NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 35 36 37 38 39 40 41 ... » »»
Koronavirus,
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2020r. 09:47  
Cytuj
Więcej testów teraz robią, zwłaszcza na Śląsku, w szpitalach jednoimiennych tłumów nie ma. Ale ludzie umierają na inne choroby ze względu na ograniczony dostęp do opieki zdrowotnej. Rok 2020 będzie rekordowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2020r. 09:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2020r. 10:07  
Cytuj
CYTAT
Mirek nie wierz we wszystko co usłyszysz w TVP. We włoskich szpitalach pozarażało się masę personelu medycznego , i żadne przyłbice , maseczki i rękawice im nie pomogły...


Wierzę ludziom, którzy mają wykształcenie medyczne (szczególnie dr med. i wyżej), zwłaszcza, jeśli ich wiedza jest kierunkowa.
Nie wierzę dziennikarzom - ci nie znają się na niczym.

Środki ostrożności na pewno nam nie zaszkodzą.
Ich brak - zaszkodzi nam na pewno.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2020r. 10:59  
Cytuj
A jak się obchodzicie z tymi maseczkami, tak z ciekawości pytam. W jaki sposób ściągacie, po przyjściu do domu kładziecie na stole czy na lodówce? Czy do specjalnego pojemnika, może sterylizatora? Co z zakupami, odkażacie je? A ubrania na których mógł osiąść wirus do szafy? Od razu idziecie do łazienki myć ręce?, w jaki sposób odkręcacie kurek z wodą, skażonymi rękami?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2020r. 11:22  
Cytuj
Mirek jednak jesteś wielkim ignorantem a miałem cie za ułożonego faceta. Feniks udowodnił cytatami o co go prosiłeś a ty czepiłeś się dat i godzin. Wystarczy się cofnąć do strony 33 i porównać daty wpisów oraz godziny, które podał feniks. Bob ma świętą racje, że posłuchał rady feniksa jak sam napisał a ty się standardowo przyczepiłeś. Swoją drogą twój cytat, który przytoczył feniks powala:
"Ja się nigdy nie chwaliłem "inżynierem" - usprawiedliwiałem nim problemy z ortografią."mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2020r. 11:23  
Cytuj
ferbi

- maseczkę odkładam w specjalnie na to przygotowany koszyczek plastikowy. (potem trafia do pralki a po wysuszeniu pod żelazko nastawione na max + para wodna)
- zakupy lądują w reklamówce na podłodze.
- zakupy, - te które da się (konserwy, słoiki, butelki warzywa, owoce) - myję pod ciepłą bieżącą wodą.
- te zakupy których umyć się nie da (np papierowe opakowanie z mąką) staram się brać w sklepie takie, które nie wygląda na przekładane wielokrotnie, miętoszone)
- kran mam z dźwignią a nie pokrętłami - wszystko do momentu umycia rąk otwieram i włączam zewnętrzną stroną dłoni.

ok

jasio
- cóż - nie zadałeś sobie trudu wgłębienia się w temat.
Nie masz racji.

- bob zaatakował mnie 10 lutego o godz. 21:45 w temacie "Wszystko o PO"
http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=597545&poile=&str=256#k

- od tego czasu w różnych tematach upominałem się, by podał swoje wykształcenie, skoro zaatakował moje.

- feniks zaatakował mnie 17 marca o godz. 18:18 w temacie "Brak rozumu??!"
http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=931687&poile=&str=1#k

- również zacząłem upominać się, by podał swoje wykształcenie, skoro zaatakował moje.

- 9 kwietnia o godz. 11:44 w temacie "Zamykanie kościołów..." - feniks dał niezły popis (atakowanie wykształcenia, obrażanie)
http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=933227&poile=&str=2#k

- 19 kwietnia o godz. 22:08 - feniks próbował mnie nakłonić do "spotkania"
http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=931246&poile=&str=23#k



Przegadałem stronę 33 kilkukrotnie. Nie ma tam żadnych linków zamieszczonych przez feniksa, ani podanych przez niego wcześniejszych dat i godzin, które udowadniałyby, że to ja zaatakowałem go pierwszy.

Albo nie-doczytałeś, albo świadomie powielasz jego kłamstwa.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Maja 2020r. 12:16  
Cytuj
Siema miruś777 - łgarzu i kłamco bez trzci i honoru

Jak tam twoje wykształcenie?
Oczywiście to prawdziwe, bo w tego
„inżyniera” nikt kto czytał Twoje wypociny
Ci nie uwierzył.
Masz odwagę krytykować je u innych?
Miej odwagę napisać o swoim.
Nie bądź hipokrytą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2020r. 12:23  
Cytuj
Spóźniłeś się.

I jak widać - dalej ciągniesz swoją kompromitację.
zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Maja 2020r. 13:54  
Cytuj
To Twoje "spóźniłeś się" często tak często używane nie zmieni tego, że udowodniłem Ci współprace z tym portalem.
http://stalo(...)str=32#k
4 maja 2020 roku godzina 13:58
CYTAT (mirek777)
Spóźniłeś się.

Zapytałem się Ciebie w tym samym linku o godzinie 14:29 z czym to nie odpowiedziałeś, Ja dopiero później skojarzyłem, że faktycznie się spóźniłem z edycją posta po przez przycisk "zmień" a teraz nadużywasz tego słowa i myślisz, że ktoś jest tak niemyślący jak Ty.
Pozdrawiam „inżyniera od ortografi” zieloną kulkę z wytrzeszczem oczu (dokładnie tak sobie Ciebie wobrażam).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2020r. 14:02  
Cytuj
To są twoje nadinterpretacje.zaklopotany

Jakbym miał się odnosić do każdej bredni jaką tu wypisujesz...potluczony

Ilekroć piszę, że się spóźniłeś, odnoszę się do faktu, że twoja frustracja sięgnęła poziomu, przy którym starasz się wklejać swój bełkot pod każdym moim wpisem.

Więc jeśli piszę przez kilka godzin a ty nie uruchamiasz manii prześladowczej - no to potem, żeby z ciebie pośmiać piszę, że się spóźniłeś.

Białe myszki widzisz?


zaklopotanygoodpotluczonyzaklopotanygoodpotluczonyok

Przedstaw twardy dowód na moją współpracę z zarządem stalowego miasta.

Kłamco.

Za czasów jacusia w zarządzie i el.BANana - pseudomoda, byłem za przyzwoleniem zarządu gnojony tu przez kilku patałachów. W życiu nie nawiązałbym współpracy z tym portalem.

Chyba musieliby najpierw zamieścić na pierwszej stronie przeprosiny.potluczony Przez miesiąc.


Wtedy rozważyłbym funkcję moda - żeby zobaczyć reakcję takich jak ty.good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Maja 2020r. 15:43  
Cytuj
Siema "inżynierze od ortografii"
Przedstaw twardy dowód na moją współpracę z zarządem stalowego miasta.[/cytat]
Przecież opisalem z linkiem i datami,,a czy on twardy czy mięki to nie wiem nie próbowałem ale Tobie życzę "smacznego".
CYTAT (mirek777)
Za czasów jacusia w zarządzie i el.BANana - pseudomoda, byłem za przyzwoleniem zarządu gnojony tu przez kilku patałachów.

Ojoj zawory puściły. Jakoś nie zauważyłem tego "gnojenia". Proszę o linki, godziny, daty to wtedy ocenimy co to było. Nie unoś się tak bo jeszcze coś Ci się stanie a szkoda by było takiego "inżyniera od ortografii" bo chyba Ty jedyne jesteś na całym świecie.
Toś Ty prawie męczennik przez nich uczyniony,,,biedaczysko.
CYTAT (mirek777)
W życiu nie nawiązałbym współpracy z tym portalem.

Na nich też się gniewasz czy kazali Ci pozorować aby szydło nie wyszło z worka?
Ps.
Teraz chyba nie atakuję Twojego wykształcenia bo sam taqkie podałeś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Maja 2020r. 16:47  
Cytuj
https://youtu.be/8ueypb0IciA


" TARGET="_blank">

https://youtu.be/8ueypb0IciA




Ciekawe, bardzo ciekawe.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2020r. 21:45  
Cytuj
już czas otwierać kościoły

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Maja 2020r. 23:14  
Cytuj
No, są gotowi położyć cały plan.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 23 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 02:27  
Cytuj
Tak to się właśnie dzieje Andrzeju, kiedy do głosu dochodzi pseudo-nauka, szury, zabobony i teorie spiskowe. Trafia to na podatny grunt naiwnych i głupich ludzi którzy to udostępniają - a niestety w dzisiejszym świecie to się liczy najbardziej. Lajki i udostępnienia.
Przecież ciekawsze i bardziej nośne jest jak ktoś "ciśnie" po władzy, sprzeciwia się i rzuca klasycznym "oszukali mnie".
Ciężej i gorzej znieść, bo nuda i nic się nie dzieje, jak ktoś przedstawia naukowe prace, badania, wyliczenia czy statystyki. Realne, nie naciągane pod teorie spiskowe. NWO, Bill Gates, Masoni, czy jacyś tam Rotschildowie.
Łatwiej błysnąć tanim chwytem przed sąsiadami czy znajomymi. Pokazać jakim to nie jest się "anty" i kozakiem.
Widzisz, i trafia to do takiego biskupa, księdza czy kogoś tam jeszcze. No i faktycznie, kilka tych podpisów się znajdzie. Podparte "naukowcami" którym albo cofnięto prace naukowe albo są całkowicie zdyskredytowani w świecie nauki (bo poszli na łatwiznę w teorie spiskowe).

Dlstego ja doszedłem do wniosku że nie będę się z nikim kopał na argumenty. Mamy XXI wiek, dostęp do wszelakich źródeł (oficjalnych, a nie celebrytów, ziębitów, trenerów fitnesu, YouTube'rów z dooopy czy pani Gieni spod 3).
Kto nie potrafi skojarzyć faktów, dostosować się jak mu się mówi - trudno - jego życie jego wybór.

Niech tylko później nie ma pretensji.
Pretensje do siebie - że dał się szurom omamić i jeszcze skakał do gardeł innym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 06:31  
Cytuj
Do ostatniego zdania. Popieram w 100%.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 07:22  
Cytuj
Jeżeli ktoś, nie jest rzeczywiście chory - co uniemożliwia mu noszenie maseczki, to tak właśnie myślę o ludziach, którzy ten nakaz olewają.

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 10:26  
Cytuj
Andrzej 2.0 to jest prawda!!!,ale ludzie nie chca słuchać!!!Mireczku żądasz autorytetów i wykształcenia, to wyobraź sobie, że wielu lekarzy zaczyna przerywać zmowę milczenia!!!(na razie głównie za granicą, ale nie tylko)i to z tytułami doktora nawet!!!!!!co dla Ciebie najważniejsze!!!np. niejaka doktor Judy z USA, nie pamietam nazwiska,ale mozna sprawdzić!!!!!mówi o całym tym zmanipulowanym bagnie, o szkodliwosci noszenia masek itp itp i co ty na to???????Dr medycyny!!!!!!!Mireczku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 10:27  
Cytuj
dr Judy Mikovits się nazywa!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 10:35  
Cytuj
Ty i te twoje teorie spiskowe....

Jeszcze nie słyszałem, żeby prawdziwy (nie fikcyjny - internetowy) lekarz - dr.n. med. lub prof. med. - specjalista w dziedzinie mikrobiologii, wirusologii czy innej związanej z badaniami nad szczepionkami stwierdził, że to ściema.

Dla mnie jesteś nie tylko totalnie odjechana od rzeczywistości - ale i niebezpieczna. Antyszczepionkowcy zazwyczaj przejawiają trochę ślepego fanatyzmu. U ciebie też to widzę.neutralny

Opamiętaj się - bo jeżeli ktoś uwierzy w bzdury które głosisz i nie zaszczepi swojego dziecka, przez co to dziecko umrze - będziesz miała to życie na sumieniu.

A wykształcenia "żądam" od osób, które z braku argumentów zaatakowały moje wykształcenie. Nie mieszaj tej sprawy do tego, chyba, że jesteś tak zdesperowana, że ty też najchętniej zaatakowałbyś czymkolwiek - byle podnieść swoją wiarygodność.

Ja ciebie o wykształcenie nie pytam.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 10:39  
Cytuj
CYTAT
dr Judy Mikovits się nazywa!!!!



Ty jestes jakas nawiedzona dziewucho...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 10:47  
Cytuj
"Judy Anne Mikovits (ok. 1958) to była amerykańska badaczka , która znana jest ze swoich zdyskredytowanych roszczeń medycznych, takich jak mysie retrowirusy endogenne związane z zespołem chronicznego zmęczenia. Od tamtej pory została oskarżona o aktywizm przeciw szczepieniom , propagowanie teorii spiskowych i przewinień naukowych. Złożyła kilka fałszywych twierdzeń na temat szczepionek, COVID-19 i zespołu chronicznego zmęczenia (CFS). "

Z wikipedii.good

https://en.wikipedia.org/wiki/Judy_Mikovits

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 10:58  
Cytuj
dlaczego uważasz, ze fałszywych???bo koncerny tak powiedziały????Fałszywie to gada pan Szujowski!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 10:59  
Cytuj
a Ty Malwo jesteś głupiutka, karmisz sie tv, mózgu nie uzywasz!!!tyle w temacie!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 11:02  
Cytuj
Dlaczego fałszywych? - bo takie rewelacje z internetu przeważnie są zmyślone w jakimś konkretnym celu.

Zacytowałem wikipedię - ale jej treści traktuję bardzo z przymrużeniem oka. potluczony

Wierzysz grupce szarlatanów, którym się w głowie poprzewracało.
Krytykuj poglądy. Nie człowieka.

Spróbuj.



A tu coś na wesoło:

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 14:11  
Cytuj
Widzę że mireczek i malwa to tylko wchodzą tu żeby albo tylko zaspamować ten temat, albo wykrzyczeć swoje wielkie nie odnośnie jakichkolwiek argumentów czy wiadomości nt.istnienia tej pandemi, szkodliwości maseczek itp...nie ważne co się im podsuwa czy wypowiedzi lekarzy czy czyjeś subiektywne artykuły, nie wazne- aby krzyczeć bo może jeszcze ktoś kto to czyta będzie się bał i nam nie uwierzy. umiech prawda jest taka, że coraz więcej ludzi trzeźwieje z tego amoku wpojonego przez partaczy z tv i rzadu. Wasze marne pierdnięcia tutaj nic nie dadzą, ale jak wam lepiej to spamujcie se dalej.ludzie wiedzą jak zmieniać stronę na forum, czytać i wyciągać wnioski.

Tymczasem nawet tak partyjna platforma jak Onet donosi o wiadomościach z Chin dot.zakazu noszenia przez dzieci maseczek na wf , z powodu śmierci trojga z nich:

https://sport(...)/gn6mjd6

A Wy dalej biegajcie, spacerujcie, jeździjcie na rowerze w 28 stopniach Celsjusza i bądźcie dumni.
Mi jest was tylko żal.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 35 36 37 38 39 40 41 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »