NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Impreza 30 - 40 + - gdzie ?, Gdzie na imprezę dla ludzi 30 + ?
Posty: 103
Dołączył: 3 Marz 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2020r. 19:11  
Cytuj
Witam, szukam miejsca na spędzenie babskiego wieczoru, jakaś impreza, moze jakieś spa + nocleg ? czy możecie polecić jakiś fajny lokal, hotel gdzie możnaby było pobawić się przy muzyce w latach 70-90 ? Szukam miejsca gdzie nie będę musiała przepychać się z gimnazjalistami. Gdyby był gdzieś taki hotel gdzie organizują weekendowe imprezy na miejscu to też byłabym wdzięczna za informację. Z tego co wiem to Stalowa raczej odpada, może Rzeszów ?

aneta87
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2020r. 19:11  
Cytuj

aneta87
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2020r. 20:27  
Cytuj
Hotel Grand w Rzeszowie.

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Sty 2020r. 22:49  
Cytuj
Lava Club

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 3 Marz 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2020r. 06:21  
Cytuj
CYTAT
Lava Club


A tak bez żadnej złośliwości się nie da ?? Jak nie mam nic ciekawego do powiedzenia w danym temacie to się nie odzywam ale ok dzięki za podpowiedź ..myślę że nie skorzystam

aneta87
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 3 Marz 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2020r. 06:27  
Cytuj
CYTAT
Witam, szukam miejsca na spędzenie babskiego wieczoru, jakaś impreza, moze jakieś spa + nocleg ? czy możecie polecić jakiś fajny lokal, hotel gdzie możnaby było pobawić się przy muzyce w latach 70-90 ? Szukam miejsca gdzie nie będę musiała przepychać się z gimnazjalistami. Gdyby był gdzieś taki hotel gdzie organizują weekendowe imprezy na miejscu to też byłabym wdzięczna za informację. Z tego co wiem to Stalowa raczej odpada, może Rzeszów ?


Edit : pytanie jest proste ale jak zwykle znajdą się "dowcipne" osoby, które chcą błysnąć. Proszę o podpowiedzi bez głupich podtekstów.

aneta87
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2020r. 07:58  
Cytuj
swego czasu robiliśmy imprezy integracyjne w Ulanowie również z noclegiem dla zamiejscowych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Sty 2020r. 20:50  
Cytuj
absolutnie bez zlosliwosci, mozesz sie dobrze zabawic, do tego singielki wjazd za darmo. No chyba ze wolisz potancowki z dziadkami w ulanowie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2020r. 09:08  
Cytuj
CYTAT
absolutnie bez zlosliwosci, mozesz sie dobrze zabawic, do tego singielki wjazd za darmo. No chyba ze wolisz potancowki z dziadkami w ulanowie.


ty uważasz sex za dobrą zabawę to jesteś już stracony dla społeczeństwa, rodziny nawet nie zakładaj bo tylko skrzywdzisz drugą osobę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 281
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2020r. 09:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
absolutnie bez zlosliwosci, mozesz sie dobrze zabawic, do tego singielki wjazd za darmo. No chyba ze wolisz potancowki z dziadkami w ulanowie.


ty uważasz sex za dobrą zabawę to jesteś już stracony dla społeczeństwa, rodziny nawet nie zakładaj bo tylko skrzywdzisz drugą osobę.


Bo seks to należy uprawiać tylko po ciemku, na misjonarza i tylko wtedy kiedy kalendarzyk sugeruje możliwość zajścia.
W żadnym innym wypadku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2020r. 10:29  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
absolutnie bez zlosliwosci, mozesz sie dobrze zabawic, do tego singielki wjazd za darmo. No chyba ze wolisz potancowki z dziadkami w ulanowie.


ty uważasz sex za dobrą zabawę to jesteś już stracony dla społeczeństwa, rodziny nawet nie zakładaj bo tylko skrzywdzisz drugą osobę.


Bo seks to należy uprawiać tylko po ciemku, na misjonarza i tylko wtedy kiedy kalendarzyk sugeruje możliwość zajścia.
W żadnym innym wypadku.


gówno wiesz na temat seksu, to nie jest sport

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2020r. 13:22  
Cytuj
Seks choć nie jest uznawany za sport ma ze sportem coś wspólnego. Nie rywalizację ale namiastkę wysiłku, przyjemnego wysiłku. Dla mnie seks to też dobra zabawa, odstresowuje, poprawia nastrój. Zalecany jak najczęściej oczywiścieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 3 Marz 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2020r. 14:50  
Cytuj
Super, że pod moim postem rozgorzała taka interesującą dyskusja umiech ale proszę trochę bardziej na temat umiech 3 kobitki chcą pojechać gdzieś bez chłopów ( więc seks nie wchodzi w grę ) żeby się zrelaksować, odpocząć, zażyć odrobiny przyjemnosci ( bąbelki, masaże itp) - może znajdą się tutaj ludzie, którzy mogą polecić takie miejsce ? Może być gdzieś dalej ...

aneta87
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2020r. 15:15  
Cytuj
CYTAT
Super, że pod moim postem rozgorzała taka interesującą dyskusja umiech ale proszę trochę bardziej na temat umiech 3 kobitki chcą pojechać gdzieś bez chłopów ( więc seks nie wchodzi w grę ) żeby się zrelaksować, odpocząć, zażyć odrobiny przyjemnosci ( bąbelki, masaże itp) - może znajdą się tutaj ludzie, którzy mogą polecić takie miejsce ? Może być gdzieś dalej ...


Arłamów
Solec Zdrój
Kazimierz Dolny
Nałęczów

w tej kolejności ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2020r. 15:16  
Cytuj
CYTAT
Super, że pod moim postem rozgorzała taka interesującą dyskusja umiech ale proszę trochę bardziej na temat umiech 3 kobitki chcą pojechać gdzieś bez chłopów ( więc seks nie wchodzi w grę ) żeby się zrelaksować, odpocząć, zażyć odrobiny przyjemnosci ( bąbelki, masaże itp) - może znajdą się tutaj ludzie, którzy mogą polecić takie miejsce ? Może być gdzieś dalej ...


No, to ja polecam Ci Malinowy Zdrój w Solcu Zdroju (Hotel Medical Spa Malinowy Zdrój) - nie Malinowy Raj- tego nie znam, a też jest w Solcu. Znajdziesz i bąbelki, i masaże, i basen, i sauny, na weekendzie dyskoteka, kręgielnia. Miły bar, gdzie można napić się pysznych drinków. Atmosfera swobodna, choć na dyskotekę można się nieco wystroić ;)
Byłam tam już kilkakrotnie ze znajomymi, widziałam też świetnie bawiące się panie (same, bez chłopów). Pokoje wygodne, komfortowe; te, w których byłam dwuosobowe (nie wiem, czy są inne).

http://www.malin(...)wyzdroj/

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 3 Marz 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2020r. 16:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Super, że pod moim postem rozgorzała taka interesującą dyskusja umiech ale proszę trochę bardziej na temat umiech 3 kobitki chcą pojechać gdzieś bez chłopów ( więc seks nie wchodzi w grę ) żeby się zrelaksować, odpocząć, zażyć odrobiny przyjemnosci ( bąbelki, masaże itp) - może znajdą się tutaj ludzie, którzy mogą polecić takie miejsce ? Może być gdzieś dalej ...


No, to ja polecam Ci Malinowy Zdrój w Solcu Zdroju (Hotel Medical Spa Malinowy Zdrój) - nie Malinowy Raj- tego nie znam, a też jest w Solcu. Znajdziesz i bąbelki, i masaże, i basen, i sauny, na weekendzie dyskoteka, kręgielnia. Miły bar, gdzie można napić się pysznych drinków. Atmosfera swobodna, choć na dyskotekę można się nieco wystroić ;)
Byłam tam już kilkakrotnie ze znajomymi, widziałam też świetnie bawiące się panie (same, bez chłopów). Pokoje wygodne, komfortowe; te, w których byłam dwuosobowe (nie wiem, czy są inne).

http://www.malin(...)wyzdroj/


Dzięki umiech

aneta87
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2020r. 17:22  
Cytuj
Dodam, ze w Malinowym fajny pakiet 3 dobowy jest teraz do końca stycznia

http://www.malin(...),.htmlia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »