NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 6 7 8 9 10 11 12 ... » »»
LGBT w szkołach, LGBT w szkołach
Posty: 322
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2020r. 17:40  
Cytuj
CYTAT
Nie ma czegoś takiego jak ideologia LGBT. To tylko wasze urojenia. Lepiej promować LGBT niż ograniczać prawa tych ludzi.
Aborcja powinna być legalna, co nie oznacza tego aby ludzie nie byli odpowiedzialni za swoje życie seksualne.
Edukacja seksualna jest bardzo potrzebnym przedmiotem bo m.in. chroni dzieci przed wykorzystywaniem.

Co Ty PIE....SZ???? Ty chcesz mi wmówić, że wiesz lepiej co jest dobre dla moich dzieci? Ty co nigdy do nich w nocy nie wstawałeś gdy śnił im się koszmar. Ty co nigdy przy nich nie czuwałeś przez kilka nocy z rzędu gdy byli chorzy. Tz co w dupie masz to czy mają odrobione lekcje i czy będą mieli co jeść na drugie śniadanie. Ty który w dupie masz to aby pomóc w starcie w dorosłe życie.


Ty chcesz uczyć moje dzieci życia seksualnego zamiast matematyki? Człowieku, to że chcesz przeżyć jakieś dodatkowe fantazje erotyczne, fachowcu od czegoś k..a tam, może pedofilu, nie daje Ci prawa do decydowania jak ma wyglądać edukacja moich dzieci.

ŁAPY PRECZ !!!!!!!! SKU....U!!!!!

A to że chcesz się pruć jak stare prześcieradło to Twoja sprawa. Trzep się czy coś tam do woli ale "wolnoć Tomku w swoim domku"!!!!

Aborcja legalna? Przecież to zabójstwo. Tak samo można by postąpić z Tobą. Nie musiałbym się martwić o swoją rodzinę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2020r. 17:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Sie 2020r. 18:07  
Cytuj
Gdzie ty przeczytałeś, że edukacja seksualna zamiast matematyki?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 322
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2020r. 19:01  
Cytuj
Ehhhh

Może zrozumiesz, nawet jeżeli nie narysuję - wolę dodatkowe lekcje matematyki zamiast nauczania LGBT. Rozmowa dorosłej osoby z dzieckiem poniżej 15 roku życia o masturbacji w prawa jest aktem pedofilii.

Posłuchaj Berkowicza

https://www.youtu(...)V700Co5g

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Sie 2020r. 19:01  
Cytuj
CYTAT
A kto twierdzi, że nie powinna ponieść odpowiedzialności?



Mężczyzna powinien, kobieta powinna. Michał imię męskie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Sie 2020r. 19:37  
Cytuj
To kto twierdzi,że nie powinien ponieść odpowiedzialności?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Sie 2020r. 20:48  
Cytuj
CYTAT
To kto twierdzi,że nie powinien ponieść odpowiedzialności?



Odniosłem się do błędnego określenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2020r. 21:31  
Cytuj
Skoro pan michał czuje się kobietą, to niech pójdzie krok dalej - usunięcie męskich narządów...

Pan krzysiu chyba do tej pory nie usunął...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 12 Sie 2020r. 02:23  
Cytuj
CYTAT
Co Ty PIE....SZ???? Ty chcesz mi wmówić, że wiesz lepiej co jest dobre dla moich dzieci? Ty co nigdy do nich w nocy nie wstawałeś gdy śnił im się koszmar. Ty co nigdy przy nich nie czuwałeś przez kilka nocy z rzędu gdy byli chorzy. Tz co w dupie masz to czy mają odrobione lekcje i czy będą mieli co jeść na drugie śniadanie. Ty który w dupie masz to aby pomóc w starcie w dorosłe życie.

Nie wiesz czym jest edukacja seksualna a się prujesz i zgrywasz najmądrzejszego tatusia.
CYTAT
Ty chcesz uczyć moje dzieci życia seksualnego zamiast matematyki?

Raczej zamiast religii. Religia szkodzi
CYTAT

Aborcja legalna? Przecież to zabójstwo.

Zmuszanie kobiety do donoszenia ciąży, kiedy ta zagraża jej życiu to też zabójstwo.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 30 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2020r. 02:42  
Cytuj
Ja bym wywalił te dwa zbędne (religia i edukacja seksualna) przedmioty i dał za to matematykę. Pomyślcie o dobru dzieci a nie o jakiś względach ideologicznych religijnych czy lewicowych fanatyków. I jedni i drudzy wypaczeni chcą nam narzucać swoją wolę. Rodzic wie co dobre dla dziecka i jeśli ma taką potrzebę to wyśle go do kościoła albo na zajęcia grupy Ponton. A państwo polskie, PiS i LGBT od dzieci niech trzyma się z daleka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 581
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2020r. 06:27  
Cytuj
Religia i edukacja seksualna nie jest obowiązkowa. Dlaczego rodzice mają jeszcze mieć kolejny problem z zaprowadzaniem dzieci na te zajęcia skoro mogą je mieć po lekcjach na miejscu. Do średniowiecza chcesz wracać ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2020r. 15:53  
Cytuj

Po to by kosztami nie obarczać uczciwie pracujących ludzi którzy chcą uchronić swoje dzieci przed złem. (Tak religia to zło - wilk w owczej skórze)

Zadaniem szkoły jest nauka. Religia nie jest nauką. Religioznawstwo owszem. Ten system okrada ludzi neutralnych. Nie zgadzamy się na kradzież i ogłupianie dzieci.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Sie 2020r. 16:12  
Cytuj
CYTAT
Skoro pan michał czuje się kobietą, to niech pójdzie krok dalej - usunięcie męskich narządów...

Pan krzysiu chyba do tej pory nie usunął...



Ależ ciebie interesuje kto co ma w rozporku.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Sie 2020r. 16:13  
Cytuj
CYTAT
Religia i edukacja seksualna nie jest obowiązkowa. Dlaczego rodzice mają jeszcze mieć kolejny problem z zaprowadzaniem dzieci na te zajęcia skoro mogą je mieć po lekcjach na miejscu. Do średniowiecza chcesz wracać ?


Jaki to problem dla rodziców? Jak ja chodziłem do podstawówki to religia była w kościele i nic złego w związku z tym się nie działo.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 581
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2020r. 19:46  
Cytuj
Nie porównujmy dawnych lat do teraźniejszości bo to nie ma sensu.

A co do finansowania religii to większość ludzi w Polsce to katolicy, oni też płacą podatki, dlaczego więc nie mogli by mieć czegoś dla siebie ?? Dlatego że mniejszej grupie ludzi się to nie podoba ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 12 Sie 2020r. 20:53  
Cytuj
Po co Kościołowi pieniądze? Bozia potrzebuje mamony? Nie wystarczy modlitwa i kasza manna z nieba?

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2020r. 21:21  
Cytuj
Dajemy ze swoich. Nie z twoich.

Księża, zakonnicy, zakonnice też muszą jeść, mieć się w co ubrać.
Kościoły, klasztory, trzeba ogrzać, oświetlić, remontować.

Kościół realizuje wiele szczytnych celów. Nie wszystko da się zrobić bez pieniędzy.

Oczywiście nie jestem za kupowaniem drogich aut i życiem w zbytkach - z czym mają problem niektórzy duchowni...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 12 Sie 2020r. 21:46  
Cytuj
To dajcie. Tylko nie z budżetu, bo wtedy ja też daję.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Sie 2020r. 22:11  
Cytuj
CYTAT
Dajemy ze swoich. Nie z twoich.

Księża, zakonnicy, zakonnice też muszą jeść, mieć się w co ubrać.
Kościoły, klasztory, trzeba ogrzać, oświetlić, remontować.

Kościół realizuje wiele szczytnych celów. Nie wszystko da się zrobić bez pieniędzy.

Oczywiście nie jestem za kupowaniem drogich aut i życiem w zbytkach - z czym mają problem niektórzy duchowni...


No niestety Mirku, państwo polskie łóży na kościół a ono nie ma własnych pieniędzy. KK jest utrzymywany przez podatnika czyli wszystkich obywateli. Tych wierzących, niewierzących oraz wyznawców innej wiary.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2020r. 22:26  
Cytuj
CYTAT
Nie porównujmy dawnych lat do teraźniejszości bo to nie ma sensu.

A co do finansowania religii to większość ludzi w Polsce to katolicy, oni też płacą podatki, dlaczego więc nie mogli by mieć czegoś dla siebie ?? Dlatego że mniejszej grupie ludzi się to nie podoba ??


System w którym związki religijne byłyby finansowane ze składek wiernych, np część podatku płaconego obecnie przez osoby deklarujące przynależność do danego kościoła byłyby przekazywane do niego, byłby najlepszy.
Dziś to politycy dysponują tymi pieniędzmi i mogą je dać lub nie dać kościołowi w zależności od widzimisię, co rodzi patologie na styku państwo-kosciol. Jakie? Np sprzedawanie zbawienia w pakiecie z poparciem dla przychylnej partii politycznej ew kupowanie sobie przychylności organizacji kościelnej za pieniądze podatników.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Sie 2020r. 22:47  
Cytuj
CYTAT
Dajemy ze swoich. Nie z twoich.

Księża, zakonnicy, zakonnice też muszą jeść, mieć się w co ubrać.
Kościoły, klasztory, trzeba ogrzać, oświetlić, remontować.

Kościół realizuje wiele szczytnych celów. Nie wszystko da się zrobić bez pieniędzy.

Oczywiście nie jestem za kupowaniem drogich aut i życiem w zbytkach - z czym mają problem niektórzy duchowni...


No właśnie, bo ubóstwo powinno być wyraźną cechą instytucji kościelnej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 322
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2020r. 23:32  
Cytuj
CYTAT

Po to by kosztami nie obarczać uczciwie pracujących ludzi którzy chcą uchronić swoje dzieci przed złem. (Tak religia to zło - wilk w owczej skórze)

Zadaniem szkoły jest nauka. Religia nie jest nauką. Religioznawstwo owszem. Ten system okrada ludzi neutralnych. Nie zgadzamy się na kradzież i ogłupianie dzieci.


Religia nie jest zła - to ludzie są źli.

Jestem wierzący i chcę aby moje dziecko uczęszczało na lekcje religii w szkole do której jest zapisane. Uczciwie pracuję na 1,5 etatu. Nie płaczę, że muszę za... a inni leżą. Nikt nie narzuca Ci aby Twoje dziecko chodziło na religię, tylko śmieszą mnie tacy rodzice (nie wiem może również Ty) co piszę takie głupoty a potem prowadzą dziecko przed ołtarz do chrztu, pierwszej komunii św, bierzmowania i do ślubu.

Jaki przykład im dajecie?

Albo coś jest gorące albo zimne!

Chcesz zapisać swoje dziecko na kółko plastyczne w szkole - proszę bardzo, nauczyciel za zajęcia będzie miał płacone również z moich pieniędzy. Niech dziecko korzysta, może kiedyś stworzy piękny obraz.

Ja chcę, aby ktoś kto bardziej zgłębił Pismo Święte przedstawił je moim dzieciom na zajęciach w SZKOLE i również nie powinieneś mieć z tym problemu.

Nasze dzieci obserwują, słuchają, uczą się. Uczą się wszystkiego od dorosłych. Nie od rówieśników. To tylko wymówka, bo rówieśnicy również nauczyli się od dorosłych.

Jak dalej będziemy tak sobie skakać do gardeł, popierać jakieś dewiacje to mówię Wam - biada nam na starość!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 322
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2020r. 23:42  
Cytuj
Wszyscy szczekacie na Kościół Katolicki jak ta wataha kundli co dorwie najsłabszego i nawet te najmniejsze kundle sobie wtedy dziabną psa który im nie odda.

Dlaczego nie napiszecie jakichś informacji na temat islamu? Wszystko jest ok?

Mówicie o pieniądzach. Ile dajecie na "tacę"? 1 zł? A może wcale? Może rodzice Wam nie dają lub przeznaczacie je na browara?

Dajcie już spokój. Gdyby nie Chrześcijaństwo to Wasze matki chodziłyby .... Zastanówcie się...

Chcesz aby dom twardo stał na swoim miejscu to nie podkopuj jego fundamentów!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 30 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2020r. 00:30  
Cytuj
Odniosę się do przedmówcy. We Francji pośmiali się z islamu oraz Mahometa i skończyło się 12 trupami w Charlie Hebdo. Po prostu wiedzą, że katolicy nic nie zrobią z powodu ich prowokacji i ataków. Skoro lewica i środowiska LGBT nas nienawidzą bez powodu to co my, chrześcijanie mamy zrobić? Ale kto sieje wiatr ten zbiera burzę. O tym niech pamięta LGBT. I nie będzie jak w Białymstoku czy Częstochowie, gdzie obroniła was policja. Ale wy, na czele z aktywistą Michałem Sz. atakujecie policję, wyzywacie funkcjonariuszy na służbie od k.. ch... i tak dalej. Być może któregoś dnia policja też was tak potraktuje. A wtedy kto wam pomoże? Bo na pewno nie zwykli ludzie, których codziennie obrażacie.

Było coś o finansowaniu religii w szkole przez budżet państwa. Ja sobie nie życzę, żeby państwo łożyło na edukację seksualną. A widzę że niektórym hipokrytom marzy się, żeby państwo obcięło pieniądze na Kościół (z tym się zgodzę) ale dało te pieniądze na krzywe akcje LGBT i edukację seksualną. To jest ta podwójna moralność.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Sie 2020r. 00:52  
Cytuj
Piszesz o nienawiści że strony LGBT ale to katoliccy, patriotyczni kibole pobili niewinnych członków marszu równości w Białymstoku kilka lat temu i nie tylko wtedy.
Nie bronię wandalizmu. W każdej grupie znajdzie się agresor. Nie dziwię się jednak, że ci, którzy byli zawsze obrażani, opluwani, bici, szarpani, szykanowani nie chcą się wiecznie chować i próbują walczyć o swoje prawa. A walka nigdy nie jest łagodna.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 14 Lut 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2020r. 06:50  
Cytuj
CYTAT
Piszesz o nienawiści że strony LGBT ale to katoliccy, patriotyczni kibole pobili niewinnych członków marszu równości w Białymstoku kilka lat temu i nie tylko wtedy.
Nie bronię wandalizmu. W każdej grupie znajdzie się agresor. Nie dziwię się jednak, że ci, którzy byli zawsze obrażani, opluwani, bici, szarpani, szykanowani nie chcą się wiecznie chować i próbują walczyć o swoje prawa. A walka nigdy nie jest łagodna.



,,, pobili niewinnych członków marszu równości w Białymstoku”. - kolesie chodza z fujarami na zewnatrz i chca uczyc male dzieci ich dewiacji- w skrocie to sie nazywa pedofilia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 6 7 8 9 10 11 12 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »