NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Całujmy dłonie kapłańskie,
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Marz 2020r. 10:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2020r. 10:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 8 Lut 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2020r. 12:35  
Cytuj
całować to mogę dłonie dziecka, żony, matki a nie księdza.
Drugi Chrystus żart...sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 14 Lut 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2020r. 16:14  
Cytuj
Zacznij moze podawac informacje ze stron wiarygodnych , a nie jakies tam antykoscielneg Gowno Prawdy. Co najlepsze glowny redaktor ma brata , ktory skazywal zolnierzy AK na kare smierci nie wspominajac juz o ojcu kim byl.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2020r. 18:05  
Cytuj
Tam jest filmik i klecha gada jasno. Co ci do tego gdzie ten filmik jest opublikowany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Marz 2020r. 18:12  
Cytuj
Znowu wyborcze religioznawstwo spi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 14 Lut 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2020r. 18:24  
Cytuj
Brat Michnika z zarzutami zbrodni przeciwko ludzkości
Szef pionu śledczego IPN przedstawił właśnie nowe zarzuty wobec Stefana Michnika, byłego sędziego stalinowskiego – poinformował w czwartek dyrektor Głównej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu.

Stefan Michnik był kapitanem Ludowego Wojska Polskiego i przyrodnim bratem dziennikarza Adama Michnika. Właśnie szef pionu śledczego IPN podkreślił, że Michnik dopuścił się zbrodni przeciwko ludzkości, które w świetle prawa międzynarodowego nie ulegają przedawnieniu. Chodzi o zbrodnie popełnione w latach 50., a samemu byłemu stalinowskiemu sędziemu postawiono aż 93 zarzuty popełnienia w 1953 i 1953 r. w Warszawie tzw. zbrodni sądowych. Michnik miał m.in. wydawać bezprawne wyroki orzekające kary śmierci i kary długoletniego więzienia.

Ozjasz Szechter - ojciec Michnika
Pochodził z żydowskiej rodziny: syn Natana i Klary (z domu Steinwurcel), brat Szymona. Studiował krótko w Wiedniu. W dwudziestoleciu międzywojennym aktywnie działał w ruchu komunistycznym. We Lwowie był członkiem młodzieżowej komunistycznej grupy samokształceniowej, następnie po powrocie z Wiednia jednym z funkcyjnych działaczy, m.in. okręgowym sekretarzem KPZU w Stanisławowie, członkiem Wydziału Zawodowego Komitetu Centralnego i zastępcą członka Komitetu Centralnego nielegalnej Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy dążącej do oderwania od Polski Galicji Wschodniej i Wołynia oraz przyłączenia tych ziem do Ukraińskiej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej.

Jego synem z nieformalnego związku z Heleną Michnik jest Adam Michnik.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Marz 2020r. 18:26  
Cytuj
Szwecja to kraj utracony,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Marz 2020r. 21:21  
Cytuj
całujcie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 3 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2020r. 21:54  
Cytuj
Szanowny klecho, ten zwyczaj nie polegał na całowaniu po rękach księży. Dotyczył on tylko i wyłącznie całowania pierścienia z relikwiami noszonego na rękach dostojników. Niestety znowu księża wykorzystali niewiedzę ludzi i zaczęli podstawiać brudne łapska do całowania wiernym żeby pokazać swoją wyższość nad plebsem.

Ale moja propozycja jest taka, aby was całować od razu w dupę. Po co się rozdrabiniać ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Marz 2020r. 23:51  
Cytuj
I Po co tyle hejtu? Całuje się pierścień biskupi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2020r. 00:47  
Cytuj
CYTAT
I Po co tyle hejtu? Całuje się pierścień biskupi.


Jak było na całowaniu pierścienia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Marz 2020r. 04:01  
Cytuj
Musiałbym się "werymocno" walnąć w łeb,żeby pocałować faceta w rękę.sciana
Na szczęście nie jestem prezydentem i nie poniżam siebie i Polaków, całowaniem pierścienia przedstawiciela innego państwa.ok

Księdzu z demota chyba wcześniej dłuuugo bawił sie kadzidłem i jak mawiał Pawlak z "Samych swoich"-oczadział.potluczony

https://demot(...)hrystusa

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 12 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2020r. 18:29  
Cytuj
CYTAT
I Po co tyle hejtu? Całuje się pierścień biskupi.


Jeśli to robisz to uprawiasz 100% bałwochwalstwo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2020r. 18:51  
Cytuj
I oczywiście "gazeta.pl" - potluczonypotluczonypotluczony

Nie ma jak cytować wydawcę, który ... nie życzy za dobrze systemowi wartości jaki niesie ze sobą chrześcijaństwo. Generalnie tuba ciamajdanu i tęczowych postępowców.

Czy to nie oni wyskoczyli z wiadomością, że pierwszy zarażony koronawirusem był kiedyś działaczem PiSu? mlotek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2020r. 00:53  
Cytuj
Mirek zrodlo nie ma nic wspolnego z tym jakie tresci ten ksiadz wyglasza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 14 Lut 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2020r. 04:22  
Cytuj
STARY TESTAMENT
Księga Powtórzonego Prawa

Dziesięcioro Przykazań

51 Mojżesz zwołał całego Izraela i rzekł do niego: Słuchaj, Izraelu, praw i przykazań, które ja dziś mówię do twych uszu, ucz się ich i dbaj o to, aby je wypełniać. 2 Pan, Bóg nasz, zawarł z nami przymierze na Horebie. 3 Nie zawarł Pan tego przymierza z ojcami naszymi, lecz z nami, którzy tu dzisiaj wszyscy żyjemy. 4 Spośród ognia na Górze mówił Pan z wami twarzą w twarz. 5 W tym czasie ja stałem między Panem a wami, aby wam oznajmić słowa Pana, gdyście się bali ognia i nie weszli na górę. A On mówił: 6 «Jam jest Pan, Bóg twój, który cię wyprowadził z ziemi egipskiej, z domu niewoli. 7 Nie będziesz miał bogów innych oprócz Mnie2. 8 Nie uczynisz sobie posągu ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko albo na ziemi nisko, lub w wodzie poniżej ziemi. 9 Nie będziesz oddawał im pokłonu ani służył. Bo Ja jestem Pan, Bóg twój, Bóg zazdrosny, karzący nieprawość ojców na synach w trzecim i w czwartym pokoleniu - tych, którzy Mnie nienawidzą, 10 a który okazuje łaskę w tysiącznym pokoleniu tym, którzy Mnie miłują i strzegą moich przykazań.
11 Nie będziesz brał imienia Pana, Boga twego, do czczych rzeczy, bo nie dozwoli Pan, by pozostał bezkarny ten, kto bierze Jego imię do czczych rzeczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2020r. 19:52  
Cytuj
CYTAT
Mirek zrodlo nie ma nic wspolnego z tym jakie tresci ten ksiadz wyglasza


Nie rozumiesz?
W tak licznej grupie, jak księża, zawsze znajdzie się ksiądz, którego wypowiedzi da się wykorzystać do rzucenia złego światła na całą resztę.

Media głównego ścieku zajmują się wyszukiwaniem tego, co może klerowi zaszkodzić a nie tego, co pokazałoby ich w dobrym świetle.

Pokazanie takiej postawy to element walki i dyskredytowania, i nie ma nic wspólnego z rzetelnym dziennikarstwem.

Chcesz nieć zafałszowany obraz chrześcijan, katolików, księży?
No to dalej sięgaj po źródła które mają postawione za cel niszczyć, kłamać, ośmieszać, dyskredytować wszystko, co jest związane z wiarą chrześcijańską i tym systemem wartości.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2020r. 20:13  
Cytuj
Mirek ok. Ale to chodziło o tego konkretnego jednego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2020r. 20:21  
Cytuj
Im chodziło o obraz całości.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2020r. 21:20  
Cytuj
Im tak. Ale czego ksiadz gada takie glupoty powinien byc ksiedzem nie przekupnym

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Marz 2020r. 21:47  
Cytuj
Chrześcijańskie wartości... Po trupach do celu (mamony).
Obrazek

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »