NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Zakupy w supermarketach,
Posty: 108
Dołączył: 12 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2020r. 11:56  
Cytuj
Czy waszym zdaniem nadal sie oplaca robic zakupy supermarketach ?? Po porownaniu kilku produktow w lidlu i biedronce mozna czesto zobaczyc,ze supermarkety sprzedaja czesto rzeczy o mniejszej ilosci albo gorszej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2020r. 11:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Sty 2020r. 12:42  
Cytuj
Zawsze tak było. Jakość produktów produkowanych dla Biedronki jest zupełnie inna. Bardzo mnie to dziwi, że producenci idą na taki układ i szmacą swoje marki.

Co do Lidla to nie mam zdania bo rzadko tam robiłem zakupy. Częściej zdarzało mi się w Biedronce ale już od jakiegoś czasu nie odwiedzam tych sklepów.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 656
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Sty 2020r. 12:51  
Cytuj
Nie róbcie zakupów w Lidlu nawet jak jest tanio.Sa inne markety wiec można kupić podobne rzeczy .Lidl oszukuje,nie szanuje naszego prawa.chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Sty 2020r. 13:05  
Cytuj
CYTAT
Nie róbcie zakupów w Lidlu nawet jak jest tanio.Sa inne markety wiec można kupić podobne rzeczy .Lidl oszukuje,nie szanuje naszego prawa.chytry



"Lidl oszukuje,nie szanuje naszego prawa." Możesz rozwinąć?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 16 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2020r. 14:02  
Cytuj
Marka Pilos jest o wiele lepsza jakościowo od takiej Bakomy czy Jogobelli więc nie pierdo*cie głupot, że marka lidlowa jest gorsza jakościowo. Jogurty Bakomy wodniste, serki wiejskie z Piątnicy bez smaku, a serki typu almette o 1.5 zł droższe niż Pilos więc skończ z tymi wypocinami... Sery żółte marki Pilos również bardzo dobre.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Sty 2020r. 18:34  
Cytuj
Nie róbcie zakupów w biedrze, będą mniejsze kolejki good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 1 Cze 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2020r. 18:42  
Cytuj
Marka Pilos to tylko nazwa a producenci to i bakoma i piątnica i mlekowita na zlecenie Lidla produkują tylko inną kontrolę mają i tak wielu producentów produkuje pod dane markety.JAK JUŻ TO TYLKO PRODUKTY ZE STALOWEJ WOLI I NASZEJ MLECZARNI

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »