NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
ubezpieczenie mieszkania w spółdzielni, czy ktoś korzysta i się wypowie?
Posty: 140
Dołączył: 8 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 17:32  
Cytuj
Dzień dobry. Czy korzysta ktoś z Państwa z ubezpieczenia mieszkania w spółdzielni mieszkaniowej? Jaka jest stawka, czy dostaje się zwrot np. za zepsuty sprzęt? Jak to wygląda? Proszę o odpowiedź.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 17:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 17:48  
Cytuj
Miałem nieszczęście że mieszkanie u wzpieczone w spółdzielni zalało mnie. Dobrze że mam swoje i to oni mi wypłacali plus regres bo liczą super stawkę. Farba kolor 20zł, panele 40 itp itď... i za zalanie 300 zł do wypłaty. Nie liczą robocizny i najtańsze farby itp.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 7 Lip 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 18:20  
Cytuj
Z ubezpieczeniami ze spółdzielni jest tak jak z grupowymi dla uczniów albo z turystycznymi z biur podróży, prawie zawsze można znaleźć korzystniejsze samodzielnie lub u dowolnego agenta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 210
Dołączył: 19 Lut 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 20:31  
Cytuj
CYTAT
Dzień dobry. Czy korzysta ktoś z Państwa z ubezpieczenia mieszkania w spółdzielni mieszkaniowej? Jaka jest stawka, czy dostaje się zwrot np. za zepsuty sprzęt? Jak to wygląda? Proszę o odpowiedź.


To są pytania nie do osób z forum, ale ew. do spółdzielni jako ubezpieczającego.
To oni powinni dać OWU i szczegóły umowy.

Najlepiej poszukać samemu i trochę poczytać, nie patrzeć tylko na wysokość składki, bo to nic nie powie (choć z reguły będzie tak, że im taniej tym mniejsza odpowiedzialność ubezpieczyciela).

Dużo pytań trzeba sobie zadać i znaleźć właściwe odpowiedzi - wartość nieruchomości rynkowa, odtworzeniowa, wartość ruchomości - może trzeba mieć faktury, piwnica, OC ???

I to co najważniejsze - jeśli nie jestem pewien, nie podpisuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »