NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 9 10 11 12 13 »
LGBT w szkołach, LGBT w szkołach
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2020r. 00:32  
Cytuj
Z tego co piszecie to muzułmanie robią tam ten przyrost naturalny, a kobiety niemieckie i francuskie to już nie. Nie wiem czy to prawda, nie mam statystyk ile tam się rodzi muzułmanów, ile chrześcijan i ile nie wyznających żadnej religii. Najwięcej obcokrajowców żyje w Niemczech, stanowią 12% ludności, we Francji mniej, niektórzy oczywiście mają już obywatelstwo, ale czy mogą zrobić cały ten przyrost?
Wracając do Polski, popatrzcie, Andrzej Duda, piękny inteligentny mężczyzna, małżonka to samo, kobieta jak świeca, geny warte przekazania i co, jedno dziecko i dziękuję. I zamiast zająć się małżonką cały wysiłek w walkę z LGTB. A Kaczyńska powiła bliźniaki, jeden wieczny kawaler, stroni od kobiet, a drugi jak Duda, jedno dziecko i dziękuję. Trzaskowski zdaje się nie lepszy. Kultura islamu sprzyja dzietności, jedno dziecko dla Araba, Turka to hańba, a u nas z koleji nad Wisłą rozwija się "kultura jednego dziecka". Ile znacie takich par, on i ona po studiach, dobra praca i jedno dziecko. Albo wykształceni dobrze sytuowani po 40 tce, dobra praca i jedno dziecko i dwa mieszkania. Jedno w którym mieszkają a drugie na wynajem jako lokata kapitału. Tak to moi drodzy tej jakiejś wojny cywilizacyjnej to nie wygracie, tylko wymrzecie razem z tymi swoimi LGTB i niedługo przy każdym dziecku będzie można policjanta postawić dla ochrony przed LGTB tak będzie ich mało - i dzieci i LGTBuśmiech
Rząd chyba dostrzegł w końcu temat że 500+ nie spełnia swojej roli i przeznacza 600 tyś zł na ekspertyzy dlaczego w Polsce rodzi się tak mało dzieci. Rząd jest ciemny i nie wie, więc faktycznie zanim wyda kolejne nasze pieniądze to niech się spyta ekspertów. Tylko żeby to nie był jedynie przepływ kasy między kolesiami. Jedno jest pewne, 500+ nie pomogło i obecnie jest już tylko zwykłą łapówką wyborczą i trzeba szybko coś wymyśleć, bo dzień katastrofy naszego systemu emerytalnego jest coraz bliżej, no i także kapitulacja cywilizacji chrześcijańskiej przed bardzo płodnym islamem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2020r. 00:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2020r. 15:49  
Cytuj
ja bym obniżył socjalistyczne płace żeby ciemny lud siedział w domu i płodził robotników, żeby emerytury nie były socjalistyczne Ferbi, ale kto chce takiej przyszłości dla dzieci, wszyscy chcą do korporacji gdzie można zarobić na mieszkanie i założyć rodzinę. I kółko się zamyka bo takiej pracy brak.

Albo rozwiązanie libertyńskich globalistów, otworzyć granice i sprowadzać wymienną tańszą siłę roboczą z feudalnych obozów krajów 3-go świata.

To jest cywilizacyjny regres a nie rozwiązanie problemu warunków dla zakładania rodziny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4950
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sie 2020r. 00:47  
Cytuj
Jeżeli tego nie ogarniam,to czy ja jestem seksualnie zyeb@ny?mlotek

https://demot(...)nie-jest

A jeśli ktoś jest murzynem(teraz jest zakaz?uzywania tego słowa),pochodzącym z Chin,będzie Azjoafrykaninemm?

https://demot(...)rasistow

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2020r. 20:51  
Cytuj
CYTAT
ja bym obniżył socjalistyczne płace żeby ciemny lud siedział w domu i płodził robotników, żeby emerytury nie były socjalistyczne Ferbi, ale kto chce takiej przyszłości dla dzieci, wszyscy chcą do korporacji gdzie można zarobić na mieszkanie i założyć rodzinę. I kółko się zamyka bo takiej pracy brak.

Albo rozwiązanie libertyńskich globalistów, otworzyć granice i sprowadzać wymienną tańszą siłę roboczą z feudalnych obozów krajów 3-go świata.

To jest cywilizacyjny regres a nie rozwiązanie problemu warunków dla zakładania rodziny.


Dlatego nie proponuj takich rozwiązań, są inne. Bieda wiąże się z wielodzietnościa ale mam nadzieję że do niej nie zmierzamy, chyba że coś więcej wiesz na ten temat.
W każdym razie utrata pracy i ubóstwo nawet w dobie koronawirusa nie wszystkim grozi. W piątek posłowie podnieśli sobie podstawowe wynagrodzenie bez diet i dodatków z 8016 na 12591, czyli o 57%, rozmach godny PiS i IV Rzeczpospolitej.
Czy ciemnemu ludowi to będzie przeszkadzać? No ciemnemu na pewno nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2020r. 22:18  
Cytuj
CYTAT
Jeżeli tego nie ogarniam,to czy ja jestem seksualnie zyeb@ny?mlotek

https://demot(...)nie-jest

A jeśli ktoś jest murzynem(teraz jest zakaz?uzywania tego słowa),pochodzącym z Chin,będzie Azjoafrykaninemm?

https://demot(...)rasistow



Polakowi ciężko zrozumieć Amerykanów, Amerykanom jeszcze trudniej Polaków.
Za 2 dni dzieci pójdą do szkoły, więc taka mała kartka z kalendarza:
Równo 60 lat temu, w 1960roku do szkoły dla białych na Południu USA w Nowym Orleanie szła 6 letnia czarna dziewczynka Ruby Bridges. Szła chroniona przez czterech policjantów, dwóch z przodu, dwóch z tyłu.
"Dziewczynkę znieważano, straszono czarną lalką w trumnie i grożono otruciem, więc dla bezpieczeństwa na drugie śniadanie jeść mogła pod nadzorem policji tylko kanapki przyniesione z domu. Tylko jedna nauczycielka zgodziła się uczyć Ruby, była nią Barbara Henry, odmówiła ona opuszczenia swojej pracy dydaktycznej, gdy rodzice, uczniowie i nauczyciele postanowili opuścić szkołę."
Kto chce znać więcej szczegółów, to są w internecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4950
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Sie 2020r. 06:40  
Cytuj
Jestem przeciwnikiem prześladowania innych za odmienność kulturową,religijną itp.
Jednak nie chcę aby ktokolwiek narzucał mi swoje poglądy.chytry

Muzułmanie uciekają do Europy z Maroka,Sudanu,Jemenu...

Ociekają przed prześladowaniami ze strony ich współwyznawców. Za co?
Za nieprzestrzeganie "praw" wynikających z Koranu.

A kiedy znajdą się w Europie,narzucają rodowitym mieszkańcom islamskie prawo,to przed którym uciekli.sciana

A potem nieroby i dziecioroby idą na socjal.zdegustowany
Bo się im należy.

Krótko-Won!

https://demot(...)-Europie

https://demot(...)zulmanie

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2020r. 12:31  
Cytuj
Czy muzułmanie są już na przedpolach Warszawy? Zdrajcy im donieśli że najlepsza kasa w Sejmieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sie 2020r. 16:17  
Cytuj
CYTAT
Czy muzułmanie są już na przedpolach Warszawy? Zdrajcy im donieśli że najlepsza kasa w Sejmieumiech


Od dawna są już na Podlasiu m.in w Kruszynianach.

https://www.youtube.com/watch?v=b4ABauVa6Mk&t=254s

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4950
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2020r. 00:30  
Cytuj
"Polscy"Tatarzy są z nami zintegrowani od setek lat.
Nawet wspólnie walczyliśmy pod Grunwaldem w 1410 r.
To są rodowici Polacy,Europejczycy,a nie szumowiny z mózgami wielbłąda i wyjałowioną psychiką.sciana

Mam przekonanie iż gdyby wśród nich znalazłby się jakiś ekstremista,"na kopach"wyj@baliby go ze swojego środowiska.zdegustowany

Upraszczając-Pochodzenie społeczne to jedno,religijne to drugie,a mieć zrytą psychikę to jeszcze coś innego.zaklopotany

Fqurwia mnie,że o jakimś "Margocie" piszą jak o kobicie.mlotek
Co ma w dowodzie osobistym ten Margotu?
Co ma w majtach, mnie nie interesuje.
Może mieć "jedynkę",paróweczkę z Morlin i jajka z "wolnego wybiegu".Wali mnie to.
Tylko niech się złamasu z tym(albo bez tego) się nie obnosi.Bo się porzygam.neutralny
Ale media zrobiły z niego celebrytę.zaklopotany
Facet klepie na tym niezła kasę.good
Nie musi 'pupci'dawać,a kasa leci.No, chyba że dla dodatkowej przyjemności.zarumieniony

https://demot(...)odziewal

A teraz małe coś,na rozluźnienie. Relikwie Faustyny zamiast tomografu.potluczony
Poland.umiech

https://demot(...)-Zamiast

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 29 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2020r. 20:52  
Cytuj
Widac , ze te pare kiliardow dolarow jakie Soros dal na wsparcie lewicowych fundacji na swiecie i w Polsce ma spory wplyw w mediach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 29 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2020r. 20:54  
Cytuj
Targi dla gejów. „Handel dziećmi będzie uchodzić za prawo człowieka”
Rozpoczęły się międzynarodowe targi Men Having Babies w Brukseli. Podczas tej imprezy pary gejowskie są zapraszane do stoisk, gdzie dostają w pakiecie wynajęcie macicy na dziewięć miesięcy. Mają bardzo szeroki wybór: dowolna rasa, płeć, kolor włosów lub oczu. O praktykach realizowanych przez bogatych homoseksualistów w Brukseli pisze Grzegorz Górny na łamach portalu wpolityce.pl.
Jak poinformował Górny, dzieci są nazywane „produktem”, a ich koszt wyosi od 90 tys. do 150 tys. dolarów. „W pakiecie jest nie tylko wynajęcie macicy na dziewięć miesięcy, lecz także pomoc prawna, dostarczenie komórek jajowych i nasienia, opłata za przeloty i hotele itd.”

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2020r. 01:35  
Cytuj
Bruksela trend seterem postępu i wartościowania człowieka cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 30 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2020r. 02:25  
Cytuj
Myślę, że każdy powinien dowiedzieć się czegoś o skandalu pedofilskim w Rotherham (Wlk. Brytania). Sprawa bulwersująca, mało znana w Polsce, ale przede wszystkim pokazująca, do czego prowadzi lewactwo ukryte w różnych ważnych instytucjach i skrajna polityczna poprawność.

W skrócie: Przez 16 lat około 1400 dzieci zostało wykorzystanych seksualnie przez muzułmańskie gangi pedofilów z Pakistanu. Szkoły, lokalne władze i policja wiedziały o sprawie, ale nie reagowały, bo byłby to rasizm. Jak już policja reagowała, to aresztowała nie pedofili, ale białe dzieci będące ofiarami. Przyczyną aresztowań dzieci było spożycie podanego przez pedofili alkoholu. Jak wyżej pisałem policja wiedziała o czynach pedofilskich.

https://pl.wi(...)otherham

https://nczas(...)asowych/

https://www.exami(...)18121059 (wymagana znajomość j. angielskiego)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lis 2020r. 09:12  
Cytuj
no ale to nie dotyczy księży

czyli jest ok


jakby księża zgwałcili 1400 dzieci


to by goodman z dzbanem foliarzem zapowietrzyli się tu zaraz




ale heca!
brat dzban pisze na forum spod żeliwnej wanny!

***** dzbanów i foliarzy
***** julki i alanaów
***** lewaków
***** konewki

piana z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Lis 2020r. 09:47  
Cytuj
"Myślę, że każdy powinien dowiedzieć się czegoś o skandalu pedofilskim w Rotherham (Wlk. Brytania)."

W Polsce największą skalę miał jednak Kościół Katolicki.

Dlatego wy piszcie tutaj. Podawajcie szczegóły. Napiszcie jak sprawa się zakończyła i czy w ogóle zakończyła.




A ja wrócę na nasze domowe podwórko.




Bo tutaj nadal mamy syf.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lis 2020r. 09:56  
Cytuj
no w twojej głowie to bardzo dzbanie foliarzu


ale heca!
brat dzban pisze na forum spod żeliwnej wanny!

***** dzbanów i foliarzy
***** julki i alanaów
***** lewaków
***** konewki

piana z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Lis 2020r. 09:59  
Cytuj
Dziwisz, Gulbinowicz.

To tak na początek.


Zacznij pisać PolakzPolski4, bo ja nie mam aż tyle czasu.





Mural Jana Pawła II w Stalowej Woli?







Kogo oszukał Jan Paweł II awansując McCarricka?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Lis 2020r. 10:09  
Cytuj
Kogo oszukał Szwab metodą na McCarricka?umiech


Regres po wszystkim dostał snickersa , a reszta chłopaków?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 29 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2020r. 16:16  
Cytuj
Europejska przyjęła pierwszą w swojej historii całościową strategię dotyczącą promowania postulatów środowisk LGBT. Przewiduje ona głównie narzucanie ich państwom członkowskim. Na terenie całej UE miałyby więc być uznawane prawa dla par homoseksualnych, a ponadto rozszerzona zostałaby lista tak zwanych „przestępstw z nienawiści”.

Około dwa miesiące temu przemówienie w Parlamencie Europejskim wygłosiła Ursula von der Leyen, niemiecka przewodnicząca Komisji Europejskiej. Zapowiedziała ona wówczas opracowanie całościowej unijnej strategii, której celem będzie narzucenie całej Wspólnocie Europejskiej postulatów podnoszonych przez zboczeńców seksualnych.

Teraz dewianci mogą świętować, bo właśnie przedstawiono plan narzucenia członkom UE lewicowo-liberalnych rozwiązań ideologicznych. Warto zresztą zauważyć, że unijna strategia dotyczy tzw. osób LGBTiQ. Tym samym do dodatkowych praw dla lesbijek, pederastów i transwestytów dołączyć mają też przepisy odnoszące się do osób niebinarnych, interseksualnych i queer.

W ciągu najbliższych pięciu lat Komisja Europejska chce więc zrealizować program składający się z pięciu postulatów: poszerzenie lista przestępstw w UE o przestępstwa z nienawiści, w tym „homofobiczną” mowę nienawiści i przestępstwa z nienawiści, a także przedstawienia przepisów dotyczących wzajemnego uznawania rodzicielstwa w sytuacjach transgranicznych.

Na bazie wymienionych wyżej postulatów swój zestaw „dobrych praktyk” mają opracować też państwa należące do UE. KE będzie zaś przyglądać się realizacji tej strategii przez te kraje. Von der Leyen twierdzi, że właśnie w ten sposób zagwarantowane będzie prawo ludzi do „bycia tymi kim chcą być”.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lis 2020r. 16:58  
Cytuj
z wpisów dzbana foliarza jest jeden plus:

materiał do badań dla studentów psychiatrii


ale heca!
brat dzban pisze na forum spod żeliwnej wanny!

***** dzbanów i foliarzy
***** julki i alanaów
***** lewaków
***** konewki

piana z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 29 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2020r. 17:46  
Cytuj
https://m.youtube.com/watch?v=kED0kHFMbR4

Wywiad z rosyjskim agentem KGB, 1983 r.

Ciekawy material opisujacy jak nasze myslenie spoleczenstwa jest kierunkowane. Przyklad takiego wyszkolenia myslenia mamy na przykladzie okolo 15 lat w Polsce - sprawa aborcji - jeszcze kilkanascie lat temu spoleczenstwo walczylo bardziej o prawa nienarodzonych , a w tej chwili mlode pokolenie jest tak ukierunkowane przez liberalne media , ze mysla w sposob jaki media im to przedstawiaja .
Jedna z technik manipulacji na jakie jest wystawione nasze spoleczenstwo sa filmy i seriale , ktore w sposob podprogowy pokazuja nam rodziny rozwiedzione z szczesliwymi dziecmi. Czesto pokazywane sa w telewizji filmy , ktore przedstawiaja rodzicow mieszkajacych osobno ale szczesliwych , spelnionych zawodowo , posiadajacych spore domy z basenami przy ktorych stoja ladne drogie auta, ich dzieci jako radosne z faktu , ze moga mieszkac zarowno w jednym jak i drugim domu nie majacych problemu z faktem separacji rodzicow. Przedstawiony swiat jaki nam pokazuja media od okolo 25 lat musi miec wplyw psychiczny na rodziny jesli ogladaly to zarowno dziadkowie rodzice i teraz mlodsze pokolenie .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2020r. 17:47  
Cytuj
Obrazek

to tak jak z logiką feministek:

"facet to świnia"
"chcemy być równe mężczyznom"


zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3121
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2020r. 18:36  
Cytuj
W Polsce to właśnie kobiety mają więcej praw i przywilejów od mężczyzn. Faceci często są traktowani z góry i stereotypowo. W Polsce na pewno żadna świadoma kobieta się żądała by równouprawnienia. Byłoby to roszczenie na szkodę płci pięknej.

Jeśli chodzi o LGBT to widzę że jaracie się tematem jak proboszcz nowym ministrantem. smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2020r. 19:18  
Cytuj
nas jara makabryczny cywilizacyjny regres liberalnej demokracji w Unii Europejskiej...
która zajmuje się łamaniem kręgosłupa moralnego każdego wolnego człowieka za posiadania odmiennego zdania, czyli hodowlą sterowanych przez emocje lemingów róbta co chceta cool

Głosujcie na liberalną lewice ona was wyzwoli od wszystkiego cool girl
Obrazek
Edukatorki: Zieloni, Marsz przez Instytucje, Darmowy NFZ, Genderyzm.
Co w tym dla kobiet jezyk indoktrynacja.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Lis 2020r. 07:58  
Cytuj
CYTAT

Jeśli chodzi o LGBT to widzę że jaracie się tematem jak proboszcz nowym ministrantem. smiech2


to nic!

nigdy nie dorównamy temu
jak ty jarasz się pytaniem
czy molestowanie może być romantyczne


***** progresa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 9 10 11 12 13 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »