NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Dieta ,
Posty: 60
Dołączył: 3 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2019r. 22:24  
Cytuj
Witam czy ktos stosowal diete Artura Topolskiego. Ptosze o opinie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2019r. 22:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 248
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lip 2019r. 14:16  
Cytuj
https://forum.interia.pl/dieta-artur-prosze-o-opinie-tematy,dId,3253710

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 3 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2019r. 15:06  
Cytuj
Dziekuje za link. Z tymi opiniami juz wczesniej sie zapoznałam. Interesuja mnie rowniez inne opinie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2019r. 18:19  
Cytuj
Ja stosowałam. Nie mogłam zrzucić ostatnich 5 kg po ciąży

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 3 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2019r. 22:14  
Cytuj
Dieta okazala sie skuteczna dania łatwe w przygotowani. Nadal ja stosujesz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Lip 2019r. 22:36  
Cytuj
Ale wy baby jesteście śmieszne z tymi dietami. Żyjecie złudzeniami bo wiadomo, ze to działa tylko na krótko a potem następny wynalazek...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2019r. 09:40  
Cytuj
CYTAT
Dieta okazala sie skuteczna dania łatwe w przygotowani. Nadal ja stosujesz?
fajne posiłki, schudłam w miesiąc te 5 kg i waga miałam taką samą do czasu zajścia w drugą ciążę. Później już się nie stosowałam co do wszystkich przepisów w ciągu dnia, ale wiele z nich wykorzystuję do dzisiaj. Są tam zaskakujące połączenia np serek wiejski z kakao, bananem i wiórkami kokosowymi. No pycha, a w życiu bym nie pomyślała, że pasują takie składniki do siebie. Łatwe w przygotowaniu, ja mialam 1500 kalorii. Reraz po 2 ciąży, też będę stosować chociaż teraz bardzo mało przytylam. 7 miesiąc a tylko 3 kg do przodu, więc może nie będę miała z czego schudnąć uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 3 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2019r. 12:42  
Cytuj
Serdecznie dziękuję☺

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 22 Paź 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2021r. 10:38  
Cytuj
Skorzystałem z diety od Pana Artura Topolskiego i jestem mocno rozczarowany.
Nie potrafił ułożyć diety keto lekkostrawnej (w przesłanych jadłospisach ciągle przewijały się potrawy smażone, wędliny, kiełbasy i np. surowa cebula!) Sam musiałem mu wskazywać które potrawy ma zmienić!
Rozstrzał między posiłkami jest bardzo duży zarówno objętościowo jak i kalorycznie. (np. śniadanie 400kcal, II śniadanie 200kcal, obiad 900kcal i kolacja 400kcal przy czym np. do kolacji była olbrzymia ilość warzyw która rozpychała mi żołądek) Ewidentnie widać iż korzysta z gotowców które bezmyślnie zmienia gdyż często dostawałem przepisy które w tytule miały np. Sałatka z brokułem a już w przepisie brokułu nie było (i to nie były pojedyncze przypadki!) lub też dostawałem przepisy w których proporcje były totalnie rozjechane byleby się zgadzało makro posiłku...
Co więcej - Pan Artur zapewnia gwarancję iż jeżeli po 3 poprawkach jadłospis nadal będzie nieprawidłowy to zwróci pieniądze - u mnie zaistniała taka sytuacja i poprosiłem o zwrot pieniędzy - kontakt z dietetykiem się urwał.... więc w te jego pozostałe deklaracje/gwarancje też nie radzę wierzyć...
Podsumowując - diety które otrzymałem sprawiają wrażenie diet ułożonych przez kogoś kto świeżo ukończył kurs dietetyki, korzysta z gotowców które tylko zmienia i to nieprawidłowo, a nie przez osobę która kreuje się jako dobry i doświadczony dietetyk.
NIE POLECAM tego pana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »