NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »
Nowy Temat Odpowiedz
Ceny działek jastkowice,
Posty: 3
Dołączył: 21 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2019r. 15:39  
Cytuj
Witam,
czy orientuje się ktoś jak cenowo teraz wygląda realna cena działek w jastkowicach? Np. Ludian albo te przy drodze na rudę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2019r. 15:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 4 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Sie 2019r. 16:04  
Cytuj
Przy 1000lecia od sklepu do hodowli danieli wiedzialem ogloszenia po 6200/ar blizej rudy gdzies 200m za danielami ktos sprzedawal 74a za 230tys wiec bardzo tanio chyba ze część dzialki to las

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 21 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2019r. 09:41  
Cytuj
A jak okolica na ulicy tysiąclecia? będzie tam kiedyś kanalizacja? latarnie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 4 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Sie 2019r. 10:44  
Cytuj
Wejdz na geoportal krajowy I zobaczysz.praktycznie caly teren od ulicy Chopina pomiedzy ul. 1000-lecia a Sosnową jest podzielony na dzialki budowlane I tam sa ceny kolo 6tys za ar. Pomiedzy ul 1000-lecia a Prostą tez jest troche już podzielone ale cen nie znam. Natomiast ta duza dzialka 74ar jest przy 1000-lecia jak się minie ul. Zaonie ale nie wiem ktora. Kanalizacja chyba konczy się za ulicą Chopina I raczej watpie czy puszczą ją w zdluz 1000-lecia bo tam wiekszsc chyba zakład przydomowe oczyszczalnie ale o plany rozbudowy trzeba by pytac w gminie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2019r. 13:40  
Cytuj
CYTAT
A jak okolica na ulicy tysiąclecia? będzie tam kiedyś kanalizacja? latarnie?
A po co Ci kanalizacja? Żebyś płacił za ścieki? Tak masz oczyszczalnie, płacisz tylko za zimną wodę którą ci wchodzi, a to co wychodzi idzie w ziemię. My mamy rachunki po 100 zl na 2 miesiące, myjemy 3 auta, motor, podlewamy i wiadomo mycie i gotowanie. Opróżnianie oczyszczalni 120 zl co 2 lata. Moja znajoma sprzedaje na ulicy prostopadłej do 1000 lecie działki 10a po 6 tys/a. Natomiast w tamtym roku znajomi kupili na Pysznicy fajna działkę pod lasem też 10 a za 5200 lub 5300 za ar. Gość odziedziczyl po ojcu bardzo dużo ziemi. Mam gdzieś jego nr mogę podać na priv czy jeszcze aktualne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 29 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2019r. 14:13  
Cytuj
Proszę o informację na priv w sprawie działki w Pysznicy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2019r. 14:29  
Cytuj
CYTAT
My mamy rachunki po 100 zl na 2 miesiące, myjemy 3 auta, motor, podlewamy i wiadomo mycie i gotowanie. Opróżnianie oczyszczalni 120 zl co 2 lata.


Wiesz, że nie można myć auta w miejscu do tego nie wyznaczonym? A już tym bardziej jak wszystko u Ciebie ląduje w ziemi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2019r. 14:47  
Cytuj
Mamy przystosowany podjazd do mycia. Także nic w ziemię nie idzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2019r. 14:58  
Cytuj
CYTAT
Proszę o informację na priv w sprawie działki w Pysznicy
wyslalam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 19 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2019r. 19:45  
Cytuj
a na ludianie ktoś kupował albo się orientuje? w jakiej cenie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 4 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Sie 2019r. 20:27  
Cytuj
Na Ludianie od 3.5tys za art jak bardzo duza dzialka, male budowlane 10ar nawet 7.5tys za ar

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2019r. 18:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A jak okolica na ulicy tysiąclecia? będzie tam kiedyś kanalizacja? latarnie?
A po co Ci kanalizacja? Żebyś płacił za ścieki? Tak masz oczyszczalnie, płacisz tylko za zimną wodę którą ci wchodzi, a to co wychodzi idzie w ziemię. My mamy rachunki po 100 zl na 2 miesiące, myjemy 3 auta, motor, podlewamy i wiadomo mycie i gotowanie. Opróżnianie oczyszczalni 120 zl co 2 lata. Moja znajoma sprzedaje na ulicy prostopadłej do 1000 lecie działki 10a po 6 tys/a. Natomiast w tamtym roku znajomi kupili na Pysznicy fajna działkę pod lasem też 10 a za 5200 lub 5300 za ar. Gość odziedziczyl po ojcu bardzo dużo ziemi. Mam gdzieś jego nr mogę podać na priv czy jeszcze aktualne.


ty chyba nie wiesz co piszesz, tylko wysłać urzędnika z gminy na niezapowiadana kontrolę do ciebie i jakbyś oberwał parę tysięcy zł pokuty za zanieczyszczanie ziemi i środowiska to byś zmądrzał

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2019r. 22:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
A jak okolica na ulicy tysiąclecia? będzie tam kiedyś kanalizacja? latarnie?
A po co Ci kanalizacja? Żebyś płacił za ścieki? Tak masz oczyszczalnie, płacisz tylko za zimną wodę którą ci wchodzi, a to co wychodzi idzie w ziemię. My mamy rachunki po 100 zl na 2 miesiące, myjemy 3 auta, motor, podlewamy i wiadomo mycie i gotowanie. Opróżnianie oczyszczalni 120 zl co 2 lata. Moja znajoma sprzedaje na ulicy prostopadłej do 1000 lecie działki 10a po 6 tys/a. Natomiast w tamtym roku znajomi kupili na Pysznicy fajna działkę pod lasem też 10 a za 5200 lub 5300 za ar. Gość odziedziczyl po ojcu bardzo dużo ziemi. Mam gdzieś jego nr mogę podać na priv czy jeszcze aktualne.


ty chyba nie wiesz co piszesz, tylko wysłać urzędnika z gminy na niezapowiadana kontrolę do ciebie i jakbyś oberwał parę tysięcy zł pokuty za zanieczyszczanie ziemi i środowiska to byś zmądrzał
Serio? Robisz inteligencie sobie odpowiedni spadek, odpływy i wszystko leci do twojeh prywatnej kanalizacji. Mogą mi naskoczyć. Już bardziej mój sąsiad zanieczyszcza środowisko, co 3 miesiące pryskając wszystko w okół roundupem, albo smieciarka z ktorej cieknie caly syf robiac smierdzaca sciezke. Tym niech się urzednicy z gminy zajmą albo najlepiej sanepid.
Jak nie masz pojęcia o czym mówisz, to sie nie wypowiadaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2019r. 19:04  
Cytuj
jeszcze jak przedstawisz dokumenty że wszystkie szkodliwe odpady co to niby ściekają odpowiednim odpływem do separatora są unieszkodliwione to jesteśmy kwita.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2019r. 19:55  
Cytuj
CYTAT
jeszcze jak przedstawisz dokumenty że wszystkie szkodliwe odpady co to niby ściekają odpowiednim odpływem do separatora są unieszkodliwione to jesteśmy kwita.
kończąc już tą rozmowę, bo tematem nie jest, gmina sama sobie ustala, co trzeba spełnić, aby myć auto na podjeździe. Wiem, bo pytaliśmy. Jak cie to interesuje to też idź i zapytaj. Wiem że mamy na pewno to dobrze zrobione, bo mąż zajmuje się czyszczeniem technicznym i w pewnym momencie chciał to rozszerzyć o auta, bo już miał dość jeżdżenia i chciał coś robić bardziej na miejscu. Po jakimś czasie mialam dosyc tego, co się dzieje na placu i teraz myje tylko swoje auta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2019r. 20:38  
Cytuj
Ja myje auta u siebie na kostce, sztuk trzy i mam w dupie takich pseudoekologow jak ty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »