NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Basen,
Posty: 6
Dołączył: 22 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2019r. 23:54  
Cytuj
Chciałabym zapisać syna na lekcję nauki pływania. Słyszałam że w Stalowej nie do końca fajnie to wygląda i lepiej zdecydować się na dojazdy do Janowa. Czy rzeczywiście u nas jest tak tragicznie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2019r. 23:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 1 Cze 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2019r. 00:23  
Cytuj
W jakim sensie: Nie do końca fajnie? Wszystko idzie przez kasę główną? http://mosir(...)lywania/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2019r. 09:53  
Cytuj
Jak to wygląda obecnie?? Za dużo dzieci do jednego instruktora. Przyjedź na basen w sobotę i niedzielę o 8 rano i z basenu popatrz jak to wygląda. Każdy wtedy sam zadecyduje

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2019r. 14:09  
Cytuj
Basen w stalowej i jego organizacja to totalna porażka. Żeby popływać czy przyjść z dzieckiem nastoletni niekoniecznie na tory to jest sprawa całkiem niemożliwa jeśli chodzi o soboty i niedziele. Strażacy. Szkółki pływackie, na mieszkańców miasta nie ma miejsca na zwykly relaks w pływalni. W takim mieście dwie niecki basenowe non stop zajęte to o czym świadczy. Ten basen jest po prostu za mały. Wybudowali taki wielki stadion dla garstki ludzi A basen dalej tragedia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2019r. 14:13  
Cytuj
Takie gadanie. 7 lub 8 rano w sobotę czy niedzielę i pływasz ile chcesz

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 485
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Lis 2019r. 14:16  
Cytuj
Od której sauny w sob i ndz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2019r. 14:39  
Cytuj
Kończy sie promocja sobotnio niedzielna rano i sauny uruchamiają.

Generalnie jest bardzo duży chaos na basenie. Zbyt wiele nauk jednocześnie, basen ciągle zajęty. 5 dzieci na jednego instruktora - także mocno tak sobie według mnie. A jak ktoś wpadnie na pomysł by iść na basen to ma lekki problem ze znalezieniem miejsca. Bo kilka grup uczy się naraz. Jeden instruktor co chwile gwiżdże gwizdkiem, także gdyby ratownik wpadł na pomysł na gwizdanie to każdy go oleje bo gwizd jest non stop. Generalnie powinny być jakieś ustalone zasady że od godz x do y nie ma nauki itp i można przyjśc w spokoju popływać.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 314
Dołączył: 30 Lip 2019r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2019r. 22:35  
Cytuj
Dziś było superowo - brakowało tylko kajaków na basenie . Jest chaos , nowy basen zajęty , napitalają jacyś zawodnicy .Na dużym nurkują i nauka pływania . Mi się wydaję że w niedzielę to nie powinno być żadnych szkółek niedzielnych na basenie, bo zwykli ludzie nie mają gdzie pływać .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 11 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2019r. 23:21  
Cytuj
Ostatnio po remoncie kiedy odwiedziłem basen, to tak samo wyszedłem z mieszanymi odczuciami. Wieczorową porą w sobotę w przebieralniach był pełen syf - chusteczki, zagubione gacie, mocz. Sytuacja pewnie spowodowana duża ilością małych dzieci, których nie winie za tą sytuacje. Pokazuje to jednak, że organizacyjnie jest na tym basenie chaos. Lepiej już faktycznie chyba pojechać do Sandomierza lub do Janowa Lubelskiego, gdzie co prawda jest mniejszy basen, ale jest większy porządek i nie ma akcji typu nauka pływania na weekendzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 21 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2019r. 11:49  
Cytuj
Ja też słyszałem że totalny chaos. Od kilku osób słyszałem że jeżdżą z dziećmi do Janowa. Dużo ciszej, super instruktorzy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 21 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2019r. 13:25  
Cytuj
Na tygodniu też nie lepiej, tory pozajmowane, z informacjami na brzegu: rezerwacja toru ( i to nie grupy dziecięce mają wtedy trening na tych torach tylko dorośli pływają). Nie ma jak wejść do dużego/tego z torami basenu, bo pełno ludzi. W saunach tyle osób, że czasami trzeba stać,dosłownie. i rzeczywiście potwierdzam chaos, gwizdki, dzieci mnóstwo. Naprawdę jest niefajnie :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 16 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lis 2019r. 10:24  
Cytuj
Byłem wczoraj na basenie o 20 na nowym można było sie wcisnąć na drugiego w tor na dużym w płytszej polowie nauka pływania na głębszej było z 10 osób o 20.30 było po nauce, na basenie bylo z 15 osób(dużym),na nowym też można było popływać.Ogólnie nie było zle poza tym że w przebieralniach waliło moczem.Dopiero zacząłem chodzić także jak narazie może być,zobaczymy jak będzie dalej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 16 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lis 2019r. 10:28  
Cytuj
Od kiedy dzieci są cicho na basenie? tak było zawsze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 485
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lis 2019r. 18:18  
Cytuj
od ktorej sauna otwarta na tygodniu ? a od której na weekendzie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »