NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 9 10 11 12 13 14 15 ... » »»
Mieszkania,
Posty: 212
Dołączył: 29 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2020r. 12:22  
Cytuj
"Dużej różnicy w ryzyku nie widzę, bo jednak mieszkania u nas są nadal o połowę tańsze. A jak się noga podwinie to z szybką sprzedażą nie ma u nas problemów."

Co ty Pierd ****sz że nie ma problemu ze sprzedażą, oglądam ogłoszenia ze sprzedażą i ogłoszenia są już 4 ty raz wystwianie, kiektóre od dwóch lat jak oglądam ogłoszenia... Rozumiesz lata temu było ogłoszenie i dalej jest....

Jest też ciekawe ogłoszenie w Gorzycach:

https://stalo(...)d=592625

82 mwtry za 2700 za metr !!!, w środku pieknie z zewnątrz nie wiem lokalizacja raczej słaba ale dużeee. I nie sprzedanie od dłuższego czasu...

Pepesi Ty pewnie jesteś jednym z tych naganiaczy że ceny rosną i będą rosły i aby kupować jak najszybciej. Taki jak Guru inwestowania w nieruchomomości z Łodzi Rentier Kuba Midel...

Jak będzie dochodzić do wybuchu gazu jak ostatnio w Kamienniej Górze oraz z innych przyczyn te wasze apartamenty będą miały wady nabyte z czasem,
To ceny tych waszych PUDEŁEK runą w dół...

Przez Koronakryzys, brak odpowiedniej pracy w STW oraz ceny wywindowane rynek PUDEŁE ZAMARŁ....

PS w Aluminiowych kołchozach płacą średnio na te czasy i jka masz lekką pracę (co graniczy tam z cudem) o jeszcze kredyt uciągniesz, Gożej jak ptraca jest ciężka lub stresująca ( każda tam stresująca) to kredyt jest dla DESPERATÓW, W pracy stres i Raty i stres i są prrzypadki że ludzie za 40 lat mają zawał i AMEN

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2020r. 12:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2020r. 13:25  
Cytuj
CYTAT
"Dużej różnicy w ryzyku nie widzę, bo jednak mieszkania u nas są nadal o połowę tańsze. A jak się noga podwinie to z szybką sprzedażą nie ma u nas problemów."

Co ty Pierd ****sz że nie ma problemu ze sprzedażą, oglądam ogłoszenia ze sprzedażą i ogłoszenia są już 4 ty raz wystwianie, kiektóre od dwóch lat jak oglądam ogłoszenia... Rozumiesz lata temu było ogłoszenie i dalej jest....

Jest też ciekawe ogłoszenie w Gorzycach:

https://stalo(...)d=592625

82 mwtry za 2700 za metr !!!, w środku pieknie z zewnątrz nie wiem lokalizacja raczej słaba ale dużeee. I nie sprzedanie od dłuższego czasu...

Pepesi Ty pewnie jesteś jednym z tych naganiaczy że ceny rosną i będą rosły i aby kupować jak najszybciej. Taki jak Guru inwestowania w nieruchomomości z Łodzi Rentier Kuba Midel...

Jak będzie dochodzić do wybuchu gazu jak ostatnio w Kamienniej Górze oraz z innych przyczyn te wasze apartamenty będą miały wady nabyte z czasem,
To ceny tych waszych PUDEŁEK runą w dół...

Przez Koronakryzys, brak odpowiedniej pracy w STW oraz ceny wywindowane rynek PUDEŁE ZAMARŁ....

PS w Aluminiowych kołchozach płacą średnio na te czasy i jka masz lekką pracę (co graniczy tam z cudem) o jeszcze kredyt uciągniesz, Gożej jak ptraca jest ciężka lub stresująca ( każda tam stresująca) to kredyt jest dla DESPERATÓW, W pracy stres i Raty i stres i są prrzypadki że ludzie za 40 lat mają zawał i AMEN


W przypadku Gorzyce, to ceny mieszkań są dużo niższe niż w Stalowe, ale to zasługa "lokalizacji". Zresztą jak komuś zależy to może kupić to mieszkanie i dojeżdżać do pracy w Stalowej. Przecież na to samo wyjdzie jak wybuduje dom na jakieś prowincji.

Co do wybuchu w Kamiennej Górze, to aresztowano monterów gazu. Więc nie wiem o jakiej wadzie nabytej piszesz. Zresztą wybuchy gazu i pożary też zdarzają się w domach jednorodzinnych. A wg Ciebie to niedługo bloki będą się sypać lub będzie wybuchał w nich gazumiech.

Miało być pęknięcie bańki, a póki co, to ceny dalej się trzymają, lub tylko minimalnie spadają.

"Aluminiowe kołchozy" zabezpieczyły się na czas kryzysu. Pracownicy tych zakładów mają niskie stawki, ale dobrze zarabiają dzięki premium i nadgodzinom. Przyszedł kryzys, skończyły się premie i zostały gołe stawki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2020r. 13:45  
Cytuj
CYTAT
"Dużej różnicy w ryzyku nie widzę, bo jednak mieszkania u nas są nadal o połowę tańsze. A jak się noga podwinie to z szybką sprzedażą nie ma u nas problemów."

Co ty Pierd ****sz że nie ma problemu ze sprzedażą, oglądam ogłoszenia ze sprzedażą i ogłoszenia są już 4 ty raz wystwianie, kiektóre od dwóch lat jak oglądam ogłoszenia... Rozumiesz lata temu było ogłoszenie i dalej jest....


Napewno są jakieś "zakały" nie do odsprzedania, ale zakładam, że jak ktoś bierze kredyt na swoje wymarzone mieszkanie to nie będzie to tego typu nieruchomość.

Naprawdę w dobrej lokalizacji nie ma problemu ze sprzedażą mieszkania. Sam sprzedawałem rok temu swoje i poszło w 4 dni, a telefon dzwonił w sprawie mieszkania naście razy dziennie i dla nikogo cena nie była najważniejszym priorytetem.

Poza tym jakim cudem mogą mieszkania tanieć jak mamy inflację (od 20 lat), wzrost minimalnego wynagrodzenia co roku, a gruntów w mieście magicznie nie przybędzie... mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 25 Lip 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2020r. 20:44  
Cytuj
Taka ciekawostka.

Na stalowym mieście w ciągu jednego miesiąca (2 sierpień-3 wrzesień) pojawiły się oferty najmu 80 mieszkań w samej Stalowej Woli, w tym 34 po "generalnym", "kapitalnym" remoncie. Czynsz najmu od 650 zł do 1700 zł w zależności od metrażu i standardu. Doliczmy do tego około 20 ofert w różnych biurach, co daje liczbę około 100 mieszkań, które aktualnie są puste i czekają na najemcę. Oferty najmu co najmniej trzech mieszkań są wystawione przez tę samą osobę prywatną.

Czy znajdzie się tylu chętnych na wynajem mieszkania w naszym pięknym mieście jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2020r. 20:56  
Cytuj
wynajem mieszkan w SW schodzi w kilka godzin. wiem z doswiadczenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 25 Lip 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2020r. 22:34  
Cytuj
CYTAT
wynajem mieszkan w SW schodzi w kilka godzin. wiem z doswiadczenia


Chyba nie bardzo... Większość ofert ponawiana była dwu- lub trzykrotnie w ciągu miesiąca. Oferty z początku sierpnia pojawiły się po raz kolejny początkiem września. To oznacza, że w ciągu miesiąca nikt tych mieszkań nie wynajął. I nie była to kwestia wysokiej ceny, bo te są niemal jednakowe we wszystkich ofertach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 29 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2020r. 00:57  
Cytuj
A oto:

https://www.bb-ni(...)oly//147

Kolejny popdudrowany staroć, błyszczy się nieźle, piszą w ofercie że z lat 40 stych. Może pamięta czasu wojny lub tuż po niej wybudowany...

Nawet że odpicowane to cena nie adekwatna do rocznika mlotek mlotek
W środku stylizacja też mi się nie podoba, urządził bym je po swojemu...

Myśle że kupującemu bardziej zależy aby po swojemu je urządził

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 29 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2020r. 01:00  
Cytuj
i jeszcze cena podana w Dolarach USD goodgood, Nie dla byle kogo taki apartament,,,, Jka ktoś ma wydać lub zadłuzyć się na ponad pół bańki to coś czuję że woli dom a nie rupiecia z lat 40 stych :szok:scianamlotek:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 11 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2020r. 09:14  
Cytuj
Cena w dolarach. Tego to jeszcze tutaj nie grali

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2020r. 11:09  
Cytuj
Rozumiem, że sensem tego tematu jest narzekanie, że ktoś sam sobie bezczelnie ustala cenę swojej nieruchomości?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2020r. 13:16  
Cytuj
CYTAT
Rozumiem, że sensem tego tematu jest narzekanie, że ktoś sam sobie bezczelnie ustala cenę swojej nieruchomości?


i wychwalanie wolnorynkowych zasad.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2020r. 13:23  
Cytuj
a znasz cos lepszego niz wolny rynek?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 29 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2020r. 13:56  
Cytuj
Wspomnicie moje słowa że za rok czy za dwa większość obecnych ofert dalej będzie wisiała,,,

Np nowe osiedle Kalinka, około 25 procent ofert zarezerwowana, kilka sprzedanych, większość wolnych mieszkań,,, Za 2 lata nie wyprzeda się wyszystko. Szczególnie te duże ponad 60 metrów nie sprzedadzą się NIGDY.

Pozostałe obecne oferty z rynku wtórnego będzą wisiały długo i do sprzedaży będzie potrzeba minimum 6 miesięcy od pierwszej daty wystawienia.

Wspomnicie moje słowa

WRÓŻBITA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2020r. 14:07  
Cytuj
i co w tym złego? popyt- podaż

Stachu jestes najbardziej zakompleksionym czlowiekiem pod katem potrzeby posiadania swojego M.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 29 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2020r. 15:21  
Cytuj
Subagazi, Co takim tonem po mnie jedziesz ?, nie znasz mnie ani mojego stanu posiadania.

Po prostu stweirdzam że te ceny są chore i jak już pisałem dużo wcześniej:
- ze wzgledu na te ceny,
- ze względu na mały metraż mieszkań,
- ze względu na wysokie czynsze buduję dom na własnej działce.

Może i zapłacę drożej niż mieszkanie i opłatę za 20 leni czysz ale bde miał ponad 100 metrów a nie 60 siąt....cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 29 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2020r. 21:49  
Cytuj
Dzisiaj jest to widoczne gołym okiem że ceny mieszkań są przewartościowane..... Robią was w ciula bo z sąsiadem płacicie dwa razy za tą samą ścianę w bloku !!!ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 3 Lip 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2020r. 23:59  
Cytuj
CYTAT
Subagazi, Co takim tonem po mnie jedziesz ?, nie znasz mnie ani mojego stanu posiadania.

Po prostu stweirdzam że te ceny są chore i jak już pisałem dużo wcześniej:
- ze wzgledu na te ceny,
- ze względu na mały metraż mieszkań,
- ze względu na wysokie czynsze buduję dom na własnej działce.

Może i zapłacę drożej niż mieszkanie i opłatę za 20 leni czysz ale bde miał ponad 100 metrów a nie 60 siąt....cool girl
Mieszkanie jest do mieszkania a nie do organizowania imprez. Po kiego mi 100 metrów ? Mi by 20 wystarczyło, ale przecież reszty nie zamuruję, to wykorzystuję więcej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 78
Dołączył: 24 Gru 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2020r. 09:24  
Cytuj
Studium przypadków - podwójny wynajem tego samego mieszkania

Zostałam wyrzucona ze swojego mieszkania, a właściciel zrobił z niego izolatkę.

Jak długo państwo będzie narażać młodych na wynajem zamiast ułatwić im zakup własnego lokum?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 257
Dołączył: 20 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2020r. 11:55  
Cytuj
CYTAT
Studium przypadków - podwójny wynajem tego samego mieszkania

Zostałam wyrzucona ze swojego mieszkania, a właściciel zrobił z niego izolatkę.

Jak długo państwo będzie narażać młodych na wynajem zamiast ułatwić im zakup własnego lokum?
Nikt ci nic nie placzeda za darmo,na wszystko trzeba zapracować,spocić się,nie ma nic za darmo!mlotekzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mix
mix
mix
Posty: 178
Dołączył: 13 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2020r. 20:08  
Cytuj
https://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=609055

Kolejna okazja 3m siemieszkanie wisi chyba rokgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 29 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2020r. 01:09  
Cytuj
Widzę że temat odżył, umiech to powyżej i tak jest w miarę tanie gdyż to tylko 4500 zł za metr, do tego nie wygląda niechlujnie i można negocjować. Pyanie też jak wygląd blok z zewnątz i jaka to lokalizacja ?. Patrząc na mapę to stara część Stalowej. Są też cusowne mieszknaia już po 5000 zł za metr a kawalerki za nawet 6000 zł za metr. W środku wyglądają gożej niż powyższe lokum.

Media podają, internet, telewizja że mieszkania coraz droższe są, że w Warszawie są po 12 tys za metr i że w Gdańsku są juz po 9 000 za metr.

A to ne do końca prawda, Wachlarz cen jest olbrzymii. Te powyższe ceny to są ceny za stan deweloperski do wykończenia w tych miastach. Budowane w 2019 - 2020 roku. Co więcej patrząc na cemy mieszkań w Warszawie z rynku wtórnego to mozna znaleść dobre oferty do zamieszkania nie wymagające remontu już za 7000 - 8000 zł za metr, więc widać jaka jest różnica w cenach. 8000 zł za metr za kilkunastoletnie do zamieszkania VS 12 000 zł za metr nowe w stanie deweloperskim do wykończenia.

Co więcej piszą ludzie na forach że w Warszawie te za 7000 zł do zamieszkania się nie sprzedają i coraz więcej wychodzi na rynek mieszkań wtórnych po emerytach....

Więc napiszę wam że G ówno Prawda jest że w Stolicy są po ponad 10 000 złmieszkania bo i można kupić za 8000 zł i mieszkać....

Ludzie karmieni tą miedialną propagandą na temat podwyżek cen gruntów i robocizny wywyndowali w STW i innych miastach swoje gniazdka do granic absurdu....

Ojojo jak już w Gdańsku cy w Warszawie są po 12 000 to ja w Stalowej bede wołać na Zatorzu czy innym zadupiu w tym roku 5500 a za rok już ponad 6000 zł, bo w nowym roku bedą podwyzki wszystkiego... Tak się ludzie nakręcili okokok tylko życzę udanych transakcji sprzedaży życzę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2020r. 08:57  
Cytuj
Rozbieznosc w cenach jest duza. Wszystko zalezy od tego czego ktos oczekuje. Jezeli Ktos szuka mieszkania gotowego do zamieszkania, porzadnie wykonczonego, drogimi dobrymi materialami, wyposazonego w ladnie wykonane meble i dobry sprzet agd.. kwestia wstawienia sobie lozka i mebli do pokoju, na niskiej kondygnacji, bo nigdy nie pchalabym sie wyzej niz 1 pietro, powinien byc w stanie zaplacic nawet 7000 tys zl za metr w Stalowej Woli. Takie jest moje zdanie, ja osobiscie nigdy na niczym nie oszczedzalam, jezeli cos jest porzadne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2020r. 09:24  
Cytuj
CYTAT
Jezeli Ktos szuka mieszkania gotowego do zamieszkania, porzadnie wykonczonego, drogimi dobrymi materialami, wyposazonego w ladnie wykonane meble i dobry sprzet agd.. kwestia wstawienia sobie lozka i mebli do pokoju, na niskiej kondygnacji, bo nigdy nie pchalabym sie wyzej niz 1 pietro, powinien byc w stanie zaplacic nawet 7000 tys zl za metr w Stalowej Woli. Takie jest moje zdanie, ja osobiscie nigdy na niczym nie oszczedzalam, jezeli cos jest porzadne.


Jak chcesz używać argumentu "porządne" to jak to odniesiesz np: do termoizolacji na blokowiskach ?

7 tyś za m2 w Stalowej Woli - masz prawo wydawać swoje pieniądze według własnych upodobań.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 29 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2020r. 09:45  
Cytuj
na 1 pietrze mieszkać i żeby słyszeć kto chodzi na bole, jakieś obszczymórki...

Nie ma to jak na ostatbim piętrze w wierzowcu z windą umiechumiech,

To jest luksus, winda zawiezie i panorama miasta widoczna, za to ja uważam
że trzeba dać minimum 10 000 zł za metr, w Apartamentowcu z windą i piekną panoramą na san oraz zakłądy przemysłowe goodokok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2020r. 10:31  
Cytuj
"Porzadne" tzn. widze czasami jak ktos pomaluje sciany farba sniezka, polozy na krzywa posadzke panele z Majstra za 55 zl i pisze, ze przeprowadzil w mieszkaniu remont i podnosi cene, takiemu czemus mowie, dziekuje dowidzenia, a termomodernizacje, nie rozumiem w jakim aspekcie chcesz rozpatrywac. W kategori burdelu w momencie przeprowadzania, czy kosztow ogrzewania. Wszystko mozna ominac, a i oplaty tez odpowiednie mozna znalezc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 9 10 11 12 13 14 15 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »