NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
DPD, NIE POLECAM
Posty: 1
Dołączył: 13 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2019r. 10:39  
Cytuj
Chciałem ostrzec przed DPD w St.Woli.
Zdecydowałem się opisać tą firmę bo po raz kolejny mnie zawiodła,jest nie kompetentną firma.
Opiszę tylko najważniejsze.Straciłem przez nich dużą kwotę przez to że specjalnie zamówiłem przesyłkę na sobotę bo była mi bardzo potrzebna oczywiście zmarnowałem cały dzień czekając na przesyłkę która oczywiście nie dotarła ale kurier zaznaczył że był i nie zastał nikogo. INTERWENIOWAŁEM WIELOKROTNIE ALE BEZ ODZEWU I WYSYŁAJĄCY TEŻ, NIE POCZUWAJĄ SIĘ DO WINY.
OPIS DRUGI.
Nadałem przesyłkę którą kurier miał odebrać, musiałem pilnie wyjechać więc wystawiłem paczkę przed drzwi w firmie i próbowałem się z nimi kontaktować że taka sytuacja zaistniała bez skutku. Na następny dzień po skontaktowaniu się z kurierem dowiedziałem się że kurier był nawet nie zerkną że przed drzwiami stoi paczka za notował że nie zastął nikogo i muszę zrobić ponowne zlecenie oczywiście ponosząc opłatę przesyłki.
BARDZO ALE TO BARDZO NIE POLECAM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2019r. 10:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2019r. 11:06  
Cytuj
No Straszne rzeczy. A co do drugiego opisu, kurier dobrze zrobił, że znaczył że nikogo nie było jak faktycznie nie było, bo skąd miał wiedzieć co to za paczka stoi przed drzwiami, a druga sprawa musisz potwierdzić podpisem, że kurier odbiera przesyłkę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2193
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Sie 2019r. 12:34  
Cytuj
W soboty punkt DPD obok stalshmidtu czynny jest do godziny 13 a na tygodniu do 18

Kolejek brak ,mogłeś pojechać nadać a nie czekać na kuriera aż się pojawi.

Zaoszczędzilibyś , czas, pieniędze a odbiorcą miałby paczkę na następny dzień.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Sie 2019r. 15:36  
Cytuj
Powiem tak kiedyś wygrałem w loterii T-Mobile telefon 3 razy ponoć był dostarczany a kurier nikogo nie zastal pojechałem do punktu odebrać bo paczka wróciła by do nadawcy (byli w domu członkowie rodziny całymi dniami przez 2tyg bo wiedzieli ze czekam na paczkę) dlatego nic mnie już nie zdziwi....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2019r. 17:50  
Cytuj
Ja mam odmienne zdanie. Wiele razy korzystałem z usług DPD i nie było problemu. Często łapałem kuriera w trasie a bywało że odbierałem przesyłkę z ich siedziby. Widocznie Panowie mieli pecha albo kurierzy mieli zły dzień co może się zdarzyć bo to tylko ludzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 10 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2019r. 10:00  
Cytuj
Ja również o DPD mam bardzo dobre zdanie. O wiele gorsze natomiast o Poczcie Polskiej. We wtorek o 17.30 nadałem przesyłkę w usłudze Kurier Pocztex 48. Paczka została dostarczona w poniedziałek. Dziękuję, więcej nie skorzystam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Sie 2019r. 11:34  
Cytuj
ja mam dobre zdanie o tej firmie
zero uwag

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2019r. 00:35  
Cytuj
Tez , póki co było Ok , teraz czekam na paczkę i wssytko ładnie pięknie opisane na śledzeniu przesyłki
Jutro już będzie ze mną

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 27 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2019r. 00:50  
Cytuj
Dla mnie najlepsza firma kurierska, a robię bardzo dużo zakupów przez internet i odbieram wiele paczek. Może trafiłeś na takiego kuriera, ale na "mojego" kuriera z DPD złego słowa powiedzieć nie mogę. Pan już nawet pamięta kiedy na pewno jest ktoś w domu i zawsze przyjeżdża w tych godzinach. W innych przypadkach zawsze dzwoni. Zresztą nie zdarzyło mi się tak źle trafić na kurierów poza Pocztą Polską, którą staram się omijać szerokim łukiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2019r. 08:35  
Cytuj
nie wiem co chcesz od Poczty Polskiej ale widocznie pracujesz w konkurencji. Z kurierami PP też nie miałem nigdy problemu ale widocznie konkurencja musi trochę dziegciu wrzucić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 10 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2019r. 11:26  
Cytuj
Czyli każdy kto narzeka na Pocztę Polską, jest z konkurencji, tak?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2019r. 12:15  
Cytuj
Z DPD mieliśmy problemy jak pracował niejaki pan Dar...... Np miał takie akcje, że nie przyjeżdżał po przesyłki albo przyjeżdżał, zatrzymywał się pod domem i odjeżdża, w ogóle nie wysiadając z auta. Nie wiem czy mają GPS w aucie, ale jeżeli tak to Pewnie chodziło o dowód że był w tej lokalizacji. No złośliwy człowiek jak nie wiem. Żadne skargi, reklamacje nie pomagały. Ale teraz jest inny kurier i jest spoko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2019r. 13:11  
Cytuj
CYTAT
nie wiem co chcesz od Poczty Polskiej ale widocznie pracujesz w konkurencji. Z kurierami PP też nie miałem nigdy problemu ale widocznie konkurencja musi trochę dziegciu wrzucić.


co to za określenie >>omijać szerokim łukiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2019r. 15:21  
Cytuj
Hahaah
A czy ktoś zna pana Adama z DPD ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 22 Maja 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2019r. 13:23  
Cytuj
dpd, dhl, ups, pocztex nigdy z nimi nie miałem problemów z zamawiam dużo paczek na potrzeby działalności.
Najgorsi kurierzy tu w okolicy to gls

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 22 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2019r. 22:34  
Cytuj
To chyba Ty jedyny taki masz problem. Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Bardzo sympatycznie i przyjaźni kurierzy. Zawsze pomocni pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2019r. 16:56  
Cytuj
Ja także odradzam. Kurier zostawił kosztowne paczki pod drzwiami i nie raczył nawet zadzwonić dzwonkiem nie wspomnę już o telefonie. Podrobił podpis przy doręczeniu. Zgłosiłam wszystko bezpośrednio do firmy, niestety bez efektu ponieważ kilka tygodni temu dostałam kolejną paczkę (uprzedzam nie ja wybierałam firmę kurierską) i sytuacja się powtórzyła. Paczki porzucone przy furtce.
Jak widać szefostwo toleruje takie praktyki...scianascianascianamlotekzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 2 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2019r. 03:49  
Cytuj
ODRADZAM - nadałem paczkę, zapłaciłem pojechała na drugi koniec Polski po tygodniu wróciła w 5 kawałkach jeszcze kazali mi płacić żeby ją odzyskać, a kurier nawet nie próbował jej dostarczyć. mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 24 Paź 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2019r. 11:40  
Cytuj
Jak w każdej firmie, zależy się na kogo trafi. Poczta polska też nie należy do najlepszych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 27 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2019r. 20:23  
Cytuj
Kabi nie wiesz co znaczy omijać szerokim łukiem? To otwórz słownik. To, że nie korzystam z usług PP nie znaczy że jestem z konkurencji. W czym Poczta Polska jest taka idealna. Przesyłki drogie, priorytet to dla nich pojęcie względne, a listonosz jedyne co potrafi to wrzucić awizo do skrzynki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »