NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Pytanie do L. Nadbereżnego,
Posty: 181
Dołączył: 7 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 13:59  
Cytuj
Szanowny Panie Prezydencie,

Jako mieszkaniec miasta Stalowa Wola proszę o jasną deklarację że 10 maja 2020 r. wybory na terenie Miasta Stalowa Wola odbędą się normalnie.

Pozdrawiam,
Mieszkaniec

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 13:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 14:02  
Cytuj
Pytanie tendencyjne...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 14:08  
Cytuj
CYTAT
Szanowny Panie Prezydencie,

Jako mieszkaniec miasta Stalowa Wola proszę o jasną deklarację że 10 maja 2020 r. wybory na terenie Miasta Stalowa Wola odbędą się normalnie.

Pozdrawiam,
Mieszkaniec



Takie wpisy powstają jak się od rana zaczyna pić gorzałę smiech2 Olej chłopie wybory, zajmij się rodziną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 14:30  
Cytuj
Nadbrzeżny nie ma nic do wyborów. Równie dobrze mógłbyś go spytać, kiedy u nas skończy się epidemia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 14:35  
Cytuj
Pytanie jak najbardziej zasadne. Też chętnie bym się dowiedział.

Może SM się zainteresuje i zapyta u źródła.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11595
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 14:50  
Cytuj
To prezydenci miast teraz będą decydować, czy wybory się odbędą czy nie?

Państwa - miasta? :szok:potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 7 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 14:55  
Cytuj
CYTAT
To prezydenci miast teraz będą decydować, czy wybory się odbędą czy nie?

Państwa - miasta? :szok:potluczony


Tak, to prezydenci, wójtowie i burmistrzowie są odpowiedzialni za przeprowadzenie wyborów od strony technicznej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11595
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 15:00  
Cytuj
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie.
Napisałeś, co wiedziałeś.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 15:02  
Cytuj
Mirek, z pijanym się nie dyskutuje, on nie wie co pisze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 12 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 15:02  
Cytuj
Chłopie uważaj ,tu wszystko kontroluje 2 mundurowych.Też z początku nie wierzyłem a jednak to prawda.Możesz trafić na rozmowę ,wiadomo gdzie.Nasze dane od dawna mają,chyba że piszesz z innego kraju.zapytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 15:04  
Cytuj
Widzę że co niektórym to siedzenie w domu nie służy, róbcie sobię większe przerwy, dajcie odpocząć wątrobie i częściej wietrzcie pomieszczenia w których przebywacie. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 16:55  
Cytuj
Mam pytanie do klakierów opozycji, dlaczego nikt z was nie zainteresuje swoich popleczników losem tegorocznych maturzystów? Bardziej obchodzą was wybory do koryta niż los tych młodych ludzi. Wszędzie słychać tylko krzyki że wybory trzeba odłożyć, a nad maturzystami nikt się nie pochyli, nikt nie rozpocznie dyskusji jak to zorganizować w tym roku żeby było bezpiecznie i żeby jeszcze czas na rekrutacje został przed rozpoczęciem roku akademickiego. Ale co tam maturzyści dla opozycyjnych trolii koryto jest najważniejsze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 17:03  
Cytuj
CYTAT
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie.
Napisałeś, co wiedziałeś.


Tak, jeśli wlładze miasta odmówią to na ich terenie nie powstanie żadna komisja wyborcza. Terlecki już zapowiedział powoływanie komisarzy.

Miro, to wiedza ogólnie dostępna.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 620
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 18:40  
Cytuj
CYTAT
Chłopie uważaj ,tu wszystko kontroluje 2 mundurowych.Też z początku nie wierzyłem a jednak to prawda.Możesz trafić na rozmowę ,wiadomo gdzie.Nasze dane od dawna mają,chyba że piszesz z innego kraju.zapytanie


Zdziwiony jesteś? Jak coś napiszesz nieodpowiedniego to wiadomo że cię zapytają co masz na myśli. Musi być biały wywiad. A jeszcze teraz w dobie epidemii mają dobre źródło wiedzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 19:22  
Cytuj
Drugie pytanie do Lucjusza
Na co puszczasz samochód żeby nie wychodzić z domu skoro chcesz zgodzić się na wybory ?!
Na tyle cenisz nas mieszkańców tych którzy cię wybrali ???
Pamiętaj ze my o tym będziemy pamiętać do śmierci....
Puścisz swoją matkę i ojca na te wybory?
Naprawdę ?
Pokaz ze masz jaja i doceniasz nas tych którzy cię wybrali...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 620
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 19:42  
Cytuj
pytania do ściany, chciałbym ciebie widzieć na jego stanowisku i twoje decyzje, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 20:07  
Cytuj
Dla mnie mieszkańcy ważniejsi niż wybory.
Co z tego ze go wybiorą jak nie będzie kim rządzić ?
Dlaczego prezydent Wrocławia czy Łodzi potrafi odmówić przeprowadzenia ryzykując utratę stołka tylko dlatego ze życie mieszkańców tych miast jest dla nich ważniejsze niż praca.
W takiej syt jeśli lucjusz zorganizuje wybory to będzie równoznaczne z tym ze życie mieszkańców jest dla niego nieistotne.
A napewno dobrze wiesz ze większość mieszkańców stalowej woli jest w podeszłym wieku.
I oni są najbardziej narażeni za zapłacenie najwyższej ceny za swój głos.
Pamiętaj ze obowiązkiem państwa jest ochrona obywateli przed zagrożeniami wewnętrznymi i zewnętrznymi do których należy covid19
Ale jak widać nie wiesz o tym

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 28 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 20:14  
Cytuj
Wydaje mi się , że głosowanie w maju może się żle skończyć dla obecnego prezydenta . Polacy to przekorny naród i jak im się coś narzuca to może być odwrotny skutek (jak z Owsiakiem). Sam miałem nie iść na wybory , ale w takim wypadku pójdę i zagłosuje na opozycje umiech co prawda jest wybór miedzy dżumą a cholerą ale...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 620
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 20:20  
Cytuj
CYTAT
Dla mnie mieszkańcy ważniejsi niż wybory.
Co z tego ze go wybiorą jak nie będzie kim rządzić ?
Dlaczego prezydent Wrocławia czy Łodzi potrafi odmówić przeprowadzenia ryzykując utratę stołka tylko dlatego ze życie mieszkańców tych miast jest dla nich ważniejsze niż praca.
W takiej syt jeśli lucjusz zorganizuje wybory to będzie równoznaczne z tym ze życie mieszkańców jest dla niego nieistotne.
A napewno dobrze wiesz ze większość mieszkańców stalowej woli jest w podeszłym wieku.
I oni są najbardziej narażeni za zapłacenie najwyższej ceny za swój głos.
Pamiętaj ze obowiązkiem państwa jest ochrona obywateli przed zagrożeniami wewnętrznymi i zewnętrznymi do których należy covid19
Ale jak widać nie wiesz o tym


jestem pewny że gdybyś mógł ugrać coś dla siebie nie patrzyłbyś na obywateli więc nie pisz bajek bo czytam twoje artykuły

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 21:01  
Cytuj
Widać jaki typ ludzi reprezentujesz nie mierz każdego swoją miara bo nie dla każdego korzyść osobista jest ważniejsza niż życie ludzkie.
Pokazałeś swoje oblicze koniec dyskusji...
Na rozmowę z tobą szkoda nawet klawiatury.
Brawo ty.
Poza tym ja posiadam pełna ochronę dróg oddechowych robię sąsiadom zakupy zachęcam ich do zostania w domu zbieram listy zakupów robię zakupy i przynoszę mamie teściowej sąsiadce i dalszej rodzinie. Nie biorąc nic w zamian i jestem dumny z tego ze mogę im pomoc
I faktycznie ugrywam coś dla siebie. Ugrywam to ze oni mogą pozostać bezpiecznie w domu podczas gdy ja posiadajac chwile wolnego czasu po pracy przynoszę im to czego nie mogą iść kupić sami. Choć mogli by ale chęć niesienia pomocy to teraz kwestia pierwszorzędna jak będzie trzeba rozpocznę wolontariat dla wszystkich 60+ jeśli tylko zatrzyma się moja praca i będę miał czas będę pomagał póki będę mógł bo jestem młody silny i potrafię się zabezpieczyć przed zagrożeniem
a ty poza pieprzeniem tutaj coś robisz ?
Pomagasz innym ?
Bo sadze ze pomógł byś tylko za hajs jak wnioskuje po twojej wypowiedzi....
Bo gdybys nie ugrał nic dla siebie to żadnego dobrego uczynku byś nie zrobił.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 23:06  
Cytuj
CYTAT
Dla mnie mieszkańcy ważniejsi niż wybory.
Co z tego ze go wybiorą jak nie będzie kim rządzić ?
Dlaczego prezydent Wrocławia czy Łodzi potrafi odmówić przeprowadzenia ryzykując utratę stołka tylko dlatego ze życie mieszkańców tych miast jest dla nich ważniejsze niż praca.
W takiej syt jeśli lucjusz zorganizuje wybory to będzie równoznaczne z tym ze życie mieszkańców jest dla niego nieistotne.
A napewno dobrze wiesz ze większość mieszkańców stalowej woli jest w podeszłym wieku.
I oni są najbardziej narażeni za zapłacenie najwyższej ceny za swój głos.
Pamiętaj ze obowiązkiem państwa jest ochrona obywateli przed zagrożeniami wewnętrznymi i zewnętrznymi do których należy covid19
Ale jak widać nie wiesz o tym
Jeśli chcesz zobaczyć mieszkańców w podeszłym wieku,podjedz rano przed otwarciem do Kauflandu w dzień promocji.Zobaczysz jak dbają o swoje zdrowie.Nie wiem czym się tak martwicie,nie chcę to nie idę na wybory ale do sklepu gdzie jest więcej ludzi którzy wszystkiego dotykają nikt się nie obawia.Niektórzy nie mają swojego rozumu tylko klepią to co politycy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 23:40  
Cytuj
CYTAT (mirek777)
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie.
Napisałeś, co wiedziałeś.

Pretensje ma ten co sam nie odpowiada na pytania więc nie licz, że ktoś Tobie odpowie.
CYTAT (Andrzej_2.0)
Tak, jeśli wlładze miasta odmówią to na ich terenie nie powstanie żadna komisja wyborcza. Terlecki już zapowiedział powoływanie komisarzy.

Dzisiaj od rana pełno Terleckiego w mediach z jego oświadczeniem ale samozwańczy inżynier nie ma czasu tego słuchać, stąd ta niewiedza.
Czyż nie tak postępowali komuniści?

CYTAT (Andrzej_2.0)
Miro, to wiedza ogólnie dostępna.

Nie dla niego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 27 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 01:10  
Cytuj
Prezydent zrobi to co partia od niego wymaga, po co te pytania. Pytanie jest do suwerena czy będzie chętny za 300 pójść do komisji. Może szkodliwe zaczną płacić to będzie więcej kaski.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 08:17  
Cytuj
CYTAT
Szanowny Panie Prezydencie,

Jako mieszkaniec miasta Stalowa Wola proszę o jasną deklarację że 10 maja 2020 r. wybory na terenie Miasta Stalowa Wola odbędą się normalnie.

Pozdrawiam,
Mieszkaniec


wybory są aktualnie ustanowione na 10 maja, PO bojkotuje wybory z powodu spadku poparcia dla opozycji ale to nie jej decyzja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 11 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 15:08  
Cytuj
CYTAT
Drugie pytanie do Lucjusza
Na co puszczasz samochód żeby nie wychodzić z domu skoro chcesz zgodzić się na wybory ?!
Na tyle cenisz nas mieszkańców tych którzy cię wybrali ???
Pamiętaj ze my o tym będziemy pamiętać do śmierci....
Puścisz swoją matkę i ojca na te wybory?
Naprawdę ?
Pokaz ze masz jaja i doceniasz nas tych którzy cię wybrali...


Wez przestan on i deklaracja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »