NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 »
Wybory parlamentarne 2019,
Posty: 4896
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Paź 2019r. 22:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dzień Dobry Państwu;

Wstępne wyniki wyborów będą znane jutro wieczorem.
Ja - jako niezależny ekspert - powstrzymam się od głosowania.
Jako politolog i jednocześnie osoba prywatna, chcę zachować neutralność.


Szczęść Boże!

Ja - szara myszka mieszkająca w Stalowej zastanawiam się nad udaniem na wybory bo nie wiem na kogo zagłosować.
Czy niezależny ekspert może mi powiedzieć kto ma największe szanse?

@go321
Faktycznie.Szczęśćbo.ok
Ekspercie od wszystkiego,szczególnie zaparć umysłowych i biegunki intelektualnej.potluczony
Jutro nie ma wieczoru.Odwołałem.good
W ten sposób mozesz też głosować.jezyk
https://demot(...)ac-sobie

PS.@Stella. Zawsze jest dla Ciebie szansa ,wydymać szympansa.mlotek

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2019r. 22:26  
Cytuj

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Paź 2019r. 14:49  
Cytuj
Dzień Dobry Państwu;

Do zamknięcia lokali wyborczych i podania wstępnych wyników wyborów parlamentarnych zostało 6 godzin.
Za 6 godzin w Polsce oficjalnie zakończy się transformacja ustrojowa i tzw. "okres post-komunizmu".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Paź 2019r. 16:46  
Cytuj
zachęcam do głosowania

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2019r. 21:14  
Cytuj
I 4 lata spokojuumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4896
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Paź 2019r. 21:16  
Cytuj
CYTAT
I 4 lata spokojuumiech

A będzie o... oo...ooooo...chytry
O taki chooy!sciana
...spokoju.zdegustowany

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Paź 2019r. 21:34  
Cytuj
@ kruger

Niech kupują zestawy garnków i za 60 tysięcy złotych.
Nie ja sprzedają, nie ja kupuję i nie moje pieniądze.

A co do wyborów, to wyniki nie są zaskakujące, może poza faktem że Polskie Stronnictwo Ludowe i Konfederacja jednak wejdą do Sejmu:

PiS - 44% (prognozowałem 40-50%);
Koalicja Obywatelska - 27% (prognozowałem 20-30%);
Lewica - 12% (prognozowałem 12-13%);
Polskie Stronnictwo Ludowe - 10% (prognozowałem 6-7%);
Konfederacja - 6% (prognozowałem 4%).

Następne wybory parlamentarne w 2023 roku (chyba że w międzyczasie będzie jakiś skandal i rozpisane zostaną wcześniejsze, przedterminowe).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4896
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Paź 2019r. 21:40  
Cytuj
Prorok_potluczony

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Paź 2019r. 21:45  
Cytuj
Prawda to że Kidawa będzie Prezesem Rady Ministrów , Kosiniak Marszałkiem Sejmu a Czarzasty i Korwin dostaną teki wicepremierów?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Paź 2019r. 21:49  
Cytuj
@ jusek

Bez wątpienia można mówić o sukcesie lewicowego skrzydła polskiej sceny politycznej, które wróciło do Sejmu po latach wygnania.
I bez wątpienia można mówić o pewnej porażce PiS-u, który miał nadzieję na zdobycie 2/3 miejsc w Sejmie i zmianę konstytucji.
Wygląda na to, że Koalicja Obywatelska i Lewica utworzą centrowo-lewicową opozycję wobec rządu PiS-u, który zachowa samodzielną większość (tak jak miał do tej pory).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 13 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2019r. 21:53  
Cytuj
Dziś zostałaś dobita.
Kochana Polsko...
https://youtu.be/aBHFFzhF0jc
neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Paź 2019r. 21:57  
Cytuj
To było do przewidzenia, wyborcy ponownie, bo już piąty raz dali kopa popaprańcom.

Masz racje b.l.u.e., cztery lata spokoju umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 1 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2019r. 22:15  
Cytuj
Wyszło na to że Polacy wysłali na drzewo pederastów i innych zboczeńców

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 826
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Paź 2019r. 22:29  
Cytuj
Szkoda, że ty nigdy z drzewa nie zszedłeś.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Paź 2019r. 23:25  
Cytuj
Widzę że dyskusja kończy się tak, jak się zaczęła - na wzajemnym obrażeniu się.
I tak też się skończą losy naszego kraju.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2019r. 07:01  
Cytuj
Obrazek

Wynik robi się coraz ciekawszy...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 300
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2019r. 09:48  
Cytuj
Za mała ta maść

Trzeba zrobić mema jak tiry stoją w korku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Paź 2019r. 10:39  
Cytuj
to, że nojman miał rację to wiedzą wszyscy, problemem jest natomiast skala jego racji...

Gratuluje wszystkim co glosowali na PiS zwycięstwa, na zarzuty typu ale pozostali zdobyli ponad 50% w sumie i są anty, odpowiadam:

-nie umieli dogadać się przed wyborami, to nie dogadają się i po wyborach, a jedyne co grozi z ich strony to ciamajdan 2.0 czy tam 3.0 czy tam który numerek sobie wpiszcie.

Podsumowując wygraną PiS, to jak to ktoś powiedział, gdyby nie rozpętała się afera pedofilska, to zdobyli by bez trudu większość konstytucyjną, tak że życzę im, bo wykorzystali daną im szansę i naprawili wszystko to co zepsuli...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2019r. 12:48  
Cytuj
Gratuluję PISowi zwycięstwa.


Gratuluję też moim rozmówcom, którzy przez ostatnie kilka tygodni wielokrotnie pokazali na forum, że nie chodzi o jakieś 500+ i kupowanie głosów, jakby chcieli to widzieć przeciwnicy PIS, ale o racjonalne, twarde fakty, które zaważyły na zwycięstwie PISu.


To nie 500+ dało zwycięstwo PISowi, ale WIARYGODNOŚĆ jak w przypadku sprowadzenia wraku, którego to wraku PO nie potrafiło sprowadzić, a PIS pokazał, że się da.

Tak jak Lucjusz pokazał balonikami, że da się skutecznie walczyć z hałasem i zanieczyszczeniami w Stalowej Woli.


To nie 500+ dało zwycięstwo PISowi, ale walka z pedofilią, czego najlepszym przykładem jest poseł Piotrowicz i księża demontujący pomnik pedofila.

Czy w tym kraju jest pomnik pedofila, który NIE był księdzem? Czy zaszczytu stanięcia na pomniku doświadczają tylko księżą-pedofile?


To nie 500+ dało zwycięstwo PISowi, ale wnikliwe analizy ekonomiczne. Z przyjemnością prowadziłem rozmowy z ferbi246 i M.M., którzy pokazali, że nie tylko posłowie PIS, ale także zwykli ludzi, którzy głosują na PIS posiadają ogromną wiedzę ekonomiczną i zasypiają czytając Handelsblatt.


To nie 500+ dało zwycięstwo PIS, ale ludzie jak marszałek Kuchciński, którzy pokazali, że można żyć inaczej, a standardy PO to przeszłość.


To nie 500+ dało zwycięstwo PIS, ale prawdomówność ludzi takich jak mirek777 czy art2deco, prawdomówność ludzi ze szczytu władzy takich jak Mateusz Morawiecki, którzy w prywatnych rozmowach mówią jedno, a publicznie zupełnie co innego.


To nie 500+ dało zwycięstwo PIS, ale dbanie o środowisko, oszczędzanie węgla dla przyszłych pokoleń i nie budowanie autostrad, co znacznie przyczynia się do mniejszej ilości samochodów na drogach.


To nie 500+ dało zwycięstwo PIS, ale płacenie ludziom za seks bez zabezpieczenia, po to, żeby mogli urodzić więcej dzieci. Dla Narodu.


To nie 500+ dało zwycięstwo PIS, ale pokazanie ludziom, gdzie jest ich miejsce. Tak jak pokazano to niepełnosprawnym i nauczycielom.


To nie 500+ dało zwycięstwo PIS, ale podniesienie płac wynikające z tego, że Pierwszy Sekretarz chciał wygrać wybory, a co za tym idzie napędzanie inflacji, po to, żeby wzrósł PKB, a ludziom żyło się lepiej.


To nie 500+ dało zwycięstwo PIS, ale oszczędzanie państwowych pieniędzy i nie wydawanie ich na jakieś fanaberie typu: druga sekcja zwłok jakiegoś bandziora, który zasłynął głównie tym, że zadarł z właścicielami "Flamingo".

A czy komuś przeszkadza, że w Stalowej Woli mamy pensjonat o takiej nazwie?

Wątpię. Wręcz przeciwnie, może nawet jakiś marszałek nas odwiedzi.

Co innego, gdyby to był gejowski pensjonat. Wtedy Sodoma i Gomora.

A tak to tylko Maria Magdalena.


To nie 500+ dało zwycięstwo PIS, ale dążenie do prawdy, jak w przypadku Kaczyńskiego i łapówki, gdzie Ziobro przesłuchał go na drugi dzień i nie miało tutaj znaczenia, że Kaczyński jest prezesem PIS. Dura lex sed lex.



Miruś wkleił śliczny obrazek z cysterną z maścią na ból d..y. Kryśka60 przyklasnęła mu i napisała o całym konwoju TIRów z maścią dla idiotów, którzy nie popierają PIS.

I dobrze.

Bo się debile nie poznali na PISie to niech teraz d... smarują.



Z drugiej strony mamy tych, którzy maści nie potrzebują.


Polska inteligencja.


Elita tego forum.


kabi

b.l.u.e.

ZSRR

mirek777

ferbi246

M.M.

art2deco

kryśka60

STOP.LGBT

i jakże wielu innych.



I razem z nimi cieszę się ze zwycięstwa PIS.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2019r. 13:32  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 300
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2019r. 14:02  
Cytuj
Jestem elitą forum hehe fajnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2019r. 14:13  
Cytuj
PZP, przegraliście przez pogardę do zwykłych ludzi.
Jak można nazwać ludzi, którzy głosują na człowieka z zarzutami prokuratorskimi?
I dobrze, że będzie rządzić jedna opcja, 4 lata spokoju.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 826
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Paź 2019r. 14:59  
Cytuj
Też się cieszę, że wygrał PiS. Pierwszymi poszkodowanymi będą emeryci. Nawet 15 emerytura im nie pomoże.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2019r. 15:02  
Cytuj
Bardzo mi się podobała cisza wyborcza.
Nie wiem, czy dobrym rozwiązaniem nie byłoby ograniczenie liczby dni w tygodniu, gdy jesteśmy zalewani tym zmanipulowanym medialnym szlamem.

Inną ciekawostką jest fakt, że dziennikarze kompletnie nie radzili sobie w tematach zastępczych.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2019r. 15:13  
Cytuj
@mirek777

https://www.youtu(...)d6_ZxX8c

Miruś. W moim stosunku do ciebie nie chodzi o nienawiść.

Jeśli mówisz, że Polska zmniejsza wydobycie węgla, bo oszczędza węgiel, gdzie wszyscy wiedzą, że Polska zmniejsza wydobycie węgla, bo bardziej opłaca się sprowadzać węgiel z zagranicy to nie chodzi o nienawiść, tylko piętnowanie głupoty.

Twojej głupoty.

Od tego, że ty wypisujesz swoje głupoty, w Polsce nie zrobi się lepiej.



@kryśka60

"Jestem elitą forum hehe fajnie"

"Hehe fajnie" to chyba najlepsze podsumowanie tej elity.



@M.M.

"PZP, przegraliście przez pogardę do zwykłych ludzi."

Po pierwsze M.M., ja nic nie przegrałem. Ani za SLD, ani za PO ani tym bardziej teraz, po 30 latach od upadku komunizmu.

Pogarda dla zwykłych ludzi?

Wiesz co jest dla mnie pogardą dla zwykłych ludzi?

Kiedy pytam art2deco czy w związku z podniesieniem płacy minimalnej ceny pójdą w górę.

A ona cynicznie odpowiada, że firmy zarobią.

Zarobią na zwykłych ludziach.

Bo będą musiały podnieść ceny albo zbankrutować.


To jest pogarda dla ludzi.


"Jak można nazwać ludzi, którzy głosują na człowieka z zarzutami prokuratorskimi?"

Przecież Jarek powinien mieć zarzuty prokuratorskie. Jeśli nie ma to tylko dlatego, że Ziobro jest Prokuratorem Generalnym.

Beata za niepublikowanie wyroku Trybunału też powinna mieć.

Mariusz Kamiński nie miał zarzutów prokuratorskich. On był już nieprawomocnie skazany na trzy lata. Ale został wybrany na posła.

Powtórzę za Tobą: jak można nazwać ludzi, którzy głosują na człowieka, który ma wyrok i zaraz może pójść siedzieć?

Tuż po wyborach Duda go ułaskawił.

Niezgodnie z prawem.

Ale PISowski Trybunał Konstytucyjny uznał, że ch... tam, wszystko spoko.


Wiesz już po co PISowi reforma sądownictwa?

Po to, żeby im nikt nie przeszkadzał jak będą uniewinniać swoich. Chociaż w tej chwili trudno mówić o potrzebie uniewinniania, bo prokuratura im po prostu nie stawia zarzutów.


To powiedz mi M.M. kto ma więcej przyzwoitości?

Ziobro, Beatka, Jarek, Duda i Kamiński?

Czy te wyśmiewane 8 osób pod sądem?




"I dobrze, że będzie rządzić jedna opcja, 4 lata spokoju."

Daj dziecku granat i ciesz się, że jest cisza, bo się grzecznie bawi w pokoju.


P.S.

Powtórzę: bardzo się cieszę z takiego, a nie innego wyniku wyborów.

P.S. 2

"Nie wiem, czy dobrym rozwiązaniem nie byłoby ograniczenie liczby dni w tygodniu, gdy jesteśmy zalewani tym zmanipulowanym medialnym szlamem."

Ty miruś zalewasz to forum zmanipulowanym medialnym szlamem. Ostatni twój wyczyn? Czepianie się nastolatki z autyzmem. Powód? Chcesz sobie palić węglem. A potem płacz, że na Piaskach nie ma czym oddychać.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Paź 2019r. 16:59  
Cytuj
Dzień Dobry Państwu;

PiS ocaliło Polskę przez islamizacją, przed LGBT, przed rosyjską inwazją... ale gdy zapytać o pracę albo o zasiłek socjalny, to zapada kłopotliwe milczenie.
Ale czy można to PiS-owi wypominać ?
Ależ oczywiście że nie !
Przecież oni ocalili Polskę przed islamizacją, LGBT i rosyjską inwazją.
A praca ?
Cóż, skoro teraz można pojechać do USA bez wizy, to wszyscy niezadowoleni mogą wyjechać do Ameryki...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »