NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 ... » »»
LGBT w szkołach, LGBT w szkołach
Posty: 828
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2020r. 10:34  
Cytuj
Nie ma czegoś takiego jak ideologia LGBT. To tylko wasze urojenia. Lepiej promować LGBT niż ograniczać prawa tych ludzi.
Aborcja powinna być legalna, co nie oznacza tego aby ludzie nie byli odpowiedzialni za swoje życie seksualne.
Edukacja seksualna jest bardzo potrzebnym przedmiotem bo m.in. chroni dzieci przed wykorzystywaniem.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2020r. 10:34  
Cytuj

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 30 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2020r. 10:53  
Cytuj
Widzę, że nudzi się wam w trakcie pandemii. Nie wiem co jest z tą lewicą mówiącą, że religia w szkołach jest zła, a edukacja seksualna dobra. Obydwa przedmioty są zbędne. Platforma Obywatelska miała 8 lat na zrobienie czegoś w tej sprawie, ale nic nie zrobiła, bo to tchórze. Teraz PO poszła w lewo, bo boi się, że Biedroń zabierze jej elektorat. Poza tym mam nadzieję, że całkowitego zakazu nie będzie, ale nie jestem zwolennikiem nieograniczonej aborcji. Fanatycy od Godek i od Biedronia oraz PO będą się atakować, a PiS skutecznie odwrócił waszą uwagę od wyborów i upadających przedsiębiorstw, które zostaną dobite przez betonowe koło ratunkowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2020r. 11:39  
Cytuj
jaka edukacja seksualna i kogo, już dawno jest nie wiem
WHO to skorumpowany genderowy outlet ideologiczny zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2020r. 12:03  
Cytuj
CYTAT (cdn..)
WHO to skorumpowany genderowy outlet ideologiczny


Napisałeś wielkie oskarżenie i to w czasie pandemii!


I to czemu nagle rząd i wszyscy ludzie słuchają się WHO w sprawie choroby a w sprawie edukacji mieliby się nie słuchać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2020r. 12:16  
Cytuj
Choćby dlatego

Donald Trump polecił swojej administracji zawieszenie płacenia składek Stanów Zjednoczonych na Światowa Organizację Zdrowia. Jego zdaniem błędy WHO polegające m.in. na zbytnim zaufaniu danym z Chin „przyczyniły się do wielu śmierci”

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2020r. 16:44  
Cytuj
CYTAT
Nie ma czegoś takiego jak ideologia LGBT. To tylko wasze urojenia. Lepiej promować LGBT niż ograniczać prawa tych ludzi.
Aborcja powinna być legalna, co nie oznacza tego aby ludzie nie byli odpowiedzialni za swoje życie seksualne.
Edukacja seksualna jest bardzo potrzebnym przedmiotem bo m.in. chroni dzieci przed wykorzystywaniem.


wyjaśniłeś wszystko ale co z tego skoro nie rozumiesz co napisałeś

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 14 Lut 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2020r. 14:18  
Cytuj
CYTAT
jaka edukacja seksualna i kogo, już dawno jest nie wiem
WHO to skorumpowany genderowy outlet ideologiczny zaklopotany


WHO to jedna z najbardziej skorumpowanych przez komunistow organizacji na swiecie. Sporo osob zasiadajacych we wladzach WHO ma przynaleznosci komunistyczne. Najciekawsze jest to jak zostala wypromowana Greta Thumbedrg - w malym skrocie czy mowi wam cos ten czlowiek George Soros.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2020r. 14:22  
Cytuj
Homolobby też ma tam bardzo mocne przedstawicielstwo.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2020r. 20:40  
Cytuj
CYTAT
Homolobby też ma tam bardzo mocne przedstawicielstwo.


Pederasci wszędzie mają swoje lepkie macki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 14 Lut 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2020r. 03:30  
Cytuj
Nadmiar czasu powoduje,ze mlodzi ludzie powiazani z lgbtqj zaczynaja sobie wymyslac urokojony swiat . Mam na dzieje , ze spoleczenstwo nie zmieni swojego nastawienie pod wplywem kilkuset krzykaczy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Sie 2020r. 16:10  
Cytuj
@Goodman 100% racji. Widzisz co się dzieje z ciemnotą, jakie komentarze.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 175
Dołączył: 9 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2020r. 18:09  
Cytuj
Podczas oglądania męskiego grania mało pawia nie puściłem jak wyskoczyli z flagami LGBT ! 6 browarów Żywiec poszło w kibel. Nie wspieram tych którzy popierają przemoc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2020r. 18:12  
Cytuj
lewicowe prowokowanie tak się kończy, mdłościami normalsów strzalka


nieźle wyrwała..
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2020r. 19:24  
Cytuj
CYTAT
@Goodman 100% racji. Widzisz co się dzieje z ciemnotą, jakie komentarze.


Jaśnie oświecony się nam tu trafił. Co ty tu szukasz wśród ciemnoty?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Sie 2020r. 21:53  
Cytuj
CYTAT
[cytat] Najciekawsze jest to jak zostala wypromowana Greta Thumbedrg - w malym skrocie czy mowi wam cos ten czlowiek George Soros.


Wiktor Orban był stypendystą jego fundacji.potluczony
A tak go nie lubi.
Pewnie za mało mu płacił.jezyk

Wiktor,który sprywatyzował Węgry.Idol Jarosława"Kaca"Kaczyńskiego.good

https://demot(...)edzy-juz

PS.Wychodzi na to,że nasza władza w tym Anżej,po zakończeniu kampanii wyborczej, będzie dalej mógł chodzić po ulicy,przytulać do ludzi i wchodzić do sklepu bez maseczki?chytry

https://demot(...)li-wejsc

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2020r. 04:25  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
[cytat] Najciekawsze jest to jak zostala wypromowana Greta Thumbedrg - w malym skrocie czy mowi wam cos ten czlowiek George Soros.


Wiktor Orban był stypendystą jego fundacji. potluczony
A tak go nie lubi.
Pewnie za mało mu płacił. jezyk




Orban go wykorzystał i zostawił... ok Uważasz ze Donek jest równie inteligentny czy postawił na wierność za awans społeczny tak jak tysiące Totalsów?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sie 2020r. 11:41  
Cytuj
CYTAT
Nie ma czegoś takiego jak ideologia LGBT. To tylko wasze urojenia. Lepiej promować LGBT niż ograniczać prawa tych ludzi.


Jest komunizm i są komuniści. Są barwy, poglądy, postulaty...jakie urojenia ?

Pomijając pewien odłam( w latach 90 tych można było dostać w ryja za przejście po nie swoim osiedlu), to zapewne większości chodzi o normalność. Nie neguje się człowieka, który chce normalnie żyć ale mniejszość, która chce zakłócić porządek świata.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Sie 2020r. 23:23  
Cytuj
CYTAT

SŁOWO NA NIEDZIELĘ

Gdy urodziłam pierwsze dziecko obiecałam sobie, że wychowam go na najbardziej pokojową osobę na świecie. Taką, która rozbraja miłością. Taką, która nigdy nie sprawi nikomu przykrości, nie uderzy, a na agresję odpowie dobrocią. Zawsze cierpliwie, merytorycznie i z szacunkiem. A wtedy ludzie, niezależnie od poglądów, będą go szanować. Bo on będzie szanował ich.

O, święta naiwności! Jaka ja durna byłam!

Wiele lat później przyjechaliśmy do UK. Mała mieścinka, 98% ludności to „white British”. Z ksenofobii tutejszych mieszkańców śmieją się mieszkańcy większych miast ościennych. Moje dzieci zostały poinstruowane ponownie, że jeśli chcą, aby ktoś ich szanował, muszą same szanować ludzi. Muszą być uprzejmi, wyrozumiali, kulturalni, mili, koleżeńscy, uczynni, powinni się asymilować, itd.

Mojemu starszemu synowi „na dzień dobry” wrzucono plecak pod kran, puszczono wodę. Chciałam wierzyć, że to jakiś głupi żart. Może nieporozumienie, w końcu moje dziecko bardzo słabo mówiło po angielsku. Miłością w nich. Spokojem i miłością. Zgodnie z planem.

Dalej dziewczynka oznajmiła nauczycielowi, że nie będzie z nim siedzieć w ławce. Na pytanie nauczyciela „Dlaczego?”, odparła: „Bo jest z Polski. Mama napisała karteczkę do pana, że nie muszę z nim siedzieć”. Poszłam do szkoły. Pokojowo. Z miłością. Spławiono mnie równie czule.

Gdy mój średni syn został pobity, a na nagraniu z monitoringu było widać, jak trzech chłopców ze starszych klas podchodzi do niego, dwóch go trzyma, a jeden okłada po brzuchu pięściami, krzycząc (według świadków) „Wypierdalaj do swojego kraju”, usłyszałam od zastępczyni dyrektora, że: „Tu jest Anglia, mamy demokrację, każdy sobie może krzyczeć, co chce. To wolność słowa.” oraz „Proszę nie nadużywać zwrotu „pobity”. Dzieci się biją czasem. To normalne”. Poszłam na policję. Już bez miłości. Ale nadal z pełną kulturą. Doprowadzono do konfrontacji, na której od dyrekcji usłyszałam, że może powinnam zmienić dzieciom szkołę. Zatkało nawet policjantkę. Nie wiedziałam czy się śmiać, płakać, czy lać po ryju. Choć w życiu nikogo nie uderzyłam.

Poszłam do councilu (tutejszy urząd miejski). Przyjęła mnie czarnoskóra urzędniczka. Wysłuchała, westchnęła i powiedziała: „Ty przynajmniej jesteś biała”. Widząc, że nie takiej reakcji się spodziewałam, nachyliła się do mnie i rzekła: „Wybierz jak mam ci poradzić: jak urzędniczka, czy jak matka, która całe życie doświadcza dyskryminacji?”. Wybrałam to drugie. A wtedy ona powiedziała: „ Nie możesz być taka miękka, bo was zajadą. Naucz synów oddawać. Zrób to szybko, bo będzie gorzej”.

Tego dnia przeprowadziłam z dziećmi poważną rozmowę. Spytałam czy pamiętają to wszystko, czego ich uczyłam: o byciu miłym, sympatycznym, nie sprawianiu żadnym ludziom przykrości, itd. Pamiętali. Kazałam im zapomnieć. Wprowadziłam nową zasadę: jeśli ktoś dobrowolnie nie chce się odczepić, nie reaguje na twoje prośby i ostrzeżenia, a osoby, które powinny ci pomóc, na stosownych stanowiskach, nie reagują natychmiast i definitywnie, to bardzo mocno podkręć i odbij piłeczkę.

Niedługo po tym zostałam wezwana do szkoły. Mój syn wdał się w bójkę. Usłyszałam, że „Wprawdzie tamten chłopiec go wyzywał i pierwszy uderzył, ale mój syn niepotrzebnie mu oddał i przez to też zostanie ukarany odsiadką po szkole”. Nie wyraziłam na nią zgody. Ba, otwarcie powiedziałam, że mój syn ma moje przyzwolenie na to, żeby oddać. I będzie to robił, za każdym razem, gdy ktoś zacznie. To się nazywa w cywilizowanym świecie „samoobrona”. Spytałam, gdzie był ten nauczyciel, gdy mój syn został wyzwany i uderzony. Gdzie byli inni nauczyciele. Gdzie był dyrektor, który powinien zapewnić mu bezpieczeństwo. Co zrobił personel tej placówki, gdy przez tygodnie przychodziłam tam co drugi dzień, prosząc o reakcję i mówiąc o prześladowaniu moich dzieci, o tym, że się o nie boję. Byłam spokojna, ale bardzo oschła i stanowcza. Już się nie uśmiechałam. Na koniec zapewniłam, że jeśli kiedykolwiek wpadną jeszcze na pomysł, żeby próbować ukarać moje dziecko za samoobronę, to pozwę ich za dyskryminację i tak sprawę nagłośnię, że stanie się tym, z czego zasłynie ich szkoła na długo.

Wszystko się skończyło, jak ręką odjął. Moi synowie, w przeciwieństwie do większości swoich rówieśników, mają po dwa metry wzrostu i od zawsze byli bardzo wysocy i solidnie zbudowani. To głupi pomysł uderzyć kogoś takiego, wiedząc, że odda.
Już odda.
Do tego obaj mają cięty język, po mnie. To głupi pomysł próbować obrazić kogoś takiego, wiedząc, że odpowie tak, że w pięty pójdzie i nawet koledzy nie będą mogli powstrzymać śmiechu.
Już odpowie.

Czy ktoś odważy się mnie pouczać? Piętnować? Darujcie sobie. Ja wiem, jak to powinno wyglądać. Ale naprawdę to nie moja wina, że życie to nie bajka. Próbowałam inaczej. Niestety dobra wola jednej strony nigdy nie wystarcza.

A teraz posłuchajcie, jak można by skrócić tę historię do dwóch zdań: Dziecko Nietypowej Matki Polki wdało się w bójkę. Szkoła chciała je ukarać, ale sama matka nie wyraziła zgody.
Czy to by była prawda?
Tak.
Czy to by było uczciwe przedstawienie sytuacji?
Zdecydowanie nie.

Dlatego nie osądzajcie aktywistów LGBTQ+ bez wnikania w szczegóły. Bez uwzględnienia faktu, że próbowali. Przez cholernie długie lata grzecznie prosili o poszanowanie ich godności. O równe prawa. O nie zaglądanie im pod kołdry i do majtek. O zaprzestanie publicznych fantazji o tym, co robią w łóżku. O nie rozpowszechnianie bzdur na ich temat. Nie ubliżanie im bez powodu. Słyszeliście ich prośby? Jeśli nie, to jedynie znaczy, że byliście odwróceni plecami, bo mieliście je w dupie. Zatem mam nadzieję, że nie cmokacie teraz z niezadowoleniem, gdy przestali dziś prosić, a zaczęli głośno krzyczeć swoje żądania, które de facto się nie zmieniły. Mam nadzieję, że teraz przynajmniej je usłyszycie. Że wszyscy je usłyszą. Prasa zagraniczna już o tym pisze.

Co czuję, gdy słyszę te dzieciaki? Smutek. Jest mi smutno, że muszą prosić o fundamentalne prawa dla siebie. Tłumaczyć oczywistości. Jest mi smutno, bo tracę tożsamość narodową. Coraz ciężej mi idzie identyfikowanie się z moją ojczyzną. Czuję też strach. Boję się o nich. Mam silny instynkt macierzyński. Najchętniej wzięłabym ich po kolei, przytuliła do piersi i powiedziała każdemu: „Jesteś ważny/a, jesteś wspaniały/a taki/a, jaki/a jesteś. I nigdy nie daj sobie wmówić, że jest inaczej. Że miłość dwojga dorosłych ludzi, niezależnie od płci, to coś złego. Że to ciebie nie powinno być w tym kraju. Jesteś Polakiem i Polska musi cię wysłuchać, bo ty też masz głos, taki sam, jak każdy inny obywatel, a do tego masz coś do powiedzenia, masz swoją ważną historię”

Czy uważam, że Margot powinna ponieść karę za to, co zrobiła? Jeśli są dowody na to, że uszkodziła furgonetkę czy- tym bardziej- naruszyła cielesność kierowcy- oczywiście, że tak. Nie można naruszać cudzego, nawet obrzydliwego, mienia. Nie można nikogo atakować. Jeśli jest winna, powinna zostać ukarana stosownie (!) do popełnionego czynu. Powinna mieć prawo do sprawiedliwego (!) procesu. Powinny zostać uwzględnione wszystkie jej pobudki (!) i okoliczności (!).

Uważam również, że tak samo powinien zostać ukarany np. kierowca tej furgonetki, którego oszczerstwa m.in. ją poniżały. I fundacja, do której ten samochód należał.
I księża pedofile, przenoszeni jedynie do innych parafii, gdy się wyda, że molestują dzieci. I ci, którzy próbują to zatuszować i ich przenoszą.
I policjanci, jeśli nadużywają władzy i siły.
I biskupi, szerzący mowę nienawiści z ambon.
I politycy, którzy nas dzielą i się cieszą, gdy skaczemy sobie do oczu. Wtedy mniej się skupiamy na nich. I nie patrzymy im na ręce. A powinniśmy.
I wszyscy inni, którzy złamali prawo. Równo. Sprawiedliwie.

Jeśli nie zaczniemy się uczyć na błędach historii, jeśli nie skończymy tworzyć równych i równiejszych, to się dla nas wszystkich źle skończy.
Podnieś tęczową flagę z ziemi, gdy ktoś ją wyrwie właścicielowi. Zrób to, nawet jeśli ci się nie podoba. Zrób to, ze względu na jej symbolikę. Symbolizuje miłość i równość. Zrób to, ze względu na fakt, że dla wielu, jest bardzo ważna.
A ja obiecuję ci, że gdy zobaczę, jak ktoś zrzuca na ziemię krzyż, to też go podniosę. Zrobię to, bo wiem co on dla ciebie symbolizuje. Mimo że nie wierzę w twojego Boga. Zrobię to, bo wiem, że dla wielu ten krzyż jest ważny.
Odpowiedz na moje „dzień dobry” z uśmiechem, jakim ja cię obdarzę. Nie musimy się spierać czy jakikolwiek bóg istnieje. Nie musimy sobie niczego udowadniać. Możemy żyć własnym życiem i się w nie nie wtrącać. Możemy pogadać o książkach. O muzyce. O kinie. O gotowaniu. O tym, że ty pewnie też jesteś zmęczona/y tą wszechobecną nienawiścią i chciałbyś/ chciałabyś, żeby twoje dzieci były na tym świecie bezpieczne. Kimkolwiek jesteś- łączy nas więcej, niż ci się wydaje. Oboje jesteśmy ludźmi. Nie spierdolmy tego.





Że tak..

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2020r. 02:50  
Cytuj
...ODPOWIEDZ WE WTOREK umiech

Tak że Jedrek, wrzuciłeś wyszukaną beletrystykę fantastyczno naukową o przemocy która usprawiedliwia każdą jedynie słuszną przemoc lewacji dla wywołania wsparcia tłumu dla wyciągniętych z kapelusza na końcu ofiar wykluczenia wolności zapytanie FYI, Tęcza Przymierza ma siedem kolorów tęczy, kolor pominięty na proporcach lgbtqp+ to fiolet - w liturgii chrześcijańskiej kolor Adwentu i Wielkiego Postu. W następnej odsłonie naprowadzisz nas na pogwałcone prawa konstytucyjne LPG+ bo mi umknęły w narracji winy nie wiem a ja w rewanżu napisze o grzechu rozpusty, deprawacji najmniejszych, Adwencie i Wielkim Poście ok

Ustawka: smiech2
https://youtu.be/LvpKfo9tJLY

https://bi.im-g.pl/im/5f/bc/17/z24888671V,Szymon-Niemiec-podczas-nabozenstwa-ekumenicznego-w.jpg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Sie 2020r. 06:12  
Cytuj
CYTAT
...ODPOWIEDZ WE WTOREK umiech

Tak że Jedrek, wrzuciłeś wyszukaną beletrystykę fantastyczno naukową o przemocy która usprawiedliwia każdą jedynie słuszną przemoc lewacji dla wywołania wsparcia tłumu dla wyciągniętych z kapelusza na końcu ofiar wykluczenia wolności zapytanie FYI, Tęcza Przymierza ma siedem kolorów tęczy, kolor pominięty na proporcach lgbtqp+ to fiolet - w liturgii chrześcijańskiej kolor Adwentu i Wielkiego Postu. W następnej odsłonie naprowadzisz nas na pogwałcone prawa konstytucyjne LPG+ bo mi umknęły w narracji winy nie wiem a ja w rewanżu napisze o grzechu rozpusty, deprawacji najmniejszych, Adwencie i Wielkim Poście ok

Ustawka: smiech2
https://youtu.be/LvpKfo9tJLY

https://bi.im-g.pl/im/5f/bc/17/z24888671V,Szymon-Niemiec-podczas-nabozenstwa-ekumenicznego-w.jpg



Kinga, a takie piękne słowa....

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 20 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Sie 2020r. 07:33  
Cytuj
Jakie ograniczanie? Niech dalej się pedalą po cichu jak było zawsze a nie każą wmawiać dzieciom że to normalne zachowanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2020r. 08:07  
Cytuj
CYTAT
Jakie ograniczanie? Niech dalej się pedalą po cichu jak było zawsze a nie każą wmawiać dzieciom że to normalne zachowanie.


O to to. umiech

Jeszcze będą sobie roszczyć prawo do przemocy i wandalizmu, bo on jest "inny". Pff...

Z takiego zachowania to się w gimnazjum wyrastało, jak człowiek pasiorem dostał od rodzicow to niekiedy szybciej.

Tam widocznie tego zabrakło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Sie 2020r. 08:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Czy uważam, że Margot powinna ponieść karę za to, co zrobiła? Jeśli są dowody na to, że uszkodziła furgonetkę czy- tym bardziej- naruszyła cielesność kierowcy- oczywiście, że tak. Nie można naruszać cudzego, nawet obrzydliwego, mienia. Nie można nikogo atakować. Jeśli jest winna, powinna zostać ukarana stosownie (!) do popełnionego czynu. Powinna mieć prawo do sprawiedliwego (!) procesu. Powinny zostać uwzględnione wszystkie jej pobudki (!) i okoliczności (!).


Że tak..


Nie powinna tylko powinien...

https://www.youtube.com/watch?v=fTi-JsuZ0cs

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Sie 2020r. 15:38  
Cytuj
A kto twierdzi, że nie powinna ponieść odpowiedzialności?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3090
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2020r. 16:23  
Cytuj
Czy bezdzietni starzy kawalerowie mieszkający z kotem i kochający tylko siebie lub udawani single z "powołania" przebierający się w czarne suknie są częścią ruchu LPG+? Czy może są to devianty konkurencyjne wobec tamtych?

Strefa wlna od kociarzy i sukienkowych by się przydała. Trzeba by ich z dala od dzieci trzymać żeby nie musiały tego zboczenia oglądać.

Stop wynaturzeniom smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »