NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 30 31 32 33 34 35 36 ... » »»
Koronavirus,
Posty: 4969
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Maja 2020r. 17:30  
Cytuj
CYTAT
Kuchenki mikrofalowej NIGDY nie miałam,i NIGDY nie zamierzam mieć, a telefon bardzo rzadko uzywam i nie jest to srajfon!ale co ma piernik do wiatraka?????

@Persymona.
Czyżby kolejny przeciwnik techniki?Brak mikrofali,telefon od święta...Odnoszę wrażenie że jednak masz komputer.chytry
Po wpisach widzę że często jest używany.

Związek piernik-wiatrak jednak istnieje.zdegustowany
Wiatrak miele zboże.Ze zboża jest mąka, a z mąki piecze się pierniki.potluczony

https://demot(...)wiatraka

A to że "srajfon" na Ciebie 'kabluje", to chyba wiesz.
Telewizor z dostępem do netu,czy kamerka w tablecie ...sciana
Przed techniką nie uciekniesz.
Spójrz w przeszłość.:szok:
Dla przykładu-Bez elektryczności nie da się żyć.Zauważ,że np.w XV-XVI-tym wieku nie było prądu.I co?
Wszyscy którzy żyli w tamtych czasach umarli.Przykre.potluczony

https://demot(...)powtorze

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2020r. 17:30  
Cytuj

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Maja 2020r. 17:58  
Cytuj
Siema miruś777!!!
Specjalisto od kibolskich ustawek
.
CYTAT (mirek777)
Kabi

To proste - feniks i bob swego czasu zaatakowali moje wykształcenie, bo nic innego już nie przychodziło im do głowy.

Stwierdziłem, że skoro tak - niech podadzą swoje.

Jeden nabrał wody w usta (bob), a drugi jest dziecinny (feniks) - no to bawi się w gówniarskie wpisy.ok

Mnie nazywasz kłamcą a sam łżesz jak z nut. Już nie raz pytałem się Ciebie abyś napisał, w którym poście zaatakowałem Twoje wykształcenie ale Ty jak masz w zwyczaju wolałeś wyzywać i obrażać się, więc nie kłam.
Najlepszy przykład to jak parę postów wstecz nazwałeś mnie kłamcą i nie odpowiedziałeś na moje pytanie kiedy. Ty również w tym temacie zaatakowałeś mnie pierwszy a ja po prostu walczę z tobą Twoją bronią.
CYTAT (mirek777)
A tym większym zakładać kaganiec...

To właśnie jesteś cały Ty,,,,kaganiec zamiast właścicielom psów powinno założyć się Tobie.
To, że pracujesz dla tego portalu i swoimi wpisami zdobywasz odsłony nie zwalnia Cię z kultury.

Jak tam twoje wykształcenie?
Masz odwagę krytykować je u innych?
Miej odwagę napisać o swoim.
Nie bądź hipokrytą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2020r. 19:03  
Cytuj
Panowie, przestańcie się licytować tym wykształceniem.
Moja ciotka mawiała - najgorsze są wykształcone chamy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Maja 2020r. 19:12  
Cytuj
CYTAT
Jacy wszyscy. Jakich wszystkich? To forum to cały twój świat? Współczuję.



Siedzisz na tym forum od rana do późnych godzin nocnych przez siedem dni w tygodniu i ty śmiesz pisać komuś że forum to jego cały świat? Ogarnij się Andrzejku i zejdź na ziemie, albo zacznij się leczyć. Nikt nie spędza tyle czasu przed kompem co ty, co widać po intensywności wpisów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Maja 2020r. 19:29  
Cytuj
Jak widać po twoim wpisie również tu przesiadujesz, skoro tak wnikliwie śledzisz moje poczynania.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2020r. 07:27  
Cytuj
Siema feniksie - łgarzu..


Swoją szopką tylko się błaźnisz.
Jest żałosna. Próbujesz rozpaczliwie odwrócić role. To pokazuje ile masz odwagi i honoru.potluczony


Miałeś odwagę przyczepić się do mojego wykształcenia żeby mnie zaatakować?

Miej odwagę napisać o swoimpotluczony

Ja się nigdy nie chwaliłem "inżynierem" - usprawiedliwiałem nim problemy z ortografią.

Bredzisz i konfabulujesz.
Pracuję dla tego forum....potluczonypotluczony Niezłe.
Wiesz? - są tacy - co myślą, że jestem księdzem...ok

Napisz łaskawie obłudny kłamco - u kogo skrytykowałem wykształcenie? potluczony

A teraz dowód, że zaatakowałeś moje wykształcenie:

Zaczęło się od tego:

17 marzec 2020r godz. 18:18
Temat: "Brak rozumu ??!"

"[Mirek777]Sobota też była ciekawa.
Mieliśmy zakaz handlu "na targu" - więc niektóre cwaniaczki ustawiły się po okolicznych parkingach i handlowały w konspiracji.

Ty jak zwykle wypisujesz bzdury bez zrozumienia o co tak naprawdę chodzi. Nie żadnego zakazu handlu tylko zakaz zgromadzeń i to właśnie dlatego był zamknięty bazar.
Ty wiesz co znaczy słowo "konspiracja"? Twierdziłeś, że jesteś inżynierem to zakładam, iż masz wiedzę o tym słowie więc opisz jak się konspirowali te jak to nazwałeś "cwaniaczki" bo jestem bardzo tego ciekawy."


http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=931687&poile=&str=1#k

Temat "Zamykanie kościołów" strona druga
9 kwiecień 2020 r. godz. 11:44

"Bob12 nie dyskutuj z ignorantem, który nie ma żadnego pojęcia o realiach życia, nie odpowiada na zadane pytania i zaczepia innych swoimi bzdurnymi zaczepkami. Ma jakąś dziwną obsesje na punkcie wykształcenia co świadczy raczej o jego niskim poziomie intelektualnym. On nawet nie potrafi czytać ze zrozumieniem i musiałeś mu tłumaczyć i On pyta się Ciebie o wykształcenie? Dziwne, ze na te jego zaczepki nie reaguje admin, co może świadczyć o tym, że jeszcze mu płaci za to, ponieważ przyczynia się do zwiększenia odsłon strony czym do niedawna się tak mocno chwalił. Ja takich ignorantów jak mirek777 zacząłem traktować jak powietrze aby nie dać się sprowadzić do jego poziomu.
Ps.
W życiu jest prawdopodobnie nikim więc w internecie udaje gieroja. "

i następny:

"To Ty się ogarnij bo ja nikogo nie porównuję do psychopatów. Czyżby następny nick "forumowego inżyniera" mirka777? "

na tej samej stronie.

http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=933227&poile=&str=2#k

Zresztą hasło "forumowy inżynier" w temacie pada dość często w twoich wypowiedziach - jako drwina.

Te wypowiedzi pokazują dobitnie jak niski jest twój poziom kultury i że zaatakowałeś moje wykształcenie.

ZAORANE.





A wracając do tematu.

Powoli Szumowski zaczyna wspominać o ponownym zaostrzeniu przepisów.
Wcale się nie dziwię, patrząc na cwaniaczków z nie zasłoniętą twarzą wcale, lub nie tak jak należy, oraz na to, co dzieje się w sklepach.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Maja 2020r. 12:29  
Cytuj
Te maseczki to jedna wielka ściema. Cały ten srakawirus to jedna wielka ściema. Zbudowano taką atmosferę grozy że wielu ludzi uległo zbiorowej histerii. Ja wiem że partia rządząca bała się scenariusza włoskiego , ale wszystkie obostrzenia były na wyrost...



Obrazek



Od początku pisałem o srakawirusie i miałem rację. Ciekawe jak tam użytkownik hitfromtheshit ze swoją super maską? Może dzięki temu przeżył kiedy mordercza epidemia dziesiątkowała naszą populację....smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Maja 2020r. 12:44  
Cytuj
CYTAT
Te maseczki to jedna wielka ściema. Cały ten srakawirus to jedna wielka ściema. Zbudowano taką atmosferę grozy że wielu ludzi uległo zbiorowej histerii. Ja wiem że partia rządząca bała się scenariusza włoskiego , ale wszystkie obostrzenia były na wyrost
Obrazek
Od początku pisałem o srakawirusie i miałem rację. Ciekawe jak tam użytkownik hitfromtheshit ze swoją super maską? Może dzięki temu przeżył kiedy mordercza epidemia dziesiątkowała naszą populację....smiech2


Kolejny pseudo ekspert ktory jest bezsilny i wyladowuje swoj jad na forum. Tylko co ci to da? Sraka nie sraka. Podobno ma to trwac do 2022 wiec powodzenia ci zycze hehe kocham jak amisze po podstawowkach zgrywaja madrych. Madrzejsi od wirusologow ha ha ha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Maja 2020r. 12:57  
Cytuj
Może i masz rację. Przecież mordercza epidemia jeszcze się nie skończyła. Chyba na wszelki wypadek spiszę testament i zakupię jakąś porządną maseczkę...


A to podobno to słowo klucz czy tylko luźna uwaga ( nie mylić z luźnym stolcem)?umiech



Nie jestem lekarzem , ty pewnie też nie. W każdym razie gdybym na podstawie głosów opinii fachowców z TVN czy TVP kształtował swój ogląd świata , czułbym się bardzo nieszczęśliwym człowiekiem...


A gdybym wierzył jakiemukolwiek politykowi choć w jedno słowo ze wstydu musiałbym wskoczyć do beczki z winem. I kazał zabić wieko.umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 6 Maja 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2020r. 15:26  
Cytuj
Przeglądam te wasze posty i zastanawiam się skąd berze się tyle nienawiści. Jeżeli ktoś nie chce wierzyć w ta pandemie to niech nie wierzy. A jeżeli ktoś jest ostrożny trzyma się zaleceń to tez jego sprawa. Dbajmy o komfort nie tylko swój ale także o komfort osób w okół nas to wszystkim będzie lepiej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4969
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Maja 2020r. 15:48  
Cytuj
Raz jeszcze temat wirusa.

Na początku było pięknie.good
Darmowe obiady dla personelu medycznego,dedykacje i podziękowania w mediach społecznościowych,wspólny śpiew na balkonach.
Ale,jak to wiele razy było,wszystko co piękne, przemija.zdegustowany
Człowiek to teoretycznie ucywilizowane zwierzę.
Wśród zwierząt są bydlęta...sciana
Zaczęły się medialne nagonki,ostracyzm,wyzwiska...boks
Za co?Za to że mogą zarazić innych.
Ciekawe jak poczuje się ktoś z sąsiadów,kiedy trafi pod opiekę tej osoby.
Dla ludzi z honorem-sznur na łeb.Gdyby mieli honor,nigdy taki list nie zostałby napisany.

https://demot(...)-powinno

W trudnej sytuacji mogą mówić ratownicy medyczni,którzy wynagradzani są za czas pracy.Będąc na kwarantannie,pozostają praktycznie bez środków do życia.nie wiem

https://demot(...)odobnych

W oczekiwaniu na pakiet wyborczymlotek,mam pytania, na które nawet nie mam nadziei,że uzyskam odpowiedzi.jezyk

https://demot(...)powiedzi

PS.Kto z Was taki pakiet "AnżejPlus" już otrzymał?

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Maja 2020r. 16:24  
Cytuj
Ja swój pakiet już wydrukowałem :-)

A na poważnie. O tych idotach co prześladują personel medyczny szkoda gadać.
Na myśl mi przychodzi tylko jedno. Nasz naród taki ofiarny, zawsze pomocny. Nawet z narażeniem życia niesie pomoc. W II WS praktycznie wszyscy pomagali Żydom ale zawsze trafi się taka kurwa. I opinia o rodakach na dno.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Maja 2020r. 17:48  
Cytuj
Andrzejku pracownicy służby zdrowia dostają takie listy , że aż strach! Coś takiego dostała znajoma brata kuzyna mojej ciotki:


Obrazek




https://mobile.twitter.com/napalonywikary/status/1257584649540419584

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Maja 2020r. 18:15  
Cytuj
Siema miruś777!!!
Specjalisto od kibolskich ustawek.

Jak masz w stylu, zaczynasz od wyzwisk.
CYTAT (mirek777)
Siema feniksie – łgarzu..

Miałeś wskazać kiedy Cię okłamałem, że nazywasz mnie najpierw kłamcą a teraz łgarzem, bo jeśli nie to właśnie Ty nim zostaniesz.
CYTAT (mirek777)
Ja się nigdy nie chwaliłem "inżynierem" - usprawiedliwiałem nim problemy z ortografią.

No widzisz „ chwaliłem” trzeba było tak od razu i nikt uniknelibyśmy niepotrzebnych nieporozumień. Z drugiej strony jak to rozumieć? Inżynier od ortografii? Nie pomoże dyplom inżyniera jak nie zna się ortografii.
CYTAT (mirek777)
Bredzisz i konfabulujesz.
Pracuję dla tego forum.... Niezłe.

Jeżeli nie pracujesz to wytłumacz mi skąd wiedziałeś, że spóźniłem się z edycją swojego wpisu?
CYTAT (mirek777)
Spóźniłeś się.

oczywiście jak zadałem Ci pytanie
CYTAT (Feniks)
Niby z czym się spóźniłem?

to nie odpowiedziałeś. Następny przykład, który uważasz za atak
CYTAT (Feniks)
Ty wiesz co znaczy słowo "konspiracja"? Twierdziłeś, że jesteś inżynierem to zakładam, iż masz wiedzę o tym słowie więc opisz jak się konspirowali te jak to nazwałeś "cwaniaczki" bo jestem bardzo tego ciekawy."

Używasz słów a nie znasz ich znaczenia, oczywiście nie odpowiedziałeś co znaczy to słowo ani jak może „cwaniaczek” sprzedający warzywa na parkingu się „konspirować”, chyba zakładając czapkę niewidke?
Ty pierwszy zacząłeś czepiać a ja po prostu używam Twojej broni przeciwko Tobie, a w temacie "Zamykanie kościołów" napisałem prawdę o Tobie, która bardzo Cię ubodła. Jest takie powiedzenie „prawda w oczy kole”
A wszystko zaczęło się od tego a nie jak Ty to wcześniej pisałeś:
CYTAT (Feniks)
Ten artykuł najlepiej oddaje zaangażowanie obecnej władzy do walki z koronawirusem:
https://www.o2.pl(...)0709249a
Co jest prawdą a co propagandą i kto mówi prawdę? Wnioski wyciągnijcie sami

i Twój atak:
CYTAT (mirek777)
Feniks - to jak tam twoje wykształcenie?

Krytykujesz je u innych - miej tę odrobinę odwagi przyznać sie do swojego.

Ale ja to olałem i dopiero to sprowokowało mnie do działania, przecież post wcześniej nic o tobie nie pisał?
CYTAT (mirek777)
Bob - a jak tam twoje wykształcenie?
Specjalista od kompozytów - w medycynie też sobie nieźle poczynasz.

Krytykujesz wykształcenie innych - pochwal się swoim.
Nie bądź hipokrytą.

CYTAT (mirek777)
ZAORANE.

Ty to i rolnik jesteś?

Jak tam twoje wykształcenie?
Masz odwagę krytykować je u innych?
Miej odwagę napisać o swoim.
Nie bądź hipokrytą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Maja 2020r. 19:42  
Cytuj
CYTAT
Przeglądam te wasze posty i zastanawiam się skąd berze się tyle nienawiści. Jeżeli ktoś nie chce wierzyć w ta pandemie to niech nie wierzy. A jeżeli ktoś jest ostrożny trzyma się zaleceń to tez jego sprawa. Dbajmy o komfort nie tylko swój ale także o komfort osób w okół nas to wszystkim będzie lepiej


No nie gadaj dziewczyno (Malwa11) żeś sobie nowe konto założyła, żeby rozładować atmosferę?umiech


Od czasu Andrzejka i jego kobiety , która mu kadziła pod postami moje oczy tego dawno nie widziały...:szok:


Z drugiej strony może to i dobrze że osoby o twoim poziomie inteligencji również udzielają się na forum. Zawsze to lepiej, że szersze spektrum społeczeństwa bierze udział w poważnych dyskusjach...uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2020r. 19:59  
Cytuj
Szumowski czasem mówi do rzeczy. Być może nie ma 100% wpływu na stanowisko rządu.

https://vm.tiktok.com/cVPN2q/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2020r. 06:57  
Cytuj
Feniks - sprawa wyjaśniona. ZAORANE.

Udowodniłem kiedy i w którym temacie zaatakowałeś moje wykształcenie. (tak - mam tytuł mgr inż.)

Bob zaatakował moje wykształcenie 10 lutego 2020r o godz. 21:45 w temacie "Wszystko o PO". (pisałem o cięciu i zakopywaniu zużytych łopat od elektrowni wiatrowych) Od tego czasu upominałem się w różnych tematach by podał swoje wykształcenie.

http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=597545&poile=&str=256#k

Ty postanowiłeś mu solidarnie pomóc 17 marca 2020r godz. 18:18
W temacie: "Brak rozumu ??!"

Cokolwiek wyżej napisałeś - łżesz i bredzisz.

To co?

Masz w sobie na tyle honoru i odwagi by podać swoje wykształcenie skoro atakujesz je głupio u innych?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Maja 2020r. 10:05  
Cytuj
Siema mirek777 jak miło, że piszesz!!!
Ciesze się, że zaorałeś i jesteś zdyscyplinowanym rolnikiem.
CYTAT (mirk777)
Feniks - sprawa wyjaśniona.

Tak wyjaśniłem ją w swoim poście powyżej, opisując i udowadniając Twoje krętactwa i kłamstwa.
CYTAT (mirk777)
Udowodniłem kiedy i w którym temacie zaatakowałeś moje wykształcenie. (tak - mam tytuł mgr inż.)

Co udowodniłeś, że kłamiesz i naciągasz fakty? Dla mnie możesz być nawet profesorem co nie zmienia faktu, że zachowujesz się jak zwykły krętacz i kłamca a nie człowiek wykształcony co udowodniłem Ci w poprzednim poście, podając prawdę jak to się zaczęło a nie jak Ty to opisałeś w poście do Kabi co można sprawdzić we wcześniejszych postach. Swoim zachowaniem i bzdurnymi postami obrażasz ludzi, którzy naprawdę mają tytuły przed nazwiskami. Ten tytuł mgr inż., o którym piszesz to oczywiście następna bzdura, bo Twoje wpisy mówią zupełnie co innego.
Jak brak argumentów ujawnia się Twoje chore ego poprzez takie wpisy:
CYTAT (mirek777)
Cokolwiek tam napisałeś - łżesz i bredzisz.

Oskarżenie rzucone bez podparcia faktami mimo iż wcześniej opisane zdarzenie nie zostało podważone.
CYTAT (mirek777)
To co?

Masz w sobie na tyle honoru i odwagi by podać swoje wykształcenie skoro atakujesz je głupio u innych?

Ty chłopcze nawet nie masz pojęcia co to odwaga czy honor więc nie używaj słów, o których nie masz pojęcia. Już raz Ci o tym pisałem.
Mogę napisać, że jestem profesorem, magistrem inżynierem(tak jak Ty),doktorem albo nie mam żadnego wykształcenia. Tylko po co? Jakie to ma znaczenie na forum i co wnosi w dyskusje? Liczy się człowiek a nie jego wykształcenie.

Jak tam twoje wykształcenie?
Podaj to prawdziwe nie wymyślone.
Masz odwagę krytykować je u innych?
Miej odwagę napisać o swoim.
Nie bądź hipokrytą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2020r. 10:21  
Cytuj
Feniksie

Żal mi cię. Szczerze.


Teraz zostaje ci już tylko zdarta płyta kłamco i tchórzu.

To jak? wykrzeszesz z siebie tę odrobinę odwagi i podasz swoje wykształcenie, skoro głupio zaatakowałeś moje?


Oczywiście nie czytam co tam bredzisz.



A wracając do tematu.

Ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu, ludzie zaczęli bardziej poważnie traktować obowiązek noszenia maseczek. Brawo. Róbmy to, co możemy zrobić, żeby ta nienormalna sytuacja skończyła się jak najszybciej.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Maja 2020r. 10:57  
Cytuj
CYTAT (mirek77)
Feniksie

Żal mi cię. Szczerze.

A mi Ciebie już nie.
CYTAT (mirek77)
Teraz zostaje ci już tylko zdarta płyta kłamco i tchórzu.

Te bez podstawne wyzwiska brzmią jak melodia w Twoim poście, n ale jak nie ma się co napisać to tylko zostaje wyzywanie i obrażanie innych.

CYTAT (mirek77)
To jak? wykrzeszesz z siebie tę odrobinę odwagi i podasz swoje wykształcenie, skoro głupio zaatakowałeś moje?

Jak Ci już pisałem dla mnie nie liczy się wykształcenie a człowiek.
CYTAT (mirek77)
Oczywiście nie czytam co tam bredzisz.

Oczywiście bo jakby było inaczej jak się nie ma kontrargumentów oprócz obrażania i wyzwisk to trzeba to jakoś wytłumaczyć.
Bardzo dziwne, że człowiek taki jak Ty nazywający sie Chrześcijaninem wypisuje takie kłamstwa, obelgi i wyzwiska.
Dziwne jest też to, że jakoś adminowi nie przeskadza naruszanie regulaminu(po przez wyzywanie i bezpodstawne nazywanie kłamcą itp.) przez Ciebie, co również udowadnia Twoją wspóprace z tym portalem.

Jak tam twoje wykształcenie?
Podaj to prawdziwe nie wymyślone.
Masz odwagę krytykować je u innych?
Miej odwagę napisać o swoim.
Nie bądź hipokrytą.
Ps.
Tego mireczku tez nie czytaj tylko coś odpisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2020r. 11:14  
Cytuj
Nie ważne co piszesz, dopóki nie zachowasz się jak człowiek z choć odrobiną odwagi i honoru.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Maja 2020r. 12:13  
Cytuj
Co ma wyksztalcenie do inteligencji? Osoba wyksztalcona czesto ma nie pokoleji w glowie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2020r. 12:23  
Cytuj
Dokładnie.
Czasami człowiek po zawodówce o wiele więcej wart niż magister.ok

Ale cóż.... feniks.... bob.... nie mając już kompletnie czego się czepić, - czepili się wykształcenia.zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Maja 2020r. 17:04  
Cytuj
ale Wy żałośni jesteście

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2020r. 18:04  
Cytuj
CYTAT
ale Wy żałośni jesteście


Żałosne to jest forum na tej stronie. Gdyby był tu jakiś Admin lub Moderator, to poziom dyskusji był tu wyższy. A tak mamy tu parę przygłupów, którzy obrzucają się odchodami i krzyczą: "to ja mniej śmierdzę".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 30 31 32 33 34 35 36 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »