NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 27 28 29 30 31 32 33 ... » »»
Koronavirus,
Posty: 56
Dołączył: 24 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2020r. 11:03  
Cytuj
CYTAT
w Anglii bodajże facet zrobił zdj. pustego szpitala i poszedł za to do aresztu, no bo przecież"jest inaczej",i wiele innych podobnych przypadków,lekarze maja zakaz publicz.wypow. sie, bo prawda musi być jedna!


Ale masz fantazje.. a mie pomyslalas ze zdjecie moglo byc zrobione kilka miesiecy wstecz? Tak samo jak lataly po necie zdjecia z lotniska lot do domu bez masek i jedno przy drugim a pozniej okazalo sie ze to zdjecie z 2lat.. prawda jest taka ze dzieje sie zle na swiecie tylko nie mozecie sie z tym pogodzic. Bije wam na leb bo premie wam polecialy albo wasz zaklad pracy upadl i wylewacie swoje jady.. bo czujecie sie bezsilni ze musicie siedziec w domu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2020r. 11:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Maja 2020r. 11:55  
Cytuj
naiwna, nie odzywaj sie do mnie, bo mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera na takich jak Ty!!!!!!!mam jedna rade dla Ciebie, przestań ogladać TV!!!!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2020r. 12:29  
Cytuj
Przyganiał kocioł garnkowi.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Maja 2020r. 14:48  
Cytuj
CYTAT
Nudzi mu sie i chce prowokowac ludzi ;-) stad te bzdury.


Bzdury? A na jakiej podstawie tak twierdzisz?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Maja 2020r. 14:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
w Anglii bodajże facet zrobił zdj. pustego szpitala i poszedł za to do aresztu, no bo przecież"jest inaczej",i wiele innych podobnych przypadków,lekarze maja zakaz publicz.wypow. sie, bo prawda musi być jedna!


Ale masz fantazje.. a mie pomyslalas ze zdjecie moglo byc zrobione kilka miesiecy wstecz? Tak samo jak lataly po necie zdjecia z lotniska lot do domu bez masek i jedno przy drugim a pozniej okazalo sie ze to zdjecie z 2lat.. prawda jest taka ze dzieje sie zle na swiecie tylko nie mozecie sie z tym pogodzic. Bije wam na leb bo premie wam polecialy albo wasz zaklad pracy upadl i wylewacie swoje jady.. bo czujecie sie bezsilni ze musicie siedziec w domu.


Ja akurat pracuję bez przerwy, moja małżonka również.
A pamiętasz film i zdjęcie trumien z Włoch, okazało się że to zdjęcie z przed wielu lat i nic z wirusem nie ma wspólnego.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 621
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2020r. 14:56  
Cytuj
CYTAT
w Anglii bodajże facet zrobił zdj. pustego szpitala i poszedł za to do aresztu, no bo przecież"jest inaczej",i wiele innych podobnych przypadków,lekarze maja zakaz publicz.wypow. sie, bo prawda musi być jedna!


To nie było w Anglii tylko w Korei Płn. i nie był to szpital tylko areszt ichniego wywiadu. Dlatego Kim się wk.rwił i kazał aresztować tego fotografa. Ludzie słyszą w telewizji że aresztują pełno szpiegów a tu więzienie puste.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Maja 2020r. 15:22  
Cytuj
Siema forumowy inzynierze mirusiu777!!!!

Jak tam twoje wykształcenie? potluczony

Masz odwagę krytykować je u innych?
Miej odwagę napisać o swoim.ok
Nie bądź hipokrytą. good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Maja 2020r. 15:23  
Cytuj
No nie wstydż się prawdy miruś nie daj sie prosić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 5 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2020r. 18:03  
Cytuj
Czy starosta STW jest zwolniony z noszenia maseczki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Maja 2020r. 18:52  
Cytuj
Ja już dzisiaj zgłosiłam kilka osób bez maseczki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Maja 2020r. 19:08  
Cytuj
oj ty ormowcu,a może te osoby są zwolnione z tego?nie pomyślałaś tępy kablu komunistyczny?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2020r. 19:13  
Cytuj
CYTAT
No nie wstydż się prawdy miruś nie daj sie prosić.


Ależ feniksie.potluczony

To co robisz jest żałosne.
Ja o swoim wykształceniu pisałem już dawno.(i nie po to, żeby się pochwalić)cool girl
Za to ty - w swojej małostkowości i głupocie - w rozmowie ze mną zaatakowałeś moje wykształcenie - sam jednak jesteś na tyle obłudny i tchórzliwy, że boisz się podać swoje wykształcenie - ktoś mógłby to zweryfikować.

Nie wstydź się - atakujesz wykształcenie innych - pochwal się swoim. ok

Gdzie ja krytykowałem czyjeś wykształcenie? :szok:
Dla mnie ono nie ma takiego znaczenia.... liczy się człowiek. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Maja 2020r. 20:45  
Cytuj
CYTAT
Ja już dzisiaj zgłosiłam kilka osób bez maseczki umiech


Ormowiec :-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2020r. 20:56  
Cytuj
CYTAT
Ja już dzisiaj zgłosiłam kilka osób bez maseczki umiech

A po co komu maseczki na ulicy? To głupota jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Maja 2020r. 21:06  
Cytuj
Ależ forumowy inzynierze mirusiu777!!!!

To co Ty robisz jest żałosne nie ja.
Znasz powiedzenie jaką bronią wojujesz od takiej giniesz?

Gdzie ja krytykowałem czyjeś wykształcenie?

To Ty dzieciaku, tak dzieciaku zacząłeś tą licytacje a nawet tak samo zaatakowałeś Boba

Jak tam twoje wykształcenie? potluczony

Masz odwagę krytykować je u innych?
Miej odwagę napisać o swoim.ok
Nie bądź hipokrytą. good

Tylko już nie zmyślaj i napisz prawdę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2020r. 10:31  
Cytuj
Feniksie. Biedactwo.

Nie zawsze tak jest.

Krytykowałeś moje wykształcenie.
Tak samo Bob krytykował moje wykształcenie.

A teraz to obróciło się przeciwko wam.

Próbujesz jakąś żałosną dziecinna gierkę pisząc lustro tego, co piszę ja. Żenujące i pokazujące twój poziom.
Próbowałeś też iść na ustawkę.zaklopotany


To wszystko świadczy kim jesteś.

Miałeś odwagę krytykować moje wykształcenie?
Nie bądź tchórzem i zakłamanym hipokrytą - napisz o swoim.potluczony

Uważasz że zmyślam - sprawdź mnie. (pod warunkiem, że podasz swoje wykształcenie) ok

Spokojnej niedzieli.ok



A wracając do tematu.

Spacerując wczoraj po błoniach, będąc w kilku sklepach, widziałem totalne rozprężenie. Mam tylko nadzieję, że nie spowoduje to nowej fali zachorowań, bo ludzie stali się głupio - nieodpowiedzialni - w większości. Szkoda, bo pierwsze tygodnie pokazywały nas z dobrej strony.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Maja 2020r. 11:56  
Cytuj
Mireczku. Biedactwo.

To Ty dodawałeś sobie tytułem inżyniera jak brakło ci argumentów i myślałeś, że kogoś to obchodzi.
CYTAT (mirek777)
Krytykowałeś moje wykształcenie.
Tak samo Bob krytykował moje wykształcenie.

Kiedy niby krytykowałem Twoje wykształcenie? To Ty jak brakuje ci rzeczowych argumentów nie okazywałeś szacunku lub wyszukiwałeś w tekście literówki albo ortografy okazując swoją „wyższość”.
CYTAT (mirek777)
A teraz to obróciło się przeciwko wam.

Niby co? Jakoś nie zauważyłem aby coś obróciło się przeciwko mi ale zauważyłem, że to Ty kręcisz się w kółko i dlatego wiele Cie omija.
CYTAT (mirek777)
Próbujesz jakąś żałosną dziecinna gierkę pisząc lustro tego, co piszę ja. Żenujące i pokazujące twój poziom.

Tak robię dokładnie tak jak Ty robiłeś do tej pory.
CYTAT (mirek777)
Próbowałeś też iść na ustawkę.zaklopotany

Tym zdaniem się ujawnileś kim jesteś. Ty jesteś po prostu zwykły chłystek lub kibol, któremu w głowie jakieś „ustawki”. Ja i owszem chciałem spotkać się z Tobą w realu aby wymienić się poglądami i rzeczową rozmową na niektóre sprawy a Ty zachowujesz się jak dzieciak chowający się za monitorem.
To wszystko świadczy kim naprawdę jesteś.
Miałeś odwagę krytykować moje wykształcenie?
Nie bądź tchórzem i zakłamanym hipokrytą no miruś nie daj się prosić.
CYTAT (mirek777)
Uważasz że zmyślam - sprawdź mnie. ok

Nie uważam a jestem pewien. Sprawdzę Cię jak przestaniesz się chować za monitorem jak dzieciuch za nogawką spodni ojca.
Nawzajem spokojnej niedzieli.ok

A wracając do tematu.

CYTAT (mirek777)
,,,bo ludzie stali się głupio - nieodpowiedzialni - w większości.

To znaczy co to według Ciebie znaczy konkretnie, bo ja jakoś tego nie zauważyłem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 10 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2020r. 13:11  
Cytuj
media na wyspach wielkiej bretani mocno wychwalają polski rząd za walke w pandemia, prym wiedzie The First News.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2020r. 13:26  
Cytuj
CYTAT
media na wyspach wielkiej bretani mocno wychwalają polski rząd za walke w pandemia, prym wiedzie The First News.

Super, ale jakieś angielkie czasopismo umiałbyś podać? Bo The First News to:
"Loosely based around a magazine-style format, and taking its name from an essay of the same name by the Polish writer Joseph Conrad, (Józef Teodor Konrad Korzeniowski), The First News (TFN) aims to bring readers entertaining, engaging and informative news, features and reportage from across Poland and beyond."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 24 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2020r. 14:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja już dzisiaj zgłosiłam kilka osób bez maseczki umiech

A po co komu maseczki na ulicy? To głupota jest.


Glupota to bedzie jak po wyborach znowu wszystko zamkna . Dalej niech maja ludzie wyj..bane haha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Maja 2020r. 15:02  
Cytuj
CYTAT
Glupota to bedzie jak po wyborach znowu wszystko zamkna . Dalej niech maja ludzie wyj..bane haha


Ta, bo niby wybory miałyby w jakiś sposób wpłynąć na zwiększenie zachorowalności, dalej dajcie się tym hipokrytom z opozycji ogłupiać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 621
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2020r. 15:07  
Cytuj
[/cytat]

Glupota to bedzie jak po wyborach znowu wszystko zamkna . Dalej niech maja ludzie wyj..bane haha [/cytat]


Nic nie zamkną nie siej zamętu, okop się w chałupie pod podłogą do końca roku może przeżyjesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2020r. 15:08  
Cytuj
Annax to i w sieci powinna jakąś wirtualna maseczkę nosić bo takie głupoty pie.doli, że aż żal czytać smiech2 jak chcesz nosić kaganiec nikt Ci nie broni, ale nie wpie.alaj się w zdrowie innych, co Cię ktoś obchodzi - zajmij się sobą. Do tych ormowców co tylko czekają żeby donieść na kogoś bez maski przypominam tylko im ludzie w określonych przypadkach mają do tego prawo, bez okazania jakiegokolwiek dokumentu.
Odsyłam do szczegółowego zapoznania się z ustawą.
Poz. 697
ROZPORZĄDZENIE
RADY MINISTRÓW
z dnia 19 kwietnia 2020 r.
w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.
2. Obowiązku określonego w ust. 1(zasłaniania ust i nosa) nie stosuje się w przypadku:

3) osoby, która nie może zakrywać ust lub nosa z powodu stanu zdrowia, całościowych zaburzeń rozwoju, zaburzeń
psychicznych, niepełnosprawności intelektualnej w stopniu umiarkowanym, znacznym albo głębokim, lub osoby ma-
jącej trudności w samodzielnym zakryciu lub odkryciu ust lub nosa; okazanie orzeczenia lub zaświadczenia w tym
zakresie nie jest wymagane;

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 621
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2020r. 15:12  
Cytuj
CYTAT


3) osoby, która nie może zakrywać ust lub nosa z powodu stanu zdrowia, całościowych zaburzeń rozwoju, zaburzeń
psychicznych, niepełnosprawności intelektualnej w stopniu umiarkowanym, znacznym albo głębokim, lub osoby ma-
jącej trudności w samodzielnym zakryciu lub odkryciu ust lub nosa; okazanie orzeczenia lub zaświadczenia w tym
zakresie nie jest wymagane;


tzn. że udasz głupiego i cie puszczą. Owszem, ale wyślą wniosek do sanepidu lub sądu a tam będą wiedzieli co zrobić. Poniżej 5k nie schodzą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2020r. 15:23  
Cytuj
Niech wysyłają. I sądy i sanepidy w tym czasie leżą i kwiczą to raz. Dwa że niekoniecznie każdy "złapany" bez maski ma udawać głupiego, skoro naprawdę źle się czuje w masce i jego psycha kuleje, a nawet znam przypadki ludzi którzy mają paranoję, chodzac w masce mają duszności i wmawiają sobie jakiegoś koronawirusa jezyk a trzy to tylko potwierdza że ta szmata na twarzy choronić może jedynie przed i tak bezpodstawnie wystawionym mandatem niż czymkolwiek innym...:p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 27 28 29 30 31 32 33 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »