NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Strajk przedsiębiorcow w Warszawie,
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 09:28  
Cytuj
Mireczku, ciemnotko zapamiętaj ze nia ma zadnej pandemii, jest PLANDEMIA i to wszystko!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 09:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 25 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 09:52  
Cytuj
CYTAT
Mireczku, ciemnotko zapamiętaj ze nia ma zadnej pandemii, jest PLANDEMIA i to wszystko!


A ta dalej swoje sciana. Jestem na postojowym ale czytając twoje posty nabieram podejrzenia że pracują teraz beze mnie. uśmiech. To pewnie spisek przeciw mnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 10:06  
Cytuj
CYTAT
Mireczku, ciemnotko zapamiętaj ze nia ma zadnej pandemii, jest PLANDEMIA i to wszystko!


ciemnotka to ty jestes. powiedz ludziom ktorym ktos z rodziny zachorowal na korone ze nie ma pandemii.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 10:41  
Cytuj
CYTAT
Mireczku, ciemnotko zapamiętaj ze nia ma zadnej pandemii, jest PLANDEMIA i to wszystko!


Persymonko - antyszczepionkowcu - nie potrafisz bez obrażania?

Za trudne dla ciebie?

Powiedz rodzinom ludzi, którzy zmarli na koronawirusa, że nie ma pandemii. Tylko .. no wiesz - powiedz im to w twarz. Przejdź się pod szpital z transparentem "Nie ma pandemii - to ściema!"zaklopotany
zaklopotany

Masz zdrowo trącnięte poglądy. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 11:07  
Cytuj
Persymona a wiesz że dla nas ty jesteś ciemnotką? Mimo że najlepiej wiesz jak wychowywać dzieci jak zdrowo jeść, wiesz wszystko o maseczkach to teraz odkrylaś że nie ma wirusa. Zapraszam na spacer do szpitala zakaźnego bez ochrony, przecież ci się nic nie stanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 11:33  
Cytuj
blue, widzę, że ostro śledzisz moje postyumiech, wybacz bez wzajemności,widocznie twoje muszą być mało interesujące,a co do Mireczka,no coż, skoro ktoś umiera na zawał, a w karcie wpisują Covid 19. a jest takich przypadków tysiące, no to rzeczywiście mamy epidemię dla niemyślących,ale wyobraź sobie, ze ani ja, ani nikt z moich znajomych, sąsiadów, rodziny, nie zna osobiście nikogo chorego?dziwne nie???podczas gdy jak była zwykła grypa, pełno chorych było w otoczeniu, no jak to jest Mireczku co??A Ty znasz kogoś chorego, czy tylko w tv mówili, bądź w necie pisali???,nie mówię, ze wcale nie ma znanego od lat koronawirusa, ale żeby zaraz epidemia???,strach ,zabieranie wolności i zamykanie państwa??, nie z tym się nie godzę!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 11:42  
Cytuj
CYTAT
blue, widzę, że ostro śledzisz moje postyumiech, wybacz bez wzajemności,widocznie twoje muszą być mało interesujące,a co do Mireczka,no coż, skoro ktoś umiera na zawał, a w karcie wpisują Covid 19. a jest takich przypadków tysiące, no to rzeczywiście mamy epidemię dla niemyślących,ale wyobraź sobie, ze ani ja, ani nikt z moich znajomych, sąsiadów, rodziny, nie zna osobiście nikogo chorego?dziwne nie???podczas gdy jak była zwykła grypa, pełno chorych było w otoczeniu, no jak to jest Mireczku co??A Ty znasz kogoś chorego, czy tylko w tv mówili, bądź w necie pisali???,nie mówię, ze wcale nie ma znanego od lat koronawirusa, ale żeby zaraz epidemia???,strach ,zabieranie wolności i zamykanie państwa??, nie z tym się nie godzę!!!


z toba nie ma co dyskutować bo jak czegos nie widzisz to znaczy ze tego nie ma.
powinnas sie cieszyc ze nie znasz nikogo kto by chorawal ja niestety znam ....wykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 11:54  
Cytuj
bynajmniejumiech)),no cóż po prostu skoro nikt, nikogo, to znaczy ,że coś jest na rzeczyumiech,nie wystarczą mi wiadomości tv pisu, które łyknę, jak większość z Was, wystarczy, ze mówili i już pewneumiech
ps. oczywiście Platformy również nie popieram tak dla wyjaśnienia, bo ludziom sie wydaje, że każdy musi być za którąś opcją z tych dwóch, uważam, że obie działają na szkodę swoich obywateli.
Ps pozdrów znajomego chorego jak będziesz z nim rozmawiałumiech)))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 12:08  
Cytuj
CYTAT
bynajmniejumiech)),no cóż po prostu skoro nikt, nikogo, to znaczy ,że coś jest na rzeczyumiech,nie wystarczą mi wiadomości tv pisu, które łyknę, jak większość z Was, wystarczy, ze mówili i już pewneumiech
ps. oczywiście Platformy również nie popieram tak dla wyjaśnienia, bo ludziom sie wydaje, że każdy musi być za którąś opcją z tych dwóch, uważam, że obie działają na szkodę swoich obywateli.
Ps pozdrów znajomego chorego jak będziesz z nim rozmawiałumiech)))


jestes bez serca ale coz. sorry ale nie bede pozdrawiala czlowieka ktory ledwo wygral walke o zycie od takiej osoby jak ty ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 12:10  
Cytuj
nie, jestem po prostu racjonalistką i nie wierzę Ci, wybacz....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 12:10  
Cytuj
CYTAT
nie, jestem po prostu racjonalistką i nie wierzę Ci, wybacz....


nie musisz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 12:45  
Cytuj
CYTAT
blue, widzę, że ostro śledzisz moje postyumiech, wybacz bez wzajemności,widocznie twoje muszą być mało interesujące,a co do Mireczka,no coż, skoro ktoś umiera na zawał, a w karcie wpisują Covid 19. a jest takich przypadków tysiące, no to rzeczywiście mamy epidemię dla niemyślących,ale wyobraź sobie, ze ani ja, ani nikt z moich znajomych, sąsiadów, rodziny, nie zna osobiście nikogo chorego?dziwne nie???podczas gdy jak była zwykła grypa, pełno chorych było w otoczeniu, no jak to jest Mireczku co??A Ty znasz kogoś chorego, czy tylko w tv mówili, bądź w necie pisali???,nie mówię, ze wcale nie ma znanego od lat koronawirusa, ale żeby zaraz epidemia???,strach ,zabieranie wolności i zamykanie państwa??, nie z tym się nie godzę!!!


Persymonko - antyszczepionkowcu.

To chyba dobrze nie? Mam na myśli to, że ani w twojej rodzinie, ani wśród znajomych nie było zakażeń. Blisko współpracuję z firmami na Śląsku, we Wrocławiu. W szpitalu leżą na koronawirusa dwie osoby, które znam bardzo dobrze. Jedna z moich sióstr wylądowała na kwarantannie - w jej pracy 4 osoby miały wynik pozytywny (Warszawa).

Oprócz tego - ksiądz z mojej parafii był chory na koronawirusa - wyzdrowiał. Wczoraj już spowiadał. ok

Do tej pory był krzyk, jeżeli wpisywano śmierć ze względu na choroby współistniejące - czyżbyś twierdziła, że wszyscy, którzy zmarli na koronawirusa w Polsce - tak naprawdę zmarli na coś innego? zaklopotany

"Takich przypadków jest tysiące" - podaj źródło tego stwierdzenia.

Podaj choć jeden przykład, że ktoś umarł na coś innego, ale wpisano mu Covid-19 jako przyczynę zgonu.

Persymonko - anytyszczepionkowcu - twoje zachowanie koło racjonalnego dawno nawet nie stało. Te bzdury które wypisujesz nie mają nic wspólnego z racjonalnym podejściem. To ciemnota, zabobon, "mondrości internetowe" nie mające nic wspólnego z nauką.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »