NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 34 35 36 37 38 39 40 ... » »»
Koronavirus,
Posty: 620
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2020r. 17:23  
Cytuj
CYTAT
[cytat]

Możesz podać metodologię liczenia zgonów przez koronawirusa ? o takich szczegółach się nie pisze umiech
[cytat]

Jakiej metodologii oczekujesz skoro wasza tvn nawet akceptuje liczenie zmarłych. Mówiłem ci nie możesz się doczekać tych setek trupów o których przepowiadali skompromitowani jasnowidze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2020r. 17:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2020r. 17:49  
Cytuj
zaczyna wyraźnie widać wpływ wielkich aglomeracji:

śląskie ............ 3,708/150
mazowieckie ... 2,791/224
dolnośląskie ..,, 2,018/68
wielkopolskie ... 1,697/115
łódzkie ............. 1,178/40
małopolskie ..... 1,061/35
podkarpackie ...... 371/29

poluzowanie przyspieszy narastanie różnic jeszcze bardziej,
opozycyjni włodarze wolnych miast tzw. Związek Miast Polskich smiech2 czekają bule i zmiana narracji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2020r. 18:15  
Cytuj
cdn - to było do przewidzenia.
W wielkich aglomeracjach nie da się funkcjonować bez przemieszczania się wewnątrz tak dużego skupiska ludzkiego. Zarażanie trwa.
My raczej ograniczyliśmy podróżowanie - ale też poluzowały się środki bezpieczeństwa. Tak naprawdę wystarczy, żeby jedna zarażona osoba odwiedziła kilka sklepów, błonia, kościół w niedzielę....i pozamiatane.


CYTAT
Feniks i Mirek trolujecie juz strasznie , otworze wam osobny post "Mirek vs Feniks" i tam na koniec zrobic se wzajemnego loda w ramach przeprosin i zgody.


Fuuuuuuj....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2020r. 18:42  
Cytuj
CYTAT
Jakiej metodologii oczekujesz skoro wasza tvn nawet akceptuje liczenie zmarłych. Mówiłem ci nie możesz się doczekać tych setek trupów o których przepowiadali skompromitowani jasnowidze


Metodologi kogo zaliczają do ofiar koronawirusa ?
TVN w informacjach podaje to co się dzieje w Polsce po to jest, i nie jest moją stacją.

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Maja 2020r. 18:56  
Cytuj
CYTAT (heniek)
Feniks i Mirek trolujecie juz strasznie ,,,

Ktoś wreszcie musi utrzeć mu nosa. Pierwszy zaczął wypisywać te durnoty a ja walczę z nim jego własną bronią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Maja 2020r. 20:31  
Cytuj
ale to Ty wychodzisz na tego złego. Jego klony już o to zadbają.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Maja 2020r. 21:04  
Cytuj
Wiem, że te jego klony będą mnie próbowały zaszczkać. Najlepszym dowodem jest ten kebabowiec. Uruchamiając swoje klony mirek777 potwierdza, że puszczają mu nerwy a mi o to chodzi. Ciekawe ile ich uruchomi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2020r. 07:23  
Cytuj
Feniksie - Bobku - nie mam żadnych klonów.

Po prostu trafiłeś na kogoś, kto ma dość twojego hejtowania.
Nie znam tego człowieka, - robi to, co uważa za słuszne.

To jak tam?
To ty i bobek czepiliście się mojego wykształcenia - udowodniłem to. (w każdej chwili mogę ponownie zamieścić linki). Moje upominanie się o podanie wykształcenia jest wynikiem waszych głupich i nieprzemyślanych działań.

Macie na na tyle odwagi i honoru, by przestać obrażać, kłamać i podać swoje wykształcenie?

To zakończy ten głupi i żałosny cyrk, który zrobiłeś.

Jeśli kłamię - udowodnij.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Maja 2020r. 12:18  
Cytuj
CYTAT (mirek777)
Feniksie - Bobku - nie mam żadnych klonów.

Znowu kłamiesz,,,wstydz się
CYTAT (mirek777)
Po prostu trafiłeś na kogoś, kto ma dość twojego hejtowania.
Nie znam tego człowieka, - robi to, co uważa za słuszne.

Taaa z taką nazwą i tekstami
To jak tam?
CYTAT (mirek777)
To ty i bobek czepiliście się mojego wykształcenia - udowodniłem to. (w każdej chwili mogę ponownie zamieścić linki). Moje upominanie się o podanie wykształcenia jest wynikiem waszych głupich i nieprzemyślanych działań.

Nic nie udowodniłeś a tylko się pogrązyłes. W te linki sam wejdź i poczytaj ze zrozumieniem.
CYTAT (mirek777)
Macie na na tyle odwagi i honoru, by przestać obrażać, kłamać i podać swoje wykształcenie?

Już Ci pisałem, że nie masz pojęcia co znaczą te słowa więc ich nie używaj.
CYTAT (mirek777)
To zakończy ten głupi i żałosny cyrk, który zrobiłeś.

Ty zacząłeś ten cyrk i nie odwracaj kota ogonem
CYTAT (mirek777)
Jeśli kłamię - udowodnij.

Wystarczy abyś wrócił parę stron gdzie Ci to udowodniłem.
Łgarzu i kłamco bez trzci i honoru

Jak tam twoje wykształcenie?
Oczywiście to prawdziwe, bo w tego
„inżyniera” nikt kto czytał Twoje wypociny
Ci nie uwierzył.
Masz odwagę krytykować je u innych?
Miej odwagę napisać o swoim.
Nie bądź hipokrytą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2020r. 12:29  
Cytuj
CYTAT (mirek777)
"Jeśli kłamię - udowodnij."
Wystarczy abyś wrócił parę stron gdzie Ci to udowodniłem.
Łgarzu i kłamco bez trzci i honoru



Wskaż precyzyjnie.

Ja twoje kłamstwa zaorałem wskazując linkami z podaniem daty i godziny twoich wpisów.

Aż przykro czytać jak bardzo się kompromitujesz i robisz z siebie pośmiewisko.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Maja 2020r. 14:00  
Cytuj
CYTAT (mirek777)
Wskaż precyzyjnie.

Raz już Ci pisałem i więcej nie myślę.Dla przypomnienia pokrótce masz to opisane w postach 6 maja.
CYTAT (mirek777)
Ja twoje kłamstwa zaorałem wskazując linkami z podaniem daty i godziny twoich wpisów.

Nie pisz tylko podaj przynajmniej tak jak ja to zrobiłem kilka stron temu.
CYTAT (mirek777)
Aż przykro czytać jak bardzo się kompromitujesz i robisz z siebie pośmiewisko.

Dokładnie przykro czytać te Twoje wypociny bo na tym forum chyba nikt się tak nie kompromituje jak Ty. Pośmiewisko z siebie to robisz uruchamiając swojego klona kebabowca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2020r. 14:21  
Cytuj
Link poproszę. Data i godzina wypowiedzi.
Tak, żeby wszyscy zainteresowani tą bezsensowną wymianą zdań, mogli to łatwo sprawdzić.


Dlaczego? Bo wiem, że to kapiszon. Pfffff..
Pokaż, że masz jakieś resztki godności.... i nie brnij w tą kompromitację, którą sobie fundujesz.

Tu jest link do mojej wypowiedzi z dnia 6 maja - godzina 7:27

http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=931246&poile=&str=33#k


Na tej samej zalinkowanej stronie jest moja wypowiedź z 7 maja , godz 6:57.


Tam jest link do wypowiedzi "Boba".
Ty potem głupio starałeś się mu pomóc.


W tych wypowiedziach są linki pokazujące kto, i kiedy zaczął ten idiotyzm - czepiając się mojego wykształcenia.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Maja 2020r. 14:34  
Cytuj
CYTAT (mirek777)
Link poproszę. Data i godzina wypowiedzi.

Nie lubię się powtarzać to po pierwsz a podrugie:
CYTAT (mirek777)
To ty i bobek czepiliście się mojego wykształcenia - udowodniłem to. (w każdej chwili mogę ponownie zamieścić linki).

To dlaczego nie podajesz jak ja to zrobiłem 6 maja?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2020r. 14:57  
Cytuj
Bo jesteś zaorany.
Pokaż - którą wypowiedzią - z którego dnia i której godziny obnażyłeś moje kłamstwa. Zamieść link - żeby wszyscy mogli zobaczyć, jakim to kłamcą jestem...good

Nie jesteś mi w stanie udowodnić żadnego kłamstwa, bo żadnego nie było.

Są tylko twoje domysły i nadinterpretacje.

To jak?
Będziesz miał odwagę podać swoje wykształcenie i zakończyć swoją autokompromitację?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Maja 2020r. 15:45  
Cytuj
CYTAT (mirek777)
Bo jesteś zaorany.

Już pisałeś, że jesteś rolnikiem, więc przestań się już chwalic.
CYTAT (mirek777)
Pokaż - którą wypowiedzią - z którego dnia i której godziny obnażyłeś moje kłamstwa. Zamieść link - żeby wszyscy mogli zobaczyć, jakim to kłamcą jestem...good

Przypomne Ci bo jak sam pisałeś nie czytasz tego co piszę ale chętnie odpowiadasz: http://stalo(...)str=33#k godz 18:15. Dziwne jest to, że jak pisałem swojego posta tego linku jesze nie było,,. nawet bardzo dziwne.
CYTAT (mirek777)
Nie jesteś mi w stanie udowodnić żadnego kłamstwa, bo żadnego nie było.

Nie muszę Ci nic udowadniać bo kazdy widzi i sam wyciąga wnioski. Nie spotkałem się jeszcze na tym forum aby ktoś powoływał się na swoje wykształcenie i to "inżynierskie" w sprawie:
30 kwietnia 17:55
CYTAT (mirek777)
Ja już podałem swoje wykształcenie (dawno temu - jeśli dobrze pamiętam -usprawiedliwiałem fakt bycia na bakier z ortografią)

To jak miruś777?
Będziesz miał odwagę podać swoje wykształcenie i zakończyć swoją autokompromitację?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Maja 2020r. 16:47  
Cytuj
CYTAT
Ministerstwo Zdrowia chce zablokować dostęp do testów na koronawirusa. Laboratoria będą mogły robić ich tylko tyle, ile pozwoli im resort. Za testy bez pozwolenia resortu laboratoria będą zamykane. [...]

Czyli bedziemy wam podawać do informacji tylw przypadków ile nam pasuje a ty biedaku polaku ciesz się z +1000 na wakacje.

hue hue hue

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 25 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2020r. 17:03  
Cytuj
Wątek już schodzi na dialog między dwoma wykształconymi forumowiczami. Nasrane cytatów że już nie wiadomo co kto napisał. Człowiek chce poznać jakąś opinię a nuż się czego dowie. I co widzi? mlotekmloteksciana Żałosne, ile wy macie lat? Znam ludzi po studiach a głupsi niż po podstawówce. Wykształcenie to nie wszystko, trzeba mieć coś w głowie i patrzeć szerzej niż inni widzą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2020r. 17:33  
Cytuj
No więc feniksie:

Podpierając się twoim linkiem - 5 maja o 17:58 napisałeś coś takiego:

CYTAT
Mnie nazywasz kłamcą a sam łżesz jak z nut. Już nie raz pytałem się Ciebie abyś napisał, w którym poście zaatakowałem Twoje wykształcenie ale Ty jak masz w zwyczaju wolałeś wyzywać i obrażać się, więc nie kłam.




Ja o 6:27 - 6 maja udowodniłem dokładnie gdzie i kiedy zaatakowałeś moje wykształcenie. Tym samym udowodniłem że kłamałeś, że tego nie zrobiłeś.

Oto link, który wtedy podałem:
http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=931687&poile=&str=1#k

I treść tego jak mnie zaatakowałeś:
CYTAT
Ty jak zwykle wypisujesz bzdury bez zrozumienia o co tak naprawdę chodzi. Nie żadnego zakazu handlu tylko zakaz zgromadzeń i to właśnie dlatego był zamknięty bazar.
Ty wiesz co znaczy słowo "konspiracja"? Twierdziłeś, że jesteś inżynierem to zakładam, iż masz wiedzę o tym słowie więc opisz jak się konspirowali te jak to nazwałeś "cwaniaczki" bo jestem bardzo tego ciekawy.


To oczywiście nie był jedyny atak:

http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=933227&poile=&str=2#k

CYTAT
Bob12 nie dyskutuj z ignorantem, który nie ma żadnego pojęcia o realiach życia, nie odpowiada na zadane pytania i zaczepia innych swoimi bzdurnymi zaczepkami. Ma jakąś dziwną obsesje na punkcie wykształcenia co świadczy raczej o jego niskim poziomie intelektualnym. On nawet nie potrafi czytać ze zrozumieniem i musiałeś mu tłumaczyć i On pyta się Ciebie o wykształcenie? Dziwne, ze na te jego zaczepki nie reaguje admin, co może świadczyć o tym, że jeszcze mu płaci za to, ponieważ przyczynia się do zwiększenia odsłon strony czym do niedawna się tak mocno chwalił. Ja takich ignorantów jak mirek777 zacząłem traktować jak powietrze aby nie dać się sprowadzić do jego poziomu.
Ps.
W życiu jest prawdopodobnie nikim więc w internecie udaje gieroja.


i następny na tej samej stronie:

CYTAT
To Ty się ogarnij bo ja nikogo nie porównuję do psychopatów. Czyżby następny nick "forumowego inżyniera" mirka777?






Przypominam, że akcję atakowania wykształcenia zaczął Bob12 (czyli być może ty z innego konta):
http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=597545&poile=&str=256#k

Ja po tym jego głupim wyskoku upominałem się, by podał swoje wykształcenie, skoro zaatakował moje. Przybyłeś mu z pomocą.potluczony


No więc pytam jeszcze raz:

Gdzie te moje kłamstwa?
Masz jakieś dowody? zaklopotany
Podaj swoje wykształcenie, i skończmy twoją kompromitację.

Zaorane, rozjechane walcem.

vixi - nie przejmuj się. Myślę, że ta idiotyczna wymiana zdań niedługo się skończy. Zgadzam się z tym co napisałeś. Niestety - zostałem wciągnięty w to idiotyczne coś, po tym, jak próbowałem dowiedzieć się jakie wykształcenie ma osoba, która bezmyślnie zaatakowała moje wykształcenie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Maja 2020r. 17:58  
Cytuj
Kiedy srakawirus dziesiątkuje naszą populację , kolejne anteny 5G sieją spustoszenie i rujnują nasze zdrowie:


https://mobile.twitter.com/dominoo94/status/1260123495427645440

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Maja 2020r. 19:12  
Cytuj
To według Ciebie jest atakiem na Twoje wykształcenie?
CYTAT (Feniks)
I treść tego jak mnie zaatakowałeś:
Ty jak zwykle wypisujesz bzdury bez zrozumienia o co tak naprawdę chodzi. Nie żadnego zakazu handlu tylko zakaz zgromadzeń i to właśnie dlatego był zamknięty bazar.
Ty wiesz co znaczy słowo "konspiracja"? Twierdziłeś, że jesteś inżynierem to zakładam, iż masz wiedzę o tym słowie więc opisz jak się konspirowali te jak to nazwałeś "cwaniaczki" bo jestem bardzo tego ciekawy.

W tym poście wytłumaczyłem Ci dlaczego jest zamknięty bazar, a że wypisywałeś coś o konspiracji handlujących warzywami więc zadałem konkretne pytanie czy wiesz co to słowo znaczy, na które nie udzieliłeś odpowiedzi bo nie znasz jego znaczenia.
Kto na forum powołuje się na swoje wyksztalcenie, chyba tylko ten co sobie nie radzi i wypisuje bzdury.
CYTAT (mirek777)
Ja się nigdy nie chwaliłem "inżynierem" - usprawiedliwiałem nim problemy z ortografią.

A co to jest jak nie chwalenie?
CYTAT (Feniks)
Bob12 nie dyskutuj z ignorantem, który nie ma żadnego pojęcia o realiach życia, nie odpowiada na zadane pytania i zaczepia innych swoimi bzdurnymi zaczepkami. Ma jakąś dziwną obsesje na punkcie wykształcenia co świadczy raczej o jego niskim poziomie intelektualnym. On nawet nie potrafi czytać ze zrozumieniem i musiałeś mu tłumaczyć i On pyta się Ciebie o wykształcenie? Dziwne, ze na te jego zaczepki nie reaguje admin, co może świadczyć o tym, że jeszcze mu płaci za to, ponieważ przyczynia się do zwiększenia odsłon strony czym do niedawna się tak mocno chwalił. Ja takich ignorantów jak mirek777 zacząłem traktować jak powietrze aby nie dać się sprowadzić do jego poziomu.
Ps.
W życiu jest prawdopodobnie nikim więc w internecie udaje gieroja.

To było wyrażenie zdania o Tobie a nie atak na Twoje wykształcenie.
CYTAT (mirek777)
i następny na tej samej stronie:

CYTAT (Feniks)
To Ty się ogarnij bo ja nikogo nie porównuję do psychopatów. Czyżby następny nick "forumowego inżyniera" mirka777?

Tak jak Ty wyzywasz.
CYTAT (mirek777)
Gdzie te moje kłamstwa?

O tu:
CYTAT (mirek777)
Przypominam, że akcję atakowania wykształcenia zaczął Bob12 (czyli być może ty z innego konta):

Ty pierwszy zaatakowaleś mój post, który nawet nie odnosił się do Biebie
CYTAT (Feniks)
Ten artykuł najlepiej oddaje zaangażowanie obecnej władzy do walki z koronawirusem:
https://www.o2.pl(...)0709249a
Co jest prawdą a co propagandą i kto mówi prawdę? Wnioski wyciągnijcie sami

a tu Twoja natychmiastowa riposta zupełnie nie w temacie:
CYTAT (mirek777)
Feniks - to jak tam twoje wykształcenie?

Krytykujesz je u innych - miej tę odrobinę odwagi przyznać sie do swojego.

ale mimo wszystko dopiero po tym jak zaatakowałeś Boba mimo, iż On też nie odnosił się do Ciebie a do tematu postanowilem powalczyć z Tobą Twoją własną bronią.
Tak, że nic nie udowodniłeś oprócz tego, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem wyzywasz i obrażasz wszystkich jak brakuje Ci argumentów w sensownej dyskusji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2020r. 19:32  
Cytuj
CYTAT (Feniks)
Bob12 nie dyskutuj z ignorantem, który nie ma żadnego pojęcia o realiach życia, nie odpowiada na zadane pytania i zaczepia innych swoimi bzdurnymi zaczepkami.[/b]

I ja się tego trzymam umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2020r. 19:37  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ministerstwo Zdrowia chce zablokować dostęp do testów na koronawirusa. Laboratoria będą mogły robić ich tylko tyle, ile pozwoli im resort. Za testy bez pozwolenia resortu laboratoria będą zamykane. [...]



źródło kruger?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 28 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Maja 2020r. 22:02  
Cytuj
Del

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2020r. 07:08  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (Feniks)
Bob12 nie dyskutuj z ignorantem, który nie ma żadnego pojęcia o realiach życia, nie odpowiada na zadane pytania i zaczepia innych swoimi bzdurnymi zaczepkami.[/b]

I ja się tego trzymam umiech


Trzymasz też głowę głęboko schowaną w piasku....
Cóż bob - popisałeś się obłudą i hipokryzją. Brawo ty!


potluczony

Feniks - zaorany i zawalcowany.
Piszesz nie podając dat i godzin wypowiedzi - dobrze wiesz dlaczego. Kolejność zdarzeń jest tu kluczowa.
Jesteś kłamcą i to udowodniłem. Ja nie skłamałem - i to udowodniłem.
Będę was pytał o wykształcenie. Nie zamierzam robić takiego dziadostwa jak ty. Chciałeś mi utrzeć nosa - tylko że cwaniaczka masz przed sobą wtedy, gdy spoglądasz w lustro. Utarłeś nosa sam sobie. I to bardzo. Każdy twój kolejny idiotyczny wpis będzie cię tylko bardziej pogrążał.

(skomentuj moją wypowiedź co słowo - będzie wyglądało "imponująco" zaklopotany)

A w temacie:


Mamy bardzo duży wzrost zachorowań...

Niedobrze. Niby to Śląsk przyczynił się do tych statystyk - ale to może mieć znaczenie dla pojawienia się drugiej fali w całym kraju.
I jak ludzie będą zachowywać się nieodpowiedzialnie - może to się skończyć bardzo źle.

Apel do wszystkich:

- nośmy maseczki - nie dotykajmy ich, nie zakładajmy i nie zdejmujmy co chwilę, zakrywajmy nos!!!!
- myjmy często ręce - po powrocie do mieszkania nie dotykajmy dłońmi niczego, czego nie musimy - dopuki nie umyjemy rąk.
- odkażajmy płynem wszystko, czego dotykaliśmy po powrocie do domu, a przed umyciem rąk.
- palacze - przestańcie cwaniakować
- trzymajmy dystans społeczny
- niech do sklepów (szczególnie biedronek) wrócą rękawiczki!!!
- trzymajmy dystans społeczny w kolejkach do kasy
- w sklepach pilnujcie dopuszczalnej liczby osób i otwierajcie co drugą kasę
- nie dotykajmy w sklepach towarów, których nie zamierzamy włożyć do koszyka. (nie miętoś jeden z drugim i nie odkładaj potem na półkę - "towar macany należy do macanta)
- w kościołach przestańcie cwaniakować - to, co dzieje się na mszach w kwestii maseczek, nie ma nic wspólnego z postawą chrześcijańską
- przestańcie rozpowszechniać bzdury, że maseczki nic nie dają, a koronawirus to ściema.
- policja niech się weźmie za bezwzględne egzekwowanie przepisów dotyczących epidemii
- Biegasz? Jeździsz rowerem? - nie narażaj innych swoim oddechem!!! Noś maseczkę!!! - możesz być bezobjawowym!!!

Chcecie więcej swobody i odblokowania gospodarki - zacznijcie zagrożenie traktować poważnie i odpowiedzialnie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Maja 2020r. 09:32  
Cytuj
Mirek nie wierz we wszystko co usłyszysz w TVP. We włoskich szpitalach pozarażało się masę personelu medycznego , i żadne przyłbice , maseczki i rękawice im nie pomogły...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 34 35 36 37 38 39 40 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »