NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Internet stella, ?
Posty: 246
Dołączył: 3 Wrz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2020r. 17:26  
Cytuj
Jak u was działa internet ze stelli

Awwf
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2020r. 17:26  
Cytuj

Awwf
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 22 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2020r. 17:52  
Cytuj
ALIGANCKO!! ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 347
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2020r. 09:28  
Cytuj
Normalnie. Nigdy nie mialem z nim problemow lecz nie szanuja swoich stałych klientow, chodzi o zwiekszenie szybkosci lacza ktore pojawilo sie pare miesiecy temu i gdzies przypadkiem zobaczylem reklame wiec mysle, zadzwonie i poprosze o zwiekszenie predkosci zgodnie z moim abonamentem, okazuje sie, ze musze czekac do konca swej umowy by moc otrzymac to zwiekszenie predkosci czyli nowa umowa. Totalny brak szacunku dla stalych klientow, rozwazam przez to przejscie do innego dostawcy mediów jak tylko skonczy mi sie ta umowa a Stelli wyprostowany srodkowy palec za taka polityke. umiech

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 621
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2020r. 09:34  
Cytuj
uważaj żebyś nie wpadł z deszczu pod rynnę, wszyscy dostawcy tylko na początku oferują kokosy a potem każą ci się bujać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 3 Wrz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2020r. 11:05  
Cytuj
Mi zostało jeszcze 8 miesięcy i też będę rezygnował ze Stelli
Ale bardziej chodzi mi o to czy stabilnie działa
Bo przez ostatnie parę dni zmula totalnie wieczorami

Ja rozumiem że bardzo dużo ludzi siedzi na necie ale ja płacę za swoje łącze i powinno być ok.

Awwf
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1971
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2020r. 11:09  
Cytuj
Proponuję od czasu do czasu odłączyć modem od zasilania na 30 sekund. Jeśli posiadacie dodatkowo router, to ten też może spowalniać neta. Spróbujcie wtedy podłączyć komputer bezpośrednio do modemu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 23 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Marz 2020r. 11:30  
Cytuj
Internet w Stelli to jest jakiś skandal. 50 mega za 39 zeta to jest kpina. I te ich coroczne promocje o 10 mega i złapanie klienta na kolejne 24 miesiące.Ja nie mam raczej wyjścia bo u nas na bloku tylko ich kable sa bo już dawno byśmy się rozstali.Co do stabilności to jest ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2020r. 21:23  
Cytuj
CYTAT
Normalnie. Nigdy nie mialem z nim problemow lecz nie szanuja swoich stałych klientow, chodzi o zwiekszenie szybkosci lacza ktore pojawilo sie pare miesiecy temu i gdzies przypadkiem zobaczylem reklame wiec mysle, zadzwonie i poprosze o zwiekszenie predkosci zgodnie z moim abonamentem, okazuje sie, ze musze czekac do konca swej umowy by moc otrzymac to zwiekszenie predkosci czyli nowa umowa. Totalny brak szacunku dla stalych klientow, rozwazam przez to przejscie do innego dostawcy mediów jak tylko skonczy mi sie ta umowa a Stelli wyprostowany srodkowy palec za taka polityke. umiech


Dokładnie kiedyś można było zwiększyć prędkość bez problemu teraz trzeba czekać do końca umowy dziadostwo i tyle.

PS ma ktoś neta z interbloku?jakieś opinie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Marz 2020r. 22:53  
Cytuj
Interblock to na ta chwile najlepsza oferta... no i sa juz swiatlem na zatorzu umiech wiec stella bedzie zmuszona albo poprawic oferte albo straci wielu wielu klientow... prezes sobie chyba nie zdawal sprawy ze sa w czarnej dupie i kilka lat do tylu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2020r. 16:28  
Cytuj
Dzięki za info,umowę w stelli mam do czerwca to im podziękuje za takie promocjeok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2020r. 17:58  
Cytuj
wiekszosc MM nie lubi
ale ja mam 300 Mbit za 40 zl
i smiga

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2020r. 20:10  
Cytuj
MM 60 Mb - kiepściutko.
Szczególnie w południe i wieczorami. potluczony

Widać, że ta prędkość była przewidziana na dużo mniejszy ruch w sieci. Gdy dużo więcej klientów w jednym czasie korzysta - 60 Mb staje się fikcją. mlotek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 27 Marz 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2022r. 10:29  
Cytuj
Działa wam w tej chwili internet ze Stelli?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 1 Wrz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2022r. 10:34  
Cytuj
Nie sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 277
Dołączył: 27 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2022r. 11:32  
Cytuj
Tak good

Cudny Lolo
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2022r. 14:53  
Cytuj
Parę miesięcy temu przeszedłem z Multimediów na Stelle. Dużo lepiej jest w Stelli. Wszyscy mają wpisaną maksymalną prędkość, a w multimediach zawsze było mniej, a w Stelli aż jestem zdziwiony, bo jest tak jak ma być, a nawet pokazuje niewiele więcej niż ma być. Ja jestem pozytywnie zaskoczony. Pół roku i odpukać żadnej awarii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2022r. 16:44  
Cytuj
Od zawsze jestem w Stelli
Zawsze bylem/jestem zadowolony z ich usług oraz obsługi klienta.

Ostatnio robiłem "rozeznanie" pośród innych dostawców Internetu i... Stella wypadła najlepiej.
Raczej nie planuję zmiany dostawcy, chyba, że pojawi się superszybki światłowód w niższej cenie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 27 Marz 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2022r. 17:11  
Cytuj
Ale reklama. scianaPrawda jest niestety taka, że Stella to słaby internet i kiepska telewizja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 13 Sty 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2022r. 18:12  
Cytuj
CYTAT
Ale reklama. scianaPrawda jest niestety taka, że Stella to słaby internet i kiepska telewizja.
Kłamiesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2022r. 20:42  
Cytuj
Po prostu jestem zadowolony.
Od kilkunastu lat (przynajmniej)
Gdybym nie był zadowolony, to bym o tym napisał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2022r. 06:39  
Cytuj
Ja mam MM.Ze 3 lata temu chciałem Im podziękować to zrobili mi pakiet(zadzwoniła pani z ofertą)telefon stacjonarny(60 min gratis który mam po to by mieć kontakt z dziećmi jak Im zabiorę komórki i vice versa),internet(nie pamiętam jaka prędkość ale wszystko hulało jak trzeba)i tv z min.Canal+ i Eleven.Wtedy chyba 136 zeta.Sa programy tematyczne,przyrodnicze,dokumentlane i jak słyszę od niektórych że nie ma nic w tv to świadczy chyba o jakimś ograniczeniu umysłowym.Inaczej tego nie można nazwać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 24 Wrz 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2022r. 18:22  
Cytuj
Internet ze stelli bardzo słaby. Często awarie, a jak się im zgłosi to zawsze mówią, że u nich wszystko działa. Jeśli chodzi o telewizję to również z jakością kiepsko. Do końca 2023 roku stella zniknie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2022r. 19:21  
Cytuj
"Awaria światłowodu dostawcy Internetu Przwidywany termin usunięcia awarii godz. 22.30."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1971
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2022r. 19:35  
Cytuj
CYTAT
jak się im zgłosi, to zawsze mówią, że u nich wszystko działa.

Obrazek

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 24 Wrz 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2022r. 23:21  
Cytuj
W ogóle ostatnio mają jakoś często problemy, dawniej internet po prostu działał, jak jakaś awaria miała miejsce to raz na rok i to przy ultra złych warunkach pogodowych. Natomiast w samym tym miesiącu 3 awarie, dwie późno w nocy, więc do przeżycia, ale dzisiaj internet nie działał co najmniej od 16 do 20, właściwie nie działała nawet ich strona internetowa więc xD

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »