NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
bilet do USA, bilet do USA - gdzie kupić?
Posty: 27
Dołączył: 3 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Sty 2020r. 08:02  
Cytuj
Witam. Proszę o poradę gdzie należy się udać w Stalowej Woli aby kupić bilet lotniczy do USA dla córki, która ma skończone 17 lat i niema wizy. Wybiera się tam w miesiącu czerwcu bieżącego roku. Jaki to może być koszt, jakiego wybrać przewoźnika, czy może zakup biletu może być tańszy przez internet? Proszę o poradę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2020r. 08:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 10 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2020r. 08:46  
Cytuj
W Internecie jest wiele porównywarek cen biletów, np. skyscanner.pl, kayak.pl.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2020r. 09:02  
Cytuj
to żadna porada kolego lebron, z wyszukiwarki każdy potrafi korzystać a te porównywarki cen to o kant tylnej części ciała wytłuc. Ja bym radził skorzystać z porady kilku biur podróży i porównać ceny i będzie to rzeczywista porównywarka a nie wirtualna. Jest też możliwość skorzystania z promocji linii lotniczych ale tu trzeba mieć doświadczenie bo kolejne logowania na tę samą stronę z tego samego IP system tej linii widzi i wprowadza w błąd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 10 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2020r. 11:21  
Cytuj
Zaskoczę cię - nie każdy potrafi skorzystać z porównywarki. I skąd twoje przekonanie, że są one do niczego? Często kupuję bilety przez porównywarki, zwłaszcza gdy lot jest z przesiadką. Nie mam żadnych negatywnych doświadczeń.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2020r. 12:14  
Cytuj
i co z tego że porównywarka mi pokaże najtańsze bilety jak i tak muszę się zalogować na stronę linii lotniczej a tam już tylko pod górkę. Trzeba mieć doświadczenie w takim temacie, dużo podróżować. Tu by się przydał taki dziennikarz Jakub Porada z tvn, który potrafił polecieć samolotem do Londynu za kilka zł. Myślę że i do Stanów znalazłby okazję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 10 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2020r. 19:29  
Cytuj
Skoro pod górkę, to zostaje ci tylko stacjonarny zakup biletów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 5 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2020r. 20:20  
Cytuj
W zeszłym roku kupowałam bilety bezpośrednio na stronie lot.pl
Cena najkorzystniejsza, dodatkowo zniżka z kartą dużej rodziny. Bezpośrednio z Rzeszowa.
Warto też zorientować się w jakie dni najtaniej kupić bilet, z tego co pamiętam to poniedziałek, środa na pewno nie w weekend.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 5 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2020r. 20:20  
Cytuj
W zeszłym roku kupowałam bilety bezpośrednio na stronie lot.pl
Cena najkorzystniejsza, dodatkowo zniżka z kartą dużej rodziny. Bezpośrednio z Rzeszowa.
Warto też zorientować się w jakie dni najtaniej kupić bilet, z tego co pamiętam to poniedziałek, środa na pewno nie w weekend.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 347
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2020r. 15:40  
Cytuj
Ja tak samo na www.lot.pl, bezpośredni lot z Rzezowa do New York Newark tylo teraz zawiesili ten lot na okres zimy bodajrze do marca takze do czerwca spokojnie bedzie juz kursowal. umiech

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »