NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Punkt krwiodawstwa,
Posty: 227
Dołączył: 24 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2019r. 17:50  
Cytuj
Witam.Chcialbym oddawać krew,nigdy jeszcze tego nie robilem- to bardzo źle...no ale W końcu się zdecydowałem.Chcialem zapytać gdzie W szpitalu W STALOWEJ WOLI,oddaje się krew,czy na pierwszy raz robią jakieś badania,testy itd???W jakich godzinach jest ten punkt krwiodawstwa otwarty??? Będę wdzięczny za wszystkie informacje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2019r. 17:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2019r. 18:16  
Cytuj
Otwarte jest bodajże od 7 do 13 od poniedziałku do piątku. Trzeba zajść cały szpital od tyłu tak jakby żeby to znaleźć. Za pierwszym razem musisz się zarejestrować i parę papierów wypełnić, jakieś ankiety. Weź dowód osobisty. Zjedz śniadanie lekkie. Resztę cię pokierują.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~J~
~J~
~J~
Posty: 296
Dołączył: 8 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2019r. 18:31  
Cytuj
Ale najlepiej być przed 7 bo czasem są kolejki i możesz się niezałapać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 24 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2019r. 18:33  
Cytuj
Co znaczy zajść cały szpital od tylu??? Właśnie o to mi chodzi gdzie ten punkt krwiodawstwa jest??? Wchodzić głównymi drzwiami TYMI od ul.Staszica??? Tam gdzie jest rejestracja główna??? I gdzie DALEJ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2019r. 18:47  
Cytuj
Na zewnątrz obejdź szpital do końca. Najlepiej popytaj ludzi bo trudno znaleźć. Ja chodzę tam koło 10 godziny i nie ma kolejek, chyba, ze to piątek.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2019r. 21:44  
Cytuj
CYTAT
Ale najlepiej być przed 7 bo czasem są kolejki i możesz się niezałapać.

Tak było kiedyś , teraz jak jest do 13 czegoś takiego nie ma , najwiecej osób jest zawsze w poniedziałek i piątek . Najlepiej oddawać w środku tygodnia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~J~
~J~
~J~
Posty: 296
Dołączył: 8 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2019r. 00:43  
Cytuj
good
CYTAT
Co znaczy zajść cały szpital od tylu??? Właśnie o to mi chodzi gdzie ten punkt krwiodawstwa jest??? Wchodzić głównymi drzwiami TYMI od ul.Staszica??? Tam gdzie jest rejestracja główna??? I gdzie DALEJ???


Więc tak, wchodzisz od Staszica i jesteś przy rejestracji. Po prawej stronie przy kiosku są schody - idziesz w dół, skręcasz w prawo, w prawo (mijasz punkt gdzie się oddaje próbki na badania) idziesz do samego końca i w prawo. Znowu prosto, aż zobaczysz po lewej bar a po prawej schody. Idziesz w stronę schodów i po prawej stronie są niebieskie drzwi na zewnątrz, wychodzisz i idziesz w lewo, potem w lewo i już. Proste prawda :szok: good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2019r. 08:55  
Cytuj
Punkt krwiodawstwa jest w nowym skrzydle pod lądowiskiem helikoptera LPR na parterze. Jak piszą przedmówcy musisz obejść bądź objechać (jeśli wejdziesz autem nie płacisz za postój krwiodawstwo potwierdza oddanie krwi i masz bezpłatne) cały szpital na stronę Manhattanu. Lub wejść od Staszica i schodami w dół droga jest oznaczona "do krwiodawstwa" strzałkami. Dowód osobisty jest niezbędny. Kilka ankiet jest do wypełnienia, z badań to tylko poziom hemoglobiny. Pozostałe badania wykonywane są po oddaniu. O wynikach możesz dowiedzieć się około 2tygodnie do miesiąca po oddaniu odbierając książeczkę krwiodawcy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 24 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2019r. 11:46  
Cytuj
Dzięki.2 ostatnie posty bardzo dokładne opisy.Mysle że dam radę trafić.Dziekuje za informacje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 18 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2019r. 20:14  
Cytuj
No tylko nie zdziw się obsługą. Baba w rejestracji jakaś sfrustrowana, jak trafisz na tą gruba co bobiera krew to wiedz że będzie bolało. Z resztą był na tym forum poruszany temat jakości obsługi, poczytaj to będziesz wiedział co i jak

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2019r. 21:22  
Cytuj
A głupoty gadasz. Oddaję ponad 15 lat nie tylko w Stalowej. Może nie zawsze skaczą koło Ciebie jak byś był Królem albo Świętym ale zawsze robią co do nich należy. Wiadomo najgorsze są poniedziałki i piątki bo wtedy dawców jest najwięcej(dodatkowy dzień wolny) i mają więcej roboty ale to trzeba zrozumieć. Ja tam nasz punkt krwiodawstwa polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 18 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2019r. 12:48  
Cytuj
No ja tam nie chce żeby byle nawet mile, wystarczy że będą normalnie. I to nie jest tylko moje zdanie, tak jak wcześniej pisałem był już na tym forum ten temat poruszany. Także nie jestem jedyny. A jak im tam ciężko to proponuję tak w w poprzednim temacie ktoś napisal"niech pójdą na wewnętrzny to docenia to co mają teraz"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2019r. 13:16  
Cytuj
Pielęgniarki nigdy nie były nieuprzejme. Zawsze OK, a donacji mam 70

Ludzie zastanawiają się jak zabić czas, a to czas ich zabija...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2021r. 02:14  
Cytuj
witam,
brakuje mi 450 ml (jednej donacji) do zdobycia legitymacji zasłużonego honorowego dawcy krwi III stopnia.

Mam pytanie do tych co już takie (bądź wyższe) odznaczenie posiadają.

Czy muszę się gdzieś zgłosić po taką legitymację czy przy kolejnym oddawaniu krwi Pani z rejestracji sama mnie o tym poinformuje i mi ją wyda?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 20 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2021r. 09:56  
Cytuj
padi00
Legitymacje taką otrzymasz w PCK na Hutniczej.Oczewiscie musisz pokazać zaswiadczenie ile krwi oddałeś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2021r. 12:11  
Cytuj
dzięki!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2021r. 16:08  
Cytuj
Jak to jest teraz z tymi dwoma dniami wolnego ? Zawsze teraz oddaje w poniedziałek albo w czwartek żeby był weekend dłuższy. Jeśli bym oddał w piątek to poniedziałek jest wolny? Na zaświadczeniu jest napisane że dzień następny, czyli sobota czy to będzie poniedziałek?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 24 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2021r. 16:18  
Cytuj
Następny kalendarzowy czyli sobota w tym przypadku.

CYTAT
Jak to jest teraz z tymi dwoma dniami wolnego ? Zawsze teraz oddaje w poniedziałek albo w czwartek żeby był weekend dłuższy. Jeśli bym oddał w piątek to poniedziałek jest wolny? Na zaświadczeniu jest napisane że dzień następny, czyli sobota czy to będzie poniedziałek?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »