NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 7 8 9 10 11 12 13 »
LGBT w szkołach, LGBT w szkołach
Posty: 86
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2020r. 09:21  
Cytuj
Jak na razie to najwięcej pedofili jest wśród sukienkowych.Zdarzaja się oczywiście wsrod innych grup, ale oni są zamykani. Sukienkiwym to nie grozi. Mają za sobą rząd, prezydenta i cały ciemnogród ich popierający. PiS=obrońcy prawdziwych zboczeńców

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2020r. 09:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2020r. 09:36  
Cytuj
Jakieś wiarygodne źródła tych informacji?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2020r. 12:13  
Cytuj
Marksistowski ruch BLM tez obwinia o systemowy rasizm Amerykę. To naprawdę nie jest tak daleko od rewolucji klasowej... która się skończy na drugi dzień gdy Biden wygra wybory i wszystko wróci do liberalno lewicowej normy... Zapanuje dobrobyt i Słonce już nigdy nie zajdzie.

rewolucjoniści i racjonalność nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 30 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2020r. 12:30  
Cytuj
Biuro Informacji i Statystyki Centralnego Zarządu Służby Więziennej poinformowało, że na dzień 13.05.2019 za pedofilię odbywać wyrok powinno m.in. 50 murarzy, 22 magazynierów, 21 rolników, 12 elektryków, 11 stolarzy, 6 nauczycieli i aż 2 księży. Jakieś dowody, że księża pedofile są chronieni? Czaruś tęczowa nienawiść ci mózg wyżarła, radzę czytać mniej GW i Newsweeka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2020r. 12:34  
Cytuj
elitarni bywalcy Zatoki Świń odbywają w zawieszeniu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3121
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2020r. 16:09  
Cytuj
CYTAT
Biuro Informacji i Statystyki Centralnego Zarządu Służby Więziennej poinformowało, że na dzień 13.05.2019 za pedofilię odbywać wyrok powinno m.in. 50 murarzy, 22 magazynierów, 21 rolników, 12 elektryków, 11 stolarzy, 6 nauczycieli i aż 2 księży. Jakieś dowody, że księża pedofile są chronieni? Czaruś tęczowa nienawiść ci mózg wyżarła, radzę czytać mniej GW i Newsweeka.


To wszystko dowodzi że uchodzi im plazem. Kościół sam przyznał że ma problem więc za późno na obronę.

CYTAT
A co do finansowania religii to większość ludzi w Polsce to katolicy, oni też płacą podatki, dlaczego więc nie mogli by mieć czegoś dla siebie ?? Dlatego że mniejszej grupie ludzi się to nie podoba ??


Duża część katolików również popiera uczciwie rozwiązanie. Wtedy tak samo będą mieli "coś dla siebie". Różnica tylko że nie za pieniądze ukradzione bliźniemu.

Idąc twoim tokiem rozumowania możnaby wywnioskować że np. skoro kobiet jest więcej a siusiają na siedząco to wszyscy muszą siusiać na siedząco ( nawet faceci bo kobiety są większością) smiech2.

CYTAT
Kościół realizuje wiele szczytnych celów.
CYTAT
Ile dajecie na "tacę"? 1 zł? A może wcale?
Wcale nie daję. Pomagam ludziom bezpośrednio. To właśnie polecam. Nic nie ginie "po drodze".

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Sie 2020r. 18:59  
Cytuj
CYTAT
Jakieś wiarygodne źródła tych informacji?


TVP info uśmiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2020r. 20:30  
Cytuj
CYTAT
Ile dajecie na "tacę"? 1 zł? A może wcale?
Wcale nie daję. Pomagam ludziom bezpośrednio. To właśnie polecam. Nic nie ginie "po drodze".[/cytat]

To się nazywa hipokryzja.... Chodzisz do kościoła ok, nie dajesz na tacę Twoja sprawa.

Tylko przestać chrzanić głupoty i zamilcz bo chyba nie wiesz co mówisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4951
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Sie 2020r. 22:02  
Cytuj
Do kościoła nie chodzę.Na tacę nie daję( teoretycznie), ani złotówki.ok
Ale jest tzw.Fundusz kościelny. Z mojego podatku PiT-37.sciana

Kurvizji nie oglądam.Mieszkam przez większość czasu poza granicami RP number V.smiech2
Niestety, rozliczam końcowo Pit-a w "kaczostanie".nie wiem
Z mojego podatku Kurskawizja ma kasę na propagandę.mlotek

Przepraszam.placze

PS.Kiedyś przylecę samolotem na Centralny Port(jakiś tam).Potem elektrycznym samochodem pojadę na prom Polskiej Żeglugi Bałtyckiej.Przepłynę przekopem Mierzeję Wiślaną i popłynę ...popłynę hooy jeden wie dokąd.jezyk
Jak najdalej...potluczony

https://demot(...)knie-sie

To rozumiem.Tak trzymać, poyeb@ńcy.good

https://demot(...)powiada-

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 30 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2020r. 22:14  
Cytuj
No i o tym mówiłem - dziś w Iławie policja osłaniała pikietę LGBT, ale nie ruszyła się gdy miejscowi kibice postanowili odwiedzić tęczowych. Tym razem skończyło się na kradzieży transparentu i parasolki. Manifestacja "przeciwko brutalności policji", a gdy kibice przyszli, to krzyczały "gdzie jest policja"? Wczoraj skakali im po samochodach, wyzywali od faszystów, ch..ów i k..ew a dziś oczekują reakcji. Niedoczekanie wasze. Koniec pajacowania LGBT gdy trafią na kogoś mocniejszego od siebie, albo nie mają ogromnej przewagi liczbowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3121
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2020r. 22:16  
Cytuj
Hipokryzją jest udawanie pomocy bliźniemu i wykupywanie sumienia szarlatanom.

Mam prawo się wypowiedzieć. Tym bardziej że utrzymuję to siedlisko obłudy.

Moim skromnym zdaniem LPG+ ma takie samo prawo do szacunku co faceci przebrani w czarne suknie udający kontakt z bogami.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2020r. 04:34  
Cytuj
CYTAT
Hipokryzją jest udawanie pomocy bliźniemu i wykupywanie sumienia szarlatanom.

Mam prawo się wypowiedzieć. Tym bardziej że utrzymuję to siedlisko obłudy.

Moim skromnym zdaniem LPG+ ma takie samo prawo do szacunku co faceci przebrani w czarne suknie udający kontakt z bogami.


Już miałem napisać o nowych wtryskach do "LPG+" no ale ok, przejęzyczyłeś(aś) się.

Powiedz mi o jakim udawaniu piszesz? Nie będę się wypowiadał na temat pomocy bliźniemu z mojej strony bo to moja sprawa. Mogę Cię jedynie zapewnić, że NIE UDAJĘ!

Wykupywanie sumienia? O czym Ty człowieku piszesz? Boli Cię to, że ktoś składa "ofiarę" na kościół? A wielkie G Cię to obchodzi! To nie Twoje pieniądze. Mnie też boli, że pieniądze z moich podatków idą na ochronę takich marszów, na użeranie się polityków nad tym tematem (za zajmowaniem się tym tematem, WARA OD NASZYCH DZIECI) zamiast zajmować się czymś pożytecznym ale mimo to nie wylewam na nich pomyj tak jak Ty to robisz.

NIE CHCESZ ------ NIE DAJESZ !!!!

Mi nikt, nigdy kasy z portfela nie wyciągał.

Jak możesz pisać o szacunku dla kogoś kto pluje nienawiścią do innych, jednocześnie obrażając księży?!

Zastanawiasz się nad tym co piszesz? Czy palce szybsze od rozumu?

Tematem jest "LGBT w szkołach" a nie "Nienawidzę księży"

Na temat proszę.

P.S.
Nie obrażaj innych i ich uczuć religijnych.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 14 Lut 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2020r. 06:00  
Cytuj
CYTAT
Jak na razie to najwięcej pedofili jest wśród sukienkowych.Zdarzaja się oczywiście wsrod innych grup, ale oni są zamykani. Sukienkiwym to nie grozi. Mają za sobą rząd, prezydenta i cały ciemnogród ich popierający. PiS=obrońcy prawdziwych zboczeńców


Ciemnogrod to ludzie , ktorzy wierza w urojony swiat osob Lgbtqjjk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3121
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2020r. 06:25  
Cytuj
Gdybym napisał że nie lubię czarnej czekolady to nazwał byś mnie rasistą.

Nie wiem dlaczego mam nie wyrazić swojej opinii o czymś za co płacę. Nie chodzi tu o tacę ale Konkordat i liczne przywileje nadade grupie okreslonej grupie społecznej. Uważam że odbierać dzieciom ludzi pracującym by utrzymywać rosłych mężczyzn migających się od pracy to bardzo nieuczciwe zagraniczne. Na tym koniec.

LPG+ jest tyb bardziej krzykliwe im bardziej się na nich naciska.

Nie dał bym żadnych nadzwyczanych praw / przywilejów an jednym ani drugim. Szanuj moje zdanie jeśli chcesz by Twoje było szanowane. Nie każ mi milczeć.

Wszystkiego dobrego.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 14 Lut 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2020r. 06:54  
Cytuj
CYTAT
Gdybym napisał że nie lubię czarnej czekolady to nazwał byś mnie rasistą.

Nie wiem dlaczego mam nie wyrazić swojej opinii o czymś za co płacę. Nie chodzi tu o tacę ale Konkordat i liczne przywileje nadade grupie okreslonej grupie społecznej. Uważam że odbierać dzieciom ludzi pracującym by utrzymywać rosłych mężczyzn migających się od pracy to bardzo nieuczciwe zagraniczne. Na tym koniec.

LPG+ jest tyb bardziej krzykliwe im bardziej się na nich naciska.

Nie dał bym żadnych nadzwyczanych praw / przywilejów an jednym ani drugim. Szanuj moje zdanie jeśli chcesz by Twoje było szanowane. Nie każ mi milczeć.

Wszystkiego dobrego.


To co piszesz to bzury. Piszesz jakby to tylko ty placil , a w Polsce jest duzy procent katolikow ktorym to nie przeszkadza , ze ich pieniadze ida na kosciol. Mozliwe , ze twoja czesc pieniedzy idzie na pelnoletnie dzieci z lgtldnaj tak bardzo finansowane przez wiele samorzadow w Polsce .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Sie 2020r. 08:50  
Cytuj
CYTAT

To co piszesz to bzury. Piszesz jakby to tylko ty placil , a w Polsce jest duzy procent katolikow ktorym to nie przeszkadza , ze ich pieniadze ida na kosciol. Mozliwe , ze twoja czesc pieniedzy idzie na pelnoletnie dzieci z lgtldnaj tak bardzo finansowane przez wiele samorzadow w Polsce .



Jakie bzdury ? Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 14 Lut 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2020r. 05:56  
Cytuj
CYTAT
Jak na razie to najwięcej pedofili jest wśród sukienkowych.Zdarzaja się oczywiście wsrod innych grup, ale oni są zamykani. Sukienkiwym to nie grozi. Mają za sobą rząd, prezydenta i cały ciemnogród ich popierający. PiS=obrońcy prawdziwych zboczeńców


Ciekawe czy to samo pisalbys o Zydach i muzumanach. Czekam az jakas organizacja lewicowa w Polsce pojdzie do meczetu lub do synagogi i odpierdzieli podobne wygibasy jak z robia z symbolami chrzescijanstwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2020r. 10:27  
Cytuj
CYTAT

Marksistowski ruch BLM tez obwinia o systemowy rasizm Amerykę. To naprawdę nie jest tak daleko od rewolucji klasowej... która się skończy na drugi dzień gdy Biden wygra wybory i wszystko wróci do liberalno lewicowej normy... Zapanuje dobrobyt i Słonce już nigdy nie zajdzie.

rewolucjoniści i racjonalność nie wiem


Czyżby ktoś tu tracił wiarę w zwycięstwo Trumpa i prawicy na całym świecie? Dziwne, porządek, tradycja, kościół, a ludzie tego nie chcą. Gdzie tu tkwi błąd?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4951
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Sie 2020r. 07:35  
Cytuj
O bestialskim mordzie na "Koziku" Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt poinformował w piątkowy poranek.:szok:

"W miejscu znalezienia zwłok nie było śladów krwi, jak również głowy. Obroża, w której nasz Kozik na co dzień chodził, znajdowała się 100 m od zwłok. Kozi łeb stał się trofeum dla sadysty, ponieważ to zapewne na nim znajdowały się odciski palców mordercy. Zwłoki zostały przewleczone z nieznanego miejsca i porzucone w pałacowym parku" - donosił DIOZ.
Normalnie,brzmi jak zapowiedź kryminału.zaklopotany

"Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt postanowił wyznaczyć nagrodę w wysokości 15 tys. zł dla osoby, która wskaże sprawcę brutalnego zabicia koziołka". ok

Jakoś nie słychać o nagrodach za wskazanie sprawcy zabicia człowieka.zdegustowany

Paranoja.sciana

PS.Uwaga ,drastyczne!+18 chytry

https://demot(...)-koza-to

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2020r. 17:35  
Cytuj
zoofilia czy walka ze śladem węglowym nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2020r. 11:51  
Cytuj
Wychodzi na to, że skuteczni w walce ze śladem węglowym, to byli: Stalin, Hitler, Pol Pot, Che-geuvara, Mao-Zedong, ...

Kim Dzong Un podobno nieźle sobie radzi.

Przyjmując takie kryteria tęczowi też sprzyjają wyludnieniu, a wszelkie epidemie i zarazy, wojny dotykające ludzkość są zbawienne dla środowiska naturalnego.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Sie 2020r. 16:05  
Cytuj
CYTAT
Wychodzi na to, że skuteczni w walce ze śladem węglowym, to byli: Stalin, Hitler, Pol Pot, Che-geuvara, Mao-Zedong, ...

Kim Dzong Un podobno nieźle sobie radzi.

Przyjmując takie kryteria tęczowi też sprzyjają wyludnieniu, a wszelkie epidemie i zarazy, wojny dotykające ludzkość są zbawienne dla środowiska naturalnego.



Czy to nie jest mowa nienawiści? Tęczowi odpowiedzialni za wyludnienie?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2020r. 17:34  
Cytuj
Na szczęście mamy prezydenta który obroni nas przed tęczowymi. Czy Andrzej Duda już interweniował w sprawie gmin które utraciły granty ze względu na strefy wolne od LGTB? Wybiera się do Brukseli,a może choć list w tej sprawie napisze?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2020r. 03:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Marksistowski ruch BLM tez obwinia o systemowy rasizm współczesną Amerykę. To naprawdę nie jest tak daleko od rewolucji klasowej... która się skończy na drugi dzień gdy Biden wygra wybory i wszystko wróci do liberalno lewicowej normy globalistów... Zapanuje dobrobyt i Słonce już nigdy nie zajdzie.

rewolucjoniści i racjonalność nie wiem


Czyżby ktoś tu tracił wiarę w zwycięstwo Trumpa i prawicy na całym świecie? Dziwne, porządek, tradycja, kościół, a ludzie tego nie chcą.
Gdzie tu tkwi błąd?

nigdzie, to ostatnie spazmy szlamu post modernistycznego, obejrzyj sobie nowa elitę good

Żelazna logika podpowiada nam ze Trump wygra reelekcje tak samo jak Duda i z tych samych powodów. Liberalna demokracja niczego nowego nie oferuje poza Zielonym klimatycznym wydymaniem gospodarek rozwiniętych państw, wyzwalaniem prywatnych dewiacji do statusu niekwestionowanego normatywu, robieniem z pań nieszczęśliwych ofiar naturalnej kobiecości i naprawianiem upadającego w tego wyniku etosu rodziny; moralnie denominującą kobietę aborcją i trzecią falą feminizmu, importem obcych i wrogo nastawionych kulturowo nachodzców pod przymusem przyswajania ich kultury bo nasza jest gorsza bo była dominującą. Obecna cywilizacja zachodnia jest rzeczywiście w regresie, ale to nie jest kultura europejska tylko to co z niej przez 100 lat zrobili ci sami, którzy chcą ją wyleczyć z europejskości do cna.
Konwencja wyborcza Bidena okazała się tak słaba ze natychmiast spadło mu poparcie wyborcze, walka frakcyjna miedzy ustawionymi globalistami liberałami, młodzieżówką marksistowską BLM i lewakami z Antify zaostrza się... największym zainteresowaniem cieszy się jednak temat czy Biden jest władny na umyśle do roli prezydenta z powodu posuniętej demencji i czy wybory nie są tak naprawdę wyborami jego vice Senator Kamali Harris której przekaże władzę po podziale łupów władzy miedzy globalistami a lewakami... :-)

Obrazek

Amerykanie i policjanci na prowincji skutecznie zachęcają bojówki Demokratów do powrotu Kolektywu do wielkich miast rządzonych przez Demokratów... ok

Defloracja bitches z Antify/BLM po amerykańsku:
https://www.youtube.com/watch?v=K7RKTdBhbGk
https://www.youtube.com/watch?v=fECgG5NLUr4

Commies go home:
https://www.youtube.com/watch?v=NWP0ctFDgnc


Ferbi, Nawet rzucone ostatnie odwody anty szczepionkowych anarchistów niczego w balansie sił tu nie zmieniają. Ludzie zamożni wyprowadzają się z tych miast w większości z rozwaloną policją.
https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/w//uploads/cropit/1597649672f16c5c27ba972e50727003bba3016626e35e110ab5a127fbf7f356672ea77ca1.jpg

Pozdrawiam, nowy lepszy świat bezopresyjnych postępowców ok
https://www.youtube.com/watch?v=GopCTEn4CeA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Sie 2020r. 09:32  
Cytuj
CYTAT


Obrazek










Co za idiotyczny mem dla głupich ludzi.

Naprawdę są ludzie którzy myślą, że homoseksualiści to inna rasa? Że ci ludzie rodzą się w homoseksualnych związkach?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 7 8 9 10 11 12 13 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »