NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
borelioza,
Posty: 117
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2019r. 13:59  
Cytuj
witam, czy ktoś ma info o dobrym lekarzu od boreliozy? niekoniecznie stalowa

Mijaj zdrów otwarte okna !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2019r. 13:59  
Cytuj

Mijaj zdrów otwarte okna !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 9 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2019r. 14:17  
Cytuj
Nie ma dobrych lekarzy od boreliozy. Od lekarza możesz dostać co najwyżej
antybiotyk, więc to zupełnie wszystko jedno do kogo pójdziesz.
W Stalowej jest tylko jeden lekarz od chorób zakaźnych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lis 2019r. 15:34  
Cytuj
chorobę tę muszą znać dermatolodzy, jak i lekarze pierwszego kontaktu, czyli pediatrzy, interniści, lekarze rodzinni. W związku z tym, że jest to wieloukładowa choroba bakteryjna z trudną diagnostyką serologiczną, z natury rzeczy jest domeną lekarzy zakaźników, ale jej objawy obejmują także skórę, stawy, układ krążenia i układ nerwowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2019r. 15:48  
Cytuj
CYTAT
Nie ma dobrych lekarzy od boreliozy. Od lekarza możesz dostać co najwyżej
antybiotyk, więc to zupełnie wszystko jedno do kogo pójdziesz.
W Stalowej jest tylko jeden lekarz od chorób zakaźnych.


chyba nie tak wszystko jedno do kogo pójdę skoro mam wskazania do lekarza chorób zakaźnych

Mijaj zdrów otwarte okna !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2019r. 15:55  
Cytuj
Dobra lekarka jest w Lubaczowie, z samego rana można zrobić badania a wizyta od 11 jak się uda to w jeden dzień wszystko można załatwić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2019r. 11:46  
Cytuj
Łańcut - Jerzy Sieklucki - specjalista od chorób zakaźnych , gość się tym specjalizuje. Moja córka miała rumień, dostała antybiotyki i minął rok i wszystko jest ok. W Stalowej nie masz czego szukać na temat tej choroby. Aha jeszcze jedno... nie czytaj na necie info bo dostaniesz mnóstwo sprzecznych informacji na ten temat. Ja byłem przerażony poczatkowo ale ten lekarz wszystko rzeczowo wyjaśnił i poprowadził leczenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2019r. 12:59  
Cytuj
Mielec. lek. med. Józef Sznajder.Ordynator Oddzialu Zakaznego. Konkretny lekarz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 213
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2019r. 19:32  
Cytuj
Tak jak poprzednicy- lekarz rodzinny, dermatolog, lekarze w Łańcucie i Mielcu. Jak w Stalowej trafisz na dobry humor jedynego lekarza od chorób zakażnych i hepatologii, to ta Ci skierowanie na badania i nawet przez kilka miesięcy będziesz brać doxycyclinę, a na koniec dostaniesz wiadomość , że jesteś zdrowy- mimo objawów choroby. Specjalnie nie podaję nazwiska tego lekarza - ale to jest wielka pomyłka medyczna...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 1 Cze 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2019r. 20:37  
Cytuj
Jaka pomyłka przecież to jest doktor nauk tylko zapomniała że ma służyć ludzią a nie odwrotnie.Chociaż jakbym miał oglądać codziennie te kalafiory na narządach to też bym miał dość,ale humory ma niezłe.Ta choroba jest ciężka do leczenia i wielu lekarzy popełnia błędy w leczeniu.Podobno najlepszy fachura jest w Łańcucie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 213
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2019r. 20:11  
Cytuj
Do rikitki- w sumię mnie poparłaś. Co do stopnia naukowego nie dyskutuję. Ostatnio doktorat otrzymała kobieta z tytułem dr nauk przyrodniczych !! I jest ordynatorem w jednych z Oddziałów w Szpitalu w Stalowej. Gdzie my się leczymy ?? w ZOO?? Nie dziwi ucieczka pacjentów do ościennych miejscowości, gdzie nie trzeba mieć tytułu naukowego, ale wiedzę w mózgu i chęć pomocy ludziom. Tej kobiecie brak całkowicie empatii i przy pacjencie potrafi się wyżyć i naubliżać przy pacjencie lekarzowi, który dał skierowanie. To szpital i przychodnia z 2000 wieku,
Wiem, że są ludzie zrozpaczeni, mało mobilni, wiekowi i są zdani na tą poradnię. Ale naprawdę , jak kto może niech się leczy u innych lekarzy.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 1 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2019r. 08:21  
Cytuj
A do dziecka polecicie? Od boleriozy szukam kogoś naprawdę dobrego bo dotychczasowe leczenie nie ma efektów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 6 Kwie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2019r. 13:10  
Cytuj
moja siostrzenica z Rzeszowa ominęła Rzeszów, była w Krakowie, ale wszędzie tzw. leczenie antybiotykami. Jeździła do Warszawy, lekarz stosował chińską medycynę, zero antybiotyków! wymaga to dużo dyscypliny, ale warto było! dziewczyna wróciła do życia! a propos, borelioza nie jest wyleczalna w pełni. Kontakt mogę na priv.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 4 Gru 2019r.
Skąd: Kościerzyna
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2019r. 20:10  
Cytuj
moja kuzynka miała boreliozę, muszę się jej zapytać jak i u kogo się leczyła

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2021r. 09:13  
Cytuj
Możecie polecić jakiegoś lekarza dla dziecka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »