NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Kiedy nasze szpitale zaczną przyjmować chorych?,
Posty: 16
Dołączył: 27 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2020r. 19:17  
Cytuj
Czy ktoś wie coś na temat otwarcia szpitala w Nisku i Stalowej? Kiedy szpital zacznie przyjmować chorych na planowane zabiegi? Dlaczego nie ma u nas przyjęć skoro nie jesteśmy przemianowani na zakaźny?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2020r. 19:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 24 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Marz 2020r. 19:21  
Cytuj
W Nisku już otwarto szpital.Chyba są przyjęcia.W Stalowej to nie wiem.A swoją drogą bardzo dobre pytanie.Ludzie przecież chorują,mają wypadki,łamią ręce czy nogi.I co wtedy??? Gdzie się udać po pomoc???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2020r. 21:03  
Cytuj
W czwartek miałem wypadek komunikacyjny i po małym postoju przed drzwiami szpitala (ochroniarz stoi i prowadzi weryfikacje), zostałem przyjęty na SOR, wcześniej został przeprowadzony wywiad i zmierzona temperatura. Tak więc szpital działa, wolniej i z innymi wytycznymi ale działa. Bo tak jak ktoś napisał "Ludzie przecież chorują,mają wypadki,łamią ręce czy nogi"

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Marz 2020r. 13:54  
Cytuj
wszystko działa i szpitale i przychodnie tylko dużo dużo wolniej niż normalnie, ale jak ktoś potrzebuje na pewno dostanie się do lekarza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 27 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2020r. 14:15  
Cytuj
Chodziło mi o planowe operacje. Wiem, że w pilnych przypadkach muszą przyjąć pacjenta. Ale w tamtym tygodniu mojego tate odprawili z kwitkiem jak przyszedł ze skierowaniem do szpitala na operacje, bo nie było przyjęć. Tato czeka na operację i nie wiem czy dopiero jak mu się bardzo pogorszy to zabierze go pogotowie, czy w końcu przyjmą go do szpitala.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2020r. 14:17  
Cytuj
Czy nie warto spytać u źródła zadzwonic do szpitala A nie na forach pytać o operację?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 248
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Marz 2020r. 08:12  
Cytuj
Ice 18 mam wrażenie ,że żyjesz na innej planecie,ogarnij się jest stan epidemiologiczny i nie ma i nie będzie do odwołania żadnych planowych zabiegów .Zacznij zapoznawać się z rozporządzeniami rządu bo zginiesz jak babcyna koza!!!
DZWONIĆ I PYTAĆ GDZIE SIĘ UDAĆ! NIE ŁAZIĆ NIEPOTRZEBNIE BO BEZMYŚLNE ŁAŻENIE DOPROWADZI DO TEGO ,ŻE NIE BĘDZIE GDZIE I KOMU UDZIELAĆ POMOCY!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »