NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Chrzest u Michalitów, chrzciny w Lasowiance,
Posty: 8
Dołączył: 7 Cze 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2020r. 17:22  
Cytuj
Witam,
Jesteśmy już po rozmowie z księdzem i po ustaleniu daty Chrztu i myślałam, że wszystko już wiem, ale dowiedziałam się od koleżanki, że w niektórych kościołach odgórnie jest wybrany jeden fotograf który jest dopuszczony do fotografowania w kościele i nie można wybrać sobie innego. Wydaje mi się, że coś pokręciła bo jest to trochę niemożliwe, ale na wszelki wypadek zapytam czy w Parafii Trójcy Przenajświętszej czyli w Kościele przy cmentarzu można wybrać sobie dowolnego fotografa który będzie robił zdjęcia podczas Mszy? umiech

I drugie pytanie czy ktoś ostatnio robił chrzciny w Lasowiance? Jeśli tak jakie menu warto wybrać? Jak przeglądałam propozycje to okazało się, że jedzenia jak na małe wesele ;) W ogóle ile zwyczajowo trwa taka impreza? W Lasowiance Pan nam powiedział, że można siedzieć do 23, ale wydaje mi się to lekką przesadą jeszcze przy małym dziecku. Może głupie pytania ale nigdy nie byłam na chrzcinach w lakalu i nie wiem jak podejść do tego tematu a chciałabym zorganizować to tak jak zwykle ludzie robią ;) Z góry dziękuję za wiadomości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2020r. 17:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2020r. 18:38  
Cytuj
Na chrzcinach zwykle się nie pije. A jak się nie pije to ile można wysiedzieć. Maksymalnie goście będą do godz. 19.
Co do fotografa to kto mu zabroni robienia zdjęć. Przecież ksiądz go nie wygoni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2020r. 18:51  
Cytuj
Pierwsze słyszę że na chrzcinach się nie pije.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2020r. 19:18  
Cytuj
Hahaha nie pije się na komuni nie na chrzcie.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 5 Wrz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2020r. 07:42  
Cytuj
CYTAT
Pierwsze słyszę że na chrzcinach się nie pije.


Chrzest i I Komunia to uroczystość dziecka i rodziców, więc warto rozszerzyć horyzonty myślowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2020r. 11:30  
Cytuj
Spróbujcie czasem bez alko tak też może być wesoło i fajnie tylko trzeba się bardziej postarać. Tylko bez hejtu proszę. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 9 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2020r. 21:34  
Cytuj
Również uważam, że na chrzcinach nie wypada pić alko

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 2 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2020r. 17:32  
Cytuj
Ludzie laska pyta o fotografa i menu w lokalu i raczej w nosie ma wasze zdanie na temat alkoholu czy wypada czy nie. Jest to indywidualna sprawa każdego z nas. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 5 Wrz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2020r. 18:19  
Cytuj
CYTAT
Ludzie laska pyta o fotografa i menu w lokalu i raczej w nosie ma wasze zdanie na temat alkoholu czy wypada czy nie. Jest to indywidualna sprawa każdego z nas. Pozdrawiam


Rozmowa nie zeszła na temat jak kto ma być ubrana, a zainteresowana pyta m.in. o menu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 11 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2020r. 12:31  
Cytuj
Lasowianka - katastrofa. Rosół z makaronem tragiczny. Robiąc małą imprezę (np. chrzciny, stypę) musisz liczyć się z tym, że lokal jest otwarty ,,dla wszystkich''. Tzn. przychodzą zgredki z okolicznych bloków i oczywiście łoją piwo, patrząc na gości i na tv, który chodzi bardzo głośno. Jednym słowem tragedia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 15 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2020r. 14:30  
Cytuj
Jedzenie takie same od lat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 7 Cze 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2020r. 23:02  
Cytuj
Dziękuję wszystkim za odpowiedziumiech. Jednak zostaniemy przy tej Lasowiance, bo najbliżej Kościoła, a i pewnie ciężko byłoby coś znaleźć na ostatnią chwilę. Mam nadzieję,że odgrodzą nas jakąś kotarą od reszty gości, bo faktycznie z tego co czytam to może być kiepsko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Lut 2020r. 23:22  
Cytuj
W 3 nie beda robic problemu ze zdjeciami o ile fotograf bedzie ogarnial sprawe. I niech idzie przed sie przedstawic i zapytac czego sobie ksiedzu w razie w nie zyczy(latania po oltarzu)... ogolnie regula zawsze ta sama... kiedys bylo inaczej bo wolali pozwolenia itd no ale czasy sie zmienily.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 11 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2020r. 01:18  
Cytuj
Zdecydowanie lepiej jest wcześniej zapytać tam o jakiś parawan, tak żeby oddzielić się od tych ,,przychodzących na piwko z Siedlanki''. Można również poprosić o wyłączenie tv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »