NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Pandemia - szok i niedowierzanie ,
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 10:14  
Cytuj
Jestem załamany. Zapowiadali nam pandemię, tysiące zachorowań, trup miał sypać się gęsto. Paraliż służby zdrowia.
Tymczasem ... nie ma nic. Oszukali nas. Wykorzystali wiruska do zastraszenia społeczeństwa.
Tysiące ludzi zaczęło szyć maseczki, drukować przyłbice, składać się na szpitale. To wszystko powinno zapewniać państwo. Tymczasem władza jedyne co ma do powiedzenia to sianie propagandy. neutralny

Niektórzy zaczęli bawić się w pomocowanie - zaczęły powstawać grupy typu "widzialna ręka", zaczęli się pojawiać liderzy osiedli. Jak w obliczu prawdziwego haosu, wojny. Widząc co się dzieje i ta zabawa się skończyła. neutralny

Sam wierzyłem na początku w pandemię. Liczyłem, że 10 kwietnia będzie te skromne 10 tys. aktywnych przypadków. Niestety. Nie ma. :szok: każdy kolejny dzień oddalał widmo wykładniczego przyrostu nowych przypadków. Przestałem śledzić statystyki. Nie ma sensu. Cały czas oscylujemy przy tej samej liczbie nowych przypadków. Aktualnie mamy SZCZYT! Jakie to doniośle brzmi. Mamy SZCZYT PANDEMII smiech2

Nie ma pandemii, nie ma niczego jak mawiał Pan Kononowicz.

Jestem zdruzgotany. Pozamykali granice, uziemili nas w chałupach. Omamili. Miałem nadzieję doświadczyć zapowiadanej pandemii ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 10:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 10:33  
Cytuj
Obyś miał rację ale żebyś się nie przeliczył. Na razie ilość zakażonych rośnie ca 400 osób na dobę a ozdrowieńców jest kilka osób na dobę. Co daje ok 9000 osób chorych, nie wspomnę o tych nie badanych co chodzą i zarażają. Gdzie ta reszta ozdrowieńców? Leżą w domach bo grypa trzyma kilka dni a cowid kilka miesięcy. Po grypie nie ma śladu a po covidzie nikt nie wie co będzie, czy za parę miesięcy,lat nastąpi wysyp raka podrobów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 10:53  
Cytuj
Dzisiaj już jest 340 przypadków, to wieczora będzie pewnie ponad 500. Jutro pewnie padnie liczba 10 tyś. zarażonych w Polsce. Powoli wychodzą świąteczne wyjazdy...
Gdyby nie te za obostrzenia, to pewnie przypadków było jakieś przynajmniej 3-4 razy więcej...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 11:14  
Cytuj
a czortunio się podnieca że nas okłamują po mało trupów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 656
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 11:17  
Cytuj
Widział ktos tego wirua ,bo mikroskopem go nie widaćc.A w telewizji pokazuja zdjecia te same co w internecie.Sciema tu jakaćś jest.Kiedy pokażą jakieś zdjęcia zrobione u nas w kraju i można porównać tego chińskiego wirusa z wirusem grypy.Może niczym się nie róznią?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 11:35  
Cytuj
a co ty myślisz że on ma kształt robaka z nóżkami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 12:30  
Cytuj
Propaganda rządowa wykonała bardzo dobrą robotę. Co widać po wpisach :-).

Ja pracuję realnie i widzę ludzi na ulicach. Nie widać ogólnej kwarantanny. Jedyna oznaka to kolejka przed biedronkami i lidlami :-).

No i oczywiście urzędy pracują zdalnie, bo epidemia:-).

Codziennie spaceruję z dzieckiem bo nie mam sumienia więzić dziecka w domu.

Cały ten wirus to epidemia strachu.

Polecam film na CDA tytuł właśnie "Epidemia Strachu". Film z 2011 roku. Dziwnie podobne sytuacje i ten nietoperz :-). Oczywiście to wszystko przypadek.

Mi nie przeszkadza, że [moderowano] i zamknięci siedzicie w domu. Przeszkadza mi, że gospodarka jest wygaszana, a wy [moderowano] to popieranie.

Moderowano przez: magpie

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 13:03  
Cytuj
O Andrzej dobrze pisze, ktoś niezłą kasę na tym trzpie. Ja tam dzieciaki też biorę na rowery, i mamy to szczęście że mieszkamy w domu a nie bloku. Ten wirus pewnie od zawsze z nami jest, ale w tym roku ubzdurali sobie żeby o nim tak nawijać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1474
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 13:07  
Cytuj
Mnie tylko zastanawia, skąd Bill Gates kilka lat temu wiedział, że z Chin wyjdzie nowy wirus, który spowoduje ogólnoświatowe zagrożenie? Teraz Trump przestaje finansować WHO, a ta współpracuje z Gatesem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 13:16  
Cytuj
To się nazywa kreowanie potrzeb.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 13:30  
Cytuj
CYTAT
O Andrzej dobrze pisze, ktoś niezłą kasę na tym trzpie. Ja tam dzieciaki też biorę na rowery, i mamy to szczęście że mieszkamy w domu a nie bloku. Ten wirus pewnie od zawsze z nami jest, ale w tym roku ubzdurali sobie żeby o nim tak nawijać.


Od zawsze ? Ale nikt wcześniej nie słyszał żeby ktoś chorował kilka miesięcy na przeziębienie albo w kilka dni się przekręcił i to setkami ludzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 14:01  
Cytuj
Tak, dwoma setkami. Ludzi w marcu zmarło blisko 40 tysięcy. Z różnych powodów.

Ludzie codziennie giną w wypadkach komunikacyjnych i nikt z tego powodu nie robi takich cyrków. Życie trwa nadal.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 620
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 14:04  
Cytuj
CYTAT
Mnie tylko zastanawia, skąd Bill Gates kilka lat temu wiedział, że z Chin wyjdzie nowy wirus, który spowoduje ogólnoświatowe zagrożenie? Teraz Trump przestaje finansować WHO, a ta współpracuje z Gatesem.


Możesz podać linka do tej przepowiedni Gejtsa, teraz proroków się ujawnia bez liku. Czego to oni nie przewidzieli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 14:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Mnie tylko zastanawia, skąd Bill Gates kilka lat temu wiedział, że z Chin wyjdzie nowy wirus, który spowoduje ogólnoświatowe zagrożenie? Teraz Trump przestaje finansować WHO, a ta współpracuje z Gatesem.


Możesz podać linka do tej przepowiedni Gejtsa, teraz proroków się ujawnia bez liku. Czego to oni nie przewidzieli.


Przecież w historii mieliśmy już różne epidemie i zarazy. Więc obecna sytuacja to nic nadzwyczajnego. Taka epidemia, pewnie jeszcze nie raz pojawi się w tym stuleciu. Różnica jest taka, że teraz możemy minimalizować straty i zapobiec rozszerzeniu epidemii.
Ostatnie epidemie w większości przypadków wywodzą się z Chin, bo tam jedzą wszystko co się rusza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 23 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 14:10  
Cytuj
Robią z nas idiotów a więkoszość ludzi dalej ma klapki na oczach a teraz jeszcze maski na gębach. Osobiście to nie wiem co myśleć o tych co jeżdzą w tych maskach samemu albo z kimś z rodziny w aucie. Świadczy to tylko o tym że spora część społeczeństwa mimo swego wykształcenia to jednak banda zwykłych kiepów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 14:21  
Cytuj
Dobrze napisane stalowaOmega good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1474
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 14:25  
Cytuj
CYTAT
Możesz podać linka do tej przepowiedni Gejtsa, teraz proroków się ujawnia bez liku. Czego to oni nie przewidzieli.


www.google.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 656
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 14:33  
Cytuj
A jak ten wirus wyglada ?W telewizji pokazuja cos takiego ciagle to samo.A może to zdjecie wirusa zwykłej grypy? Niech ktoś porowna te dwa wirusy czy sie czyms róznią.Robią nas na szaro w telewizji ,za mało jest zdjęc i porównań z zcdjęciami wirusa grypy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 620
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 14:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Możesz podać linka do tej przepowiedni Gejtsa, teraz proroków się ujawnia bez liku. Czego to oni nie przewidzieli.


www.google.pl


nie rób sobie żartów, ze ktoś coś kiedyś. Podaj fakty, nagranie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 1 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 15:14  
Cytuj
Widzę że w tym temacie zebrali się sami fachowcy od teorii spiskowych, takich cwaniaczków pieniaczy ostatnio jest wysyp w naszym kraju. Stawanie okoniem do całego świata to specjalność durnych lewaków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1474
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 15:21  
Cytuj
[/cytat]nie rób sobie żartów, ze ktoś coś kiedyś. Podaj fakty, nagranie.[/cytat]

Jasne. Może jeszcze na tacy mam podać datę, godzinę i miejsce wypowiedzi. A może jeszcze jak był wtedy ubrany? Skąd się biorą tacy ludzie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 620
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 15:23  
Cytuj
czasem trzeba na tacy podać żeby udowodnić rację.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 15:24  
Cytuj
Czortunio chce zobaczyć trupa hahaha
To spójrz k...a w lustro?
Widzisz?
Eee chyba nie bo neurony już obumarły ;)
Wirus jak wirus.
Odzwierzecy ulepszony po „podkurwianiu” go antybiotykami
I wypuszczony w ramach większego testu....
Brawo dla pracujących nad bronią biologiczna kiedyś wam spier*oli taki patent ze nim ktokolwiek się zorientuje będziemy tylko padać jak muchy...
Bez wyzdrowień...
Póki co źle nie jest ostrożności nigdy za wiele.
Czortunio daj znać gdybys jednak tego syfa złapał bo ciekaw jestem jak to będziesz przechodził.
Apropo wirusów to poddaj się eksperymentowi na Syberii i poproś o zarażenie wirusem Marburga...
Zdążył byś się jeszcze zesrac napewno...
A z twoim podejściem czortunio to ty może powinieneś pojechać do Izraela i powiedzieć Żydom ze czujesz kurwa niedosyt bo za mało ich hitler zajebal.
Albo weź idź na onkologię do Warszawy i weź im powiedz ze chujowo bo mało trupów widzisz l.
Ty kurwa skończony debilu bo inaczej cię nie nazwę....
Jak kiedyś splodzisz potomka i jebnie on w kalendarz to mam nadzieje ze lekarz przyjdzie i ci powie no wie pan pana dziecko nie żyje no ale. długo mu się zeszło z tym umieraniem...
Żal mi tych niezdających sobie sprawy z tego co oznacza „niedosyt trupów”
Myślisz ze to takie kurwa śmieszne jest?
Chodź mi to powiedz prosto w twarz a poznasz moc unicestwienia debilu jeden.
Masz niedosyt trupów idź sobie sąsiada zajeb....
K**wa jak można być taka tępa dzida by czuć niedosyt z powodu małej ilości chorych i zmarłych.
Przemysł to baranku...
A nie sorry twoje neurony wyginęły to tylko pusty obrys tego co zostało zasilany krwią i tlenem kawałek gowna pierwszy robo-człowiek pół gowna pół tkanki zero inteligencji i brak umysłowej tkanki...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 15:28  
Cytuj
CYTAT
Widzę że w tym temacie zebrali się sami fachowcy od teorii spiskowych, takich cwaniaczków pieniaczy ostatnio jest wysyp w naszym kraju. Stawanie okoniem do całego świata to specjalność durnych lewaków.


Dokładnie, ostatnio pojawiły się 3 grupy ludzi:
1) Pierwsza twierdzi że epidemii w ogóle nie ma i panika została sztucznie wywołana żeby doprowadzić do kryzysu gospodarczego i/lub żeby móc śledzić i sterować ludźmi. Twierdzi też że media nas okłamują i pokazują zafałszowane zdjęcia.
2) Druga grupa twierdzi, że statystyki w Polsce są mocno zaniżone, chorych jak i zgonów jest dużo więcej niż w rzeczywistości.
3) I moja ulubiona grupa, czyli ludzie którzy wszędzie widzą teorie spiskowe, że wypuszczenie wirusa zostało zaplanowane lub to wina 5G.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 15:33  
Cytuj
I dla wszystkich popaprańców co czuja niedosyt jak czortunio
Polecam podróż do Lombardii i powiedzenie prosto w oczy Włochom ze czujecie niedosyt...
Brawa również dla Administratora forum za powielanie tematu wirusa w tym kontekście..
Tak za obrazę możesz mnie banować ale na co dopuszczasz taki temat i nie reagujesz?
MagPie? Może odpowiesz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »