NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »
Nowy Temat Odpowiedz
Budowa domu, ekipa budowlana poszukiwana
Posty: 24
Dołączył: 15 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2019r. 12:54  
Cytuj
Witajcie,

Powoli nadchodzi ten moment, w którym trzeba się wybudować.

Możecie polecić jakąś sprawdzoną ekipę, która zajmuje się budową i wykończeniem lub samą budową?

Pod koniec roku (jak się uda wszystkie papiery ogarnąć) może dało by się wylać fundamenty ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2019r. 12:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 14 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2019r. 17:07  
Cytuj
Polecam firme AND-BUD Andrzej Delekta. Postawia dom od fundamentow az po dach. Swietna ekipa.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2019r. 19:55  
Cytuj
Korzystałaś z ich usług, jakieś referencje, foldery, opinie, jedno słowo to za mało. Możesz być ich przedstawicielem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 12 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2019r. 12:46  
Cytuj
Ja mogę zająć się elektryką. Na priv wysyłam namiary.
A co do budowy domu to mi budował Wiesław Główka chyba z Zaleszan. Konkretnie, bez zbędnej zwłoki i bezproblemowo. Ja jestem zadowolony i mogę go polecić. Niestety namiarów nie mam, szukaj w necie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 24 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2019r. 20:18  
Cytuj
biela, a dlaczego trzeba się wybudować?bo taka moda?bo tak robi większość tj.masa?,bo choć to często tylko utrudni życie, ale jest trendy, bo trzeba sie pokazac przed znajomymi?,nonsens,bezsensowny nonsens, ale tak właśnie mysli i postępuje wiekszość Polaków w ostatnich czasach, mało tego 3/4 robi to na ogromny i beznadziejny kredyt,żal...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2019r. 20:56  
Cytuj
A co Ci do tego? Człowiek pyta o firmę,a nie szuka porad życiowych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sie 2019r. 20:57  
Cytuj
CYTAT
biela, a dlaczego trzeba się wybudować?bo taka moda?bo tak robi większość tj.masa?,bo choć to często tylko utrudni życie, ale jest trendy, bo trzeba sie pokazac przed znajomymi?,nonsens,bezsensowny nonsens, ale tak właśnie mysli i postępuje wiekszość Polaków w ostatnich czasach, mało tego 3/4 robi to na ogromny i beznadziejny kredyt,żal...



Jaki masz pomysł aby mieszkać pod własnym dachem ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2019r. 21:00  
Cytuj
co ty Madea piszesz jakieś bzdury. Co to za życie w klatce w bloku. Masz działkę masz swój domek, nie musi być willa, masz ogródek, drzewka, dyskrecję przed sąsiadami i sporo miejsca. Może być piesek, kotek i inne stworzenia. A w bloku co?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 24 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2019r. 21:37  
Cytuj
dyskrecja przed sąsiadami, nie rozśmieszaj mnie, ci to dopiero pdsłuchują i podgladaja przez płotumiech)Biela napisał, że "trzeba sie wybudować", więc pytam dlaczego TRZEBA???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2019r. 21:52  
Cytuj
CYTAT
więc pytam dlaczego TRZEBA???


Może powiększyła mu się rodzina i potrzebuje większej powierzchni do komfortowego życia? Co cię to obchodzi? Pytanie nie jest o zasadność budowy domu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Sie 2019r. 22:55  
Cytuj
zwykła zazdrość bije, człek pewnie siedzi w kawalerce na wynajętym i pisze bzdury

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 15 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2019r. 08:46  
Cytuj
@Madea - 35 lat mieszkania w bloku - już mnie drażnią trochę sąsiedzi z lewej/prawej/góry/dołu, co chwile ktoś remont robi, w nocy wiadomo albo impreza/przemeblowanie/kłótnie albo jakieś dziecko krzyczy na pół bloku (w nowym miejscu kilkadziesiąt metrów będzie do każdego z sąsiadów)

Z drugiej strony mamy gdzie mieszkać i kończymy spłacać mieszkanie ale wydaje mi się, że dzieci mają lepsze tereny przy domu jak przy bloku (głównie pod względem bezpieczeństwa - wiadomo, że więcej dzieci w blokowiskach ale na pewno znajdą kumpli w nowym miejscu).

Wiadomo kredycik bo kogo normalnie stać żeby dom postawić - no ale działka już jest więc trochę mniej pójdzie.

Dzięki za podpowiedzi w sprawie ekip!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 24 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2019r. 10:19  
Cytuj
mark 30 nigdy nie siedziałam w wynajętym!,mam też działke bud.,ale mam fajne mieszk.(nie w blokowisku)i nie zamierzam tego zmieniać,co kto lubi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sie 2019r. 10:24  
Cytuj
CYTAT
mark 30 nigdy nie siedziałam w wynajętym!,mam też działke bud.,ale mam fajne mieszk.(nie w blokowisku)i nie zamierzam tego zmieniać,co kto lubi


nonsens,bezsensowny nonsens, ale tak właśnie mysli i postępuje wiekszość Polaków w ostatnich czasach?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 8 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2019r. 21:14  
Cytuj
apropo szukam ekipy od dachu. dobrej sprawdzonej ktos coś?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 29 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2019r. 21:47  
Cytuj
Jeżeli chodzi o roboty ziemne, kanalizację itd oraz CO polecam bigen pres. Panowie wiedzą co robią, nie trzeba ich pilnować a przede wszystkim robią FACHOWO. Nie wcisną Ci dziadowskich materiałów i robota wykonana konkretnie. Jeżeli chodzi o dach to Cierpisz, nie ma lepszego. Do murowania całkiem dobrze robi Butryn Andrzej ... Tych moge polecić.

Gobos
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2019r. 01:21  
Cytuj
CYTAT
biela, a dlaczego trzeba się wybudować?bo taka moda?bo tak robi większość tj.masa?,bo choć to często tylko utrudni życie, ale jest trendy, bo trzeba sie pokazac przed znajomymi?,nonsens,bezsensowny nonsens, ale tak właśnie mysli i postępuje wiekszość Polaków w ostatnich czasach, mało tego 3/4 robi to na ogromny i beznadziejny kredyt,żal...
ceny mieszkań są obecnie tak wysokie, że niewiele więcej dołożysz i masz swój dom. Ja już w życiu do blokowiska nie wrócę.
Co do budowy domu, do kostki nie bierz p. Ka..y. Człowiek niesłowny, nieterminowy, nie odbiera telefonów, nie przyjeżdża na obiecane poprawki, cham. Może dobrze robił 10 lat temu, teraz tylko kasa się liczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2019r. 01:21  
Cytuj
CYTAT
biela, a dlaczego trzeba się wybudować?bo taka moda?bo tak robi większość tj.masa?,bo choć to często tylko utrudni życie, ale jest trendy, bo trzeba sie pokazac przed znajomymi?,nonsens,bezsensowny nonsens, ale tak właśnie mysli i postępuje wiekszość Polaków w ostatnich czasach, mało tego 3/4 robi to na ogromny i beznadziejny kredyt,żal...
ceny mieszkań są obecnie tak wysokie, że niewiele więcej dołożysz i masz swój dom. Ja już w życiu do blokowiska nie wrócę.
Co do budowy domu, do kostki nie bierz p. Ka..y. Człowiek niesłowny, nieterminowy, nie odbiera telefonów, nie przyjeżdża na obiecane poprawki, cham. Może dobrze robił 10 lat temu, teraz tylko kasa się liczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Sie 2019r. 02:47  
Cytuj
trudno bedzie wynalezc dobra firme na koniec roku... dobre firmy maja ogromne terminy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »