NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 15 16 17 18 19 20 21 ... » »»
Mieszkania,
Posty: 212
Dołączył: 29 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2020r. 04:38  
Cytuj
"w 2016 kupowałeś mieszkanie". Pomyliłeś mnie z kimś, konto na forum mam od kilkunastu miesiecy,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2020r. 04:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2020r. 14:37  
Cytuj
CYTAT
"w 2016 kupowałeś mieszkanie". Pomyliłeś mnie z kimś, konto na forum mam od kilkunastu miesiecy,


Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 29 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2020r. 16:57  
Cytuj
1. Konto mam od kilku miesięcy,
2. To co piszę na forum nie zawsze jest prawdą,
3. Zadnego mieszkania nie kupowałem pomimo że to pisałem, rozumiesz ??
4. A z racji na ceny postanowiłem zabrać się za budowę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 19 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2020r. 17:59  
Cytuj
stachu nie kompromituj sie prosze Cie czlowieku jesli nie piszesz prawdy to po co z toba dyskutowac pewnie tak samo dom budujesz jak mieszkanie kupiles xD pewnie siedzi na wynajmie w jakiejs kawalerce bo nie ma jak dostac kredytu nawet i psioczy i marzy ze bedzie za niedlugo za darmo morawiecki rozdawal domu smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 29 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2020r. 20:01  
Cytuj
Tak siedze w kalawlerce a odstępne wale Tobie za dach nad głową. Ile zawołasz to ci przyniosę w zębach że mnie przygarnąłeś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Gru 2020r. 20:16  
Cytuj
CYTAT
1. Konto mam od kilku miesięcy,
2. To co piszę na forum nie zawsze jest prawdą,
3. Zadnego mieszkania nie kupowałem pomimo że to pisałem, rozumiesz ??
4. A z racji na ceny postanowiłem zabrać się za budowę


Ale pierdzielisz. Stachu jesteś idiotą i hipokrytą. To jedno jest pewne.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 29 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2020r. 16:25  
Cytuj
Hello.

CZekajcie dalej na kupca umiechumiech okok
A co powiecie o takiej zachęcie do kupna: okok

"Mieszkanie nadaje się pod inwestycje, na wynajem, JAKO LOKATA KAPITAłU jak do zamieszkania".

Moim skromynym zdaniem, W miecie STW jako mieście emerytów (co inngo w FarszaWie stolicy Kaczystanu) inwestycja w zakup nieruchomości jako ochrona kapitału przed stratą jest niesłuszna. Taki zakup Rudery do remontu nie jest rozsądny ponieważ mieszkanie NIE JEST PŁYNNE, Stare jak i nowe, ZE SPRZEDANIEM AKCJI LUB FUNDUSZY INWESTYCYHNYCH LUB NA RYNKU FOREX LUB KONTRAKTACH CFD operację sprzedaży mozna wykonać w kilka dni, Natomiast Mieszkanie jako nierucjomość sprzedaję się i rok lub dłużej. Jest to zamrożenie KASY nie wiadomo na jaki okres czasu, Mieszkanie nie jest płynną inwestycją. Ponadto DEMOGRAFIA. NIŻ, NIŻ DEMOGRAFICZNY DOTARŁ JUŻ DO SZKÓŁ i wkroczy też na rynku nierucjomości, Przez to że więcej emerytów umiera jest DUŻA PODAŻ DOMÓW, MIESZKAŃ, JEST PO PROSTU WYSYP. KTO TO KUPI ??.
JAk jest nas coraz mniej ??. JA OD ROKU JAK OGLĄDAM oferty sprzedaży to bardzo dużo jest nie sprzedanych ofert.... Czekajcie dalej na kupca jezykjezykjezyk

Do poczytania:

https://bezpr(...)homosci/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2020r. 19:31  
Cytuj
Stachu, ty py a jaycu internetowy, zazdrosniku, najemco mieszkania 30 metrowego lecz sie na mozg, Twoja zazdrosc i zawisc do swiata, bo nie stac cie na zakup jakiego kolwiek mieszkania, nie zna granic! Pamietaj, ze czlowiek ktory cos robi, nigdy sie nie chwali, a ty budowales w swoim zyciu conajmniej domek z klockow! Zygam juz na te twoje wpisy tutaj! Tak wiec.. zamilcz czlowieku bo sie blaznisz!!! Cale Stalowemiasto sie z ciebie smieje!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 29 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2020r. 20:15  
Cytuj
Kultury trochę proszę !!!. A masz pluskwy na klatce ??.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2020r. 21:42  
Cytuj
Nie wiesz gdzie mieszkasz i co mam i nigdy sie nie dowiesz!! Nikt tutaj nie znizy sie xo twojego poziomu!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 29 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2020r. 11:09  
Cytuj
Ty powyżej masz manię wyższości, Ja tylko twierdzę że te ceny w Polsce za wielką płytę są chore. W Stalowej już są ogloszenia za wielką płytę ponad 60 letnią do remontu za ponad 5 tys za metr !!!. Ktoś nierozsądny to kupi. Są ofery za 5 tys za metr po remoncie do zamieszkania, są oferty za 3,9 do zamieszkania jak i remontu. A też trafi się perełka za 5 tys do całkowitego remontu za 60 letni blok z wielkiej plyty. Jeśli kupi to jakiś 30 latek to w wieku 70 lat jego nieruchomość bedzie maiała 100 lat. Na zachodzie wielką plytę wyburzają !!!. W sąsienich miastach miastach Tarnobrzeg, Tarnów, Przemyśl ceny są o 20 proc mniejsze. Wszystko i tak teraz idzie w kierunku budownictwa jednorodzinnego pod miastem. Ja jak pisałem na to postawilem. Za komuny za półdarmo dostaliście i robiciecteraz na tym wielki deal...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Gru 2020r. 11:25  
Cytuj
CYTAT
Za komuny za półdarmo dostaliście i robiciecteraz na tym wielki deal...



Nie obrażaj ludzi, którzy ciężką pracą spłacili te mieszkania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2020r. 11:44  
Cytuj
straszne kompleksy Stacha i tyle. on nie ma wiec uwaza ze ceny sa zle. a kto ma ustalac te ceny jak nie wolny rynek? zly jest bo ktos zarabia na kupnie sprzedazy i to nie jest on, bo nie ma kapitalu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2020r. 11:58  
Cytuj
..no nic, ewidentnie Stanislaw prowadzi monolog.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 6 Lip 2020r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Sty 2021r. 11:15  
Cytuj
Czy macie alarm w domu czy alarm i ochronę. buduję dom i chciałem się zapytać czy warto montować takie systemy zabezpieczań. Nie wiem czy to się sprawdza. Opłaty za ochrę nie są duże.Zwykle na jednym terenie działa kilka firm ochroniarskich. Mają one zwyczaj wywieszania na ogrodzeniach monitorowanych domów tabliczek informacyjnych ze swoimi danymi (co jest też pewnym ostrzeżeniem dla złodzieja). Znalazłam taki sklep co oferuje w atrakcyjnych cenach produkty jak ten [spam] Czy warto montować samemu czy zmówić firmę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2021r. 14:40  
Cytuj
To zalezy co Ty tam chcesz trzymac pod dachem ;) Czy jestes na miejscu, czy pracujesz za granica. Na jakim odludziu budujesz ten dom. Mozesz tez zawsze zalozyc zaluzje antywlamaniowe, elektryczne, zero obslugi, a ochrone masz. Osobiscie jestem za tym, ale tak jak mowie tylko jezeli czesto przebywasz na wyjazdach. W innym wypadku szkoda zachodu. Pozatym pamietaj, im bardziej przyciagasz uwage, tym bardziej sie narazasz. ;) Lepiej pozostac w cieniu ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2021r. 15:18  
Cytuj
Zawsze można założyć jakiś dyskretny alarm i niekoniecznie zlecać firmie. Z doświadczenia wiem że najlepszą ochronę i to darmową zapewni dobry sąsiad.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 29 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2021r. 00:11  
Cytuj
Poniżej przesyłam link:

https://www.youtu(...)pS721Qic

W filmie jest opisane jaka jest różnica procentowa w cenie mieszkań pomiędzy ceną ofertową (ceną zaproponowaną przez sprzedającego) a ceną transakcyjną (ceną ile jest w stanie maksymalnie dać nowy nabywca nieruchomości).

Te różnice wynoszą nawet ponad 20 procent good w kierunku obniżki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 29 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2021r. 00:12  
Cytuj
To daje do myślenia good aby nie przepłacić za wielką płytę good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 417
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2021r. 06:59  
Cytuj
CYTAT

3. Zadnego mieszkania nie kupowałem pomimo że to pisałem, rozumiesz ??


Nie ma to jak samo zaoranie na forumgood. Ludzie dalej normalnie kupują mieszkania i rozpoczynają budowę domów, po mimo pandemii. A mieszkanie jest tyle warte, za ile się sprzeda.


CYTAT
Poniżej przesyłam link:

https://www.youtu(...)pS721Qic

W filmie jest opisane jaka jest różnica procentowa w cenie mieszkań pomiędzy ceną ofertową (ceną zaproponowaną przez sprzedającego) a ceną transakcyjną (ceną ile jest w stanie maksymalnie dać nowy nabywca nieruchomości).

Te różnice wynoszą nawet ponad 20 procent good w kierunku obniżki.



A nie wiesz, że wiele osób zaniża cenę mieszkania na akcie notarialnym (kwestia dogadania się po między sprzedającym, a kupującym), żeby zapłacić mniejszy podatek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2021r. 08:37  
Cytuj
CYTAT
CYTAT





A nie wiesz, że wiele osób zaniża cenę mieszkania na akcie notarialnym (kwestia dogadania się po między sprzedającym, a kupującym), żeby zapłacić mniejszy podatek.


Nie opłaci się, domiar jest droższy niż "ulga" w podatku. Znam kilka przypadków, nawet pomagałem pisać odwołania.

Zaniżenie wartości o dwa trzy, tysiące to jeszcze przejdzie ale od pięciu w górę mogą być poważne kłopoty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 29 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2021r. 13:16  
Cytuj
Witam. Przeklejam komentaż z portalu SpAm.SpAm@SpAm. Komentaż byl pod art o mieszkaniach.


W STW żyję ponad 40 lat. Od wczesnego Gierka. Przyjechał na uczelnię pan Siwiec - kier działu kadr HSW. Obiecał stypendia fundowane, mieszkanie spółdzielcze po roku i pracę, Umowy dotrzymał. Pożyczki były tanie. Wdrażano wtedy licencje na żurawie Coles, ciągniki Harwester, mosty napędowe Clark. Roboty było w bród, kto chciał mógł pracować po 16 godz i zgarniać nadgodziny. Miasto rosło jak na drożdżach, nowe bloki, ulice, kościoły. Teraz wymyślono jakichś developerów. Ogołocą cię z gotówki, zapożyczysz się w lichwiarskim banku do końca żywota. Rządy ostatnich 30 lat nie służą Polakom, tylko bankom - nacji wiadomej.



Dodam do tego że dużo ludzi siedzi na kredytcie na 20 czy 25 lat. Wy biznesmeni nazwiecie mnie i kredyciarzy nieudacznikami bo przecież kupujecie nieruchomosci za gotowkę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 29 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2021r. 13:16  
Cytuj
Witam. Przeklejam komentaż z portalu SpAm.SpAm@SpAm. Komentaż byl pod art o mieszkaniach.


W STW żyję ponad 40 lat. Od wczesnego Gierka. Przyjechał na uczelnię pan Siwiec - kier działu kadr HSW. Obiecał stypendia fundowane, mieszkanie spółdzielcze po roku i pracę, Umowy dotrzymał. Pożyczki były tanie. Wdrażano wtedy licencje na żurawie Coles, ciągniki Harwester, mosty napędowe Clark. Roboty było w bród, kto chciał mógł pracować po 16 godz i zgarniać nadgodziny. Miasto rosło jak na drożdżach, nowe bloki, ulice, kościoły. Teraz wymyślono jakichś developerów. Ogołocą cię z gotówki, zapożyczysz się w lichwiarskim banku do końca żywota. Rządy ostatnich 30 lat nie służą Polakom, tylko bankom - nacji wiadomej.



Dodam do tego że dużo ludzi siedzi na kredytcie na 20 czy 25 lat. Wy biznesmeni nazwiecie mnie i kredyciarzy nieudacznikami bo przecież kupujecie nieruchomosci za gotowkę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Lut 2021r. 13:20  
Cytuj
CYTAT
Witam. Przeklejam komentaż z portalu SpAm.SpAm@SpAm. Komentaż byl pod art o mieszkaniach.


W STW żyję ponad 40 lat. Od wczesnego Gierka. Przyjechał na uczelnię pan Siwiec - kier działu kadr HSW. Obiecał stypendia fundowane, mieszkanie spółdzielcze po roku i pracę, Umowy dotrzymał. Pożyczki były tanie. Wdrażano wtedy licencje na żurawie Coles, ciągniki Harwester, mosty napędowe Clark. Roboty było w bród, kto chciał mógł pracować po 16 godz i zgarniać nadgodziny. Miasto rosło jak na drożdżach, nowe bloki, ulice, kościoły. Teraz wymyślono jakichś developerów. Ogołocą cię z gotówki, zapożyczysz się w lichwiarskim banku do końca żywota. Rządy ostatnich 30 lat nie służą Polakom, tylko bankom - nacji wiadomej.



Dodam do tego że dużo ludzi siedzi na kredytcie na 20 czy 25 lat. Wy biznesmeni nazwiecie mnie i kredyciarzy nieudacznikami bo przecież kupujecie nieruchomosci za gotowkę.


i co w związku z tym? mam nie kupic sobie mieszkania bo kiedys byly prawie za darmo a teraz sa drogie czy co?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 29 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2021r. 20:16  
Cytuj
Kupuj, kupuj i badź ruchany przed developerow. W okolicy STW kupisz dom 25 letni do zamieszkania w cenie do 400 000 zł. Są takie okazje i się pojawiają. Na kalince mieszkanie z 60 metrow kosztuje z 330 000 zł a z urządzeniem razem z 400 000 tyle co ten dom. Dom z elewacją w miare ok. Nie wyglafa na stary. Developerzy się tlumaczą ze cena wysoka bo działki drogie w miescie i brak terenow. Developer bufuje w górę, mieszkanie na mieszkaniu, oraz tez na dlugość, wspolne sciany poziome. Sufit jest u gory podlogą, sciana jedego mieszkania jest scianą drugiego mieszkania. W tym jest wielka oszczedność a pomimo tego stan surowy takiego bloku wynalazku jest drozszy za metr niż stan surowy domu. Developerzy to ru chacze. Jestescie ru chanii

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 15 16 17 18 19 20 21 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »