NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Ogrodzenie,
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Lut 2020r. 10:26  
Cytuj
Witam, czy ktos moze polecic jakas solidna firme z okolicy do wykonia ogrodzenia? Interesuje mnie ogrodzenie z betonowych „bloczkow ogrodzeniowych” z wkomponowana brama i panelami stalowymi z Wisniowskiego. Nie interesuja mnie firmy 1-2 osobowe pod tytualem „janusz brameks i synowie” bo nie chcialbym aby po zdemontowaniu obecnego ogrodzenia montaz nowego trwal kilka tygodni. Ma ktos jakies doswiadczenie z firmami innymi niz Solo? Ewentualnie jakies opinie na temat firmy Solo? Z gory dzieki! Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2020r. 10:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Lut 2020r. 11:21  
Cytuj
Sorry ale nie raz firma rodzinną ojciec z synem zrobią lepszą robotę niż Wielka firma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2020r. 12:14  
Cytuj
Polecam firme z Kotowej woli adres mozna znalezc na goglach smiech2 juz 2 razy u nich robiłem ogrodzenie ceny spoko i maja własnych fachowców ,oczywiscie wczesniej trzeba sie umówic ale mysle ze tak do 2 tygodni termin sie znajdzie sama robota zajmuje 2-3 dni zalezy od metrówsmiech2 u mnie wyrobili sie w 2 dni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Lut 2020r. 17:07  
Cytuj
CYTAT
Sorry ale nie raz firma rodzinną ojciec z synem zrobią lepszą robotę niż Wielka firma.

Przepraszam, zle sie wyrazilem. Nie chodzi mi o jakosc wykonanej pracy tylko tempo. Pewnych spraw nie przeskoczysz i zapewne szybciej wymuruje ( w zasadzie ulozy, zazbroi i zaleje) z bloczka 40mb ogrodzenia kilku chlopa z wiekszej firmy niz 2 z mniejszej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 646
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Lut 2020r. 23:37  
Cytuj
Uważaj teraz firmy dużo chcą ,a jakość jest słaba.Najsłabszy element bramy to malowanie .Dasza dwie cienkie warstwy i mysla że wystarczy.zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Lut 2020r. 16:58  
Cytuj
w solo robia podwykonawcy, tacy ze pozal sie boze, u mnie drzwi montowali, żenada, własnie typu janusz z kolegą.
Sama brame montowal mi Bramex z niska, terminowo, ale nie od reki, a bramy i panele mam z consport.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 29 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2020r. 17:59  
Cytuj
Szczerze mogę polecić ogrodzenie modułowe joniec. Jest bardzo trwałe, estetycznie wygląda i bardzo proste w montażu. Postawi je nawet fachowiec który ma mierne pojęcie o murarce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »