NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
20:30 godz modlitwa o powstrzymanie epidemii,
Posty: 343
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 13:45  
Cytuj
Znalazłem coś ciekawego.



https://youtu.be/tGhqSsggBaI

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 13:45  
Cytuj

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 14:08  
Cytuj
Mirek, udowodniłem fake newsa a ty piszesz, że jestem w amoku nienawiści i atakuje chrześcijaństwo i wklejasz fejki dalej. Żenada. To ty jesteś w amoku kłamstwa.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 14:14  
Cytuj
Mam prośbę do wszystkich niewierzących, poszukajcie jakiegoś forum wyznawców allacha i tam wylewajcie swoje żale.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 14:51  
Cytuj
A ja Ci badman podałem kilka źródeł twierdzących inaczej. ok

Poczytaj badman najpierw co tu niektórzy wypisują, a potem oceń.
Czemu cię to obruszyło, skoro jak sam twierdzisz - ty KK nie atakujesz.... ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 14:55  
Cytuj
Katolicka Agencja Informacyjna potwierdziła nieprawdziwość tej informacji. Jeśli to dla ciebie mało to nie mam tu nic do dodania.
A KK akurat atakuję i będę atakował.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 15:06  
Cytuj
buaaaahahahahaahh

No to o co się pienisz? potluczonypotluczonypotluczony

Komu dziś wierzyć? Atakujesz KK - ale powołujesz się na KAI.
Podałem inne źródła - niedobre - bo nie pasują do narracji.

Himalaje zakłamania? zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 15:12  
Cytuj
CYTAT
przeczytałeś? tyle zrozumiałeś?

zapal świeczkę Goodman, w domu bo pod sądem niebezpiecznie

hitfromthebong, uważaj bo dostaniesz wylewu z podniecenia ze ktoś ma odmienne zdanie co robi, wykluczasz...

Wystarczy Że zgasiłem cię kilkoma pytaniami na które nie potrafisz udzielić odpowiedzi... nie zamierzam się tu więcej udzielać bo jak widać nadal odpowiedzieć na moje pytania nie potrafisz a mam ciekawsze rzeczy do roboty niż polemikę z kimś kto nie umie odpowiedzieć na podstawowe pytania

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 15:13  
Cytuj
Czego nie rozumiesz? Informacja o księdzu, który oddał respirator jest nieprawdziwa i kropka. Skoro nawet KAI tak twierdzi to tak jest ale skoro chcesz żyć w bajce to żyj. Tylko nie wytykaj innym zakłamania.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 15:14  
Cytuj
A może to były pytania niewarte zużywania klawiatury? potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 15:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
przeczytałeś? tyle zrozumiałeś?

zapal świeczkę Goodman, w domu bo pod sądem niebezpiecznie

hitfromthebong, uważaj bo dostaniesz wylewu z podniecenia ze ktoś ma odmienne zdanie co robi, wykluczasz...

Wystarczy Że zgasiłem cię kilkoma pytaniami na które nie potrafisz udzielić odpowiedzi... nie zamierzam się tu więcej udzielać bo jak widać nadal odpowiedzieć na moje pytania nie potrafisz a mam ciekawsze rzeczy do roboty niż polemikę z kimś kto nie umie odpowiedzieć na podstawowe pytania



Turlaj beret frustracie smiech2 Mam nadzieje że dotrzymasz słowa, chociaż u was lewaki to dane słowo nic nie znaczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 15:15  
Cytuj
badman - czy ja napisałem, ze czegoś nie rozumiem? zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 15:16  
Cytuj
CYTAT
"głodnego nakarmić, spragnionego napoić" rozumiem że ty codziennie tak robisz i innych zachęcasz, hipokryzję czuć na odległosć

Kabi wracaj do superiora kręcić koła bo tylko tam się nadajesz jak widać twój poziom rozumowania nie wart jest nawet mojego komentarza.
Jestem chrześcijaninem a większość z was tylko udaje idzie do kościoła a po wyjściu [moderowano] każdemu dupę taki to już fanatyzm.
Za kromkę chleba byście człowieka [moderowano] wiec do boju zakon Marii zróbcie kolejna inkwizycję bo do tego się nadajecie.
Oczywiście nie obrażając tu mirka i pozostałych co posiadają zdrowy rozsądek i maja coś wspólnego z chrześcijaństwem.
Oczywiście ty kabi do nich nie należysz umiech

Moderowano przez: magpie
Wulgaryzmy i brak szacunku!

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 15:16  
Cytuj
Mietek777 Takie sprawiasz wrażenie.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 15:17  
Cytuj
badman - to twój problem.

Temat był nawołujący do modlitwy.
Ci, którzy i tak modlić się nie zamierzają wykorzystali temat do wylewania swojej nienawiści. zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 15:19  
Cytuj
CYTAT
Czego nie rozumiesz? Informacja o księdzu, który oddał respirator jest nieprawdziwa i kropka. Skoro nawet KAI tak twierdzi to tak jest ale skoro chcesz żyć w bajce to żyj. Tylko nie wytykaj innym zakłamania.

Ok jest nieprawdziwa ale znam księdza który jest księdzem z powołania i swoją postawa pokazuje to codziennie. Jest z bazyliki Krzysiu nazwiska ci nie podam bo rodo ale jest to ksiądz godny naśladowania dla innych księży. A w czasach gdzie instytucje i ludzie zrzucają się na pomoc w walce z wirusem a Rydzyk prosi o datki na kościół to widać ile wart jest taki Rydzyk umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 15:20  
Cytuj
Cieszę się wiec, że cię oświeciłem, choć tego nie przyznasz.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 15:21  
Cytuj
CYTAT
A może to były pytania niewarte zużywania klawiatury? potluczony

Pytania były trafne brak odpowiedzi tylko potwierdził niewiedzę bądź głupotę pewnych jednostek Mirku.
Miłego dnia srajcie się dalej może ktoś w końcu kiedyś na moje pytania poda odpowiedz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 15:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
"głodnego nakarmić, spragnionego napoić" rozumiem że ty codziennie tak robisz i innych zachęcasz, hipokryzję czuć na odległosć

Kabi wracaj do superiora kręcić koła bo tylko tam się nadajesz jak widać twój poziom rozumowania nie wart jest nawet mojego komentarza.
Jestem chrześcijaninem a większość z was tylko udaje idzie do kościoła a po wyjściu [moderowano] każdemu dupę taki to już fanatyzm.
Za kromkę chleba byście człowieka [moderowano] wiec do boju zakon Marii zróbcie kolejna inkwizycję bo do tego się nadajecie.
Oczywiście nie obrażając tu mirka i pozostałych co posiadają zdrowy rozsądek i maja coś wspólnego z chrześcijaństwem.
Oczywiście ty kabi do nich nie należysz umiech



UUUUU, przelała się czara goryczy smiech2 Z ciebie taki chrześcijanin jak z koziej dupy trąba smiech2 maść na bul dupy sprawi ukojenie smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 15:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
"głodnego nakarmić, spragnionego napoić" rozumiem że ty codziennie tak robisz i innych zachęcasz, hipokryzję czuć na odległosć

Kabi wracaj do superiora kręcić koła bo tylko tam się nadajesz jak widać twój poziom rozumowania nie wart jest nawet mojego komentarza.
Jestem chrześcijaninem a większość z was tylko udaje idzie do kościoła a po wyjściu [moderowano] każdemu dupę taki to już fanatyzm.
Za kromkę chleba byście człowieka [moderowano] wiec do boju zakon Marii zróbcie kolejna inkwizycję bo do tego się nadajecie.
Oczywiście nie obrażając tu mirka i pozostałych co posiadają zdrowy rozsądek i maja coś wspólnego z chrześcijaństwem.
Oczywiście ty kabi do nich nie należysz umiech



UUUUU, przelała się czara goryczy smiech2 Z ciebie taki chrześcijanin jak z koziej dupy trąba smiech2 maść na bul dupy sprawi ukojenie smiech2

A z ciebie taki Polak jak z Putina papież z logiem ZSRR to się bym nie wychylał bo to z ciebie dupa radziecka komunistyczna i mało inteligentna w dodatku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 15:23  
Cytuj
Też znam fajnych księży, co nie zmienia dla mnie tego, że każdy z nich sieje brednie, bo żaden bóg nie istnieje. Ale to już problem mój.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 15:25  
Cytuj
hitfromthebong obiecywałeś się już nie udzielać, miej jaj i NIE RÓB Z GĘBY DUPY

Goodman te swoje problemy odnośnie istnienia Boga zatrzymaj dla siebie, nikogo to nie interesuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 15:27  
Cytuj
CYTAT
hitfromthebong obiecywałeś się już nie udzielać, miej jaj i NIE RÓB Z GĘBY DUPY

Wystarczy ze ty z siebie robisz radziecka [moderowano] nie Polaka umiech zegnam radzę klęknąć i putinowi [moderowano] bo z tym logiem i nickiem to ty tam będziesz miał szacun. Nara leszczu

Moderowano przez: magpie

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 16:03  
Cytuj
Obraza uczuć religijnych (art. 196)

Art. 196

Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 16:57  
Cytuj
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Przypominam o zasadach, warto zapoznać się z regulaminem forum, bo widzę, że część o nim zapomniała. Proszę zachować kulturę wypowiedzi i szacunek wobec innych. Powstrzymanie się od wulgaryzmów również mile widziane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 18:49  
Cytuj
CYTAT
Też znam fajnych księży, co nie zmienia dla mnie tego, że każdy z nich sieje brednie, bo żaden bóg nie istnieje. Ale to już problem mój.


Taaaaa

A ta potrzeba zwalczania "nieistniejącego" Boga to wynika z niestrawności.

Taś taś posłuszny sługo księcia kłamstw. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »