to są lekcje seksualności, znawco?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Cze 2020r. 19:42  
Cytuj
Jak napiszę, że Ziemia wcale nie jest płaska to tez nazwiesz mnie profesorem geografii? Wiedza podstawowa to taka, którą każdy powinien znać. Wam jej brakuje w kwestii seksualności.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 621
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2020r. 19:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jak dzieci nie będzie?

Będzie!!!

Zabiorą normalnym ludziom.

Tylko, że wtedy normalni będą nazywani uwstecznionymi homofobami.
Normalni będą tylko tęczowi.


O masz, kolejny.....


Co masz, jaki kolejny? Przecież tęczowi do tego zmierzają ale wy nie macie wyobraźni. Adolek też na początku żądał a potem brał. Zapisz to sobie i zakop w butelce i za 50 lat jak dożyjesz ty albo zstępni odkopiecie tylko że będzie za późno.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Cze 2020r. 19:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Jak dzieci nie będzie?

Będzie!!!

Zabiorą normalnym ludziom.

Tylko, że wtedy normalni będą nazywani uwstecznionymi homofobami.
Normalni będą tylko tęczowi.


O masz, kolejny.....


Co masz, jaki kolejny? Przecież tęczowi do tego zmierzają ale wy nie macie wyobraźni. Adolek też na początku żądał a potem brał. Zapisz to sobie i zakop w butelce i za 50 lat jak dożyjesz ty albo zstępni odkopiecie tylko że będzie za późno.


Do czego dążą? Naprawdę, wierzysz w te idiotyzmy?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Cze 2020r. 19:51  
Cytuj
Z nienawiści do odmienności łykacie chore teorie byle tylko podsycać ogień. To wam bliżej do Hitlera bo to on zamykał homoseksualistów w obozach.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 23 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2020r. 20:09  
Cytuj
CYTAT
Trzeci to Thin Lizzy.


I tutaj jest problem.

Klikam na ten link cdn.. i pojawia mi się napis:

Ten film zawiera treść od partnera UMG, który zablokował go w Twoim kraju na mocy praw autorskich.

Widzisz cdn.. - moja Stalowa Wola znajduje się w Polsce. I w moim kraju link, który wkleiłeś jest zablokowany na mocy praw autorskich.

Pytanie do "lokalnego patrioty" cdn..'a brzmi: gdzie znajduje się "Stalowa Wola" z której ty piszesz? Bo u ciebie filmik się otwiera. Musiałeś go otworzyć, bo w końcu napisałeś: "tu zaczyna się mocumiech".


Piękne zdemaskowanie trolla. chytry
Mistrz ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2020r. 20:22  
Cytuj
CYTAT


Pytanie do "lokalnego patrioty" cdn..'a brzmi: gdzie znajduje się "Stalowa Wola" z której ty piszesz? Bo u ciebie filmik się otwiera. Musiałeś go otworzyć, bo w końcu napisałeś: "tu zaczyna się mocumiech".[/quote]

Piękne zdemaskowanie trolla. chytry
Mistrz ok


Mówiłem że to nie Polak

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 23 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2020r. 20:32  
Cytuj
CYTAT
Co do gejów, to ładna piosenka

Wydaje mi się że ta jest lepsza.
https://youtu.be/q7ke_xzw0Ew

I mówisz, że był gejem? Nie czytałem życiorysu - nie interesowało mnie to.
Po piosenkach widać że mimo innej orientacji był wielkim patriotą.
Co pewnie jest solą w oku dla wielu tu forumowiczów i ciężko im w tych ich ciasnych głowach, pogodzić razem te 2 fakty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »