NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Myjnia bezdotykowa,
Posty: 87
Dołączył: 31 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2020r. 13:52  
Cytuj
Witam!
Na której myjni bezdotykowej jest możliwość zapłaty kartą ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2020r. 13:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2020r. 13:58  
Cytuj
CYTAT
Witam!
Na której myjni bezdotykowej jest możliwość zapłaty kartą ?


Kropelka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 6 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2020r. 14:56  
Cytuj
CYTAT
Witam!
Na której myjni bezdotykowej jest możliwość zapłaty kartą ?

ryzykujesz? chytry
łupią mandaty za mycie bolidów umiech może nie u nas jeszcze, ale jak zwęszą, to kto wie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 6 Maja 2009r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2020r. 15:35  
Cytuj
Koło Mrówki kierowca dostał 500

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2020r. 15:40  
Cytuj
Przecież tam są bezpieczne odstępy, człowiek z nudów i z nerwicy chce wyjść na chwile się zrelaksować, czy to na spacer czy właśnie na myjnie i zająć trochę czas. a uwierzcie nic tak nie relaksuje faceta jak właśnie myjnia. Ja wiem to nie jest potrzeba konieczna, ale zdrowie psychiczne już jest a siedzimy już prawie 3 tygodnie od własnej i zalecanej izolacji po tą przymuszaną.... Po za tym te komunikaty i interpretacje z ministerstwa ciągle się zmieniają, są nie jasne, ludzie nie wiedzą co wolno a czego nie. Jednego dnia spacer dozwolony a innego już nie, jednego dnia można wyjść a tego samego dnia mandaty wlepiają bo policja interpretuje inaczej. Nie jesteśmy prawnikami aby wiedzieć co można a co nie można... Bałagan i brak logiki w działaniu. Apeluję do Policji aby w tych trudnych chwilach dla wszystkich okazali więcej zrozumienia w sprawach logicznych, nawet jak traficie na nerwusów, bo ludzie powoli tracą cierpliwość siedząc w domach bez pracy i utrzymania.. Ja rozumiem imprezy, zgromadzenia, pijaństwo, kolejki itd ale tam gdzie ludzie nie mają dużej styczności to po co jeszcze dokładać ludziom problemu. Pomyślcie o właścicielach tych myjni oni też muszą mieć jakieś wpływy. Najlepiej pozamykać ludzi niech siedzą w piwnicach i jedzą szczaw, mirabelki i miskę ryżu zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 6 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2020r. 16:40  
Cytuj
CYTAT
Przecież tam są bezpieczne odstępy, człowiek z nudów i z nerwicy chce wyjść na chwile się zrelaksować, czy to na spacer czy właśnie na myjnie i zająć trochę czas. a uwierzcie nic tak nie relaksuje faceta jak właśnie myjnia. Ja wiem to nie jest potrzeba konieczna, ale zdrowie psychiczne już jest a siedzimy już prawie 3 tygodnie od własnej i zalecanej izolacji po tą przymuszaną.... Po za tym te komunikaty i interpretacje z ministerstwa ciągle się zmieniają, są nie jasne, ludzie nie wiedzą co wolno a czego nie. Jednego dnia spacer dozwolony a innego już nie, jednego dnia można wyjść a tego samego dnia mandaty wlepiają bo policja interpretuje inaczej. Nie jesteśmy prawnikami aby wiedzieć co można a co nie można... Bałagan i brak logiki w działaniu. Apeluję do Policji aby w tych trudnych chwilach dla wszystkich okazali więcej zrozumienia w sprawach logicznych, nawet jak traficie na nerwusów, bo ludzie powoli tracą cierpliwość siedząc w domach bez pracy i utrzymania.. Ja rozumiem imprezy, zgromadzenia, pijaństwo, kolejki itd ale tam gdzie ludzie nie mają dużej styczności to po co jeszcze dokładać ludziom problemu. Pomyślcie o właścicielach tych myjni oni też muszą mieć jakieś wpływy. Najlepiej pozamykać ludzi niech siedzą w piwnicach i jedzą szczaw, mirabelki i miskę ryżu zaklopotany


zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości... ja tak, ale czy pan policjant też się zgodzi?
generalnie ta cała sytuacja jest już tak irytująca, że głowa boli. wszędzie kolejki. żeby zrobić zakupy, czy wysłać list (pismo do urzędu, bo przecież nie zaniesiesz osobiście) trzeba odstać w długim ogonku. pół biedy, jak kasy czy okienka wszystkie czynne - to wtedy jakoś idzie, ale niestety to rzadkość... ciężko funkcjonować :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2020r. 18:10  
Cytuj
Te zakazy są nie zrozumiałe. Kwarantanna polega na izolowaniu ludzi między sobą, a to nie oznacza aby nie wychodzić z domu. Nie wiem co przeszkadza wędkowanie w pojedynkę, spacery, dlaczego zabroniono wstępu do lasu. Obecnie rodzina ma się kisić w domu a nie może pojechać na spacer do lasu umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2020r. 18:39  
Cytuj
Rząd, każdy, lubi mieć naród pod butem.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 1 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2020r. 20:29  
Cytuj
Wszystko sie zgadza.
Te zakazy, nakazy sa po to , bo my Jesteśmy narodem durnym. Nie bez parady sa dowcipy o tym, kiedu jak Polakowi cos każa , to tego nie zrobi , ale jak zabronia , to leci pierwszy.
Nawet w naszej "zagrodzie" , to widac. Komentarze pod artykułami itp itd.

Od zawsze tak było , i tak niestety jest.

Oczywiście nikogo nie obraża , stqierdzam tylko fakty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 8 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2020r. 20:38  
Cytuj
Jak czytam niektóre wypociny to mnie krew zalewa, tak cieżko mieszczuchowi wytrzymac w mieszkaniu ze musi jechac sobie auto umyc brak slow. Jak zakaz to zakaz!! moze na rybki, moze do lasu na spacer - jak zaczna tak wszyscy myslec to cała chołota z miasta rzuci sie do lasu, nad rzeke itp. Nie zdajecie sobie sprawy z powagi sytuacji od razu takim gamonia po 5 tys kary. Jak zle trzeba bylo wybudowac chaupe na wsi a nie siedziec w bloku, bez zadnych obowiazkow tylko spacerki, rybki, las - balkoniarze!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2020r. 20:43  
Cytuj
Codziennie chodzę do pracy. Ale w weekend mam siedzieć na dupie. Chętnie pobiegałbym w samotności po lesie ale nie bo zamknęli. No ale władza zawsze może liczyć na użytecznych.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 1 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2020r. 21:17  
Cytuj
CYTAT
Codziennie chodzę do pracy. Ale w weekend mam siedzieć na dupie. Chętnie pobiegałbym w samotności po lesie ale nie bo zamknęli. No ale władza zawsze może liczyć na użytecznych.



Przejebane Andrzeju

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 29 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2020r. 22:56  
Cytuj
Jak jeździłem brudnym autem, to grozili mandatem za brudne auto i nieczytelne tablice. Jak człowiek jedzie umyć auto, to mandaty wstawiają? Skoro dozwolone zakupy konieczne, to dlaczego nie zamkną ustawowo myjni, majstrów, mrówków, mechaników, złotników, szewców, księgarniów? Ja mam w pracy zapewnić pracownikom odstępy między stanowiskami, a patrole nie są w pracy i ich odstępy nie obowiązują? Na myjni jestem sam, a kolejka do stonki liczy ze 30 osób w godzinach szczytu. Gdzie bezpieczniej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 7 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2020r. 11:29  
Cytuj
good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2020r. 00:37  
Cytuj
https://nowosci.com.pl/koronawirus-wymiana-opon-spacer-za-co-mozna-dostac-mandat/ga/c1-14904843/zd/42842821

W Toruniu Policja zachowuje się zdroworozsądkowo i nie wlepia mandatów. to jest precedens że w Olsztynie czy stalowej woli dostaniesz mandat a w Toruniu nie. bałagan jaki zgotowało nam PiS jest porażający interpretacja prawa jest zbyt dowolna i nie do ogarnięcia . W Toruniu można a nawet trzeba myć auta czy wymieniać opony przecież to bezpieczeństwo po za tym wirus może być na karoserii, klamkach itd. Ludzie którzy chcą ograniczać wolności łamiąc przy tym konstytucję są tak samo oosrsni jak władza która już nie wie co robić, dom wariatów o tym będą komedie robić i książki pisać.. Mam nadzieję że ktoś to wszystko rozliczy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4955
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2020r. 05:51  
Cytuj
CYTAT
Jak jeździłem brudnym autem, to grozili mandatem za brudne auto i nieczytelne tablice. Jak człowiek jedzie umyć auto, to mandaty wstawiają? Skoro dozwolone zakupy konieczne, to dlaczego nie zamkną ustawowo myjni, majstrów, mrówków, mechaników, złotników, szewców, księgarniów? Ja mam w pracy zapewnić pracownikom odstępy między stanowiskami, a patrole nie są w pracy i ich odstępy nie obowiązują? Na myjni jestem sam, a kolejka do stonki liczy ze 30 osób w godzinach szczytu. Gdzie bezpieczniej?

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4955
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2020r. 05:52  
Cytuj
CYTAT
Jak jeździłem brudnym autem, to grozili mandatem za brudne auto i nieczytelne tablice. Jak człowiek jedzie umyć auto, to mandaty wstawiają? Na myjni jestem sam, a kolejka do stonki liczy ze 30 osób w godzinach szczytu. Gdzie bezpieczniej?


chytry
https://demot(...)iedliwie

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2020r. 06:29  
Cytuj
remont a skąd wiesz czy przed tobą nie mył auta zarażony. Napewno byś na to stanowisko nie wjechał

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 30 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2020r. 09:23  
Cytuj
Kabi, w biedrze, czy innym lidlu też nie wiem, czy wózek przede mną nie był dotykany, okaszlany przez zarażonego... A na myjni zakładam rękawiczk gumowe, mocniejsze niż te sklepowe...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 12 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2020r. 10:06  
Cytuj
CYTAT
Jak czytam niektóre wypociny to mnie krew zalewa, tak cieżko mieszczuchowi wytrzymac w mieszkaniu ze musi jechac sobie auto umyc brak slow. Jak zakaz to zakaz!! moze na rybki, moze do lasu na spacer - jak zaczna tak wszyscy myslec to cała chołota z miasta rzuci sie do lasu, nad rzeke itp. Nie zdajecie sobie sprawy z powagi sytuacji od razu takim gamonia po 5 tys kary. Jak zle trzeba bylo wybudowac chaupe na wsi a nie siedziec w bloku, bez zadnych obowiazkow tylko spacerki, rybki, las - balkoniarze!

W pełni się z Tobą zgadzam! Był czas, gdy niektórym imponowało społeczeństwo niemieckie - Jacy to oni są zdyscyplinowani i posłuszni w respektowaniu wydawanych przez władze zaleceń czy zarządzeń. Dziś już wiemy, że takie wyobrażenie o nich można między bajki włożyć! Władza sobie, ludzie sobie (o postawie emigrantów - nierobów do przestrzegania wydanych zarządzen nie ma co nawet wspominać). Większość Niemców zachowuje się dziś tak, jak niektórzy dyskutanci na tym forum: Postawa z klapkami na oczach, bezrefleksyjna, samolubna, egoistyczna (a co mi tam inni, aby moje było na wierzchu!), lub: wolno Tomku w swoim domku!. Nie tędy droga!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 1 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2020r. 11:14  
Cytuj
dr.Łukasz Durajski Polska i Świat 6 kwietnia 21.10 TVN mówi - zarówno na powierzchniach metalowych jak i plastikowych wirus może utrzymywać się do 5 dni, zaleca regularnie 2 razy w tygodniu myć samochód z zewnątrz w celu dezynfekcji, tak jak odkaża się ulice czy pierze ubrania w których się chodzi w celu pozbycia wirusa. Auto stoi pod blokiem czy sklepem nie wiadomo czy ktoś go nie dotykał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 621
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2020r. 11:53  
Cytuj
A co to za autorytety, każdy doktor czy profesor teraz ma coś do powiedzenia żeby pokazać jaką on ma wiedzę. Niby w tej WHO mieli być sami eksperci i co, na głos z Chin pochowali głowy w piasek (dobra kasę wzięli za milczenie) co im teraz Tramp wypomniał. Gdyby ostrzegli świat i wszyscy pozamykali granice to na Chinach ten wirus by się zaczął i skończył. Globalizacja doprowadziła do pandemii w ciągu dwóch tygodni. A gdyby granice były zamknięte i chronione to przez rok nie doszłoby do takiego rozlewu wirusa. Wszystko byłoby pod kontrolą. A ten co chce umyć samochód zanim dojedzie do domu po umyciu już będzie na nim wirus siedział.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2020r. 17:20  
Cytuj
od dzisiaj kartą można zapłacić na ul. 1go Sierpnia

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4955
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2020r. 04:26  
Cytuj
CYTAT
remont a skąd wiesz czy przed tobą nie mył auta zarażony. Napewno byś na to stanowisko nie wjechał

@kabi
A czy Ty wchodząc do "stonki" czy "mrówy", ten przed i zresztą wszyscy inni,nie mają konusowirusa?chytry
W przypadku sklepów są ograniczenia,zamknięte zostały zakłady fryzjerskie,kosmetyczne itp.
Myjnie,zakłady wulkanizacyjne działają legalnie, nie ma ograniczeń w przyjmowaniu klientów,więc w czym problem.co
Odkazić uchwyt myjki to mniejszy problem, niż rączkę wózka czy koszyka na zakupy.zdegustowany

Podstawowa zasada-odmowa przyjęcia mandatu.Sprawę będzie rozpatrywał sąd za ...no własnie kiedyś tam.Za rok,dwa?Wówczas będzie już wykładnia prawna.
Tu wyjaśnienie:
https://finan(...)8699777a

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2020r. 08:29  
Cytuj
To jak to się ma do wypowiedzi rzecznika policji
https://tvn24.pl/najnowsze/koronawirus-raport-odpowiada-czym-sie-rozni-epidemia-covid-19-od-epidemii-grypy-4547594
(następne pytania w programie)
Składać skargi umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »