NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Rafał Trzaskowski,
Posty: 64
Dołączył: 11 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 13:13  
Cytuj
trzaskowski i Prezydent RP hehe. Chyba przy biedronce albo Lidl-u

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 13:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 13:41  
Cytuj
Wracając do Sorosa.

W 2013 w radzie Fundacji Project Syndicate (sponsorowanej przez Sorosa) był niejaki Morawiecki Mateusz, który tak pisał o fundacji wspieranej przez Sorosa:

"Celem istnienia fundacji jest podnoszenie poziomu debaty publicznej w Polsce — mówi Mateusz Morawiecki, członek Rady Programowej Fundacji oraz prezes Banku Zachodniego WBK S.A. i dodaje. — Chcemy popularyzować w Polsce tematy, którymi żyje świat, ale też eksportować polską myśl za granicę".


I nikt w PISie się nie zorientował, że Morawiecki to człowiek Sorosa?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 13:42  
Cytuj
CYTAT
Zauważyliście że on nic nie ma do zaoferowania? Tak samo jak poko będzie destrukcyjny w stosunku do rządu i do Polski.


Jak to nic?

Nienawiść.

To jest człowiek, na którego zagłosują ci - co nienawidzą: Polski, chrześcijaństwa, Kaczyńskiego, Morawieckiego, Dudy, Szydło, całego PiS-u...

On jest odpowiedzią na ich nienawiść - tą wtłaczaną im przez media głównego ścieku - i on ich nienawiść ma realizować.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 29 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 13:57  
Cytuj
Najgorsze w tym wszystkim, że od dłuższego czasu ludzie nie głosują na kogoś bo mądrze mówi, bo coś mądrego zrobił itd. tylko żeby nie wygrał kandydat z innego nurtu.
Przez to debata publiczna sczełzła do poziomu wyzwania się od prawaków i lewaków. Natomiast mało kto patrzy co sobą prezentuje dany kandydat.

Niestety, ale 90% wyborców AD i RT tak traktują sprawę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 14:09  
Cytuj
@miruś

"Jak to nic?

Nienawiść."


Napisał człowiek, który pytany o to czy strzelałby do niewinnych ludzi odpowiedział, że nie wie co by zrobił, ale "myśli, że nie zabijałby dzieci".

Chociaż kto go tam wie.


W końcu pisze cały czas o dzieciach nienarodzonych, ale gdzieś tam z uśmieszkiem zauważył, że jakby takie dziecko zostało poczęte w wyniku gwałtu to w sumie można by je odje...ć.

Bo dziecko nienarodzone to dziecko.

Chyba, że zostało poczęte w wyniku gwałtu. W takiej sytuacji to już nie jest dziecko.


To kto wie czy nie zabijałby dzieci.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 16:12  
Cytuj
POjęcie zabijania na liberalnej lewicy jest ideologicznie pragmatyczne i przywodzi na myśl koncept wroga klasowego, na przykład w swoim mateczniku w NY Demokraci przegłosowali prawo że do samego porodu można się rozmyślić nie wiem a w Seattle rewolucjoniści opanowali 5 przecznic w centrum miasta i założyli tam postępową zonę autonomii od amerykańskiego prawa przy pełnym milczeniu kochających praworządność chyba inaczej Demokratów

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1272269338892959744?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1272269338892959744&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.theguardian.com%2Fus-news%2Flive%2F2020%2Fjun%2F14%2Frayshard-brooks-atlanta-police-shooting-black-man-protests-trump-politics-latest-live

Obrazek

Obrazek

oczywiscie ze nie chodzi o kandydata tylko o idiotów i oportunistów...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 16:18  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Zauważyliście że on nic nie ma do zaoferowania? Tak samo jak poko będzie destrukcyjny w stosunku do rządu i do Polski.


Jak to nic?

Nienawiść.

To jest człowiek, na którego zagłosują ci - co nienawidzą: Polski, chrześcijaństwa, Kaczyńskiego, Morawieckiego, Dudy, Szydło, całego PiS-u...

On jest odpowiedzią na ich nienawiść - tą wtłaczaną im przez media głównego ścieku - i on ich nienawiść ma realizować.



Teraz media głownego scieku
A w sprawie korona wirusa własnie tym mediom glownego scieku wierzysz wysmiewajac kobitke jako proepidemiczke itp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 16:32  
Cytuj
@cdn..

"i przywodzi na myśl koncept wroga klasowego"

Koncept wroga klasowego Kaczyński opanował do perfekcji.


Przedsiębiorcy.
Sędziowie.
Nauczyciele.
Geje.
Lekarze.
Artyści.

O kimś zapomniałem?

Generalnie prawdopodobnie każdy, kto zarabia więcej niż najniższa krajowa, nie jest księdzem i nie jest w radzie nadzorczej z nadania PIS.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 16:42  
Cytuj
CYTAT
"Silny prezydent, Wspólna Polska"...

Pierwsza część hasła - plagiat.
Silny prezydent, tej opcji - oznacza dla mnie słabą Polskę.
Wspólna Polska... - z kim? Z okupantami? Z tęczowymi? Z mafią kamieniczników? Z aferzystami? Z ludźmi, który za nic mają dane przez siebie obietnice wyborcze? Z idiotami twierdzącymi, że ścieki ubogacają rzekę?ok


Z Polakami, na to nie wpadłeś bo nie używasz mózgu.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 16:45  
Cytuj
umiech zapomniałes oczywiscie o poglądach wymyślając wroga klasowego... (az taka jednomyślność nie może tam panować umiech )

Obrazek

Obrazek
LGBT im tego nie wybaczy?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 16:52  
Cytuj
"a w Seattle rewolucjoniści opanowali 5 przecznic w centrum miasta i założyli tam postępową zonę autonomii od amerykańskiego prawa przy pełnym milczeniu kochających praworządność chyba inaczej Demokratów"

Łooo matko. Co to sie staneło?

Czy jest już odpowiedź NATO?


Pełne milczenie Demokratów.

Co na to republikanie?

Wici rozesłane?

Każdy mężczyzna i chłopiec powyżej 14 roku życia ma wsiadać na koń i z bronią, amunicją i prowiantem na 3 dni udać się do najbliższego punktu mobilizacyjnego?


P.S.

Pamiętasz cdn.. jak ze 2 dni temu nie mogłeś znaleźć liczby testów w UK?

I jak napisałem ci, że gdyby to była jakaś pierduła z USA to już byś o niej pisał?


I słowo stało się ciałem.


P.S. 2

"zapomniałes oczywiscie o poglądach wymyślając wroga klasowego... (az taka jednomyślność nie może tam panować umiech )"


Wyszukiwaniem aktualnych wrogów klasowych zajmuje się prezes z Żoliborza to jego zapytaj według jakiego klucza ich dobiera.

P.S. 3

Dodaj jeszcze do listy kobiety, które nie rodzą co rok.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 18:02  
Cytuj
Wstańka zawsze może podeprzeć ilość przetestowanych Anglików materiałami źródłowymi

O rewolucji marksistów-globalistów w USA będzie jeszcze czas pogadać po zaprzysiężeniu PAD i POTUS albo po łomocie wyborczym w EU umiech to wielki temat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 18:05  
Cytuj
CYTAT
Wstańka zawsze może podeprzeć ilość przetestowanych Anglików materiałami źródłowymi

O rewolucji marksistów-globalistów w USA będzie jeszcze czas pogadać po zaprzysiężeniu PAD i POTUS albo po łomocie wyborczym w EU umiech to wielki temat


Widać, nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie. Nawet mnie to nie dziwi.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 18:08  
Cytuj
ja juz sie wypowiedzialem na temat warunkow odpowiedzi..

nie wiem skad u PzP003 narracja ze te środowiska powinny glosować na Trzaskowskiego zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 18:17  
Cytuj
CYTAT
ja juz sie wypowiedzialem na temat warunkow odpowiedzi..



Coco

CYTAT

nie wiem skad u PzP003 narracja ze te środowiska powinny glosować na Trzaskowskiego zaklopotany



zaklopotany

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 18:37  
Cytuj
@cdn..

"nie wiem skad u PzP003 narracja ze te środowiska powinny glosować na Trzaskowskiegozaklopotany"

Pewnie stąd, że jesteś [moderowamo].


Nie pisałem nic o tym kto powinien głosować na Trzaskowskiego.


Natomiast napisałem, że Kaczyński, podobnie jak Stalin dobrze rozwinął koncept wroga klasowego.

I podałem ci przykłady kogo Kaczyński uważa za wroga klasowego.


Moderowano przez: magpie
Proszę bez obrażania innych

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 19:03  
Cytuj
wytłumaczyłem na przykładzie Zaradkiewicza że jesteś niedoinformowany

CYTAT
POjęcie zabijania na liberalnej lewicy jest ideologicznie pragmatyczne i przywodzi na myśl koncept wroga klasowego, na przykład w swoim mateczniku w NY Demokraci przegłosowali prawo że do samego porodu można się rozmyślić nie wiem a w Seattle rewolucjoniści opanowali 5 przecznic w centrum miasta i założyli tam postępową zonę autonomii od amerykańskiego prawa, przy pełnym milczeniu kochających inaczej praworządność Demokratów.


Obrazek


https://zyciestolicy.com.pl/szwadrony-trzaskowskiego-kogo-i-po-co-szkoli-warszawa/

nie ogarniasz i męczysz watpliwosciami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 19:24  
Cytuj
CYTAT
@cdn..

"nie wiem skad u PzP003 narracja ze te środowiska powinny glosować na Trzaskowskiegozaklopotany"

Pewnie stąd, że jesteś przygłupem.




no, mądrego to i poczytać warto

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 20:18  
Cytuj
@kabi

"no, mądrego to i poczytać warto"


Fajnie.

Napisz może o co Ci chodziło kiedy pisałeś:

"Uważasz że pani Kopaczowa by sobie lepiej poradziła bo by wcale testów nie kupowała tak jak w Szwecji czy Holandii. Stary musi umrzeć a młody niech walczy z chorobą."

Przecież Szwecja i Holandia kupują testy.


Świadome kłamstwo czy niewiedza?

Napisz, bo zawsze chętnie posłucham mądrego.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 20:28  
Cytuj
"Związek Powstańców Warszawskich oraz Fundacja Pamięci o Bohaterach Powstania Warszawskiego działające na rzecz pamięci o weteranach II wojny światowej z wielkim oburzeniem przyjęły ostatnie wydarzenia, które mają na celu dzielenie społeczeństwa i wywoływanie nienawiści do osób LGBT."


Ten Związek Powstańców Warszawskich i Fundacja Pamięci o Bohaterach Powstania Warszawskiego to też od Sorosa?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 21:03  
Cytuj
Obrazek

Pewnie że tak!. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 21:09  
Cytuj
żadnego rozgarniętego człowieka nie interesuje co kto robi w łóżku chyba że chodzi o polityków, którzy z osobistych pobudek ideologicznych podważają prawo rodziców do wychowywania swoich dzieci wedle swoich przekonań

https://stop-seksualizacji.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 21:24  
Cytuj
CYTAT
"Związek Powstańców Warszawskich oraz Fundacja Pamięci o Bohaterach Powstania Warszawskiego działające na rzecz pamięci o weteranach II wojny światowej z wielkim oburzeniem przyjęły ostatnie wydarzenia, które mają na celu dzielenie społeczeństwa i wywoływanie nienawiści do osób LGBT."


Ten Związek Powstańców Warszawskich i Fundacja Pamięci o Bohaterach Powstania Warszawskiego to też od Sorosa?





"Prezes Związku Powstańców Warszawskich Zbigniew Galperyn oraz Rafał Szczepański, prezes Fundacji Pamięci o Bohaterach Powstania Warszawskiego, wydali wspólne oświadczenie "w sprawie mowy nienawiści wobec osób LGBT"

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/musi-by%C4%87-radykalny-sprzeciw-ludzi-przyzwoitych-powsta%C5%84cy-broni%C4%85-os%C3%B3b-lgbt-uderzaj%C4%85-w-polityk%C3%B3w/ar-BB15vPGp


Rafał Szczepański – społecznik i przedsiębiorca związany z rynkiem nieruchomości, zaangażowany przez lata w działania na rzecz stolicy, od lat wspierający Związek Powstańców Warszawskich. Inicjator akcji społecznej „Warszawa pamięta o swoich bohaterach”.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 21:47  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

Pewnie że tak!. potluczony


mirek przeszedł samego siebie z głupotą w tym temacie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 22:06  
Cytuj
Jaro z ekipą [moderowano] na każdym kroku a wy robicie wielką aferę i straszycie gejami, co za różnica

Moderowano przez: magpie
Proszę zachować kulturę wypowiedzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »