NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Animalsi - ostrzeżenie , Przekręt stulecia
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Lut 2020r. 17:16  
Cytuj
Taxus gdybym chciała okazać brak szacunku to użyłabym słowa” ryj” bez cudzysłowu.Cudzysłów używany jest do wydzielenia specyficznie użytych wyrazów i wyrażeń.Dla mnie takim wyrażeniem jest ów nieszczęsny „ryj” ,nad którym dywagujemy odbiegając od tematu.Dlatego też wzięłam w cudzysłów słowo”ryj” aby nie zostało ono odebrane jako obraźliwe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2020r. 17:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Lut 2020r. 17:23  
Cytuj
Wracamy do tematu cool girl

Dywagacje z Zielonymi są zawsze na dwóch częstotliwościach, Faktów i Mitów.

Reportaż udokumentował proceder zwykłych rzezimieszków którzy pod szczytnymi hasłami z którymi trudno polemizować (w granicach rozumu) okrada i co gorsze terroryzuje właścicieli zwierząt. To zostało dowiedzione.

A ja tylko dowiodę, jak bardzo "propaganda dobra" odbiera rozum przy ocenie faktycznych intencji.

PS.

Tym razem bloger Matka Kurka zwrócił uwagę na niezwykle dziwną kwestię dotyczącą kosztów organizacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podaje, że struktura WOŚP i przyległych fundacji wygląda następująco: „zebrać jak najwięcej pieniędzy i nie wydawać tak długo jak się da”.

Jak przekazuje, „do dziś nie są rozliczone trzy kolejne „Finały” WOŚP, gdzie zebrano ponad 400 milionów złotych”. Do tego podaje link źródłowy. http://zbiorki.gov.pl/zbiorki/zbiorki/wykaz-zbiorek

„W tej chwili na koncie WOŚP znajduje się około 200 milionów nie wydanych na sprzęt pieniędzy. W tym czasie rosną odsetki w granicach 2-4 milionów, które nigdy nie idą na cele zbiórki, ale na organizację czytamy.



A chore dzieci i zwierzątka czekają na twoją złotówkę czytelniku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »